HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 04:32.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Kajin: Krv dam, zemlju ne dam
PostPostano: 16 ruj 2009, 12:16 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 22:54
Postovi: 587
Kajin: Krv dam, zemlju ne dam

Ako je netko za najbolje odnose sa susjedima, onda sam to ja, ali ne na način da se prijateljstvo kupuje teritorijem. Krv dam, zemlju nedam. – rekao je komentirajući dogovor Jadranke Kosor i Boruta Pahora o deblokadi pregovora na konferenciji za novinare održane u srijedu saborski zastupnik i predsjednički kandidat IDS-a Damir Kajin.

Prema njegovim riječima jasno je, a što je potvorđeno i iz Ministarstva vanjskih poslova, da se dogovor Kosor – Pahor temelji na drugom Rehnnovom prijedlogu koji govori o dodiru slovenskih teritorijalnih voda sa međunarodnim vodama.

– To znači da će Hrvatska izgubiti 115 kilometara četvornih teritorijalnih voda, te da će definitvno saživjeti za Hrvatsku štetan Račan-Drnovšekov paraf. Vlada će se braniti da će o tome odlučivati arbitraža, ali mi definitvno gubimo – ustvrdio je Kajin.

Dodao je kako se Slovenija cijelo vrijeme borila za naše, „a mi nismo znali sačuvati svoje“.

– Slovenija će dobiti ono što im nikada nije pripadalo, a hrvatska Vlada i premijerka Jadranka Kosor prihvaćanjem 2. Rehnnovog prijedloga jednostrano su pogazili odluke Sabora. – tvrdi predsjednički kandidat IDS-a Damir Kajin.

Rekao je da bi Jadranka Kosor, nakon odluke arbitražnog suda odnosno prihvaćanja Rehnnovog prijedloga, u najmanju ruku trebala podnijeti ostavku.

– Neću nikoga nazvati izdajnikom, ali takvo ponašanje u najmanju ruku traži ostavku. – mišljenja je Kajin.

Odgovarajući na novinarsko pitanje kako to da je predsjednik IDS-a Ivan Jakovčić podržao dogovor Kosor – Pahor, a on mu se suprostavlja Kajin je kazao kako su osim Jakovčića dogovor podržali i predsjednik Stjepan Mesić, kao i Zoran Milanović i Vesna Pusić.

– Pretpostavljam da su dogovor podržali jer nisu znali što je u njegovoj pozadini. Kad to shvate prihvati će da sam ja u pravu, a da su oni u zabludi – zaključio je Damir Kajin dodavši kako Vlada mora prestati od poraza raditi pobjedu.

Damir Kajin osvrnuo se na i na izmjene Ustava.

– Izmjene su nužne, ali ne samo oko Europske unije. Za mene je minimum da se u izmjenama u Ustav vrate Slovenci i Bošnjaci, da se na parlamentarnim izborima za manjine osigura dvostruki glas, da se navjesti revizija pretvorbe kroz ukidanje zastare za tu vrstu kriminala i da se otvori pitanje glasa dijaspore. – kazao je saborski zastupnik i predsjednički kandidat IDS-a Damir Kajin.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatsk ... fault.aspx

_________________
"Imamo svoju Hrvatsku!"Franjo Tudjman

http://www.youtube.com/watch?v=XW1ICWXU ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kajin: Krv dam, zemlju ne dam
PostPostano: 16 ruj 2009, 12:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58784
Lokacija: DAZP HQ
koje su sreće imali četnici, pa nisu na istru krenuli, ovaj bi ih sam pojeo, sve sa nejači :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kajin: Krv dam, zemlju ne dam
PostPostano: 16 ruj 2009, 13:02 
Offline

Pridružen/a: 16 lip 2009, 13:37
Postovi: 900
Koji je ovaj Kajin ustasa, bre


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kajin: Krv dam, zemlju ne dam
PostPostano: 16 ruj 2009, 14:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Ipak licemjerno, nabacio ustašku kapu zbog male korekcije granice, i to samo zbog činjenice da se radi o njegovom kraju, a sa druge strane bi vrlo rado predao 500.000 Hrvata i njihovih 20ak posto BiH Bošnjacima na tacni.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kajin: Krv dam, zemlju ne dam
PostPostano: 16 ruj 2009, 14:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30442
Dogovor je u općem hrvatskom interesu. Kajin bi se trebao malo žrtvovati za taj, jelte opći hrvatski interes. I mi smo 1995.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kajin: Krv dam, zemlju ne dam
PostPostano: 16 ruj 2009, 14:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
Ma mutant diže dreku samo da bi srušio vladu. Inače bi on cijelu Istru lagano u Italiju.

Dovoljno je pogledati zadnji pasus, uvođenje Slovenaca i Bošnjaka u ustav, dvostruko pravo glasa manjinama, ukidanje glasa dijaspori..

mislim, to jer Kajin-..ejjj :evotigana

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kajin: Krv dam, zemlju ne dam
PostPostano: 16 ruj 2009, 17:20 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 22:54
Postovi: 587
nije on jedini koji se koristi populizmon.davno san cita neki clanak feral tribune,i nesto su mi puno pricali o zemlji,obrani itd.radilo se o partizanskon pokretu u dalmaciji.znaci znade i krajnja ljevica kako izkoristiti domoljubni osjecaj u hrvata, i ako opcenito nisu skloni tome.malo licemjerno.

_________________
"Imamo svoju Hrvatsku!"Franjo Tudjman

http://www.youtube.com/watch?v=XW1ICWXU ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kajin: Krv dam, zemlju ne dam
PostPostano: 16 ruj 2009, 17:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
ako slovenci dobiju izlaz na otvoreno more, onda ce se dignuti i sarajevo sa istim zahtjevima.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kajin: Krv dam, zemlju ne dam
PostPostano: 16 ruj 2009, 18:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Tesko da ce Sarajevo dobiti izlaz na more..

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kajin: Krv dam, zemlju ne dam
PostPostano: 16 ruj 2009, 18:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32134
ManInBlack je napisao/la:
ako slovenci dobiju izlaz na otvoreno more, onda ce se dignuti i sarajevo sa istim zahtjevima.


Može - kad mi dobijemo koridor 50 km širok do RH , ali preko Doboja prema Brodu...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kajin: Krv dam, zemlju ne dam
PostPostano: 16 ruj 2009, 18:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32134
...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kajin: Krv dam, zemlju ne dam
PostPostano: 18 ruj 2009, 18:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 20:42
Postovi: 941
Lokacija: Angloprc
Damir Kajin, poznatiji kao, što ga je odlično jedan forumaš nazvao, istarski Milošević, je 100 %-tna kopija psiho-fizičkog retarda Mesića, znači:

    - kao što reče Ivan Miklenić, ima neuravnoteženu psihu
    - ljubitelj lika i nedjela Jovana Brozovića
    - ljubav prema srpstvu, četništvu, islamu i Italiji
    - notorna mržnja prema Hrvatskoj i Hrvatima
    - prezir prema BH Hrvatima
    - da može punio bi jame kao i njegovi 45-e
    - da može slao bi na Goli Otok
    - koristi se jezikom krčme, kafane, gostione, ulice


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Tomba17 i 478 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO