HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 12 lis 2024, 16:36.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 18 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Zločini tzv. ABiH na wikipediji
PostPostano: 27 pro 2009, 18:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 7150
Znamo da je engleska wikipedija u newku ruku servis Haaga, bar po
profilu. No, ne vidim razloga zašto bi to tako bilo. Predpostavljam da
su pokušaji da se uravnoteženije prikaže stvar nailazili na odpore, nu
nije Haag sveta krava, niti je nemoguće raspisati teme o muslimanskim zločinima
u Doljanima (naveden je "zločin" HVO-a), Trusini (ovlaš prikazano kao bi-ne bi),
Zenici, Travniku, Kaknju,...
Imate linkove na Praljkovom situsu, to je Dossier, pa molim.
Meni se ne da više na wiki, ispisao sam se tamo, no ovakav
prikaz ostati ne može jer je protiv zdrave pameti:

http://en.wikipedia.org/wiki/Doljani_massacre


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zločini tzv. ABiH na wikipediji
PostPostano: 29 pro 2009, 13:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:10
Postovi: 4456
Meni se to neda.

Mogu misliti, ja napišem jedno, netko drugi me prepravi i napiše drugo.
Prestaje li to ikad ?

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zločini tzv. ABiH na wikipediji
PostPostano: 17 kol 2020, 23:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 23:25
Postovi: 5477
Tko vam je kriv što trošite vrijeme na engleskoj wikipediji. Mogli ste cijelo vrijeme pisati u miru na hrvatskoj. Ne shvaćam zašto vam je draže graditi tuđu umjesto svoje wikipedije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zločini tzv. ABiH na wikipediji
PostPostano: 17 kol 2020, 23:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:12
Postovi: 23833
Engleska wiki je baš ispala teže smeće.
Višak jugića gore

Ono kaj je zabrinjavajuće je i da u zadnje vrijeme izgleda kao da se ppvećava interes istih, a bih muslimana za uređevinjem hr wiki.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zločini tzv. ABiH na wikipediji
PostPostano: 18 kol 2020, 17:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2020, 16:35
Postovi: 1633
Gledajuci muslimansku aktivnost po netu, po komentarima na hr portalima, forumima... po osjecaju kao da ih ima 8 mil.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zločini tzv. ABiH na wikipediji
PostPostano: 18 kol 2020, 21:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 23:25
Postovi: 5477
Marko80 je napisao/la:
Gledajuci muslimansku aktivnost po netu, po komentarima na hr portalima, forumima... po osjecaju kao da ih ima 8 mil.


Imaju snažan poriv nametati svoje istine po hrvatskoj wikipediji. Ponekad stječem dojam da bi ju htjeli preuzeti kad bi im se ukazala prilika. U tome im pomažu stotine hrvatskih domoljuba koji su u stanju stotinama postova lamentirati postova po forumima i FB, a ni prstom mrdnuti pridruživanjem hrvatskoj wikipediji gdje šaka dobrih ljudi brani projekt od bučne jugo - antifske manjine koja ima više accounta nego što ih stvarno ima. Zbog lijenosti hrvatskih mutavaca koji su sporadično dolazili na englesku i njemačku wikipediju, nametnula se jugoslavistička bošnjačka "istina" o njihovom osvajačkom pohodu i zločinima. Da ste svi skupa složno došli i bili ondje, ne bi se to dogodilo. Da vas je bilo 30 kao što vas je ovdje, ne bi toga bilo. Umjesto toga dolazili ste sporadično i neorganizirano 1 po 1, pojavljivajući se u razmacima od 8 mjeseci. Pa logično je da su vas istisnuli kao da pišete grafite. Sad više ne pali doći u tolikom broju na englesku i njemačku wikipediju, sad je već kasno, jugoslavenski leftardi su marljivo obrazovali svoje kadrove za pisanjem ondje i sad su se etablirali, dok je hrvatska desnica stalno kukala po vlastitim forumima i tvrdoglavo izbjegavala pomoći svojima. Bilo bi vam bolje da sad čuvate hrvatsku wikipediju i pridružite joj se. Stalno su ondje pokušaji da se zločini tzv Armije prikažu kao izolirani incidenti, opravdaju događajima iz budućnosti poput razvikanih Ahmića, a svugdje istiskuju velikonacionalni, osvajački, agresivni karakter bošnjačke ratne akcije. Umjesto izlijevati žuč po forumima i FB gdje pišete postove koji su sadržajem za kaznenu prijavu, bolje bi vam bilo ozbiljno pristojno pisati po hrvatskoj wikipediji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zločini tzv. ABiH na wikipediji
PostPostano: 18 kol 2020, 21:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Prestanite srati.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zločini tzv. ABiH na wikipediji
PostPostano: 20 kol 2020, 14:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:12
Postovi: 23833
Virtualni ratovi se najčešće vide na forumima i online enciklopedijama.
Ali da bi neke stvari trebalo srezati to stoji.
Oni su malo preveliki mitomani.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zločini tzv. ABiH na wikipediji
PostPostano: 24 ruj 2020, 00:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 23:25
Postovi: 5477
BBC je napisao/la:
Prestanite srati.

Upristoji se. Nećeš tako razgovarati s nama. Ako ti ne odgovara razgovor, idi na drugu temu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zločini tzv. ABiH na wikipediji
PostPostano: 24 ruj 2020, 00:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 23:25
Postovi: 5477
Marko80 je napisao/la:
Gledajuci muslimansku aktivnost po netu, po komentarima na hr portalima, forumima... po osjecaju kao da ih ima 8 mil.


Točno. A na hrvatskoj wikipediji su se raspisali i svugdje brišu dijelove teksta koji govore o osvajačkom karakteru bošnjačko-hrvatskog sukoba, to jest da se tu radilo o bošnjačkim osvajačim namjerama. U tim brisanjima i prepravljanjima im pomažu i Hrvati i "Hrvati" koji zbog slijepe političke korektnosti, mazohistične neutralnosti ili slijepog gutanja haaških "istina" naspram tragičnih svjedočanstava tamošnjih Hrvata plešu po velikobošnjačkim notama.
Gledajući ravnodušnost i nereagiranje hercegbosanskih Hrvata na ta bošnjačka komesarska uređivanja, ne iznenađuje me lakoća kojom su Hrvati gubili teritorije u ratu s Bošnjacima. Pa nisu u stanju niti pisanom riječju pod izmišljenim imenom doći i suprotstaviti se. Kao da ih nije briga za zavičaj. Oni bi sve da im drugi brani njihov kraj. Povući ću riječ kad djelom pokažu da sam u krivu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zločini tzv. ABiH na wikipediji
PostPostano: 25 ruj 2020, 14:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 16:32
Postovi: 6301
Lokacija: Izvan sebe
Sokolić je napisao/la:
Marko80 je napisao/la:
Gledajuci muslimansku aktivnost po netu, po komentarima na hr portalima, forumima... po osjecaju kao da ih ima 8 mil.


Točno. A na hrvatskoj wikipediji su se raspisali i svugdje brišu dijelove teksta koji govore o osvajačkom karakteru bošnjačko-hrvatskog sukoba, to jest da se tu radilo o bošnjačkim osvajačim namjerama. U tim brisanjima i prepravljanjima im pomažu i Hrvati i "Hrvati" koji zbog slijepe političke korektnosti, mazohistične neutralnosti ili slijepog gutanja haaških "istina" naspram tragičnih svjedočanstava tamošnjih Hrvata plešu po velikobošnjačkim notama.
Gledajući ravnodušnost i nereagiranje hercegbosanskih Hrvata na ta bošnjačka komesarska uređivanja, ne iznenađuje me lakoća kojom su Hrvati gubili teritorije u ratu s Bošnjacima. Pa nisu u stanju niti pisanom riječju pod izmišljenim imenom doći i suprotstaviti se. Kao da ih nije briga za zavičaj. Oni bi sve da im drugi brani njihov kraj. Povući ću riječ kad djelom pokažu da sam u krivu.

Sto bi povlacio rijec ti si dobrim djelom u pravu. oni su bolje organizirani i vise im je stalo da prosire svoju istinu nego nama
da svijet cuje i nasu verziju i time dobivaju medijski rat.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zločini tzv. ABiH na wikipediji
PostPostano: 26 ruj 2020, 16:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 23:25
Postovi: 5477
Old Fridolin je napisao/la:
Sokolić je napisao/la:

Točno. A na hrvatskoj wikipediji su se raspisali i svugdje brišu dijelove teksta koji govore o osvajačkom karakteru bošnjačko-hrvatskog sukoba, to jest da se tu radilo o bošnjačkim osvajačim namjerama. U tim brisanjima i prepravljanjima im pomažu i Hrvati i "Hrvati" koji zbog slijepe političke korektnosti, mazohistične neutralnosti ili slijepog gutanja haaških "istina" naspram tragičnih svjedočanstava tamošnjih Hrvata plešu po velikobošnjačkim notama.
Gledajući ravnodušnost i nereagiranje hercegbosanskih Hrvata na ta bošnjačka komesarska uređivanja, ne iznenađuje me lakoća kojom su Hrvati gubili teritorije u ratu s Bošnjacima. Pa nisu u stanju niti pisanom riječju pod izmišljenim imenom doći i suprotstaviti se. Kao da ih nije briga za zavičaj. Oni bi sve da im drugi brani njihov kraj. Povući ću riječ kad djelom pokažu da sam u krivu.

Sto bi povlacio rijec ti si dobrim djelom u pravu. oni su bolje organizirani i vise im je stalo da prosire svoju istinu nego nama
da svijet cuje i nasu verziju i time dobivaju medijski rat.


Nisu oni ništa organizirani. Samo su u stanju mrdnuti prstom.
Doslovce treba samo mrdnuti prstom a naši Hrvati su ubitačno tromi, lijeni.
Hrvatskoj domoljubnoj stvari škode:
- hrvatići koji još žive u jugoslavenskim filmovima bratstva i jedinstva, a žive i pišu sa sigurne udaljenosti u Hrvatskoj, daleko od bošnjakistanskim mudžahedinskih, aškerskih i salafijskih kampova
- hrvatići iz RH koji se ne žele zamjerati radi prijateljevanja s Bošnjacima, koji kad se vrate iz Hrvatske nemilosrdno gaze Hrvate u BiH; kao da su to neki drugi Hrvati, a ne isti narod.
- netolerantni Bošnjaci
Svi oni mogu nesagledivo mnogo držati medijski prostor, ali medijski rat ne će dobiti dokle god hrvatski domoljubi budu spremni se oglasiti.

Mi Hrvati gubimo medijski i diplomatski rat ne zbog aktivnosti bošnjačkih militanata, nego zbog vlastite šutnje, mutavosti, inertnosti.

Mrmljanje sebi u bradu, kukanje i prenemaganje unutar zatvorenog kruga Hrvata nije pravi put, to je jednako šutnji.

Ljuti me što naši ne znaju kanalizirati svoju energiju kad ju uopće pokažu. Umjesto doći i reći na odgovarajućem mjestu "u ovom selu žive Hrvati, kraj je bio od starina katolički sve do bošnjačke agresije 1993. kad su pobili i protjerali Hrvate", oni šute.

Umjesto toga, glupani otvoreno napišu na nekoj društvenoj mreži, forumu ili komentaru ispod članaka na portalima da bi ovog ili onog bošnjačkog političara zaklali, nabili na kolca, strijeljali, ili bošnjački narod pobili ili protjerali u Tursku, sipajući uvrjede. Logično, za takve riječi nasilja zarade kaznenu prijavu. Trebalo bi ih kazniti dvostruko, i za nasilje i za glupost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zločini tzv. ABiH na wikipediji
PostPostano: 26 ruj 2020, 16:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Šta ti pišeš ? I zašto ?
Kakve veze ti imaš sa Hrvatima.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zločini tzv. ABiH na wikipediji
PostPostano: 26 ruj 2020, 18:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 23:25
Postovi: 5477
BBC je napisao/la:
Šta ti pišeš ? I zašto ?
Kakve veze ti imaš sa Hrvatima.


Koga si pitao?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zločini tzv. ABiH na wikipediji
PostPostano: 26 ruj 2020, 18:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:56
Postovi: 9970
Wikipedija je teže njesra
Srbi imaju cijele knjige ispisane o nekim likovima iz osmog i devetog vijeka a pravih izvora ni s qrca
Mali primjer

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zločini tzv. ABiH na wikipediji
PostPostano: 26 ruj 2020, 23:11 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 20:07
Postovi: 3022
Pokusa sam mijenjati stranicu o rusenju starog mosta jednom, tamo je stalo da ga je srusio Praljak. Mislim da nije prosa ni dan da me neki mujo nije prepravio. Moze se vjerojatno napraviti alat koji ce pratititi i automatski dojavljivati kad je nesto promijenjeno. Mozda cak i automatski vratiti promjene odredjenih korisnika.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zločini tzv. ABiH na wikipediji
PostPostano: 27 ruj 2020, 17:53 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2009, 22:36
Postovi: 2745
Hroboatos je napisao/la:
...


Svako dobro Hro.

Predlažem da ispraviš naslov, jer službeni naziv nuslimanske vojske je ARBIH

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Armija_ ... ercegovine

Netko neupučen mogao bi pomisliti da su bili za nešto fino i dobro čitajući pogrešno nazivlje.

_________________
"Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, vec je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zločini tzv. ABiH na wikipediji
PostPostano: 30 ruj 2020, 21:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 23:25
Postovi: 5477
useless je napisao/la:
Pokusa sam mijenjati stranicu o rusenju starog mosta jednom, tamo je stalo da ga je srusio Praljak. Mislim da nije prosa ni dan da me neki mujo nije prepravio. Moze se vjerojatno napraviti alat koji ce pratititi i automatski dojavljivati kad je nesto promijenjeno. Mozda cak i automatski vratiti promjene odredjenih korisnika.


To ne iznenađuje ako si to pokušao na wikipediji koja nije hrvatska. Drugdje se drže zacementirane teze iz propagande. Bolje ti se priključiti hrvatskoj wikipediji i ondje raditi. Ondje muje stalno pokušavaju nametnuti svoje mitove. U tome im pomažu malobrojni ali glasni lokalni pusićoidi koji vrše pritisak na lokalne prave Hrvate. Da bi mogao neutralzirati pusićoide, potrebno je pisati na hrvatskoj wikipediji kao registirirani suradnik, kao što ovdje pišeš na forumu.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 18 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Google [Bot], iprodano, lider30, Majestic-12 [Bot], Teuton, Vegas i 92 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO