|
|
Stranica: 1/3.
|
[ 66 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
Srpsčanin
|
Naslov: Vojin Mijatović kao novi lider Muslimana Postano: 14 tra 2021, 00:34 |
|
Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46 Postovi: 7508 Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
|
_________________ Bošnjaci su dejtonska kategorija
|
|
| Vrh |
|
 |
|
cicak
|
Naslov: Re: Vojin Mijatović kao novi lider Muslimana Postano: 14 tra 2021, 07:02 |
|
Pridružen/a: 13 ožu 2021, 15:41 Postovi: 738
|
|
Bolje rečeno vedad mersudinovič , dal se nekadašnji vojin osunetio to je pravo pitnaje
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Dutch01
|
Naslov: Re: Vojin Mijatović kao novi lider Muslimana Postano: 14 tra 2021, 07:59 |
|
Pridružen/a: 02 stu 2018, 13:21 Postovi: 3763
|
|
Šta je na slici? Ne mogu je otvoriti.
_________________ Slava Ukrajini!
Nema predaje!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
elit star
|
Naslov: Re: Vojin Mijatović kao novi lider Muslimana Postano: 14 tra 2021, 09:23 |
|
Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59 Postovi: 3324
|
Vidim "Vojin" voli skupe stvari.Hint-"čarape". Za normalne ljude.On ima čarape samo to nisu obični nazuvci nego one fensi što nose fudbaleri.Skupe su.Meni je to pederski.To nosi moja žena.  Ove helanke od traperica neću ni da komentarišem.U mom selu bi ga odma izjebali sa:Đe si mala.  Čekaj.Šta je sa Inckovim pertlama na desnoj cipeli? Au jebo te. 
_________________ Ja radim šta ja hoću.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
zbl
|
Naslov: Re: Vojin Mijatović kao novi lider Muslimana Postano: 14 tra 2021, 09:36 |
|
Pridružen/a: 28 sij 2021, 20:02 Postovi: 2011
|
|
Incko propo. Nema ni za cipele.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Jefferson Davis
|
Naslov: Re: Vojin Mijatović kao novi lider Muslimana Postano: 14 tra 2021, 09:40 |
|
Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44 Postovi: 3208
|
|
Pederske hlače baš. I đon od 5cm da ispadne viši.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Jefferson Davis
|
Naslov: Re: Vojin Mijatović kao novi lider Muslimana Postano: 14 tra 2021, 09:43 |
|
Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44 Postovi: 3208
|
|
Nema osobe do Vojina kojemu su politički kapital i medijska izloženost u većem raskoraku. Muslimanski influencer.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
elit star
|
Naslov: Re: Vojin Mijatović kao novi lider Muslimana Postano: 14 tra 2021, 09:52 |
|
Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59 Postovi: 3324
|
Jefferson Davis je napisao/la: Pederske hlače baš. I đon od 5cm da ispadne viši. Pađoti.Ali ne znam dali su original ne može se videti po slici ili su one od 149 kuna + dostava. U svakom slučaju jedan vrlo pederski model.
_________________ Ja radim šta ja hoću.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
OptimisticniVeSeljak
|
Naslov: Re: Vojin Mijatović kao novi lider Muslimana Postano: 14 tra 2021, 09:59 |
|
Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04 Postovi: 4934
|
Čovjek od 40+ godina nosi takve hlače i tenisice  . Očekivao bih od Nevena Ciganovića...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
POL_GASOL
|
Naslov: Re: Vojin Mijatović kao novi lider Muslimana Postano: 14 tra 2021, 10:00 |
|
Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54 Postovi: 7533 Lokacija: Danska
|
|
Po ovoj slici vidi se da incko i prima i pusi kurac u slobodno vrijeme, uopce me ne bi cudila takva informacija, lik je degenerik.
_________________ Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%
“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Vojin Mijatović kao novi lider Muslimana Postano: 14 tra 2021, 15:32 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
Pazi majmuna Inzka "neutralnog". Šalje Dodiku političku poruku, nepristran jadan. Sad se čudi zašto ga svi u Europi žele smjeniti.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
novovrijeme
|
Naslov: Re: Vojin Mijatović kao novi lider Muslimana Postano: 14 tra 2021, 15:34 |
|
Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10 Postovi: 36464
|
Boli Incka kurac. Nakupio se miliona a sad kad je niko i ništa može mu se da ovako klošarski provocira. Incko klošarčino raspala. 
_________________ Srbi su mali narod sa karakterom super sile.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
espresso
|
Naslov: Re: Vojin Mijatović kao novi lider Muslimana Postano: 14 tra 2021, 15:39 |
|
Pridružen/a: 03 pro 2020, 15:33 Postovi: 3640
|
|
Ne zna se tko je odvratniji lik, ili on ili onaj prevarant Nebojša Vukanović
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Srpsčanin
|
Naslov: Re: Vojin Mijatović kao novi lider Muslimana Postano: 15 tra 2021, 16:14 |
|
Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46 Postovi: 7508 Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
|
NA SVAKOM PEDLJU  Mijatović pozvao Izetbegovića i Komšića u Banju Luku: Neka svi vide da je i ovo BiH D. Be. 2 dana 207 komentara 749 dijeljenja Facebook Twitter Email Email Potpredsjednik SDP-a Vojin Mijatović pozvao je lidere SDA i DF-a Bakira Izetbegovića i Željka Komšića u Banju Luku, ali, kako kaže, i svima ostalima koji uporno brane BiH iz Sarajeva. "Dođite u Banju Luku, da vide i Dodik i Pahor i Milanović i Dačić da je ovo Bosna i Hercegovina", poručio je. Mijatović smatra da je nesporna činjenica da je naša zemlja izložena stalnim napadima susjednih zemalja, ali dodaje da Izetbegović i Komšić nikako da se zapitaju koliko je to i njihova odgovornost. "Ja kao neko ko istinski voli svoju zemlju, neko ko visoko diže zastavu BiH u cijeloj zemlji, neko ko ne negira genocid u Srebrenici, neko ko otvoreno kaže sve u lice svima koji napadaju našu državu, stičem utisak da vi zapravo sve ovo radite zbog političkog preživljavanja te da vas ovi napadi zapravo samo održavaju na političkom tržištu", kazao je. Zatim je pozvao Izetbegovića i Komšića u Banju Luku. "Evo prvi put neću da budem tendenciozan, iako ima tonu razloga za to, nego ću vas ljudski pozvati da dođete u Banju Luku, da prošetamo s građanima Banje Luke, ali bez obezbjeđenja, da popijemo kafu u Gospodskoj ili negdje na Vrbasu, da ljudi vide da vi istinski želite ovu zemlju", napisao je. Potpredsjednik SDP-a poručuje Komšiću da je sramota da on kao član Predsjedništva BiH ne dolazi u drugi po veličini grad u BiH, da ga ljudi upoznaju i razgovaraju s njim. "Gospodine Izetbegoviću, vi ste predsjednik najveće stranke u BiH, sramota je da u Banju Luku dođete jednom u dvije godine pred izbore sa sto policajaca i posjetite samo džamiju. Dođite, zajedno ćemo otići da obiđemo i pravoslavne i katoličke crkve, ali i da popijemo kafu s Banjalučankama i Banjalučanima", kazao je. Mijatović pita kako očekuju da im narod vjeruje kada ih nikada nisu vidjeli uživo, a sliku stvaraju na osnovu medijskih izjava iz Sarajeva. "Vrlo često djeluju kao izjave ljudi koji ne žive s njima u istoj državi. Kada prođe pandemija, dođite na jednu utakmicu Borca da ljudi osjete da želite živjeti s njima, a ne pored njih. Dođite da pojedemo zajedno banjalučke ćevape, provozamo se dajakom, odemo na koncert do Banskog dvora, dođite da osjetite našu Banju Luku. Kada kažem našu, smatram da je i vaša, ali niste to do sada pokazali na djelu. I shvatite sve ovo što pišem kao dobronamjerno i krajnje ljudski. Zaista smatram da je ovo put normalizacije odnosa, smatram da je ovo vaša obaveza, jer ako ovo izostane kao i do sada, postavlja se pitanje imate li pravo na sve to što pričate?", napisao je Mijatović. Na kraju je poručio da ovo isto važi i za mnoge u SDP-u. "Da ne mislite da prema 'svojima' imam drugačiji stav, ali za razliku od njih i vas, predsjednik SDP-a Nermin Nikšić je često u Banjoj Luci i stotinu puta je prošao kroz Banju Luku i razgovarao s građanima Banje Luke, bez obezbjeđenja, bez pratnje, kao i svaki normalan građanin BiH. Ovo shvatite kao iskren poziv jednog Srbina i Bosanca, jer kada mi postanemo iskreni jedni prema drugima u BiH, neće nama biti problem ni Pahor, ni Milanović, ni Dačić ni bilo ko drugi. Iskreno očekujem vaš dolazak, ja ću biti domaćin, ne treba vam ni novčanik", zaključio je.
_________________ Bošnjaci su dejtonska kategorija
|
|
| Vrh |
|
 |
|
aleksije radicevic
|
Naslov: Re: Vojin Mijatović kao novi lider Muslimana Postano: 15 tra 2021, 19:52 |
|
Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09 Postovi: 18059
|
Sta ima senzacionalno u time da Bakir i Ciroza dodju u BL? Par nedelja ranije bio je Dzaferovic, obilazio neke dzamije, pa nije nebo palo... 
_________________ Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Srpsčanin
|
Naslov: Re: Vojin Mijatović kao novi lider Muslimana Postano: 15 tra 2021, 23:50 |
|
Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46 Postovi: 7508 Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
|
aleksije radicevic je napisao/la: Sta ima senzacionalno u time da Bakir i Ciroza dodju u BL? Par nedelja ranije bio je Dzaferovic, obilazio neke dzamije, pa nije nebo palo...  Nema ništa senzacionalno ali ima glupo u pozivu Mijatovića jer ih poziva kako bi se uvjerili da Bosna živi u Banjaluci a sto jednostavno nije tačno.
_________________ Bošnjaci su dejtonska kategorija
|
|
| Vrh |
|
 |
|
VUKsaJUGA
|
Naslov: Re: Vojin Mijatović kao novi lider Muslimana Postano: 16 tra 2021, 08:43 |
|
Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38 Postovi: 4586
|
BBC je napisao/la: Pazi majmuna Inzka "neutralnog". Šalje Dodiku političku poruku, nepristran jadan. Sad se čudi zašto ga svi u Europi žele smjeniti. Slika u rangu navijacki skupina kad dodju u tudji grad, uslikaju se i po internetu seru kako imaju muda a domaci im nisu smjeli pric. Jest da svi znaju da su se dosli slikat ujutro u 6 kad nikog nema ali slika je tu.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Karabaja
|
Naslov: Re: Vojin Mijatović kao novi lider Muslimana Postano: 16 tra 2021, 13:36 |
|
Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33 Postovi: 13215 Lokacija: 🇮🇷
|
Srpsčanin je napisao/la: aleksije radicevic je napisao/la: Sta ima senzacionalno u time da Bakir i Ciroza dodju u BL? Par nedelja ranije bio je Dzaferovic, obilazio neke dzamije, pa nije nebo palo...  Nema ništa senzacionalno ali ima glupo u pozivu Mijatovića jer ih poziva kako bi se uvjerili da Bosna živi u Banjaluci a sto jednostavno nije tačno. Dokle god Halid Muslimović snima pjesme o Banjaluci, živi.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Srpsčanin
|
Naslov: Re: Vojin Mijatović kao novi lider Muslimana Postano: 16 tra 2021, 17:45 |
|
Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46 Postovi: 7508 Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
|
Karabaja je napisao/la: Srpsčanin je napisao/la: Nema ništa senzacionalno ali ima glupo u pozivu Mijatovića jer ih poziva kako bi se uvjerili da Bosna živi u Banjaluci a sto jednostavno nije tačno. Dokle god Halid Muslimović snima pjesme o Banjaluci, živi. Mujo,da li bi pristao da gospodin Mijatović postane novi lider Muslimana ? Dakle, ono što je sad Bakir Izetbegović ili bar muslimanski član predsjedništva ?
_________________ Bošnjaci su dejtonska kategorija
|
|
| Vrh |
|
 |
|
espresso
|
Naslov: Re: Vojin Mijatović kao novi lider Muslimana Postano: 16 tra 2021, 20:57 |
|
Pridružen/a: 03 pro 2020, 15:33 Postovi: 3640
|
|
Isto kao što su muslimani sada razočarani Draškom Stanivukovićem, tako će isto biti razočarani sa ovim tipom ili sa Nebojšom Vukanovićem.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Srpsčanin
|
Naslov: Re: Vojin Mijatović kao novi lider Muslimana Postano: 16 tra 2021, 21:23 |
|
Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46 Postovi: 7508 Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
|
espresso je napisao/la: Isto kao što su muslimani sada razočarani Draškom Stanivukovićem, tako će isto biti razočarani sa ovim tipom ili sa Nebojšom Vukanovićem. A da li bi ga prihvatili kao svog lidera ?
_________________ Bošnjaci su dejtonska kategorija
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Josip Filipović
|
Naslov: Re: Vojin Mijatović kao novi lider Muslimana Postano: 16 tra 2021, 21:25 |
|
Pridružen/a: 31 sij 2020, 20:50 Postovi: 2661
|
espresso je napisao/la: Isto kao što su muslimani sada razočarani Draškom Stanivukovićem, tako će isto biti razočarani sa ovim tipom ili sa Nebojšom Vukanovićem. Ako je Čeda pao u nemilost, što da drugi očekuju?
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Burbon
|
Naslov: Re: Vojin Mijatović kao novi lider Muslimana Postano: 23 tra 2021, 07:44 |
|
Pridružen/a: 12 kol 2020, 08:27 Postovi: 1550
|
|
Koja budala, izlaja se Sloveniji. Slovenija je za BiH space shuttle uopće ne igraju istu ligu. Ovo je neki srpski komšić?
|
|
| Vrh |
|
 |
|
zbl
|
Naslov: Re: Vojin Mijatović kao novi lider Muslimana Postano: 23 tra 2021, 08:00 |
|
Pridružen/a: 28 sij 2021, 20:02 Postovi: 2011
|
Burbon je napisao/la: Koja budala, izlaja se Sloveniji. Slovenija je za BiH space shuttle uopće ne igraju istu ligu. Ovo je neki srpski komšić? Ma jok. Ovaj je klasičan biznismen. Namlatio pare uz Dzombica kad je ovaj bio predsjednik vlade. U međuvremenu presušilo pa postao građanin.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
espresso
|
Naslov: Re: Vojin Mijatović kao novi lider Muslimana Postano: 23 tra 2021, 10:36 |
|
Pridružen/a: 03 pro 2020, 15:33 Postovi: 3640
|
Josip Filipović je napisao/la: espresso je napisao/la: Isto kao što su muslimani sada razočarani Draškom Stanivukovićem, tako će isto biti razočarani sa ovim tipom ili sa Nebojšom Vukanovićem. Ako je Čeda pao u nemilost, što da drugi očekuju? Ma ne samo Čeda nego i jedan Slavo Kukić, Lijanović itd
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|