HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 11:59.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 135 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Prohrvatski bihanci
PostPostano: 10 stu 2022, 10:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35317
Lokacija: Gl. grad regije
Nikako da se pojavi neka struja kod Bošnjaka koja vidi partnere u Hrvatima. To je umrlo s Tihićem. Možda Konaković počinje ličit na nešto slično.

Čim netko i pokuša odmah ga prozovi izdajnikom. Odgojili su cijele generacije koje znaju za Ahmiće i ništa drugo, ni prije ni poslije.

Ne znaju da smo se prvi suprotstavili Srbima dok se Aljo još prekontavao.
Ne znaju da je prije Ahmića bila Dusina. Puno prije.
Ne znaju da je zbog napada na Hrvate u SB Istočna Bosna prošla kako je prošla.
Ne znaju da nama Alija i slični nikad ne mogu biti lideri.
Ne znaju da ništa dobro nema u mudžahedinima koje su dovodili.
Ne znaju da su svi crtali karte po BiH pa i mi. No mi uvijek slušamo Zg koji je razuman i za sve druge na Balkanu liga iznad.
Ne znaju da smo prvo oružje slali Muslimanima.
Ne znaju da su stotine tisuća izbjeglica bile u RH, Muslimana. Mnogi su i ostali.
Ne znaju da je HV spriječio klaonicu u Bihaću.
Ne znaju da je Sarajevo deblokirano zamjenom teritorija HV-a.

Ovo samo iz glave nabrzaka čega sam se sjetio. Čemu izjednačavanje sa Mladićem. Ispalo je skoro da smo Srebrenicu mi napravili. Od Milanovića koji je uvijek bio prijateljski prema drugima su napravili neprijatelja i neku aždaju.

Neka bude pozitivna tema. Najviše bih volio čut evo što možemo učinit i jedni i drugi i treći da se unaprijede odnosi. Kakve recimo imamo s CG i s njima smo imali ratnu epizodu pa idemo dalje.

Pritom molim vas, nemojte mi objašnjavat da se Hrvati i Srbi trebaju pretvorit u podanike bez prava kako bi bilo sve u redu. Nismo to htjeli u Jugi, nećemo ni u BiH.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prohrvatski bihanci
PostPostano: 10 stu 2022, 10:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12343
Možda je nepopularno mišljenje ali glavni kočničar boljih odnosa sa hrvatske strane je isključivo predsjednik lijepe vaše koji se ne ponaša pristojno. On nekako iskače iz hrvatske politike prema svijetu, susjedima, pa i Bošnjacima.

Sa bošnjačke strane kočničara ima, recimo Komšić je takav, on je kočničar svega, promašaj za sve, nikom nije donio ništa, opstaje zahvaljujući nepismenom glasačkom tijelu i primitivnim emocijama ljudi koji raguju na primitivne emocije i ponašanja druge strane. Ima tu još budaletina ali ništa od nekih velikih faca.

Ja nemam utisak da je Hrvatska Bošnjacima nekakav neprijatelj i da je to neprijateljska zemlja. Mnogo ljudi tamo odlazi, radi, žive, nađu partnere i ostanu, kod svih su samo pozitivna iskustva, ne znam nikog da je rekao išta ružno o Hrvatskoj i ljudima tamo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prohrvatski bihanci
PostPostano: 10 stu 2022, 11:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5191
Milanović je predsjednik tek od 2020. Optužiti njega za loše odnose je smiješno. Sarajevo je glavni krivac.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prohrvatski bihanci
PostPostano: 10 stu 2022, 11:03 
Online
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2014, 12:08
Postovi: 4817
Lokacija: Bosna
Junuz Djipalo je napisao/la:
Nikako da se pojavi neka struja kod Bošnjaka koja vidi partnere u Hrvatima. To je umrlo s Tihićem. Možda Konaković počinje ličit na nešto slično.

Čim netko i pokuša odmah ga prozovi izdajnikom. Odgojili su cijele generacije koje znaju za Ahmiće i ništa drugo, ni prije ni poslije.

Ne znaju da smo se prvi suprotstavili Srbima dok se Aljo još prekontavao.
Ne znaju da je prije Ahmića bila Dusina. Puno prije.
Ne znaju da je zbog napada na Hrvate u SB Istočna Bosna prošla kako je prošla.
Ne znaju da nama Alija i slični nikad ne mogu biti lideri.
Ne znaju da ništa dobro nema u mudžahedinima koje su dovodili.
Ne znaju da su svi crtali karte po BiH pa i mi. No mi uvijek slušamo Zg koji je razuman i za sve druge na Balkanu liga iznad.
Ne znaju da smo prvo oružje slali Muslimanima.
Ne znaju da su stotine tisuća izbjeglica bile u RH, Muslimana. Mnogi su i ostali.
Ne znaju da je HV spriječio klaonicu u Bihaću.
Ne znaju da je Sarajevo deblokirano zamjenom teritorija HV-a.

Ovo samo iz glave nabrzaka čega sam se sjetio. Čemu izjednačavanje sa Mladićem. Ispalo je skoro da smo Srebrenicu mi napravili. Od Milanovića koji je uvijek bio prijateljski prema drugima su napravili neprijatelja i neku aždaju.

Neka bude pozitivna tema. Najviše bih volio čut evo što možemo učinit i jedni i drugi i treći da se unaprijede odnosi. Kakve recimo imamo s CG i s njima smo imali ratnu epizodu pa idemo dalje.

Pritom molim vas, nemojte mi objašnjavat da se Hrvati i Srbi trebaju pretvorit u podanike bez prava kako bi bilo sve u redu. Nismo to htjeli u Jugi, nećemo ni u BiH.


Malo mi je post nejasan, da li govoriš o bosanskim Hrvatima ili Hrvatskoj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prohrvatski bihanci
PostPostano: 10 stu 2022, 11:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2012, 22:49
Postovi: 1276
Junuze, nije da ne znaju oni ovo sto spominjes, nego ne zele znati. Zato im je potrebna tolika buka koju dizu oko svake sitnice da utope stvarnost u njoj.

Sto se tice teme, nije li Radoncic mogao biti taj? Ali njegova stranka ishlapila. Odlican indikator kolektivnog ludila kotline je rezultat df-a vs sbb-a.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prohrvatski bihanci
PostPostano: 10 stu 2022, 11:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2019, 16:40
Postovi: 1799
Lokacija: Strateška autonomija
Junuz Djipalo je napisao/la:
Ne znaju da smo se prvi suprotstavili Srbima dok se Aljo još prekontavao.
Ne znaju da je prije Ahmića bila Dusina. Puno prije.
Ne znaju da je zbog napada na Hrvate u SB Istočna Bosna prošla kako je prošla.
Ne znaju da nama Alija i slični nikad ne mogu biti lideri.
Ne znaju da ništa dobro nema u mudžahedinima koje su dovodili.
Ne znaju da su svi crtali karte po BiH pa i mi. No mi uvijek slušamo Zg koji je razuman i za sve druge na Balkanu liga iznad.
Ne znaju da smo prvo oružje slali Muslimanima.
Ne znaju da su stotine tisuća izbjeglica bile u RH, Muslimana. Mnogi su i ostali.
Ne znaju da je HV spriječio klaonicu u Bihaću.
Ne znaju da je Sarajevo deblokirano zamjenom teritorija HV-a.



Muslimanima je sve navedeno jako, jako dobro poznato.

Ali se namjerno prave ludi. I većina njih potiho gine za Beogradom.

_________________
Kontra mraku, kontra sili, kontra rentijerstva, kontra klijentelizma

HDZ=SKH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prohrvatski bihanci
PostPostano: 10 stu 2022, 11:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2012, 22:49
Postovi: 1276
mirusvijetu je napisao/la:
Malo mi je post nejasan, da li govoriš o bosanskim Hrvatima ili Hrvatskoj.

Mozda covjek govori o hercegovackim Hrvatima.

Inace, razlike nema. To sto vas je RH istakijala uz pomoc Mesica i Pusicke samo pokazuje koliko zganaca jos morate pojesti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prohrvatski bihanci
PostPostano: 10 stu 2022, 11:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2022, 08:16
Postovi: 2852
Zbog čega pominjete Srbe kada je reč o vašim nesporazumima?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prohrvatski bihanci
PostPostano: 10 stu 2022, 11:21 
Online
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2014, 12:08
Postovi: 4817
Lokacija: Bosna
alh84001 je napisao/la:
mirusvijetu je napisao/la:
Malo mi je post nejasan, da li govoriš o bosanskim Hrvatima ili Hrvatskoj.

Mozda covjek govori o hercegovackim Hrvatima.

Inace, razlike nema. To sto vas je RH istakijala uz pomoc Mesica i Pusicke samo pokazuje koliko zganaca jos morate pojesti.


Hrvatska jest primala izbjeglice (ko je to platio, drugo je pitanje).
i HB-ovci su primali izbjeglice u poznate hotele Dretelj i Heliodrom.

Tako da, u pravu si, razlike i nema.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prohrvatski bihanci
PostPostano: 10 stu 2022, 11:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2012, 22:49
Postovi: 1276
Lebowski je napisao/la:
Možda je nepopularno mišljenje ali glavni kočničar boljih odnosa sa hrvatske strane je isključivo predsjednik lijepe vaše koji se ne ponaša pristojno.

Ne moze kocnicar biti netko tko stvari naziva pravim imenom. To je kao da kazes da je ono dijete koje je uzviknulo 'car je gol' kocnicar. Nepristojno mozda jest, ali je nuzno i korisno.

I sam vidis kako su se stvari u zadnje vrijeme otkocile, i dana vam je prilika da bez neke kazne relaksirate odnose u federaciji. Na vama je samima hocete li iskoristiti tu priliku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prohrvatski bihanci
PostPostano: 10 stu 2022, 11:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35317
Lokacija: Gl. grad regije
mirusvijetu je napisao/la:
alh84001 je napisao/la:
Mozda covjek govori o hercegovackim Hrvatima.

Inace, razlike nema. To sto vas je RH istakijala uz pomoc Mesica i Pusicke samo pokazuje koliko zganaca jos morate pojesti.


Hrvatska jest primala izbjeglice (ko je to platio, drugo je pitanje).
i HB-ovci su primali izbjeglice u poznate hotele Dretelj i Heliodrom.

Tako da, u pravu si, razlike i nema.


Dobro, ja kad god spomenem bilo što pozitivno, odmah se nađe netko s Ahmićima i Dreteljem. Mogu i ja tako sa Muzičkom školom u Zenici, silosom u Kaćunima, Maljinama, Križančevim selom... Koliko god to sve bilo strašno, svi ti zločini su neusporedivi sa srpskim prema vama ili nama ali je u najmanju ruku jednaka paljba iz Sarajeva.

Puno je više pozitivnih stvari koje smo mi učinili nego negativnih. Evo opstali ste, živi ste.

Mogao vam je i cijeli Trokutistan bit Srebrenica. Srbi su ludi, da su imali priliku napravili bi to.

I kad govorimo o Hrvatima, mi smo jedno. Sutra da Zagreb kaže: "Napustite BiH", ne bi skoro nitko ostao.

Ima neka teorija da s Hrvatima treba oštro jer Srbi uzmu teritorij a Hrvati dušu. Jednostavno se islamisti boje da Hrvati ne "progutaju" Bošnjake, što mi baš i nemamo namjeru.

Ima i ona da ste mentalitetski puno bliži Srbima, pa vam je sve hrvatsko odbojno. Zanimljivo, rekao bih da su opet Zeničani tu drukčiji, više hrvatskiji.


_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prohrvatski bihanci
PostPostano: 10 stu 2022, 11:30 
Online
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2014, 12:08
Postovi: 4817
Lokacija: Bosna
alh84001 je napisao/la:
Lebowski je napisao/la:
Možda je nepopularno mišljenje ali glavni kočničar boljih odnosa sa hrvatske strane je isključivo predsjednik lijepe vaše koji se ne ponaša pristojno.

Ne moze kocnicar biti netko tko stvari naziva pravim imenom. To je kao da kazes da je ono dijete koje je uzviknulo 'car je gol' kocnicar. Nepristojno mozda jest, ali je nuzno i korisno.

I sam vidis kako su se stvari u zadnje vrijeme otkocile, i dana vam je prilika da bez neke kazne relaksirate odnose u federaciji. Na vama je samima hocete li iskoristiti tu priliku.


Kako to da on uvijek nekako koristi priliku da nazove stvari pravim imenom kad je neko drugi u pitanju, pa se našao komentirati i Srebrenicu (kakve to veze ima sa hrvatima).

A nikako da mu se potrefi da neke stvari u svom dvorištu, u Hrvatskoj nazove pravim imenom, npr. Oluja i ''tobože garantiranje'' prava izbjeglim Srbima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prohrvatski bihanci
PostPostano: 10 stu 2022, 11:35 
Online
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2014, 12:08
Postovi: 4817
Lokacija: Bosna
Junuz Djipalo je napisao/la:
mirusvijetu je napisao/la:

Hrvatska jest primala izbjeglice (ko je to platio, drugo je pitanje).
i HB-ovci su primali izbjeglice u poznate hotele Dretelj i Heliodrom.

Tako da, u pravu si, razlike i nema.


Dobro, ja kad god spomenem bilo što pozitivno, odmah se nađe netko s Ahmićima i Dreteljem. Mogu i ja tako sa Muzičkom školom u Zenici, silosom u Kaćunima, Maljinama, Križančevim selom... Koliko god to sve bilo strašno, svi ti zločini su neusporedivi sa srpskim prema vama ili nama ali je u najmanju ruku jednaka paljba iz Sarajeva.

Puno je više pozitivnih stvari koje smo mi učinili nego negativnih. Evo opstali ste, živi ste.

Mogao vam je i cijeli Trokutistan bit Srebrenica. Srbi su ludi, da su imali priliku napravili bi to.

I kad govorimo o Hrvatima, mi smo jedno. Sutra da Zagreb kaže: "Napustite BiH", ne bi skoro nitko ostao.

Ima neka teorija da s Hrvatima treba oštro jer Srbi uzmu teritorij a Hrvati dušu. Jednostavno se islamisti boje da Hrvati ne "progutaju" Bošnjake, što mi baš i nemamo namjeru.

Ima i ona da ste mentalitetski puno bliži Srbima, pa vam je sve hrvatsko odbojno. Zanimljivo, rekao bih da su opet Zeničani tu drukčiji, više hrvatskiji.



Pa kad stalno spominjete da ste primali izbjeglice, da ste nam davali oružje (?). Mislim, odvadi malo.

Bilo je i izbjeglica, ali bio je i Dretelj i Heliodrom.
Bio je Bihać ali bio je i Gornji Vakuf.
Oružje ste nam krali, i to ono koje smo mi platili i koje je išlo nama.

Svejedno, niko vas ne izjednačava sa Mladićem, to ste vi umislili sebi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prohrvatski bihanci
PostPostano: 10 stu 2022, 11:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35317
Lokacija: Gl. grad regije
Ajmo skroz prekrižit rat. Uostalom sad smo u 1972. u odnosu na WWII.

Možemo li se vratit na 1:13?


_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prohrvatski bihanci
PostPostano: 10 stu 2022, 11:39 
Online

Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55
Postovi: 4934
Ja bi htio nabaviti poskoka za ljubimca. Ali napraviti nekako da me ne ujede. Draga Magda, što da radim?

_________________
Ode sve ovo u helać


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prohrvatski bihanci
PostPostano: 10 stu 2022, 12:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 ruj 2021, 12:54
Postovi: 2903
mirusvijetu je napisao/la:
pa se našao komentirati i Srebrenicu (kakve to veze ima sa hrvatima).


možda takve veze što nekava islamofašistička udruga koja u imenu ima Srebrenicu upravo pljuje po Republici Hrvatskoj, Hrvatskoj Vojsci, naziva Republiku Hrvatsku agresorom, i sve te gnjusne konstrukcije iznosi ni manje ni više nekog na naviše međunarodne adrese

možda takve veze što je direktor javne institucije "Memorijalni centar Srebrenica" zadnjih 5-10 godina jedan od glavnih predvodnika i kolovođa u životinjskoj mržnji i huškanju prema Hrvatima u javnom prostoru

možda takve veze što su neki poremećeni islamofašistički umovi obmanuli njemačku stranku zelenih, da su ovi na svojem službenom twitter profilu za obljetnicu Srebrenice objavili da su genocid u Srebrenici počinili Hrvati i Srbi

možda takve veze što zadnjih 20 godina kompletna muslimanska politika pokušava iskoristiti kredit statusa žrtve Srebrenice na Hrvatima


Trenutno je u funkciji mržnje prema Hrvatima i antihrvatske politike više srebrenički mit nego jasenovački mit. Tako ćemo se prema njemu i odnositi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prohrvatski bihanci
PostPostano: 10 stu 2022, 12:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Lebowski je napisao/la:
Možda je nepopularno mišljenje ali glavni kočničar boljih odnosa sa hrvatske strane je isključivo predsjednik lijepe vaše koji se ne ponaša pristojno. On nekako iskače iz hrvatske politike prema svijetu, susjedima, pa i Bošnjacima.


Jučer reče predsjednik "šta bi oni, da ja šutim".

Predsjednik RH nema utjecaj na vanjskopolitičke odnose, to su ovlasti vlade i sabora.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prohrvatski bihanci
PostPostano: 10 stu 2022, 12:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2012, 22:49
Postovi: 1276
mirusvijetu je napisao/la:
Kako to da on uvijek nekako koristi priliku da nazove stvari pravim imenom kad je neko drugi u pitanju, pa se našao komentirati i Srebrenicu (kakve to veze ima sa hrvatima).

A nikako da mu se potrefi da neke stvari u svom dvorištu, u Hrvatskoj nazove pravim imenom, npr. Oluja i ''tobože garantiranje'' prava izbjeglim Srbima.


Od toga je proslo 30 godina, covjece. Ova tema i ovi ljudi ovdje su okrenuti prema buducnosti. Nikome nije do valjanja s vama u blatu luzerstine i ocaja, sto vi cijelo vrijeme radite. Mi cijenimo nase pobjede i nase zrtve, i ne vidim sto bi on imao komentirati po tom pitanju. Cinjenica da ti uopce o tome razmisljas govori da imas zescih emocionalnih problema.

Nit je Milanovic ovdje komentirao Srebrenicu. Iz cistog razloga jer niti njega, niti ikog u RH, izuzev par lesinara, nije briga za Srebrenicu. Komentirao je ocvale nekro profiterke, koje je stavio na svoje mjesto. Ima iskustva s takvima iz RH vec.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prohrvatski bihanci
PostPostano: 10 stu 2022, 13:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35317
Lokacija: Gl. grad regije
Ajmo dalje bez ratnih tema. Podsjetio bih da smo svi 1995. nešto potpisali. Nije potpisana građanska unitarna država a ni raspad. Tako je kako jest. Da smo svi to prihvatili imali bi 27 lakših godina. Ne znači da treba bit mučnih još 27. Sve nas pogađa i iseljavanje i ekonomski sunovrat.

Dakle, znate li uopće s Hrvatima razgovarat partnerski a ne samo s pozicije brojnijeg i silnijeg?!

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prohrvatski bihanci
PostPostano: 10 stu 2022, 13:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lis 2022, 11:47
Postovi: 1512
Nedostatak neke racionalne politike je i doveo Bošnjake u ovu situaciju.

Najveći paradoks je da puno više Hrvata zagovara hrvatsko-bošnjačko savezništvo, nego Bošnjaka. Hrvatima Bošnjaci i ne trebaju previše.

Nije ovo više 1992. da je RH djelomično okupirana, da nam prijeti prepolavljanje države i slično. Omjeri snaga su neusporedivo drugačiji. Moje je mišljenje da Bošnjacima puno više treba dobar odnos s Mostarom i Zagrebom, nego što Mostaru i Zagrebu treba dobar odnos sa Sarajevom.

RH je NATO i EU, odnosi u Federaciji su uvelike riješeni nametanjem izbornog zakona. Dali su sve od sebe da naprave FBiH bošnjački entitet i u tome su uspjeli manje-više 0%. Izborni zakon nije riješen dogovorom sa Sarajevom, već dogovorom sa Zapadom. Dakle od nekog pridobivanja Sarajeva na svoju stranu nema ništa. Što mi uopće imamo od toga da nas Bošnjaci vole? Manje ljutitih bošnjačkih forumaša?

Da se razumijemo, ja sam apsolutni protivnik bilo kakve nacionalne mržnje i treba raditi na normlaizaciji odnosa, ali ne mogu se oteti dojmu da su Hrvati daleko skloniji suradnji i kompromisu od Bošnjaka , iako su upravo Bošnjaci najslabiji faktor na prostoru bivše Jugoslavije pa im je bilo kakvo ulaženje u sukob s Hrvatima totalno autodestruktivno djelovanje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prohrvatski bihanci
PostPostano: 10 stu 2022, 13:32 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36050
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Eto sad Milanović koji je predsjednik dvije godine kriv za loše hrvatsko-muslimanske odnose, šta sve neće izmisliti.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prohrvatski bihanci
PostPostano: 10 stu 2022, 13:50 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30479
Hagresor je napisao/la:
Ja bi htio nabaviti poskoka za ljubimca. Ali napraviti nekako da me ne ujede. Draga Magda, što da radim?


Ja bih htio uzgajati nove sojeve korona virusa, ali nekako da se dogovorimo o suživotu. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prohrvatski bihanci
PostPostano: 10 stu 2022, 13:52 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30479
daramo je napisao/la:
Eto sad Milanović koji je predsjednik dvije godine kriv za loše hrvatsko-muslimanske odnose, šta sve neće izmisliti.


Ljigavi su kao jegulja, ali nemaju više puno prostora za migoljenje. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prohrvatski bihanci
PostPostano: 10 stu 2022, 13:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2022, 12:21
Postovi: 7777
daramo je napisao/la:
Eto sad Milanović koji je predsjednik dvije godine kriv za loše hrvatsko-muslimanske odnose, šta sve neće izmisliti.

Pa prije toga je bio čak dobar sa Komšićem, a onda zaokret.
Ako je priča kako je progledao, onda da mu se grohotom nasmijemo.
Toliko naivna nisu ni djeca u prvom razredu osnovne.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prohrvatski bihanci
PostPostano: 10 stu 2022, 13:59 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30479
Rutinerr je napisao/la:
daramo je napisao/la:
Eto sad Milanović koji je predsjednik dvije godine kriv za loše hrvatsko-muslimanske odnose, šta sve neće izmisliti.

Pa prije toga je bio čak dobar sa Komšićem, a onda zaokret.
Ako je priča kako je progledao, onda da mu se grohotom nasmijemo.
Toliko naivna nisu ni djeca u prvom razredu osnovne.


A koja je istinita priča Milanovićevog zaokreta mudri čovječe?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 135 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Haram, iprodano, Nebula, Patriota i 245 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO