|
|
Stranica: 1/2.
|
[ 27 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
potocnj
|
Naslov: Kojim izbjeglicama iz BiH Hrvatska treba dati prolaz a kojima možda i ne treba? Postano: 24 kol 2025, 21:19 |
|
Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39 Postovi: 9568 Lokacija: Herceg-Bosna
|
Srbi će imati referendum, a znamo što s referendumom započne. Ili mirno odcjepljenje ili nasilna smrt "države". Postoji mogućnost i da plamen lagano tinja pa se ne rasplamsa, međutim, kod nas, to je samo moguće odgađanje. Kako Stanivković kaže "Do boljeg političkog trenutka!" ili ti prevedeno sa političkog: "Dok ja ne budem u fotelji a testisi mi spadnu iz trbuha u mošnje." Znači ovo da Republika Hrvatska treba razmatrati što i kako sa "gradžanima" i konstitutivnim narodima koji se budu obratili Hrvatskoj za usluge izbjegličkog smještaja. Evidentno je da trebamo pokazati humanost, jer smo to uvijek činili i bili neotporni na kmeku jednog određenog naroda. Jasno pitanje se postavlja koga trebamo propustiti i pod kojim uvjetima? Možda ne trebamo biti selektivni i puštati samo one koji jače kmeče nego sve, ili pod kojim okolnostima? Moj osobni stav je da sve treba uzeti individualno i onda pustiti samo one koji su u, moguće, opasnosti, znači bošnjake iz RS-a, a srbe iz Federacije tako da ne stradaju kao manjine. Inače bi taj konflikt koristili građani trećih zemalja da se "prebace" preko granice i odu tražiti posla vanka. Iako je i to možda povoljno za hrvatsku stvar, ipak ne trebamo biti podignuta rampa i nepozdana EU članica. Zato ja podržavam ovaj stav, pustiti samo one koji mogu biti ugroženi i nemaju prebivalište u svom, većinskom entitetu. Iznimka se može napraviti ako bi u Drvaru recimo srbi htjeli širiti RS. Brčko Distrikt je naročito priča za sebe pa ga nisam stavio u ovo, očito bi bilo da bi se puštali oni koji su u toj priči u sukobu u BD "donji", ili bi Hrvatska samo ojačala međunarodni kontigent tamo da pravi sigurnu zonu. To bi vjerojatno bilo i najbolje jer treba izbjeći veliki priliv izbjeglica u slučaju sukoba u BiH. Izbjeglički status se ni u kom slučaju ne bi koristio kao mogućnost dobivanja državljanstva RH, takve blagodati su stvar prošlosti i treba stvarna veza s hrvatstvom ili Hrvatskom državom za takvo nešto. Naravno, za one rezolutnije sam postavio i opciju ne puštaj nikoga, ali mislim da je jasno da bi židovi u svakom slučaju bili izuzeti iz te odredbe da se nikoga ne pušta 
_________________ "OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
hoblatopla
|
Naslov: Re: Kojim izbjeglicama iz BiH Hrvatska treba dati prolaz a kojima možda i ne treba? Postano: 24 kol 2025, 21:27 |
|
Pridružen/a: 27 sij 2021, 10:30 Postovi: 3429
|
|
Hrvatska treba zatvoriti USŽ sve prijelaze. I vojsku poslati koja puca na svakog ko pokusa uci u HR. I to je sve što tražim. Srbi kontroliraju 2/3 granice, a mi 0.95/3 i onda mi odlučujemo daaaaavno prije same granice tko može proći. Par km od moje kuce je jedan od jedina dva puta kojim musliman iz 23% može krenuti na hrvatsku granicu, a da ne ide preko srpske. Neće proći. To im garantiram.
Neće se više turkinje boćkati dok im muževi odrubljuju glave.
_________________ BiH je turd.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Kojim izbjeglicama iz BiH Hrvatska treba dati prolaz a kojima možda i ne treba? Postano: 24 kol 2025, 21:29 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47074 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
|
Nijednima, granica treba biti čvrsta ko ona Egipta prema Gazi. Nek sljedeći put u izbjeglištvo idu u Srbiju.
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
hoblatopla
|
Naslov: Re: Kojim izbjeglicama iz BiH Hrvatska treba dati prolaz a kojima možda i ne treba? Postano: 24 kol 2025, 21:31 |
|
Pridružen/a: 27 sij 2021, 10:30 Postovi: 3429
|
Ili nek se drže za avione dok se povlaštena sekta evakuira 
_________________ BiH je turd.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
weasel
|
Naslov: Re: Kojim izbjeglicama iz BiH Hrvatska treba dati prolaz a kojima možda i ne treba? Postano: 24 kol 2025, 21:35 |
|
Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58 Postovi: 23391
|
|
Hermetičko zatvaranje granica, previše problema bi nam donjeli i jedni i drugi
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Gavra Kačanski
|
Naslov: Re: Kojim izbjeglicama iz BiH Hrvatska treba dati prolaz a kojima možda i ne treba? Postano: 24 kol 2025, 22:26 |
|
Pridružen/a: 05 svi 2025, 12:53 Postovi: 467
|
|
Pustati samo one koji nisu osuneceni.
I njih ne sve, mozda neki promakne, dati mu krmetine da pojede na licu mjesta. Ako odbije, mrs nazad.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
potocnj
|
Naslov: Re: Kojim izbjeglicama iz BiH Hrvatska treba dati prolaz a kojima možda i ne treba? Postano: 24 kol 2025, 23:40 |
|
Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39 Postovi: 9568 Lokacija: Herceg-Bosna
|
Gavra Kačanski je napisao/la: Pustati samo one koji nisu osuneceni.
I njih ne sve, mozda neki promakne, dati mu krmetine da pojede na licu mjesta. Ako odbije, mrs nazad. I četnike? 
_________________ "OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
SarajkaDjevojka
|
Naslov: Re: Kojim izbjeglicama iz BiH Hrvatska treba dati prolaz a kojima možda i ne treba? Postano: 25 kol 2025, 18:22 |
|
Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08 Postovi: 22087 Lokacija: među zvijezdama
|
Ovo je 5578 Dodikov referendum. Ako se neko još uvjek nada da bi taj kreten mogao nešto ozbiljno započeti i napraviti sukob, lud je. Omogućite Srbima da vam dodju u HR i rade. Bolje Srbi nego Nepalci. Možete Srbeke i vremenom pohrvatiti. 
_________________ Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!
Ponesi zastavu!!!!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Li Zongren
|
Naslov: Re: Kojim izbjeglicama iz BiH Hrvatska treba dati prolaz a kojima možda i ne treba? Postano: 25 kol 2025, 18:24 |
|
Pridružen/a: 20 stu 2024, 22:06 Postovi: 4694 Lokacija: Dridska Župa
|
SarajkaDjevojka je napisao/la: Ovo je 5578 Dodikov referendum. Ako se neko još uvjek nada da bi taj kreten mogao nešto ozbiljno započeti i napraviti sukob, lud je. Omogućite Srbima da vam dodju u HR i rade. Bolje Srbi nego Nepalci. Možete Srbeke i vremenom pohrvatiti.  Možete i vi na Mišalicu i mistriju u ruke pa zidat
_________________ Hrvatski Džihad je dielo visokog intelektulnog i moralnog dosega
|
|
| Vrh |
|
 |
|
VizantijskoPlavo
|
Naslov: Re: Kojim izbjeglicama iz BiH Hrvatska treba dati prolaz a kojima možda i ne treba? Postano: 25 kol 2025, 18:24 |
|
Pridružen/a: 06 sij 2025, 15:06 Postovi: 1165
|
SarajkaDjevojka je napisao/la: Ovo je 5578 Dodikov referendum. Ako se neko još uvjek nada da bi taj kreten mogao nešto ozbiljno započeti i napraviti sukob, lud je. Omogućite Srbima da vam dodju u HR i rade. Bolje Srbi nego Nepalci. Možete Srbeke i vremenom pohrvatiti.  Kad ce CIK da raspise izbore? 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
SarajkaDjevojka
|
Naslov: Re: Kojim izbjeglicama iz BiH Hrvatska treba dati prolaz a kojima možda i ne treba? Postano: 25 kol 2025, 18:26 |
|
Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08 Postovi: 22087 Lokacija: među zvijezdama
|
VizantijskoPlavo je napisao/la: SarajkaDjevojka je napisao/la: Ovo je 5578 Dodikov referendum. Ako se neko još uvjek nada da bi taj kreten mogao nešto ozbiljno započeti i napraviti sukob, lud je. Omogućite Srbima da vam dodju u HR i rade. Bolje Srbi nego Nepalci. Možete Srbeke i vremenom pohrvatiti.  Kad ce CIK da raspise izbore?  Vi ste budale. Dozivjecete snenariji kao na Kosovu na kraju. I onda će biti kuku lele. Samo ćemo vam institucije dovesti i šumsku dovesti u stanje odumiranja. I onda ćemo vas amputirati. Pa idite u Sumadiju i srbujte tamo.
_________________ Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!
Ponesi zastavu!!!!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
VizantijskoPlavo
|
Naslov: Re: Kojim izbjeglicama iz BiH Hrvatska treba dati prolaz a kojima možda i ne treba? Postano: 25 kol 2025, 18:27 |
|
Pridružen/a: 06 sij 2025, 15:06 Postovi: 1165
|
SarajkaDjevojka je napisao/la: VizantijskoPlavo je napisao/la: Kad ce CIK da raspise izbore?  Vi ste budale. Dozivjecete snenariji kao na Kosovu na kraju. I onda će biti kuku lele. Samo ćemo vam institucije dovesti i šumsku dovesti u stanje odumiranja. I onda ćemo vas amputirati. Pa idite u Sumadiju i srbujte tamo. Kada ce CIK da raspise izbore? 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Perun_Velež
|
Naslov: Re: Kojim izbjeglicama iz BiH Hrvatska treba dati prolaz a kojima možda i ne treba? Postano: 25 kol 2025, 18:53 |
|
Pridružen/a: 28 lis 2024, 00:29 Postovi: 2171
|
|
Glasovao sam za opciju "Nikome" ali, obzirom da smo članica EU, pa sve one povelje, deklaracije klinac palac, najvjerojatnije bi morali pustit sve po naputku od tete Uršule
Ne znam u kakvoj situaciji bi Srbi bježali u Hrvatsku, ovi iz istočne Srpske sigurno ne bi a ovi iz zapadne Srpske bi morali jedino ako bi bio ugrožen prolaz u Brčkom.
Drugo, u teoretskom nekakvom srpsko bošnjačkom ratu, ne znam zbog čega bi Srbi iz HBŽ bili ugroženi da bježe u Hrvatsku.
Srbi iz Grahova i Drvara mogu bježat za Glamoč i dalje za Republiku Srpsku, samo pitanje je, gdje bi Muslimani iz USK prvo udarili, što bi im bio proritet ?
Nekako, logično bi bilo da pokušaju zauzet mrkonjički džep i ovladat komunikacijom dalje prema srednjoj Bosni, mada, ako bi Srbi možda i počeli nešto Srbovat po Drvaru, možda bi to "slavnom 5. korpusu" bio izgovor da napadnu i preuzmu Drvar, pod izgovorom gušenja pobune.
Muslimani iz USK bi logično bježali prema Slunju, Rakovici u slučaju da ih ljuti srpski korpusi potjeraju preko granice, ali ako to Srbi nisu uspjeli napravit 95e nekako ne vjerujem da bi sad pogotovu to uspjeli.
Što se tiče ostatka Kalifata, najizglednije bi bilo da Srbi pokušaju ovladat onim što im je sad kost u grlu a to su Goražde i oko Brčkog, ne vjerujem da bi više napadali Sarajevo, jedino možda Tuzlu, a te izbjeglice iz Goražda i tuzlanske regije nemaju potrebe bježat dalje prema Hrvatskoj, neka ostanu u Kalifatu.
Hrvatska bi eventualno trebala dozirano prihvaćat muslimanske izbjeglice, ali samo kao privremena tranzitna točka na njihovom putu prema trećim zemjama.
Bolje da idu dalje nego da ih zadržavamo i tako da im mi očuvamo njihovu brojnost u Kalifatu.
Samo na brodove i dalje za Tursku.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Tomba17
|
Naslov: Re: Kojim izbjeglicama iz BiH Hrvatska treba dati prolaz a kojima možda i ne treba? Postano: 26 kol 2025, 09:03 |
|
Pridružen/a: 02 stu 2009, 21:36 Postovi: 5794
|
|
Prolaz?
Nema toga više. Na pr Njemačka prisilno vraća ekonomske migrante sadakaše željne njemačke sociale u Poljsku, a Poljska zatvara granicu prema Njemačkoj svim “prolaznicima”
Dodatan službeni info: Njemačka vratila 11000 sadakaša Poljskoj u prošlog godini: https://etias.com/articles/poland-reinstates-borders-amid-migration-row
Zaključak: samo sadakaški drang nach Osten, tamo daleko priko Drine.
_________________ "Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, već je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"
Islamistizam i EU = “mi ne idemo nikud mi ne radimo ništa, mi smo jedna velika hipnotisana gomila”
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Junuz Djipalo
|
Naslov: Re: Kojim izbjeglicama iz BiH Hrvatska treba dati prolaz a kojima možda i ne treba? Postano: 26 kol 2025, 09:18 |
|
Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58 Postovi: 39461 Lokacija: Gl. grad regije
|
Šetam se neki dan sa psom po parku, tip kraj drveta piša, mislim znaju tuda ići i djeca i žene. Priđem mu s leđa, kad me skužio otrese, spusti pogled odhoda malo brže. Ono što sam skužio je da je Arap neki. Ima tih ljudi sad iz svih krajeva svijeta, viđam ih, kosooki su svi kulturni i tihi. Drže se zajedno i čak i kad ih je puno ne znaš za njih. Indijci i Pakistanci su mi nekakvi drukčiji ali su povučeni i ne čine mi se opasni, boje nas se. Cigani koji rade i ne kradu.  Arapi, nekulturni, glasni, bezobrazni... Nema goreg šljama. Ima među njima i finog svijeta, upoznao sam svojedobno neke Jordance i bili su slični nama ali velika većina koje sam sretao su ovakvi kakve sam opisao. Ne znam, možda im samo treba školicu kulturnog ponašanja održat i malo utjerat strah u kosti. Zasad bih ih samo prosljeđivao negdje drugo. A svo ovo iz BiH i Srbije što dolazi treba primit i asimilirat. Nema boljih na planeti, makar su i Ukrajinci odlični imigranti.
_________________ Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
POPOVO_POLJE
|
Naslov: Re: Kojim izbjeglicama iz BiH Hrvatska treba dati prolaz a kojima možda i ne treba? Postano: 26 kol 2025, 11:23 |
|
Pridružen/a: 06 svi 2025, 08:48 Postovi: 880
|
Junuz Djipalo je napisao/la:
A svo ovo iz BiH i Srbije što dolazi treba primit i asimilirat. Nema boljih na planeti, makar su i Ukrajinci odlični imigranti.
Eto ti tih iz BiH i Srbije po Istri glasaju za IDS. I sutra bi izašli na referendum o nezavisnosti Istre. Jebala vas asimilacija.
_________________ Inzko izrazio duboku zabrinutost
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Gavra Kačanski
|
Naslov: Re: Kojim izbjeglicama iz BiH Hrvatska treba dati prolaz a kojima možda i ne treba? Postano: 26 kol 2025, 11:39 |
|
Pridružen/a: 05 svi 2025, 12:53 Postovi: 467
|
|
Vjecita muslimanska fascinacija Kosovom.
Dakle, da sumiramo, Kosovo je od 99 godine pod sapom Albanaca. BiH je od 95 godine podijeljena a muslimani imaju kontrolu nad 23%. I nad grobljem u Stocu, to sam zaboravio, grandiozan poduhvat i dokaz da je stolac muslimanski.
Kad ce to Kosovo, kad ce muslimanska policija u Banjaluku, znal se sta.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Tomba17
|
Naslov: Re: Kojim izbjeglicama iz BiH Hrvatska treba dati prolaz a kojima možda i ne treba? Postano: 26 kol 2025, 12:19 |
|
Pridružen/a: 02 stu 2009, 21:36 Postovi: 5794
|
POPOVO_POLJE je napisao/la: Junuz Djipalo je napisao/la:
A svo ovo iz BiH i Srbije što dolazi treba primit i asimilirat. Nema boljih na planeti, makar su i Ukrajinci odlični imigranti.
Eto ti tih iz BiH i Srbije po Istri glasaju za IDS. I sutra bi izašli na referendum o nezavisnosti Istre. Jebala vas asimilacija. Drugim riječima, dodrinaška takija.
_________________ "Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, već je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"
Islamistizam i EU = “mi ne idemo nikud mi ne radimo ništa, mi smo jedna velika hipnotisana gomila”
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: Kojim izbjeglicama iz BiH Hrvatska treba dati prolaz a kojima možda i ne treba? Postano: 26 kol 2025, 12:24 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90077 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
|
Prolaz u jednom smjeru, ali nema dozvole za nazad.
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Naša Kvačica
|
Naslov: Re: Kojim izbjeglicama iz BiH Hrvatska treba dati prolaz a kojima možda i ne treba? Postano: 26 kol 2025, 13:14 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49 Postovi: 40944
|
Robbie MO je napisao/la: Prolaz u jednom smjeru, ali nema dozvole za nazad. Dioda granice. 
_________________ Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.
1591 of 2558 - 62.2%
Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Junuz Djipalo
|
Naslov: Re: Kojim izbjeglicama iz BiH Hrvatska treba dati prolaz a kojima možda i ne treba? Postano: 26 kol 2025, 13:34 |
|
Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58 Postovi: 39461 Lokacija: Gl. grad regije
|
POPOVO_POLJE je napisao/la: Junuz Djipalo je napisao/la:
A svo ovo iz BiH i Srbije što dolazi treba primit i asimilirat. Nema boljih na planeti, makar su i Ukrajinci odlični imigranti.
Eto ti tih iz BiH i Srbije po Istri glasaju za IDS. I sutra bi izašli na referendum o nezavisnosti Istre. Jebala vas asimilacija. Eto koliko malo znate o nečemu ali zato paranoja na najjače. IDS je političko predstavljanje jugosa koji su bacali Talijane u fojbe i tjerali iz kuća i debelo nakon završetka WWII. https://hr.wikipedia.org/wiki/Eksplozija_na_VergaroliPa satrali bi ih Talijani da mogu. To je kao da kažeš Hrvati Krajine žele neovisnost da bi se pripojili Srbiji.  Ili Srbi Podrinja Bošnjakistanu.  No, istina je da imigracija pojačava svugdje lijevu opciju. Imigranti se ne mogu baš uglavit u obitelj, domovina, vjera. Bar ne dok se kroz par generacija ne integriraju. Evo naši gastići u Njemačkoj koji su išli u Njemačku 60-ih do 80-ih su danas desničari u Njemačkoj. Meni ovi Srbi što sam ih sad sretao da rade po moru, mladi ljudi, se čine kao genijalni imigranti. Najbolji.
_________________ Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Tomba17
|
Naslov: Re: Kojim izbjeglicama iz BiH Hrvatska treba dati prolaz a kojima možda i ne treba? Postano: 26 kol 2025, 13:40 |
|
Pridružen/a: 02 stu 2009, 21:36 Postovi: 5794
|
|
Lars?
_________________ "Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, već je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"
Islamistizam i EU = “mi ne idemo nikud mi ne radimo ništa, mi smo jedna velika hipnotisana gomila”
|
|
| Vrh |
|
 |
|
potocnj
|
Naslov: Re: Kojim izbjeglicama iz BiH Hrvatska treba dati prolaz a kojima možda i ne treba? Postano: 26 kol 2025, 17:48 |
|
Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39 Postovi: 9568 Lokacija: Herceg-Bosna
|
Eto ja sam realni humanist, primao bih bošnjake iz RS-a da ih ne pobju, ali i srbe iz Federacije, ako ima ugroze za njihov život. Ostali su na "svom" teritoriju i nema razloga da bježe. Naravno, može se uvesti i novi uvjet, ako netko pokaže potvrdu da ga prima njegova rodbina u Njemačkoj taj može da ide, ali samo da u par dana prijeđe preko RH. Nema razloga da se potiče ratno stanje osiguravanjem da će bošnjaci svoje civile smjestiti u Hrvatsku a onda odatle navijati da im MZ pravi državu. To su bila divna i krasna vremena koja se ne vraćaju 
_________________ "OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
potocnj
|
Naslov: Re: Kojim izbjeglicama iz BiH Hrvatska treba dati prolaz a kojima možda i ne treba? Postano: 26 kol 2025, 17:50 |
|
Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39 Postovi: 9568 Lokacija: Herceg-Bosna
|
SarajkaDjevojka je napisao/la: Omogućite Srbima da vam dodju u HR i rade. Bolje Srbi nego Nepalci. Možete Srbeke i vremenom pohrvatiti.  Pitanje nije bilo kome treba dati da živi i radi, to je ekonomska stvar, pitanje je isključivo, kada se lavina u BiH pokrene zbog slijeda događaja nakon referenduma, kome odobriti izbjeglički status. Tu onda nema ostajanja nakon što se uspostavi nekakav mir ili polu-mir. Izbivaš samo dok se nije sigurno vratiti kući.
_________________ "OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Tomba17
|
Naslov: Re: Kojim izbjeglicama iz BiH Hrvatska treba dati prolaz a kojima možda i ne treba? Postano: 26 kol 2025, 18:03 |
|
Pridružen/a: 02 stu 2009, 21:36 Postovi: 5794
|
potocnj je napisao/la: SarajkaDjevojka je napisao/la: Omogućite Srbima da vam dodju u HR i rade. Bolje Srbi nego Nepalci. Možete Srbeke i vremenom pohrvatiti.  Pitanje nije bilo kome treba dati da živi i radi, to je ekonomska stvar, pitanje je isključivo, kada se lavina u BiH pokrene zbog slijeda događaja nakon referenduma, kome odobriti izbjeglički status. Tu onda nema ostajanja nakon što se uspostavi nekakav mir ili polu-mir. Izbivaš samo dok se nije sigurno vratiti kući. Nema ostajanja? Kao oni sadakaši na crno (i bijelo) u UK, D, F, I, E, S, N, SF, NL, B, A… I navedeni ih ne bi vratili u zemlji podrijetla, tj u RH?
_________________ "Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, već je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"
Islamistizam i EU = “mi ne idemo nikud mi ne radimo ništa, mi smo jedna velika hipnotisana gomila”
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 38 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|