|
|
Stranica: 1/1.
|
[ 18 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
daramo
|
Naslov: Turska napala Irak Postano: 19 tra 2022, 11:03 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47249 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
|
Turska pokrenula agresiju na Irak
The cross-border action, named Operation Claw Lock, came a day after Turkey’s Minister of Interior Suleyman Soylu said: “We will save Syria and Iraq from the hands of the US and Europe, and bring peace there.”
Turkey has begun the new week with the launch of a large-scale ground and aerial cross-border offensive against Kurdish militants in northern Iraq.
Alongside artillery, T129B helicopters, drones and F-16 fighters, Turkey’s Special Forces and elite commando units were also deployed as part of the campaign that reportedly struck targets of the Kurdistan Workers’ Party, or PKK, in northern Iraq’s Metina, Zap and Avashin-Basyan regions.
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Turska napala Irak Postano: 19 tra 2022, 11:29 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47249 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
|
Mene više zanima hoće li se nosati avatari na forumu i tema pratiti kao ona u Ukrajini. I zanima me tko su ovdje Hrvati a tko Srbi u ovom sukobu?
I tako Turska provodi deamerikanizaciju i deeuropeizaciju Iraka i Sirije.
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dudu
|
Naslov: Re: Turska napala Irak Postano: 19 tra 2022, 11:36 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39 Postovi: 64238 Lokacija: DAZP HQ
|
|
Oko kozojeba se ne uznemiravam, nek je što veći rat, a i da malo iz prve ruke vidimo snagu Turske kad sad znamo da je Rusija poprilično slabozuba.
_________________ "Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dudu
|
Naslov: Re: Turska napala Irak Postano: 19 tra 2022, 11:43 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39 Postovi: 64238 Lokacija: DAZP HQ
|
|
Turci su koristili one islamističke kozojebe za napad na sirijske Kurde, sad koliko shvaćam idu sami. Nek se i oni zabave o sebi malo.
_________________ "Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
i_jopet
|
Naslov: Re: Turska napala Irak Postano: 19 tra 2022, 12:12 |
|
Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44 Postovi: 8793
|
To nije rat nego specijalna operacija. 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Karabaja
|
Naslov: Re: Turska napala Irak Postano: 19 tra 2022, 13:13 |
|
Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33 Postovi: 13233 Lokacija: 🇮🇷
|
|
Vrijeme je da Turska uspostavi mir i blagostanje u tom dijelu svijeta. Sa srećom askeri.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Tankosic
|
Naslov: Re: Turska napala Irak Postano: 19 tra 2022, 13:41 |
|
Pridružen/a: 08 lip 2021, 15:54 Postovi: 5371
|
|
Hahahaha jadan, jadniji,najjadniji, prejadni, pa onda dolaze bosnje
_________________ Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.
A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Turska napala Irak Postano: 19 tra 2022, 14:03 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47249 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
|
Tema je pogrešno stavljena na politiku pa apeliram na moderaciju da se prebaci u podforum svijet.
Ministarstvo odbrane Turske: Neutralizirano 26 PKK terorista u operaciji "Kandža-Katanac" na sjeveru Iraka
"Protivteroristička operacija se nastavlja uspješno kako je i planirano", saopšteno je iz Ministarstva odbrane Turkiye.
U operaciji "Kandža-Katanac", koja je pokrenuta juče, učestvuju timovi komandosa i specijalnih snaga uz podršku bespilotnih letjelica (UAV), jurišnih helikoptera i artiljerijskih elemenata.
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Lutorčina
|
Naslov: Re: Turska napala Irak Postano: 19 tra 2022, 14:20 |
|
Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53 Postovi: 4325
|
|
Evo prilike sad da Rusija proda oružje Kurdima kao što Turska prodaje Ukrajini.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Karabaja
|
Naslov: Re: Turska napala Irak Postano: 19 tra 2022, 16:56 |
|
Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33 Postovi: 13233 Lokacija: 🇮🇷
|
Tankosic je napisao/la: Hahahaha jadan, jadniji,najjadniji, prejadni, pa onda dolaze bosnje Šta je bilo četo?
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Th1950
|
Naslov: Re: Turska napala Irak Postano: 19 tra 2022, 17:04 |
|
Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22 Postovi: 5651 Lokacija: Herceg-Bosna
|
Karabaja je napisao/la: Tankosic je napisao/la: Hahahaha jadan, jadniji,najjadniji, prejadni, pa onda dolaze bosnje Šta je bilo četo? zašto podržavaš agresiju Turske ?
_________________ Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .
"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Carmello Šešelj
|
Naslov: Re: Turska napala Irak Postano: 19 tra 2022, 17:48 |
|
Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05 Postovi: 22219
|
dudu je napisao/la: Turci su koristili one islamističke kozojebe za napad na sirijske Kurde, sad koliko shvaćam idu sami. Nek se i oni zabave o sebi malo. Pa ono groblje Leoparda nije bilo vlasništvo kozojeba.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Hagresor
|
Naslov: Re: Turska napala Irak Postano: 19 tra 2022, 20:47 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55 Postovi: 5966
|
|
Jel se spremaju guzije iz 23% dat ruku roditeljima iz Turske u “oslobađanju” Iraka? Neka netko javi ako dozna tako da možemo pratiti njihovo guzijanje na posebnoj temi, kao što smo pratili njihova “djelovanja” u Siriji
_________________ Ode sve ovo u helać
|
|
| Vrh |
|
 |
|
DŽorDŽ
|
Naslov: Re: Turska napala Irak Postano: 19 tra 2022, 21:01 |
|
Pridružen/a: 18 ožu 2021, 15:54 Postovi: 2505 Lokacija: Trokut ZGŽ-KZŽ-MŽ
|
|
Turska invazija na Irak i njihov rat iz perspektive europske sigurnosti je potpuno nebitan rat u odnosu na rusku invaziju na Ukrajinu. Turska i Irak su ipak tamo daleko u Aziji. Bio bi i ovaj Rusko-Ukrajinski rat puno manje bitan za europsku sigurnost da Rusija nema nuklearno oružje u kombinaciji s bolesnim Putinom.
_________________ RH i Protektorat BiH 1981: Hrvata 54,58% Prečana 24,00% Muslimana 21,42%
RH i Protektorat BiH 2022: Hrvata 62,23 % Muslimana 19,74 % Prečana 14,18 % Ostalih 3,85 %
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Harezm
|
Naslov: Re: Turska napala Irak Postano: 19 tra 2022, 21:22 |
|
Pridružen/a: 24 stu 2017, 18:23 Postovi: 3404
|
DŽorDŽ je napisao/la: Turska invazija na Irak i njihov rat iz perspektive europske sigurnosti je potpuno nebitan rat u odnosu na rusku invaziju na Ukrajinu. Turska i Irak su ipak tamo daleko u Aziji. Bio bi i ovaj Rusko-Ukrajinski rat puno manje bitan za europsku sigurnost da Rusija nema nuklearno oružje u kombinaciji s bolesnim Putinom. Šta je reć? Nije agresija ili đenosajd ili kako već? Kifleki laju samo kad im NATO gospodar zapovjedi.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Turska napala Irak Postano: 19 tra 2022, 21:25 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
Čekamo da Džaferović i Komšić sazovu sjednicu zbog sankcija Turskoj.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Lutorčina
|
Naslov: Re: Turska napala Irak Postano: 19 tra 2022, 22:44 |
|
Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53 Postovi: 4325
|
DŽorDŽ je napisao/la: Turska invazija na Irak i njihov rat iz perspektive europske sigurnosti je potpuno nebitan rat u odnosu na rusku invaziju na Ukrajinu. Turska i Irak su ipak tamo daleko u Aziji. Bio bi i ovaj Rusko-Ukrajinski rat puno manje bitan za europsku sigurnost da Rusija nema nuklearno oružje u kombinaciji s bolesnim Putinom. Poželili se kifleki migranata,aa ? Sad će ratom u Iraku ponovo krenuti kolona ljudi ka Europi.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Stranica: 1/1.
|
[ 18 post(ov)a ] |
|
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|