|
|
Stranica: 1/1.
|
[ 8 post(ov)a ] |
|
Autor/ica |
Poruka |
Tomba17
|
Naslov: Vruce igre oko tzv. "drzavne imovine" - Pocelo! Postano: 16 tra 2025, 14:54 |
|
Pridružen/a: 02 stu 2009, 22:36 Postovi: 4520
|
_________________ "Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, vec je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"
|
|
Vrh |
|
 |
Dr. Van Nostrand
|
Naslov: Re: Vruce igre oko tzv. "drzavne imovine" - Pocelo! Postano: 16 tra 2025, 15:00 |
|
Pridružen/a: 22 svi 2020, 12:40 Postovi: 5859
|
Citat: Za sada državnu imovinu brane aktivisti i pravosudne institucije. Druge institucije nešto čekaju, pitamo se šta čekaju,“ ističe Emina Veljović, izvršna direktorica Aarhus centra u BiH. Zašto nema kakav zeleni NGO iz Posušja koji bi lobirao za zatvaranje termoelektrana, rudnika, željezare i svih zagađivača po Trokutu.
|
|
Vrh |
|
 |
Srpsčanin
|
Naslov: Re: Vruce igre oko tzv. "drzavne imovine" - Pocelo! Postano: 16 tra 2025, 15:16 |
|
Pridružen/a: 02 tra 2013, 18:46 Postovi: 7358 Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
|
Dr. Van Nostrand je napisao/la: Citat: Za sada državnu imovinu brane aktivisti i pravosudne institucije. Druge institucije nešto čekaju, pitamo se šta čekaju,“ ističe Emina Veljović, izvršna direktorica Aarhus centra u BiH. Zašto nema kakav zeleni NGO iz Posušja koji bi lobirao za zatvaranje termoelektrana, rudnika, željezare i svih zagađivača po Trokutu. Možda zato što u Bejha ne postoje uopšte takozvane nevladine organizacije koje se bave politikom a koje nisu na liniji velikomuslimanske politike.
_________________ Bošnjaci su dejtonska kategorija
|
|
Vrh |
|
 |
Dr. Van Nostrand
|
Naslov: Re: Vruce igre oko tzv. "drzavne imovine" - Pocelo! Postano: 16 tra 2025, 15:21 |
|
Pridružen/a: 22 svi 2020, 12:40 Postovi: 5859
|
Srpsčanin je napisao/la: Dr. Van Nostrand je napisao/la: Zašto nema kakav zeleni NGO iz Posušja koji bi lobirao za zatvaranje termoelektrana, rudnika, željezare i svih zagađivača po Trokutu.
Možda zato što u Bejha ne postoje uopšte takozvane nevladine organizacije koje se bave politikom a koje nisu na liniji velikomuslimanske politike. To je veliki propust Banja Luke i Mostara, nitko im ne brani otvaranje, uz minimalna sredstva i nešto kreativnosti može se dosta toga progurati kroz medije i institucije.
|
|
Vrh |
|
 |
Tomba17
|
Naslov: Re: Vruce igre oko tzv. "drzavne imovine" - Pocelo! Postano: 16 tra 2025, 15:25 |
|
Pridružen/a: 02 stu 2009, 22:36 Postovi: 4520
|
Mozda su eko/nvo povod, samo sminka, za:
Emina: “Ovo je još jedna presuda unutar koje možemo vidjeti da sud ukazuje i na nužnosti adekvatnog poštivanja Zakona o privremenoj zabrani raspolaganja državnom imovinom BiH. Za sada državnu imovinu brane aktivisti i pravosudne institucije. Druge institucije nešto čekaju, pitamo se šta čekaju,“
_________________ "Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, vec je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"
|
|
Vrh |
|
 |
novem
|
Naslov: Re: Vruce igre oko tzv. "drzavne imovine" - Pocelo! Postano: 16 tra 2025, 15:33 |
|
Pridružen/a: 27 lis 2010, 16:06 Postovi: 32351
|
Taj predmet je bio dospio i do eu ombdusmana. Mislim da je bila ista osoba. https://www.ombudsman.europa.eu/hr/open ... /hr/199600
_________________ - BiH se Muslimanima desila, 1991. je nisu htjeli. Cilj im je bio opstanak YU. - Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP. - Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.
|
|
Vrh |
|
 |
novem
|
Naslov: Re: Vruce igre oko tzv. "drzavne imovine" - Pocelo! Postano: 16 tra 2025, 15:36 |
|
Pridružen/a: 27 lis 2010, 16:06 Postovi: 32351
|
Tomba17 je napisao/la: Mozda su eko/nvo povod, samo sminka, za:
Emina: “Ovo je još jedna presuda unutar koje možemo vidjeti da sud ukazuje i na nužnosti adekvatnog poštivanja Zakona o privremenoj zabrani raspolaganja državnom imovinom BiH. Za sada državnu imovinu brane aktivisti i pravosudne institucije. Druge institucije nešto čekaju, pitamo se šta čekaju,“ Pa je, ovo je istina. Bez obzira o kakvim stvarnim namjerama je riječ, jer znamo kako sunitske komšije drže to nje.
_________________ - BiH se Muslimanima desila, 1991. je nisu htjeli. Cilj im je bio opstanak YU. - Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP. - Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.
|
|
Vrh |
|
 |
Noname01
|
Naslov: Re: Vruce igre oko tzv. "drzavne imovine" - Pocelo! Postano: 16 tra 2025, 16:16 |
|
Pridružen/a: 21 lip 2023, 14:22 Postovi: 4508
|
|
Vrh |
|
 |
|
Stranica: 1/1.
|
[ 8 post(ov)a ] |
|
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|