HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 07:22.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 78 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Savezništvo ruskih muslića i naših
PostPostano: 03 ožu 2022, 18:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35317
Lokacija: Gl. grad regije
Stavljajte primjere islamske solidarnosti. Vjerojatno žale ove što budu pogođeni svinjskom masti. :D

https://www.slobodnaevropa.org/a/bih-za ... 72179.html

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Savezništvo ruskih muslića i naših
PostPostano: 03 ožu 2022, 18:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36051
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Bivši reis Cerić (trenutni savjetnik reisu Kavazoviću) je bio na inauguraciji Kadirova.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Savezništvo ruskih muslića i naših
PostPostano: 03 ožu 2022, 18:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35317
Lokacija: Gl. grad regije
https://radiosarajevo.ba/vijesti/bosna- ... adi/432615

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Savezništvo ruskih muslića i naših
PostPostano: 03 ožu 2022, 18:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35317
Lokacija: Gl. grad regije
https://www.islamskazajednica.ba/compon ... i-u-eeniji

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Savezništvo ruskih muslića i naših
PostPostano: 03 ožu 2022, 22:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Dr. Cerić piše čečenskom vođi Kadirovu: Razočaran sam
Dva puta sam posjetio Čečeniju, tom prilikom sam vam poklonio srebrenički cvijet sjećanja na srpski genocid nad mojim narodom u Bosni, napisao je Cerić


Bivši reisu-l-ulema Islamske zajednice u BiH (1993.-2012.) dr. Mustafa ef. Cerić uputio je otvoreno pismo čečenskom vođi Ramzanu Kadirovu, bliskom savezniku ruskog predsjednika Vladimira Putina, nakon početka invazije na Ukrajinu, a u kojoj učestvuju i čečenski borci.

Njegovo pismo prenosimo u cjelosti:

- Poštovani Kadirov,

Dva puta sam posjetio Čečeniju. Prvi puta u martu 2019. god. u organizaciji Svjetske muslimanske lige - Rabite i Muftijstva čečenskog povodom konferencije: "Islam - poruka milosti i mira".

Tom priliko sam vam poklonio srebrenički cvijet sjećanja na srpski genocid nad mojim narodom u Bosni.

Drugi puta sam posjetio Grozni u organizaciji Europskog Muslimanskog Foruma povodom vaše inauguracije za četvrti mandat na čelu Čečenske Republike.

Imao sam čast da tim povodom održim hutbu u veleljepnoj centralnoj džamiji u Groznom pred velikim brojem ponosnih čečenskih muslimana među kojima je bilo i stotinjak čečenskih policijskih kadeta.

Tiče se svakog muslimana
Bio sam impresioniran koliko se grad Grozni infrastrukturno i kulturno razvio u međuvremenu. Tu moju impresije podijelio sam s bosanskom javnošću, rizikujući da ju neki neće skroz shvatiti i prihvatiti. I danas stojim iza moje impresije o Čečeniji, koju sam tom prilikom javno izrekao.

Međutim, gospodine Kadirov, onoliko koliko sam bio impresioniran čečenskim postratnim oporavkom uz pomoć Moskve, toliko sam danas razočaran čečenskom napadnom demonstracijom podrške Moskvi, odnosno Vladimiru Putinu, za njegov vojni napad na Ukrajinu.

Nemam namjeru da vam držim propovijed o vašim osobnim i političkim odnosom s Moskvom, ali imam prava da kažem da se pohod čečenskih vojnika uz simbol ezana i namaza tiče svakog muslimana, posebno muslimana Bošnjaka, koji su u Srebrenici preživjeli srpski genocid, kojeg Vladimir Putim negira unatoč punopravnim presudama na međunarodnom sudu pravde u Haagu.

Simbol, posebno vjerski, posebno islamski simbol u kriznim okolnostima, je snažniji od svake riječi.

Najstrašnija prijetnja
Mislio sam, gospodine Kadirov, da će moj bošnjački-muslimanski narod imati u vama siguran štit od nastavka antibosanske zločinačke srpske politike, koju Vladimir Putin jednostrano podržava u Bosni i Hercegovini.

Umjesto toga vaša otvorena podrška Putinovoj vojnoj agresiji na Ukrajinu dodatno je unijela strah kod mog naroda zato što Milorad Dodik prijeti Bosni ruskom intervencijom iz istog razloga zbog kojeg je Putin zaprijetio i vojno napao Ukrajinu, a to je članstvo u NATO.

Nedavno je ruski ambasador Igor Kalabuhov po dolasku u Sarajevu...

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Savezništvo ruskih muslića i naših
PostPostano: 03 ožu 2022, 23:12 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4146
Traži Cera guzici čepa. Šta se njega tiče odnos Kavkaskih muslimana i Moskve ? Danas je Čečenija više država nego ova nakarada zvana BiH. Osim toga Putin je upumpao novca u Čečeniju i od razrušenog Groznog napravio Dubai ispod Kavkaza. Ne samo da je Grozni sređen nego svi drugi gradovi po Čečeniji su obnovljeni i sređeni ko da su u Emiratima...Argun i Guderems su 10 puta bolja mjesta za živjeti nego Tuzla i Zenica.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Savezništvo ruskih muslića i naših
PostPostano: 03 ožu 2022, 23:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 ruj 2021, 12:54
Postovi: 2903
korrisnik je napisao/la:
Dr. Cerić piše čečenskom vođi Kadirovu: Razočaran sam
Dva puta sam posjetio Čečeniju, tom prilikom sam vam poklonio srebrenički cvijet sjećanja na srpski genocid nad mojim narodom u Bosni, napisao je Cerić


Bivši reisu-l-ulema Islamske zajednice u BiH (1993.-2012.) dr. Mustafa ef. Cerić uputio je otvoreno pismo čečenskom vođi Ramzanu Kadirovu, bliskom savezniku ruskog predsjednika Vladimira Putina, nakon početka invazije na Ukrajinu, a u kojoj učestvuju i čečenski borci.

Njegovo pismo prenosimo u cjelosti:

- Poštovani Kadirov,

Dva puta sam posjetio Čečeniju. Prvi puta u martu 2019. god. u organizaciji Svjetske muslimanske lige - Rabite i Muftijstva čečenskog povodom konferencije: "Islam - poruka milosti i mira".

Tom priliko sam vam poklonio srebrenički cvijet sjećanja na srpski genocid nad mojim narodom u Bosni.

Drugi puta sam posjetio Grozni u organizaciji Europskog Muslimanskog Foruma povodom vaše inauguracije za četvrti mandat na čelu Čečenske Republike.

Imao sam čast da tim povodom održim hutbu u veleljepnoj centralnoj džamiji u Groznom pred velikim brojem ponosnih čečenskih muslimana među kojima je bilo i stotinjak čečenskih policijskih kadeta.

Tiče se svakog muslimana
Bio sam impresioniran koliko se grad Grozni infrastrukturno i kulturno razvio u međuvremenu. Tu moju impresije podijelio sam s bosanskom javnošću, rizikujući da ju neki neće skroz shvatiti i prihvatiti. I danas stojim iza moje impresije o Čečeniji, koju sam tom prilikom javno izrekao.

Međutim, gospodine Kadirov, onoliko koliko sam bio impresioniran čečenskim postratnim oporavkom uz pomoć Moskve, toliko sam danas razočaran čečenskom napadnom demonstracijom podrške Moskvi, odnosno Vladimiru Putinu, za njegov vojni napad na Ukrajinu.

Nemam namjeru da vam držim propovijed o vašim osobnim i političkim odnosom s Moskvom, ali imam prava da kažem da se pohod čečenskih vojnika uz simbol ezana i namaza tiče svakog muslimana, posebno muslimana Bošnjaka, koji su u Srebrenici preživjeli srpski genocid, kojeg Vladimir Putim negira unatoč punopravnim presudama na međunarodnom sudu pravde u Haagu.

Simbol, posebno vjerski, posebno islamski simbol u kriznim okolnostima, je snažniji od svake riječi.

Najstrašnija prijetnja
Mislio sam, gospodine Kadirov, da će moj bošnjački-muslimanski narod imati u vama siguran štit od nastavka antibosanske zločinačke srpske politike, koju Vladimir Putin jednostrano podržava u Bosni i Hercegovini.

Umjesto toga vaša otvorena podrška Putinovoj vojnoj agresiji na Ukrajinu dodatno je unijela strah kod mog naroda zato što Milorad Dodik prijeti Bosni ruskom intervencijom iz istog razloga zbog kojeg je Putin zaprijetio i vojno napao Ukrajinu, a to je članstvo u NATO.

Nedavno je ruski ambasador Igor Kalabuhov po dolasku u Sarajevu...


ahahahha on je "razočaran"

islamisti napali Čovića što u poruci podrške Ukrajini nije izričito napisao riječ "agresija", a ovaj je "razočaran".

I čekaj malo, pa o čemu Cerić ovdje priča? Pa on je razočaran Kadirovom zato što Putin "negira" seoski genocid a ne zato što je napao Ukrajinu. :smijeh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Savezništvo ruskih muslića i naših
PostPostano: 03 ožu 2022, 23:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35317
Lokacija: Gl. grad regije
Ne treba zaboraviti da su slali svoje dobrovoljce da šehide za Čečene.

https://arhiva.portalnovosti.com/2013/0 ... za-dzenet/

Jesu ih naguzila braća muslimani. :D

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Savezništvo ruskih muslića i naših
PostPostano: 04 ožu 2022, 00:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2020, 11:40
Postovi: 3981
Junuz Djipalo je napisao/la:
Ne treba zaboraviti da su slali svoje dobrovoljce da šehide za Čečene.

https://arhiva.portalnovosti.com/2013/0 ... za-dzenet/

Jesu ih naguzila braća muslimani. :D
U drugom čečenskom ratu 1999, kad su ovi iz članka šehidili, Kadirovi otac i sin su već bili na strani Rusije, tako da su im možda i pomogli na tom putu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Savezništvo ruskih muslića i naših
PostPostano: 04 ožu 2022, 02:07 
Offline

Pridružen/a: 22 pro 2020, 20:34
Postovi: 1886
Istočno-hercegovački Srbi svake godine imaju Čečenija Fest u Bileći kojega je pokrovitelj Ramzan Kadirov, ove godine će biti osmi po redu, dolaze Putinovi bajkeri Noćni Vukovi i Ramzanovi bilderi po Bileći, a kao Bošnje imaju veze sa njima. Pa nemaju, ali imaju istočno-hercegovački Srbi.

slika

Pa kad lažete, dajte da makar malo istine ima u tome.
Kadirovci su ruska i srpska zabava, jok naša, iako je Kadirov nudio da u Sarajevu financira najveći glazbeni festival sa folklorom uključujući i onaj sa Kavkaza, ali je odbijen, pa se morao zadovoljiti sa Bilećom. Doslovno su molili, i rusko veleposlanstvo je nudilo novac za dane ruske kulture i odjel instituta Puškin, pa su odbijeni, sve dok podržavaju Dodika.

https://www.slobodnaevropa.org/a/bileca-cecenija-fest-kadirov/31373945.html

Srbe ne zanima ko je Kadirov, ali im Putinovi bajkeri i bradati Kadirovci ne smetaju u Bileći :neznam

_________________
Vidimo se u Hrvatskoj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Savezništvo ruskih muslića i naših
PostPostano: 04 ožu 2022, 02:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 18:03
Postovi: 6738
Znaci vi ste evro-atlanski muslimani Larse?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Savezništvo ruskih muslića i naših
PostPostano: 04 ožu 2022, 02:40 
Offline

Pridružen/a: 22 pro 2020, 20:34
Postovi: 1886
Crnivuk je napisao/la:
Znaci vi ste evro-atlanski muslimani Larse?


Mi smo kao i Srbi i Hrvati jako nesretni ljudi koji su se našli odsječeni od glavnine slavenskog svijeta, i nosi nas vjetar kao lišće tamo-amo. Svaki novi okupator nas rastače, religija nas podijelila u zakrvljene grupe, i izgubili smo slavensku etničku većinu odavno.

Mi nismo ništa danas. :neznam
Samo nesretni ljudi, a gledamo brato-ubilački rat u Ukrajini i ne radujemo se prolivanju slavenske krvi.

slika

_________________
Vidimo se u Hrvatskoj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Savezništvo ruskih muslića i naših
PostPostano: 04 ožu 2022, 03:24 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4146
Lars Dietrich je napisao/la:
Istočno-hercegovački Srbi svake godine imaju Čečenija Fest u Bileći kojega je pokrovitelj Ramzan Kadirov, ove godine će biti osmi po redu, dolaze Putinovi bajkeri Noćni Vukovi i Ramzanovi bilderi po Bileći, a kao Bošnje imaju veze sa njima. Pa nemaju, ali imaju istočno-hercegovački Srbi.

slika

Pa kad lažete, dajte da makar malo istine ima u tome.
Kadirovci su ruska i srpska zabava, jok naša, iako je Kadirov nudio da u Sarajevu financira najveći glazbeni festival sa folklorom uključujući i onaj sa Kavkaza, ali je odbijen, pa se morao zadovoljiti sa Bilećom. Doslovno su molili, i rusko veleposlanstvo je nudilo novac za dane ruske kulture i odjel instituta Puškin, pa su odbijeni, sve dok podržavaju Dodika.

https://www.slobodnaevropa.org/a/bileca-cecenija-fest-kadirov/31373945.html

Srbe ne zanima ko je Kadirov, ali im Putinovi bajkeri i bradati Kadirovci ne smetaju u Bileći :neznam

Kad se prolazi kroz Bileću ima putokaz piše Čečenija. U Istočnom Sarajevu od kad znam za sebe mz Vojkoviće nazivaju Čečenija a njih Čečeni. Prave obično pizdarije po kafanama u Lukavici,neotesan i zadrt narod. Jako zatvoreni u sebe,prigradski seljaci. Sam položaj Vojkovića podsjeća na Čečeniju,selo leži u Sarajevskom polju a iznad je Igman kao Kavkaz.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Savezništvo ruskih muslića i naših
PostPostano: 04 ožu 2022, 08:08 
Online

Pridružen/a: 02 stu 2009, 21:36
Postovi: 1802
Lars Dietrich je napisao/la:
Crnivuk je napisao/la:
Znaci vi ste evro-atlanski muslimani Larse?


Mi smo kao i Srbi i Hrvati jako nesretni ljudi koji su se našli odsječeni od glavnine slavenskog svijeta, i nosi nas vjetar kao lišće tamo-amo. Svaki novi okupator nas rastače, religija nas podijelila u zakrvljene grupe, i izgubili smo slavensku etničku većinu odavno.

Mi nismo ništa danas. :neznam
Samo nesretni ljudi, a gledamo brato-ubilački rat u Ukrajini i ne radujemo se prolivanju slavenske krvi.

slika


Ne kuzim te.
Zar nismo "svi Turci"?
Znas, ono, kada si prestao biti Hrvat jer nisi dobio putovnicu i kada si skuzio da se RH za te (dovoljno po tebi) ne bori? (kada po tebi trebaju nuditi vise sadake od drugih).
Ti nisi prije nekoliko tjedana napisao da si od sada islamist jer te, po tebi, "tako svijet vrijednuje i ocjenjuje"?
Zar si odjednom postao panslavenist? Ili je to preinaka "ma svi smo mi iz basne i govorimo basnanski"? Grahadjanstvo?

_________________
"Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, vec je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Savezništvo ruskih muslića i naših
PostPostano: 04 ožu 2022, 10:11 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30484
Tomba17 je napisao/la:
Lars Dietrich je napisao/la:

Mi smo kao i Srbi i Hrvati jako nesretni ljudi koji su se našli odsječeni od glavnine slavenskog svijeta, i nosi nas vjetar kao lišće tamo-amo. Svaki novi okupator nas rastače, religija nas podijelila u zakrvljene grupe, i izgubili smo slavensku etničku većinu odavno.

Mi nismo ništa danas. :neznam
Samo nesretni ljudi, a gledamo brato-ubilački rat u Ukrajini i ne radujemo se prolivanju slavenske krvi.

slika


Ne kuzim te.
Zar nismo "svi Turci"?
Znas, ono, kada si prestao biti Hrvat jer nisi dobio putovnicu i kada si skuzio da se RH za te (dovoljno po tebi) ne bori? (kada po tebi trebaju nuditi vise sadake od drugih).
Ti nisi prije nekoliko tjedana napisao da si od sada islamist jer te, po tebi, "tako svijet vrijednuje i ocjenjuje"?
Zar si odjednom postao panslavenist? Ili je to preinaka "ma svi smo mi iz basne i govorimo basnanski"? Grahadjanstvo?


Lars se pojavljuje u više dimenzija i mi obični ljudi ga ne možemo dokučiti. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Savezništvo ruskih muslića i naših
PostPostano: 04 ožu 2022, 12:27 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Koliko znam ruski **** su djelimicno deislamizovani.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Savezništvo ruskih muslića i naših
PostPostano: 04 ožu 2022, 12:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2020, 11:40
Postovi: 3981
Srpsčanin je napisao/la:
Koliko znam ruski **** su djelimicno deislamizovani.
Jesu, Tatari, Baškiri i slični narodi.
Čečeni nisu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Savezništvo ruskih muslića i naših
PostPostano: 04 ožu 2022, 20:54 
Offline

Pridružen/a: 22 pro 2020, 20:34
Postovi: 1886
Tomba17 je napisao/la:
Lars Dietrich je napisao/la:

Mi smo kao i Srbi i Hrvati jako nesretni ljudi koji su se našli odsječeni od glavnine slavenskog svijeta, i nosi nas vjetar kao lišće tamo-amo. Svaki novi okupator nas rastače, religija nas podijelila u zakrvljene grupe, i izgubili smo slavensku etničku većinu odavno.

Mi nismo ništa danas. :neznam
Samo nesretni ljudi, a gledamo brato-ubilački rat u Ukrajini i ne radujemo se prolivanju slavenske krvi.

slika


Ne kuzim te.
Zar nismo "svi Turci"?
Znas, ono, kada si prestao biti Hrvat jer nisi dobio putovnicu i kada si skuzio da se RH za te (dovoljno po tebi) ne bori? (kada po tebi trebaju nuditi vise sadake od drugih).
Ti nisi prije nekoliko tjedana napisao da si od sada islamist jer te, po tebi, "tako svijet vrijednuje i ocjenjuje"?
Zar si odjednom postao panslavenist? Ili je to preinaka "ma svi smo mi iz basne i govorimo basnanski"? Grahadjanstvo?


Kad te napadnu kao muslimana brani se kao musliman, pa bez obzira jesi li stvarno musliman ili nisi. Branim se kao musliman kad moram, iako objektivno nisam musliman, čak i po pravilima Islama kao religije. Izbora nema, jer je u pitanju zla potvora, ali ne pije vode da vičeš "nisam odavle". Nije ni bosanskim krstjanima našim precima palilo, pa ne pali ni meni.

Vi ste sebi uzeli za pravo da paušalno sve nekatolike koji nisu Srbi proglasite muslimanima, Turcima i nehrvatima. Tako ste stvorili ogroman front protiv sebe bez prave potrebe. Iz čiste ideološke obijesti, i Bog sami zna kojeg srpskog sigurnosnog utjecaja.

Hrvatska je sjajna država koju ću uvijek i vazda podržavat specijalno u odnosu na Srbiju ili Tursku, ali nisam dužan da podržavam HDZ koji je uz muslimanske pandane na drugoj strani učinio sve da nas podijeli i zavadi i meni na pravdi Boga dodijelio ulogu Turčina i muslimana. Hrvatska dapače u mnogim stvarima više predstavlja mene nego i BiH. Neka Bog čuva Hrvatsku.

Da ste sve europske slavenske Bošnje pozvali u hrvatski korpus i to potvrdili podjelom putovnica, danas vam ne bi trebao IZ, i bili biste najjači politički i vojni faktor u Federaciji. Hrvatski stijeg bi se vijorio u Sarajevu paralelno sa ljiljanima.

Hoćete da se igrate Bliskog Istoka i Libanona, a nećete da prihvatite posljedice. :neznam
Ja nisam nikada želio sukobe i podjele među nama, naprotiv tvrdim i dalje da smo jedan narod i zemlja - RH i BiH, isključujući one koji to ne žele ili doista nisu dio te jedne šire hrvatske priče.

_________________
Vidimo se u Hrvatskoj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Savezništvo ruskih muslića i naših
PostPostano: 04 ožu 2022, 21:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35317
Lokacija: Gl. grad regije
Što si se sukobljavao s Hrvatima sukobljavao si se.

Sad mrš u ćošak *** čečensko, isilovsko.

Odsad vam je slusat što se kaže u Zagrebu.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Savezništvo ruskih muslića i naših
PostPostano: 04 ožu 2022, 21:33 
Offline

Pridružen/a: 22 pro 2020, 20:34
Postovi: 1886
Junuz Djipalo je napisao/la:
Što si se sukobljavao s Hrvatima sukobljavao si se.

Sad mrš u ćošak *** čečensko, isilovsko.

Odsad vam je slusat što se kaže u Zagrebu.


Nemoj Junuze Boga ti dragoga.
Ti vazda ko da si se ludih gljiva najeo i napušio.
Komentari ti veze sa vezom nemaju.
Da je BiH u NATO i EU da ti čovjek povjeruje.
Leverage im je ravan ništici.

_________________
Vidimo se u Hrvatskoj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Savezništvo ruskih muslića i naših
PostPostano: 04 ožu 2022, 21:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35317
Lokacija: Gl. grad regije
Upiši si datum. Današnji. To je dan kad se vraćate u svoj kavez. Svi povampireni velikobošnjački unitaristi. 1/3 ste bili, to ćete i ostati. Ni decimale preko.

A što dte džamijali i alahuekberali... konec, the end.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Savezništvo ruskih muslića i naših
PostPostano: 04 ožu 2022, 22:04 
Offline

Pridružen/a: 22 pro 2020, 20:34
Postovi: 1886
Junuz Djipalo je napisao/la:
Upiši si datum. Današnji. To je dan kad se vraćate u svoj kavez. Svi povampireni velikobošnjački unitaristi. 1/3 ste bili, to ćete i ostati. Ni decimale preko.

A što dte džamijali i alahuekberali... konec, the end.


Zbog arogancije bez pokrića u političkoj snazi i glasovima ćete ponovo dobiti Komšića.
A i za DN će biti povuci potegni.

_________________
Vidimo se u Hrvatskoj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Savezništvo ruskih muslića i naših
PostPostano: 04 ožu 2022, 22:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15860
Lars Dietrich je napisao/la:
Zbog arogancije bez pokrića u političkoj snazi i glasovima ćete ponovo dobiti Komšića.
A i za DN će biti povuci potegni.


Komšića smo dobijali i dok nije bilo nikakve arogancije a ni sukoba tako da takijaj nekom drugom.
Ono što je bitno da vi ništa ne dobivate s Komšićem jer vam treba 1 i 3 člana predsjedništva 1 ili 2 je potpuno svejedno.
1 da može stavljat veto ili 3 da možete sami sve odluke dovodit. Dva je isto što i jedan. Dakle nikakve koristi nemate od Komšića.
Uostalom briga nas i za izborni zakon i sve. Nestajete i to je jedino bitno.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Savezništvo ruskih muslića i naših
PostPostano: 04 ožu 2022, 22:16 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55
Postovi: 4934
Vi stvarno pravite razliku između domaćih i stranih kozojeba? Kakav danak neiskustvu

_________________
Ode sve ovo u helać


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Savezništvo ruskih muslića i naših
PostPostano: 08 ožu 2022, 13:45 
Online

Pridružen/a: 02 stu 2009, 21:36
Postovi: 1802
Lars Dietrich je napisao/la:
Tomba17 je napisao/la:

Ne kuzim te.
Zar nismo "svi Turci"?
Znas, ono, kada si prestao biti Hrvat jer nisi dobio putovnicu i kada si skuzio da se RH za te (dovoljno po tebi) ne bori? (kada po tebi trebaju nuditi vise sadake od drugih).
Ti nisi prije nekoliko tjedana napisao da si od sada islamist jer te, po tebi, "tako svijet vrijednuje i ocjenjuje"?
Zar si odjednom postao panslavenist? Ili je to preinaka "ma svi smo mi iz basne i govorimo basnanski"? Grahadjanstvo?


Kad te napadnu kao muslimana brani se kao musliman, pa bez obzira jesi li stvarno musliman ili nisi. Branim se kao musliman kad moram, iako objektivno nisam musliman, čak i po pravilima Islama kao religije. Izbora nema, jer je u pitanju zla potvora, ali ne pije vode da vičeš "nisam odavle". Nije ni bosanskim krstjanima našim precima palilo, pa ne pali ni meni.

Vi ste sebi uzeli za pravo da paušalno sve nekatolike koji nisu Srbi proglasite muslimanima, Turcima i nehrvatima. Tako ste stvorili ogroman front protiv sebe bez prave potrebe. Iz čiste ideološke obijesti, i Bog sami zna kojeg srpskog sigurnosnog utjecaja.

Hrvatska je sjajna država koju ću uvijek i vazda podržavat specijalno u odnosu na Srbiju ili Tursku, ali nisam dužan da podržavam HDZ koji je uz muslimanske pandane na drugoj strani učinio sve da nas podijeli i zavadi i meni na pravdi Boga dodijelio ulogu Turčina i muslimana. Hrvatska dapače u mnogim stvarima više predstavlja mene nego i BiH. Neka Bog čuva Hrvatsku.

Da ste sve europske slavenske Bošnje pozvali u hrvatski korpus i to potvrdili podjelom putovnica, danas vam ne bi trebao IZ, i bili biste najjači politički i vojni faktor u Federaciji. Hrvatski stijeg bi se vijorio u Sarajevu paralelno sa ljiljanima.

Hoćete da se igrate Bliskog Istoka i Libanona, a nećete da prihvatite posljedice. :neznam
Ja nisam nikada želio sukobe i podjele među nama, naprotiv tvrdim i dalje da smo jedan narod i zemlja - RH i BiH, isključujući one koji to ne žele ili doista nisu dio te jedne šire hrvatske priče.


Pripazite na izjave iznad svima nam predragog @Gospon Lars

Uostalom i:

"Da ste sve europske slavenske Bošnje pozvali u hrvatski korpus i to potvrdili podjelom putovnica,"

Znaci, tko ponudi vise... Ako netkome ovo zvuci povijesno poznato, ne ne i ne, puka slucajnost. Kao da na Loto potrefite.

Dijelile su se putovnice, nazalost, predugo vremena. Daleko poslije raskida konfederacije. Slavilo se raskidanje u zapadno Sa. I sire. To sto - blago receno - ogromna manjina radi putovnica to kao naizgled zali, je ravno statistickoj pogresci.

Ipak i unatoc svemu, "Bosnje".
Super!!!
Pa budite, to Vam ste stalno govori.
Nitko ne brani, dapace.
Sto nas Hrvate petljate u tu pricu?
Sebi ste.


"naprotiv tvrdim i dalje da smo jedan narod i zemlja - RH i BiH "

Napisao si "Bosnje". A Hrvati. Radi putovnica i druge sadake. Ali ste "Bosnje". Dok netko drugi ne ponudi vise. "Bosnje". Sto nije isto kao Hrvati. Ali ipak isto dok je putovnica i sadake. Ipak i unatoc svemu, "Bosnje".


"Vi ste sebi uzeli za pravo da paušalno sve nekatolike koji nisu Srbi proglasite muslimanima, Turcima i nehrvatima"

Ne. Mi/Ja isto mislimo za osobe koji smatraju da nisu Hrvati, t j nisu Hrvati. Vec sto sami za sebe kazu.
Ali nacija Hrvata ne spada u nesto kao nalik transgender spike, etnicke "bipolarnosti".

JER

Ipak i unatoc svemu, "Bosnje". nisu Hrvati.

Bosanac moze biti ali ne mora biti Hrvat. Isto kao Licanin, Dalmatinac, Zagorec, Srijemac, Hercegovac itd.

Ali Ipak i unatoc svemu, "Bosnje". NISU Hrvati.

Turci su za vrijeme okupacije zabranili drugi naziv za naciju u Hercegovini kao i Bosni vec Bosnyak. Sluzbeno.
Tko za sebe govori "svi smo mi Turci"?
Tko vjesa Turske zastave - zastave druge drzave - na sluzbenim mjestima za zastave po zap Sa, Ze, Tz itd?

To sto tebi ovo iznad smeta je tvoja stvar. Ne petljaj mene ili nas Hrvate u to. Unutarbosnjacka, unutarturska, unutarmuslimanska ili kako god, stvar.
Ali unutarhrvatska stvar NIJE

ALI

Ipak i unatoc svemu, "Bosnje". nisu Hrvati.

To sto Transgender politika etnicke bipolarnosti ima prodje unutar tvoje nacije (Bosnje, Muslimani, Mosnje, Turci itd) ne znaci da je tako unutar hrvatske nacije. Jer NIJE

Kod nas je, ili jesi ili nisi.
Niste?
Bipolarnost ovdje nema prodje, kuzis to?
Ok.
Sretno.
Sebi ste.
To sto ste sadake dobili, a dobili ste iha ha, dobili ste. Sada prosetajte, jer vasa "ljubav" nas ubija.


Ipak i unatoc svemu, "Bosnje". nisu Hrvati.

_________________
"Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, vec je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 78 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Tomba17 i 202 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO