|
|
Stranica: 1/2.
|
[ 48 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
Reis Sejdo
|
Naslov: Došlo vrijeme da se Hrvati svete (za Sejdu i ostalo) Postano: 16 ruj 2021, 23:37 |
|
Pridružen/a: 08 srp 2009, 20:37 Postovi: 1811
|
|
BiH se raspada, muslimani masovno iseljavaju, ljudi predlažite kako da im, dok BiH traje, još više štete nanesemo.
Osveta je slatka.
Svi prijedlozi dobrodošli.
Death by a thousand cuts! Navalimo kao pirane!
_________________ Federacija BiH: Sveto rimsko carstvo hrvatskog naroda
|
|
| Vrh |
|
 |
|
HusoBaznijek
|
Naslov: Re: Došlo vrijeme da se Hrvati svete (za Sejdu i ostalo) Postano: 16 ruj 2021, 23:43 |
|
Pridružen/a: 31 ožu 2021, 10:10 Postovi: 1266
|
|
Birat ćemo Sejdu pijanog opet, neka vas sramoti hehe
_________________ Britanski dnevni list “Manchester Guardian” od 03. kolovoza 1914. donio je: “Kad bi se Srbiju moglo odvući na sredinu oceana i potopiti, tada bi se Europski zrak pročistio.”
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Old Fridolin
|
Naslov: Re: Došlo vrijeme da se Hrvati svete (za Sejdu i ostalo) Postano: 16 ruj 2021, 23:48 |
|
Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32 Postovi: 7033 Lokacija: Izvan sebe
|
HusoBaznijek je napisao/la: Birat ćemo Sejdu pijanog opet, neka vas sramoti hehe Pa kako nas sramoti? Pa vec svi u svijetu znaju da nije hrvat i da ste ga vi izabrali kao svoju marionetu koristeci svoju brojnost. On sramoti vas i sav vas tzv bosnjacki nacionalni korpus. On nam je koristan i molim izaberite ga jos kolio hocete puta. Kada god ga ponovo izaberete na tu relativno nevaznu funkciju on za nas odradi vise nego svi nasi lobiji u svijetu. hehe.
_________________ Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Creole
|
Naslov: Re: Došlo vrijeme da se Hrvati svete (za Sejdu i ostalo) Postano: 17 ruj 2021, 01:32 |
|
Pridružen/a: 28 srp 2021, 11:04 Postovi: 470
|
|
Odlaskom Komsica sa scene, imacete otvorenu "nacionalnu" poitiku i praktican pristup sarajevske Kotline. U prevodu, otimanje za teritorije
_________________ Kljuc, Sanski Most, BPK, Sapna, Kladanj, Teocak, Celic su gotovi. Ireverzibilno.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
kiler
|
Naslov: Re: Došlo vrijeme da se Hrvati svete (za Sejdu i ostalo) Postano: 17 ruj 2021, 12:56 |
|
Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26 Postovi: 8408 Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
|
Reis Sejdo je napisao/la: BiH se raspada, muslimani masovno iseljavaju, ljudi predlažite kako da im, dok BiH traje, još više štete nanesemo.
Osveta je slatka.
Svi prijedlozi dobrodošli.
Death by a thousand cuts! Navalimo kao pirane! Moja je bijela tehnika.
_________________ Pogledaj u nebo majko, evo sinova...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ceha
|
Naslov: Re: Došlo vrijeme da se Hrvati svete (za Sejdu i ostalo) Postano: 17 ruj 2021, 18:41 |
|
Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12 Postovi: 31973
|
|
Opća blokada i pričanje što su napravili nakon rata. Nakon što smo im živote spasili, kako su nam vratili.
Objašnjenje imena Bošnjak kao turcizma od srednjovjekovnog hrvatskog oblika (Bošnjanin), objašnjenje Bosne kao Like ili Zagorja, i kako su islamizirani pojedinci za vrijeme Turaka preuzeli vlast u tim područjima. Kako im je natalitet skočio za 300% za komunističke Jugoslavije, financirane s novcem iz Hrvatske, dok su domaći Hrvati morali u inozemstvo jer za njih nije bilo posla (a Srbi su kolonizirali plodnu Vojvodinu). Kako su proglašeni nacijom nakon sloma Hrvatskog proljeća, pod nazivom Muslimani, kao religijska kategorija u komunističkom pokušaju nationbuildinga. Kako se 20 godina kasnije raspala Jugoslavija, a oni su promijenili ime, svojatajući cijelu multinacionalnu državu.
Kako im je jezik hrvatsko-srpski mix iz kojeg se za vrijeme komunizma pokušao napraviti novi standard. Kako je komunistima odgovarao i veći broj muslimana jer su poslovali s muslimanima iz nesvrstanih, a i inače baš nisu voljeli kršćane...
A što uzeti? Realno, ako će iseliti, najbolje bi bilo se razgraničiti sa Srbima, pa da tu više ne bude problema.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Th1950
|
Naslov: Re: Došlo vrijeme da se Hrvati svete (za Sejdu i ostalo) Postano: 17 ruj 2021, 21:43 |
|
Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22 Postovi: 5651 Lokacija: Herceg-Bosna
|
Reis Sejdo je napisao/la: BiH se raspada, muslimani masovno iseljavaju, ljudi predlažite kako da im, dok BiH traje, još više štete nanesemo.
Osveta je slatka.
Svi prijedlozi dobrodošli.
Death by a thousand cuts! Navalimo kao pirane! Kako su se rugali mujguri jebli mamu svoju nama od 2013 do 2018 , neka neka sve se vraća sve se plaća . Osobno mislim da ih treba blokirat di god se može, hrvatski poslodavci ih NE SMIJU zapošljavat i tako zadržavati i hranit potu rice
_________________ Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .
"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
mijat_tomic
|
Naslov: Re: Došlo vrijeme da se Hrvati svete (za Sejdu i ostalo) Postano: 17 ruj 2021, 23:25 |
|
Pridružen/a: 11 svi 2021, 23:52 Postovi: 1760
|
|
Na sve svoje prijatelje i poznanike nastojim da sirim antimuslimansku propagandu. Vidim vec su mnogi poprimili to, oci im se cakle od mrznje kad pricaju o muslimanima. Neka svi daju svoj doprinos i osveta ce biti sladja
_________________ 28.4.2023 - Krstaski vladar FBiH Christian Schmidt salje SDFA djamijase na vjecna lovista
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: Došlo vrijeme da se Hrvati svete (za Sejdu i ostalo) Postano: 18 ruj 2021, 02:01 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90177 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
|
Čitavi timovi u Zagrebu i Mostaru pokušavaju odgovoriti na pitanja iz uvodnog posta- kako i gdje nanijeti dodatnu štetu, i držati ju trajnom, koliko god treba.
Maljem po glavi.
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dudu
|
Naslov: Re: Došlo vrijeme da se Hrvati svete (za Sejdu i ostalo) Postano: 18 ruj 2021, 08:40 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39 Postovi: 64255 Lokacija: DAZP HQ
|
|
osvetiti se na taj način da nas ona preostala fukara u BIH moli za milost, zadati takve udarce da se više nikad ne oporave.
ekonomske blokade, maltretiranje na granici, pregled svakog gepeka, izdvajanje u posebnu traku, još jače antimuslimansko lobiranje po hodnicima Brisela, provokacije svake vrste, početi voditi igru, a ne odgovarati na muslimanske napade. ponižavati ih, podjebavati, rugati im se, zvati ih slabijom stranom u BIH ili najslabijom, doslovno ih raskupusati da ne znaju više što bi od jada. i samo dodavati gasa na sve ovo što sam napisao, ako se i potpiše ili nametne IZ još više gasa dodati. Hrvatska i Hrvati trebaju postati bezobrazni, odnosno za njih sačuvati svoj balkanski temperament, ali u najljepšoj izvedbi koju je svijet ikad vidio: how balcanic, yet beautiful.
_________________ "Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Jefferson Davis
|
Naslov: Re: Došlo vrijeme da se Hrvati svete (za Sejdu i ostalo) Postano: 18 ruj 2021, 08:57 |
|
Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44 Postovi: 3208
|
|
Zadati takve udarce da muslimani jednostavno nestanu. Oluja 2 u Sloveniju, Njemacku i Dansku.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Orion
|
Naslov: Re: Došlo vrijeme da se Hrvati svete (za Sejdu i ostalo) Postano: 18 ruj 2021, 11:55 |
|
Pridružen/a: 28 srp 2020, 18:32 Postovi: 863
|
Robbie MO je napisao/la: Čitavi timovi u Zagrebu i Mostaru pokušavaju odgovoriti na pitanja iz uvodnog posta- kako i gdje nanijeti dodatnu štetu, i držati ju trajnom, koliko god treba.
Maljem po glavi. Iz Zagreba? Jel to imaš neke pouzdane informacije?
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Došlo vrijeme da se Hrvati svete (za Sejdu i ostalo) Postano: 18 ruj 2021, 12:33 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: Došlo vrijeme da se Hrvati svete (za Sejdu i ostalo) Postano: 25 ruj 2021, 19:02 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90177 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
|
Ima li u ovom novom previranju negdje prilika za presjeći tetivu na peti Komšićevim islamistima?
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: Došlo vrijeme da se Hrvati svete (za Sejdu i ostalo) Postano: 15 lis 2021, 18:49 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90177 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
|
Blokiranje skupljanja poreza na razini tzv. BiH, zajedno sa Srbima.
Efektivno uvođenje porezne stope 0%.
Zatim uvođenje zamjenskih poreza na razini RS i kantona.
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: Došlo vrijeme da se Hrvati svete (za Sejdu i ostalo) Postano: 15 lis 2021, 18:51 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90177 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
|
Hrvatska pažljivo uvesti ekonomske sankcije, da se godišnje iseljava 100 000 muslimana umjesto sadašnjih 40 000.
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Reconquista
|
Naslov: Re: Došlo vrijeme da se Hrvati svete (za Sejdu i ostalo) Postano: 15 lis 2021, 18:57 |
|
Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23 Postovi: 12453
|
|
Ovim tempom nestajanja zaista možda bude prilike da Hrvatska uzme cijelu Federaciju.
Šteta divne prirode kad ovi mujezini odu.
Ekonomske mjere su sad najbitnije. A pokrenula se lavina koja više neće stat. Uvjeti za iseljavanje su tu i ostaju, iseljavanje obara rekorde.
Hrvatska tu ni ne treba previše raditi, sudbina naroda u pokušaju je zapečaćena. Mislim da više nema realne šanse u stvarnosti da to zaustave, a kamoli preokrenu.
_________________ HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.
Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Karabaja
|
Naslov: Re: Došlo vrijeme da se Hrvati svete (za Sejdu i ostalo) Postano: 15 lis 2021, 19:05 |
|
Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33 Postovi: 13251 Lokacija: 🇮🇷
|
Reconquista je napisao/la: Ovim tempom nestajanja zaista možda bude prilike da Hrvatska uzme cijelu Federaciju.
Šteta divne prirode kad ovi mujezini odu.
Ekonomske mjere su sad najbitnije. A pokrenula se lavina koja više neće stat. Uvjeti za iseljavanje su tu i ostaju, iseljavanje obara rekorde.
Hrvatska tu ni ne treba previše raditi, sudbina naroda u pokušaju je zapečaćena. Mislim da više nema realne šanse u stvarnosti da to zaustave, a kamoli preokrenu. Jel bio izborni?
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Došlo vrijeme da se Hrvati svete (za Sejdu i ostalo) Postano: 15 lis 2021, 19:19 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
To vama treba.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Karabaja
|
Naslov: Re: Došlo vrijeme da se Hrvati svete (za Sejdu i ostalo) Postano: 15 lis 2021, 19:20 |
|
Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33 Postovi: 13251 Lokacija: 🇮🇷
|
BBC je napisao/la: To vama treba. Nećemo, hvala na ponudi.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Došlo vrijeme da se Hrvati svete (za Sejdu i ostalo) Postano: 15 lis 2021, 19:21 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
Uživajte. Što ste naprđeni.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
oak
|
Naslov: Re: Došlo vrijeme da se Hrvati svete (za Sejdu i ostalo) Postano: 15 lis 2021, 19:57 |
|
Pridružen/a: 17 sij 2013, 22:28 Postovi: 2621
|
|
Jedina osveta ako se to tako moze nazvati, tako da recimo to i nije osveta vec gledanje svoga posla bi bilo na nivou ZG - BG postici dogovor kako rjesiti sigurnosno pitanje koje se zove BiH. Ocito nije dobro da ta drzava postoji, nije nikome dobro niti jednoj strani. Monstrum drzava koja unistava svoje stanovnistvo. Vise nema ozbiljnih prepreka izmedju hrvatske i srpske strane da se napravi kvalitetan dogovor o mirnom razdruzivanju u BiH.
_________________ ‐--‐------život s vama težak, suživot pretežak‐---------
|
|
| Vrh |
|
 |
|
1986
|
Naslov: Re: Došlo vrijeme da se Hrvati svete (za Sejdu i ostalo) Postano: 16 lis 2021, 02:12 |
|
Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19 Postovi: 3501
|
|
Nismo mi narod koji se zna svetit politički.
Mi trpimo zulum i onda neko dođe dadne nam odriješene ruke i bude belaj, Jasenovac, genocid, UZP.
Ali preživimo, dođe neko novo doba, prilagodimo se i tako...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: Došlo vrijeme da se Hrvati svete (za Sejdu i ostalo) Postano: 17 lis 2021, 15:43 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90177 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
|
Muslimani imaju 5 godina da se unormale.
U suprotnom, ide njihovo izbacivanje s Balkana.
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Th1950
|
Naslov: Re: Došlo vrijeme da se Hrvati svete (za Sejdu i ostalo) Postano: 17 lis 2021, 15:52 |
|
Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22 Postovi: 5651 Lokacija: Herceg-Bosna
|
Robbie MO je napisao/la: Muslimani imaju 5 godina da se unormale.
U suprotnom, ide njihovo izbacivanje s Balkana. Gotovo je , dosta ih je bilo , dosta turaka .
_________________ Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .
"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|