HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 16:46.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: EUROPOL od SIPA-e traži informacije o osobama u vezi sa islamskim terorizmom u Beču
PostPostano: 03 stu 2020, 18:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
EUROPOL od SIPA-e traži informacije o osobama koje se mogu dovesti u vezu sa islamskim terorizmom u Beču

EUROPOL je od Državne agencije za istrage i zaštitu zatražio informacije o određenim osobama koje se mogu dovesti u vezu sa sinoćnjim događajima u Beču.
Kako je iz SIPA-e potvrđeno za portal Klix.ba, EUROPOL je agenciji dostavio spisak sa imenima osoba za koje potražuje sve informacije kojima SIPA raspolaže.

Također, EUROPOL je od Ministarstva unutrašnjih poslova Sjeverne Makedonije zatražio je pomoć u istrazi o sinoćnjem terorističkom napadu u Beču.

Podsjetimo, sinoć je u Beču došlo do terorističkog napada u kojem je ubijeno pet osoba, a policija je u razmjeni vatre likvidirala napadača Kujtima Fejzulaija, Albanca porijeklom iz Sjeverne Makedonije.

Također, policija je uhapsila 14 njegovih pomagača.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EUROPOL od SIPA-e traži informacije o osobama koje se mogu dovesti u vezu sa islamskim terorizmo
PostPostano: 03 stu 2020, 18:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
Izgleda da su beli muslimani upetljani u svaki teroristički napad koji se desi bilo gde.
Nema više radikaliziranih muslimana nego na 23% zajednice BiH i mi bi trebali sa životinjama zajedno da živimo?

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EUROPOL od SIPA-e traži informacije o osobama u vezi sa islamskim terorizmom u Beču
PostPostano: 03 stu 2020, 18:14 
Offline

Pridružen/a: 11 vel 2019, 12:17
Postovi: 766
Obzirom se desilo u Becu nema jebene sanse da netko od federalnih partnera nije sudjelovao.

_________________
Osjecaj me prati da sam fiju...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EUROPOL od SIPA-e traži informacije o osobama u vezi sa islamskim terorizmom u Beču
PostPostano: 03 stu 2020, 19:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Ništa čudno.
Svi teroristički akti po svijetu su na ovaj ili onaj način povezani sa tzv. Bošnjacima.
Od napada u Njujorku da ovog u Beču.
Islamska Republika BiH je preteča ISILa.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EUROPOL od SIPA-e traži informacije o osobama u vezi sa islamskim terorizmom u Beču
PostPostano: 03 stu 2020, 19:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 sij 2020, 20:50
Postovi: 2547
BBC je napisao/la:
Citat:
EUROPOL od SIPA-e traži informacije o osobama koje se mogu dovesti u vezu sa islamskim terorizmom u Beču

EUROPOL je od Državne agencije za istrage i zaštitu zatražio informacije o određenim osobama koje se mogu dovesti u vezu sa sinoćnjim događajima u Beču.
Kako je iz SIPA-e potvrđeno za portal Klix.ba, EUROPOL je agenciji dostavio spisak sa imenima osoba za koje potražuje sve informacije kojima SIPA raspolaže.

Također, EUROPOL je od Ministarstva unutrašnjih poslova Sjeverne Makedonije zatražio je pomoć u istrazi o sinoćnjem terorističkom napadu u Beču.

Podsjetimo, sinoć je u Beču došlo do terorističkog napada u kojem je ubijeno pet osoba, a policija je u razmjeni vatre likvidirala napadača Kujtima Fejzulaija, Albanca porijeklom iz Sjeverne Makedonije.

Također, policija je uhapsila 14 njegovih pomagača.

Povijest će ovaj dopis staviti u rang poznatog austrougarskog ultimatuma Kraljevini Srbiji 1914. nakon sarajevskog atentata. Znamo svi što je uslijedilo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EUROPOL od SIPA-e traži informacije o osobama u vezi sa islamskim terorizmom u Beču
PostPostano: 03 stu 2020, 20:00 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
BiH Muslimani su imali pola napadača na Blizance, trebamo biti aktivniji i obračunavati se s ekstremistima u stilu ovog kralja :D
politika/murija-prati-upise-na-forumu-t718.html

"
Jedini moj susret s murjašima i internetom je bio sljedeći:
nakon 11.9. na nekom BH muslimanskom forumu pali u ekstazu
i rigali mržnji protiv Europe, SAD, zapada itd.

Bio je neki poziv FBI-ja da se prijave sumnjive aktivnosti, te im
se tako pomogne. Ja napisao FBI-ju da na adresi toj i toj
na bosanskom, koji je kao hrvatski i srpski, pišu gadljive stvari oko SAD.
Da osobno mislim da to nisu nikakvi teroristi nego obični lajavci, no tek da
se zna.

Sljedeći dan stranica ugašena, a ekipa uređivačka završila u zatvoru. Bili
su na ispotivanju koja 2-3 tjedna, pa pušteni. Stranica, mislim, nije obnovljena
(iako sličnog smeća koliko hoćeš).
"


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica, Tomba17 i 423 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO