HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 lip 2026, 16:45.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 29 post(ov)a ] 

Mujgurska diplomatija je?
Za žaljenje 22%  22%  [ 7 ]
Za sprdanje 78%  78%  [ 25 ]
Ukupno glasova : 32
Autor/ica Poruka
 Naslov: Suština diplomacije Bošnjaka
PostPostano: 26 lis 2021, 15:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7533
Lokacija: Danska
Čitam danas šalju opet neke dopise uobičajeno po svijetu ovi nasi domaći mujguri, smeta im Dodik kazu pravi ih magarcima, izvlaci im usi i kara ih na suvo,
no zapade mi za oko sljedece:

slika

prevazisli su sebe, ćuj više stotina adresa isto pismo,
Ne znam dal bi se nadrealisti sjetili ovoga.

Sta vi mislite o ovoj diplomatiji bosanskih muslimana ateista, dva se faktora kristališu:

1. Da im neko sa strane odradi nešto za njih, umjesto njih.
2. Pismo, i to ne bilo kakvo protestno, sa kuknjavom i podsjećanjem.


Kako vam se čini ovaj mujgurski diplomatski brod, šta još primjećujete, ima i anketica lol.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Suština diplomatije bosanskih muslimana ateista
PostPostano: 26 lis 2021, 15:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43692
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Zanimljiv word cloud sigurno.

Aggression, War, Genocide, Joint Criminal Enterpise, 1990s, Citizens, Russia, China

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Suština diplomatije bosanskih muslimana ateista
PostPostano: 26 lis 2021, 15:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lis 2021, 21:13
Postovi: 2227
Lokacija: Na granici svjetova - begova i kmetova
1. Kad ste najslabiji među suparnicima, morate pozvati nekoga ko je jači od njih da pomogne upravo vama.
2. Podsjetiti onoga kome se obraćate ko ste vi, a ko oni protiv koga želite da se oni bore, može biti vrlo efikasno.

_________________
"Bosnom se ne može upravljati bez Bošnjaka!"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Suština diplomatije bosanskih muslimana ateista
PostPostano: 26 lis 2021, 15:12 
Offline

Pridružen/a: 22 lis 2021, 19:58
Postovi: 2
Ministry of Sound je napisao/la:

Aggression, War, Genocide, Joint Criminal Enterpise, 1990s, Citizens, Russia, China

Ja, bolan, raja traže veselo, ko će slušat' tuđu muku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Suština diplomatije bosanskih muslimana ateista
PostPostano: 26 lis 2021, 15:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Obe opcije su prigodne.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Suština diplomatije bosanskih muslimana ateista
PostPostano: 26 lis 2021, 15:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90133
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Spam.

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Suština diplomatije bosanskih muslimana ateista
PostPostano: 26 lis 2021, 15:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne kužim šta se imaju dopisivati sa ljudima sa kojima su maltene jučer sjedili u Sarajevu i pričali.
To sve govori da su oči u oči kukavice i na pitanja gostiju ne znaju adekvatno odgovore dati.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Suština diplomatije bosanskih muslimana ateista
PostPostano: 26 lis 2021, 15:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90133
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Ovo "poslali na nekoliko stotina adresa", znači da su sa Bakirovog emaila poslali na 300 emailova?

Možda ga je gmail blokirao, i pisma nisu došla, ili su pak završila u Spam folderu, slati toliko emailova je spam.

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Suština diplomatije bosanskih muslimana ateista
PostPostano: 26 lis 2021, 15:25 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47188
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Spam diplomacija.

Nadaju se da će barem od 100 mailova netko pročitati.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Suština diplomatije bosanskih muslimana ateista
PostPostano: 26 lis 2021, 15:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90133
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Neka se drže Bode Webera i profesora Daniela Serwera.

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Suština diplomatije bosanskih muslimana ateista
PostPostano: 26 lis 2021, 18:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 vel 2010, 02:15
Postovi: 771
Robbie MO je napisao/la:
Ovo "poslali na nekoliko stotina adresa", znači da su sa Bakirovog emaila poslali na 300 emailova?

Možda ga je gmail blokirao, i pisma nisu došla, ili su pak završila u Spam folderu, slati toliko emailova je spam.


Zamišljam SDA email server na crnoj listi :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Suština diplomatije bosanskih muslimana ateista
PostPostano: 26 lis 2021, 19:16 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55
Postovi: 5966
Veća im je šansa za uspjeh ako pošalju e-mail. Da pošalju Biserku da strancima tuli o gladi i dženosajdu šanse bi im bile znatno manje. Plus ne moraju plaćat dva avionska mjesta

_________________
Ode sve ovo u helać


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Suština diplomatije bosanskih muslimana ateista
PostPostano: 26 lis 2021, 20:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2019, 22:54
Postovi: 4862
Lokacija: Svjetski poznat oslobođeni grad na istoku Srpske
Dobra tema! Mujina diplomatija zaslužuje posebnu analizu.

I za žaljenje i za sprdanje. Pošto su bezobrazni kreteni, pa ih ne mogu žaliti, glasao sam za sprdanje.
Mene su iznenadili svojim potezom od prošle godine kad su sjetili da iznenada otkažu susret Lavrovu.

Odgovor se nije dugo čekao: već koji dan poslije Sarajlijama se tresla pička da će ostati bez grijanja za zimu. :smijeh

_________________
Nećete u Bejruuut, niste ni prije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Suština diplomatije bosanskih muslimana ateista
PostPostano: 27 lis 2021, 01:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43692
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Robbie MO je napisao/la:
Ovo "poslali na nekoliko stotina adresa", znači da su sa Bakirovog emaila poslali na 300 emailova?

Možda ga je gmail blokirao, i pisma nisu došla, ili su pak završila u Spam folderu, slati toliko emailova je spam.


Vjerojatno koristi https://mailchimp.com/features/email/

Složiš jednom poruku, i ide na hrpu adresa, nudi tracking da vidi ko je otvorio email, ko je forwardirao i sl. Problem je taj što sadrži HTML elemente u emailu, pa većina mail servera i klijenata to prepozna kao "promociju", pa ignorira.

Ali da, smiješno je, pogotovo ideja "otvorenih pisama", ili "telegrama" u današnje doba.

A, ako si pao na to da šalješ emailove okolo, to otprilike znači da su ti sva druga vrata zatvorena, jer je to najmanje djelotvoran način za dolaska do željene osobe.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Suština diplomacije Bošnjaka
PostPostano: 27 lis 2021, 05:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3324
A u Zagreb i Beograd jel šalju?
Srbi inače jako retko čitaju mejlove.To je prevaziđeno kao pejdžer.
Kao,poslao sam ti mejl.
Ma daaaaj.. :yawn

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Suština diplomacije Bošnjaka
PostPostano: 27 lis 2021, 11:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 64234
Lokacija: DAZP HQ
Je li imaju mailchimp za slanje ovoliko mailova? Jesu li bar profići da su sve primatelje stavili u bcc?

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Suština diplomacije Bošnjaka
PostPostano: 27 lis 2021, 11:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 23407
Dokaz da nemaju vise kud, umorili se, icrpili sve opcije a ne žele priznati da su se Za*ebali s politikom prema dva naroda s kojima žive.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Suština diplomacije Bošnjaka
PostPostano: 27 lis 2021, 11:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7533
Lokacija: Danska
dudu je napisao/la:
Je li imaju mailchimp za slanje ovoliko mailova? Jesu li bar profići da su sve primatelje stavili u bcc?

Mislim da nisu toliko pametni, ali prate ovaj forum i sad si im ustedio posao.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Suština diplomacije Bošnjaka
PostPostano: 27 lis 2021, 11:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2017, 18:23
Postovi: 3404
Sprdanje apsolutno. Na klix komentarima opet o đenosajdu i ratu. Potpuno su poludjeli.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Suština diplomacije Bošnjaka
PostPostano: 27 lis 2021, 11:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7533
Lokacija: Danska
weasel je napisao/la:
Dokaz da nemaju vise kud, umorili se, icrpili sve opcije a ne žele priznati da su se Za*ebali s politikom prema dva naroda s kojima žive.

Slabo se ti kontas, nisu se oni umorili,
oni funkcionisu na takav nacin,
I politiku drugačiju od ove nemaju.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Suština diplomacije Bošnjaka
PostPostano: 27 lis 2021, 11:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7533
Lokacija: Danska
Harezm je napisao/la:
Sprdanje apsolutno. Na klix komentarima opet o đenosajdu i ratu. Potpuno poludio narod.

Nisu poludjeli vec im je to normalni nacin funkcioniranja, to sto tebi nije ne znaci da su oni poludjeli vec da drugačije funkcionisu.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Suština diplomacije Bošnjaka
PostPostano: 27 lis 2021, 11:53 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55
Postovi: 5966
Kaže Cigo iz Sarajlabada u pismu MZ da živi u logoru smrti. Znao sam da je stanje teško ali da je baš ovako…


https://www.klix.ba/vijesti/bih/sejdic- ... /211027075

_________________
Ode sve ovo u helać


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Suština diplomacije Bošnjaka
PostPostano: 14 stu 2021, 17:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Ramiz Salkić, potpredsjednik bh. entiteta Republika Srpska, uputio je pismo Uredu visokog predstavnika u Bosni i Hercegovini (OHR), ambasadorima zemalja članica UO Vijeća za provedbu mira (PIC), Misiji OSCE-a u Bosni i Hercegovini i šefu Delegaciji Evropske unije u Bosni i Hercegovini.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Suština diplomacije Bošnjaka
PostPostano: 14 stu 2021, 17:57 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55
Postovi: 5966
Čovjek sa Uskršnjeg Otoka opet spama

_________________
Ode sve ovo u helać


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Suština diplomacije Bošnjaka
PostPostano: 14 stu 2021, 18:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Mislim da ta njihova sranja više niko i ne čita. Ljudima uzimaju vrijeme da to pročitaju. Te mail adrese su na spam listama, ode u Spam folder i nakon 7 dana se automatski briše.
Jebo vas vaš genocid i rat majmuni.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 29 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: goran2hr, OAI-SearchBot, Tomba17 i 52 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO