HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 18:54.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1088 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 44  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Slučaj "Dobrovoljačka": Zbirna tema
PostPostano: 02 ožu 2010, 11:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Čudi me da se o ovome ne diskutira. Srbija očito i dalje zna štititi svoje interese kao i svoje građane. Ne ulazeći opet u "Dobrovoljačku", ako je ovo jedini način da Ganić bude kažnjen za 1993, neka tako i bude.

Citat:
Ratni član Predsjedništva RBiH Ejup Ganić ponovno je zadržan u londonskom aerodromu te je i izveden pred suca na saslušanje, uz prisustvo naše ambasadorice u Velikoj Britaniji Jadranke Negotić. Ejup Ganić noć će provesti u pritvoru. Nakon saslušanja pred sucem u Londonu, određen mu je pritvor i može izaći uz jamčevinu od 200.000 funti. Naime, je riječ je o potpuno novom zahtjevu za ekstradiciju koji je uputila Srbija Velikoj Britaniji jučer, u vezi sa slučajem Dobrovoljačka, nakon što su suspendirane ranije potjernice.

Ministar sigrnosti Bosne i Hercegovine Bariša Čolak potvrdio je za BHT 1 da je Ejupu Ganiću određen pritvor u Londonu do 29. marta.

Sigurno nije uhapšen na osnovu potjernice, kazao je Sadik Ahmetović, ministar sigurnosti BiH. Prema informacijama iz Interpola, ne postoji na snazi nijedna niti crvena niti difuzna potjernica za Ganićem. Moglo bi biti da je priveden po Evropskoj konvenciji o ekstradiciji ili po nekom bilateralnom ugovoru između Velke Britanije i Srbije.

Michael Tatham, ambasador Velike Britanije u BiH, kazao je kako ovaj korak ne predstavlja bilo kakvu diplomatsku niti političku izjavu britanske vlade niti bilo kakav stav britanske vlade o događajima iz prošlosti. Ovaj korak je ispunjavanje pravnih obaveza vlasti Velike Britanije.

Ministrica pravde Srbije Snežana Malović izjavila je da će u utorak ujutro nadležnim tijelima Velike Britanije biti upućena molba za ekstradiciju. Ona je navela i da je Ganić zadržan u Londonu luci na temelju potjernice koju je za njim izdao beogradski Interpol. Ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić također je kazao da je Ganić uhapšen na temelju srbijanske potjernice.


Presjedavajući Predsjedništva BiH Željko Komšić, gostujući u FTV-ovom političkom magazinu 60 minuta, kazao je kako se, i kad se proguta pokoja gorka pilula - u cilju normalizacije odnosa sa Srbijom - nakon jednog napravljenog koraka naprijed, vraćamo dva, tri, pet - koliko god hoćemo - koraka nazad. Ovo nije samo pravna stvar, ovo je politička stvar, obavještajno-policijska stvar, ovo se nije desilo slučajno na Dan nezavisnosti - ovo je dobro smišljena namjera kojom se pokazuje siledžijski odnos Beograda prema BiH.

Gostujući zajedno sa Komšićem, član Predsjedništva BiH Haris Silajdžić je objasnio kako je u ovom slučaju riječ i o ugovoru između Srbije i Velike Britanije iz 1908. godine. Činjenica je da je sa Srbijom u petak sklopljen sporazum o pomoći u pravnim i krivičnim stvarima, prema kome Srbija Ganićev slučaj treba ustupiti BiH. Pravne norme se, u svakom slučaju, moraju poštivati. Silajdžić je najavio pomoć iz svog kabineta.


SDP BiH najoštrije je osudio hapšenje Ejupa Ganića. Ovo, kao i hapšenje Ilije Jurišića, samo dokazuje da susjedna Srbija ne prihvata diplomatsko rješavanje sporova koji postoje između dvije zemlje. SDP je pozvao Tužilaštvo BiH da pokrene istrage i krivične postupke protiv najviših političkih i vojnih zvaničnika Srbije u razdoblju od 1992. do 1995. godine.

Reagirala je i Bosanskohercegovačka patriotska stranka - Sefer Halilović. Hapšenje smatraju progonom kadrova iz vrha politike i Armije Republike BiH koji su iz rata izašli čistog obraza.

Začuđuje šutnja i izostanak SDA, koja se često voli pohvaliti kako je najveći zaštitinik bošnjačkih interesa. Zvaničnog stava, ali ni izjava pojedinaca, iz ove stranke nije bil. Ako je budei kad je bude, biće i već je kasno.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ganić ostaje u pritvoru: Osude Komšića, Silajdžića, SDP-a, BPS-a; šutnja Tihića i SDA
PostPostano: 02 ožu 2010, 11:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
To je problem Srba i Muslimana,dosta nama i naše muke...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ganić ostaje u pritvoru: Osude Komšića, Silajdžića, SDP-a, BPS-a; šutnja Tihića i SDA
PostPostano: 02 ožu 2010, 11:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Citat:
Ministarstvo pravde Srbije danas će nadležnim organima Velike Britanije uputiti molbu za ekstradiciju bivšeg člana ratnog Predsjedništva BiH Ejupa Ganića, koji je uhapšen u Londonu, izjavila je resorna ministrica Snežana Malović.

Ona je za Srnu potvrdila da je Ganić uhapšen sinoć na londonskom aerodromu Heathrow na osnovu potjernice koju je za njim izdao beogradski Interpol.

Maloviće je precizirala da je londonski Interpol o Ganićevom hapšenju obavijestio Interpol Srbije.

Londonska policija saopštila je da će Ganić biti zatržan u pritvoru u Vestminsterskom sudu, gdje se očekuje da će ostati do sljedećeg sudskog saslušanja 29. marta.

Srbija je Velikoj Britaniji uputila privremeni nalog za hapšenje i ima rok od 45 dana da obezbijedi svu neophodnu dokumentaciju kojom će podržati nalog.

Velika Britanija i Srbija potpisnice su sporazuma o ekstradiciji Vijeća Evrope.

MUP Srbije raspisao je početkom 2009. godine, po nalogu istražnog sudije, potjernice za 19 osoba iz BiH, među kojima su članovi ratnog Predsedništva BiH Ejup Ganić i Stjepan Kljuić, zbog napada na kolonu JNA u Dobrovoljačkoj ulici u Sarajevu, u maju 1992. godine.

Pripadnici tadašnje Armije BiH i Specijalne jedinice MUP-a BiH napali su 3. maja 1992. u Dobrovoljačkoj ulici kolonu JNA koja se povlačila iz Sarajeva prema kasarni u Lukavici.

Prema podacima Centra javne bezbjednosti Istočnog Sarajeva, u napadima 2. i 3. maja ubijena su 42, a ranjena 73 pripadnika JNA, dok ih je 215 zarobljeno.

(srna)

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ganić ostaje u pritvoru: Osude Komšića, Silajdžića, SDP-a, BPS-a; šutnja Tihića i SDA
PostPostano: 02 ožu 2010, 11:17 
jel taj ejup išta nama skrivijo?


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Ganić ostaje u pritvoru: Osude Komšića, Silajdžića, SDP-a, BPS-a; šutnja Tihića i SDA
PostPostano: 02 ožu 2010, 11:45 
Offline

Pridružen/a: 16 lip 2009, 13:37
Postovi: 900
Ilirka je napisao/la:
jel taj ejup išta nama skrivijo?


Ejup je kolovodja i "gazda" svih sandzaklija, a ko su bili Sefer Halilovic, Enver Buza, Safet Bico, Ramiz Drekovic, Zuka Alispago, osim sto su bili sandzaklije, ne treba valjda govoriti.

S obzirom na njegovu poziciju "prvog do Alije" i moc koju je posjedovao, nije nemoguce da je upravo Ganic bio idejni tvorac teze "sa Srbima cemo tesko, Hrvati su slabiji, zato cemo ustasama dati po repu".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ganić ostaje u pritvoru: Osude Komšića, Silajdžića, SDP-a, BPS-a; šutnja Tihića i SDA
PostPostano: 02 ožu 2010, 11:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
Pa koliko ja znam nije nešto posebno, osim što je za vrijeme rata bio desna ruka Aliji.
Pred sukobe Hrvata i Muslimana, početkom 1993 je obišao sve općine budućih sukoba... točno se znalo gdje on dođe, za desetak dana eto ti belaja tu. E sad, navodno je on kao glavni Alijin politički operativac na terenu davao direktive i politički pripremao i organizirao sav taj proces "pacifiziranja Hrvata Središnje Bosne"... tako se pričalo u to vrijeme...
Sposoban je on bio tip prije nego što se shebao s autom kod Doljana, kažu da mu mozak ne funkcionira kao prije od tada.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ganić ostaje u pritvoru: Osude Komšića, Silajdžića, SDP-a, BPS-a; šutnja Tihića i SDA
PostPostano: 02 ožu 2010, 12:00 
Offline

Pridružen/a: 16 lip 2009, 13:37
Postovi: 900
Ganic ti je majstore bio vise od desne ruke Alijine, taj Jugosloven je bio na celu politickog krila Patriotske lige i Zelenih beretki, i opcenito glavni operativac, da.

Nije glup covjek, znam da je u USA cijenjen na polju dinamike fluida, dopisni je profesor na nekim americkim sveucilistima.

Kad je Alija uhapsen, pa se Kljujic kao nesto kurcio preko tv-a sjecate se sigurno, Alija kad je upao u eter ni pet ni sest vec "Stjepane, daj mi Ejupa". Znalo se ko je Alijin covjek od povjerenja.

Cak su postojale glasine da je Ganic pokusao i drzavni udar tih ratnih godina, ali se to kasnije zataskalo, mediji sute, samo je Sefer naprasno uklonjen. Sefer je kotirao kao Ganicev covjek.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ganić ostaje u pritvoru: Osude Komšića, Silajdžića, SDP-a, BPS-a; šutnja Tihića i SDA
PostPostano: 02 ožu 2010, 12:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Crni bombarder je napisao/la:
Ganic ti je majstore bio vise od desne ruke Alijine, taj Jugosloven je bio na celu politickog krila Patriotske lige i Zelenih beretki, i opcenito glavni operativac, da.

Nije glup covjek, znam da je u USA cijenjen na polju dinamike fluida, dopisni je profesor na nekim americkim sveucilistima.

Kad je Alija uhapsen, pa se Kljujic kao nesto kurcio preko tv-a sjecate se sigurno, Alija kad je upao u eter ni pet ni sest vec "Stjepane, daj mi Ejupa". Znalo se ko je Alijin covjek od povjerenja.

Cak su postojale glasine da je Ganic pokusao i drzavni udar tih ratnih godina, ali se to kasnije zataskalo, mediji sute, samo je Sefer naprasno uklonjen. Sefer je kotirao kao Ganicev covjek.


Znaju Srbi gdje treba ošinuti...Jel ono Ganić imao diverziju na autu u HR?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ganić ostaje u pritvoru: Osude Komšića, Silajdžića, SDP-a, BPS-a; šutnja Tihića i SDA
PostPostano: 02 ožu 2010, 12:04 
Offline

Pridružen/a: 05 sij 2010, 20:43
Postovi: 306
Trala baba lan da joj prodje dan...
Ejup je samo kriv sto se usprotivio velikosrpskom projektu posrbljavanja svega sto se ne krsti sa tri prsta,isto kao i onaj hudnjak Ilija Jurisic sto cami u Mardelju samo zato sto je branio svoju Tuzlu od povampirenih cetnickih hordi...ali svaka cast Tuzlacima sto su ispravno postupili i napravili nezaboravan rostilj u sred Tuzle...tako je trebalo u svakom gradu u kojoj je JNA ostala nakon proglasenja nezavisnosti BIH...sta ima traziti agresorska vojska kakva je JNA na teritoriju jedne suverene i nezavisne drzave...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GLusVOAzJ0c


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ganić ostaje u pritvoru: Osude Komšića, Silajdžića, SDP-a, BPS-a; šutnja Tihića i SDA
PostPostano: 02 ožu 2010, 12:08 
Offline

Pridružen/a: 16 lip 2009, 13:37
Postovi: 900
Imaju Srbi i snimke Ganicevog razgovora sa potcinjenima tog dana kada se desila ta Dobrovoljacka, valjda presretnuti toki-voki razgovori, slusao sam to na TV Srbiji.

Ganic zapovjeda Zagiju (Zaim Backovic, tata onog ******** Deena) da pokoka vojnike. Tacno cujes, jasno i glasno, pobij sve. Zato se i Zaim ustrtario. A i Deen bi mogao smanjiti odlaske u Beograd :D

Pazi ovog, Ganic se usprotivio posrbljavanju, a on obicna Muslimani iz Srbije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ganić ostaje u pritvoru: Osude Komšića, Silajdžića, SDP-a, BPS-a; šutnja Tihića i SDA
PostPostano: 02 ožu 2010, 12:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Sandžaklije su inače bile prežustre prema Hrvatima iako doista ničim nismo to izazvali. I nemam ništa protiv pogotovo ove zmije da završi iza rešetaka kao i njegovi zaštićeni poratnim floskulama, jarani.

Komšićeva "borba" za građane BiH je u redu.

No pitanje se postavlja: a što je čekao dosad?

Da je pokrenuo to pitanje dosad ne bi sad se dogodilo što se dogodilo!

Možda bi doista i mogao pokazat da je demokrat kakvim se predstavlja, a ne da ga mržnja prema Srbima gura u naručje sličnih Velikosrbima.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ganić ostaje u pritvoru: Osude Komšića, Silajdžića, SDP-a, BPS-a; šutnja Tihića i SDA
PostPostano: 02 ožu 2010, 12:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Beton je napisao/la:
Trala baba lan da joj prodje dan...


Gledao sam i ZE odlazak JNA i mogu ti reći da mi je drago što je prošlo u miru.

Bilo je tad u JNA puno dobrovoljaca ali je bilo i omladine, golobradih mladića kojima zasigurno nije bilo do rata i koje je bilo relativno lako svladat, unatoč silnom naoružanju. Ako je neko rekao doista pobijte ih sve, za vojsku koja je se polupredala, kakva je razlika u odnosu na Mladićevo: pobijte ih sve? Samo u broju u pobijenih!

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ganić ostaje u pritvoru: Osude Komšića, Silajdžića, SDP-a, BPS-a; šutnja Tihića i SDA
PostPostano: 02 ožu 2010, 12:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Beton je napisao/la:
Trala baba lan da joj prodje dan...
Ejup je samo kriv sto se usprotivio velikosrpskom projektu posrbljavanja svega sto se ne krsti sa tri prsta,isto kao i onaj hudnjak Ilija Jurisic sto cami u Mardelju samo zato sto je branio svoju Tuzlu od povampirenih cetnickih hordi...ali svaka cast Tuzlacima sto su ispravno postupili i napravili nezaboravan rostilj u sred Tuzle...tako je trebalo u svakom gradu u kojoj je JNA ostala nakon proglasenja nezavisnosti BIH...sta ima traziti agresorska vojska kakva je JNA na teritoriju jedne suverene i nezavisne drzave...


I zato sad sjedi u Londonu?Jarane moj betonski,nema pomirbe dok sve na čistac ne dođe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ganić ostaje u pritvoru: Osude Komšića, Silajdžića, SDP-a, BPS-a; šutnja Tihića i SDA
PostPostano: 02 ožu 2010, 12:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 06 pro 2009, 22:19
Postovi: 1069
Lokacija: Rekoše nam "u banani"! Do kad, vidit ćemo!
Ilirka je napisao/la:
jel taj ejup išta nama skrivijo?


Glava sandžačke struje.

Prije bio Jugoslaven(čina), školovao se u Beogradu, doktorirao u Bostonu, profesor (u različitim statusima) na američkim sveučilištima i institutima. Inteligentan i opak.

Suodgovoran za sve što se dogodilo Hrvatima u operaciji ARBiH "Neretva '93" ... i šire.

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ganić ostaje u pritvoru: Osude Komšića, Silajdžića, SDP-a, BPS-a; šutnja Tihića i SDA
PostPostano: 02 ožu 2010, 12:55 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2009, 22:10
Postovi: 458
Lokacija: Mostar
Vidim da islamisti ciče na sve strane,neka tako treba,nadam se da iz zatvora neće ni izaći...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ganić ostaje u pritvoru: Osude Komšića, Silajdžića, SDP-a, BPS-a; šutnja Tihića i SDA
PostPostano: 02 ožu 2010, 14:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
Ganić je sandžačka klika, on je mislim jedan od generatora rata s Hrvatima.

ono Što vanjushka kaže, kad je Alija šatro uhićen pa kad je odjebao onog tupavonarcisoidnog Kljujića na telefon..da..da..daj Mi Ejupa..a ovaj Kljujić navalio...Alija ti si predsjednik, to je nečuveno.....a ovaj ponovo...da da...daj mi Ejupa..

On je inače izabran u predsjedništvo iz reda ostalih..kao neki Jugoslaven...moš mislit Jugoslavena..

Uglavnom mutan tip....al Srbija se ne da..ona napada ona se ne brani..zamisli da Hrvatska traži npr Sefera..da ga tuži..nezamislivo..

A nije ni slučajno da je uhićen u Britaniji..

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ganić ostaje u pritvoru: Osude Komšića, Silajdžića, SDP-a, BPS-a; šutnja Tihića i SDA
PostPostano: 02 ožu 2010, 14:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Inkvizitor je napisao/la:
Ganić je sandžačka klika, on je mislim jedan od generatora rata s Hrvatima.

ono Što vanjushka kaže, kad je Alija šatro uhićen pa kad je odjebao onog tupavonarcisoidnog Kljujića na telefon..da..da..daj Mi Ejupa..a ovaj Kljujić navalio...Alija ti si predsjednik, to je nečuveno.....a ovaj ponovo...da da...daj mi Ejupa..

On je inače izabran u predsjedništvo iz reda ostalih..kao neki Jugoslaven...moš mislit Jugoslavena..

Uglavnom mutan tip....al Srbija se ne da..ona napada ona se ne brani..zamisli da Hrvatska traži npr Sefera..da ga tuži..nezamislivo..

A nije ni slučajno da je uhićen u Britaniji..


Tu Hrvatska nema iste mogućnosti kao Srbi, nisam vidio optužnicu ali mislim da je fora u tome što se radi o velikom broju poginulih državljana Jugoslavije, odnosno Srbije.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ganić ostaje u pritvoru: Osude Komšića, Silajdžića, SDP-a, BPS-a; šutnja Tihića i SDA
PostPostano: 02 ožu 2010, 15:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Inkvizitor je napisao/la:
Ganić je sandžačka klika, on je mislim jedan od generatora rata s Hrvatima.

ono Što vanjushka kaže, kad je Alija šatro uhićen pa kad je odjebao onog tupavonarcisoidnog Kljujića na telefon..da..da..daj Mi Ejupa..a ovaj Kljujić navalio...Alija ti si predsjednik, to je nečuveno.....a ovaj ponovo...da da...daj mi Ejupa..

On je inače izabran u predsjedništvo iz reda ostalih..kao neki Jugoslaven...moš mislit Jugoslavena..

Uglavnom mutan tip....al Srbija se ne da..ona napada ona se ne brani..zamisli da Hrvatska traži npr Sefera..da ga tuži..nezamislivo..

A nije ni slučajno da je uhićen u Britaniji..


Danas komentarišemo na poslu ovo isto-jesmo mi Hrvati pizde...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ganić ostaje u pritvoru: Osude Komšića, Silajdžića, SDP-a, BPS-a; šutnja Tihića i SDA
PostPostano: 02 ožu 2010, 15:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:31
Postovi: 1725
Eto im sada, dali su pola Bosne cetnicima i sad im se o glavu obija. Neka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ganić ostaje u pritvoru: Osude Komšića, Silajdžića, SDP-a, BPS-a; šutnja Tihića i SDA
PostPostano: 02 ožu 2010, 15:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Irma je napisao/la:
Eto im sada, dali su pola Bosne cetnicima i sad im se o glavu obija. Neka.


Tko je dao pola Bosne?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ganić ostaje u pritvoru: Osude Komšića, Silajdžića, SDP-a, BPS-a; šutnja Tihića i SDA
PostPostano: 02 ožu 2010, 15:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Ona je kao nešto imala a neko joj uzeo. Pa Markane kako ti nije jasno?

Pa to je njeno a vi Srbi i Hrvati se hebite, vi ste genocidni ustaše i četnici i nju jako čudi kako to bijeli svijet ne vidi i čeka dan kada će svi konačno uvidjeti da je igračka samo njena...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ganić ostaje u pritvoru: Osude Komšića, Silajdžića, SDP-a, BPS-a; šutnja Tihića i SDA
PostPostano: 02 ožu 2010, 15:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4386
Lokacija: Grobnik
Ejup Ganić je bio težka jugoslavenčina i udbaš do pried rat. 90-ih Ejup Ganić nazdravlja s Karađićem pijući Whisky. Malo poslije se počeo predstavljati kano veli Musliman, pak Bošnjak. Ne ću na račun njega i Halilovića blatit sve Sandžaklije, jerbo bilo je izuzetnih prohrvatskih Sandžaklija. Baš mi i nije jasno što takva udbašina koji je zeznuo Bosnu smeta Srbima, bit će neka zabuna. Ne dao Bog da netko takne u Murata Šabanovića, Aliju Šiljka ili Atifa Dudakovića.

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ganić ostaje u pritvoru: Osude Komšića, Silajdžića, SDP-a, BPS-a; šutnja Tihića i SDA
PostPostano: 02 ožu 2010, 18:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Zapravo i mene je začudilo što su se baš na ganića okomili jer je on jedan od onih Srbobalija.

Ko zna možda je se zaželio kuće?!

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ganić ostaje u pritvoru: Osude Komšića, Silajdžića, SDP-a, BPS-a; šutnja Tihića i SDA
PostPostano: 02 ožu 2010, 18:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4386
Lokacija: Grobnik
Junuz Djipalo je napisao/la:
Zapravo i mene je začudilo što su se baš na ganića okomili jer je on jedan od onih Srbobalija.

Ko zna možda je se zaželio kuće?!


Možda dobije zatvor kano što ga je dobio Puniša Račić u nekom ljetnikovcu...

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ganić ostaje u pritvoru: Osude Komšića, Silajdžića, SDP-a, BPS-a; šutnja Tihića i SDA
PostPostano: 02 ožu 2010, 19:00 
Offline

Pridružen/a: 04 stu 2009, 14:05
Postovi: 472
Lokacija: Bihać
heheheeh.... baš mi je drago.. mislim da je i njega malo prpa za svoju guzicu.
obični ratni profiter.. jeste mu vidjeli vile u centru sarajeva ? mjesto mu je u zatvoru


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1088 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 44  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: 3AJE6, Dr. Van Nostrand, Nakba i 276 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO