HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 06 lis 2024, 08:55.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 44 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: U Sarajevu sve vise migranata i arapa opcenito
PostPostano: 12 kol 2024, 16:51 
Offline

Pridružen/a: 07 kol 2024, 20:22
Postovi: 123
Sta mislite da li je jaca vjera i bratstvo ili ce im mozda ovo otvoriti oci s kim dijele vjeru i kakva je to vjera gdje je Mujo primjerak najbolji? :neznam

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu sve vise migranata i arapa opcenito
PostPostano: 12 kol 2024, 17:29 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2009, 22:36
Postovi: 2712
Ne.

Službena politika svih stranki iz zapadnog Sarajeva ne će.

A to što će biti raznih Edina koji će svirati klavir u policijskim stanicama ponekad je iznimka, notes na dnu ubrzo pete stranice.

_________________
"Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, vec je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu sve vise migranata i arapa opcenito
PostPostano: 12 kol 2024, 17:54 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 18:46
Postovi: 7153
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Ne vidim u čemu je problem ? Valjda je svima u interesu da što više da kažemo domaćih muslimana ili Bošnjaka nastavi život u blagostanju Njemačke i drugih visokorazvijenih zemalja Evrope i Svijeta a sa muslimanima arapskog porijekla koji će zamijeniti "domaće" dakle sa novim Bošnjacima.svi drugi će se lakše dogovoriti.

_________________
The ratio of 51:49 of the territorial proposal of the Contact Group is a foundation of the agreement. That territorial proposal is open for changes resulting from the joint agreements.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu sve vise migranata i arapa opcenito
PostPostano: 12 kol 2024, 18:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19736
maremare je napisao/la:
Sta mislite da li je jaca vjera i bratstvo ili ce im mozda ovo otvoriti oci s kim dijele vjeru i kakva je to vjera gdje je Mujo primjerak najbolji? :neznam

slika


Pa svaka mu čast. Ko ne čuva i ne brani svoje, Božije Lice neće gledati, kaže pesnik!

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu sve vise migranata i arapa opcenito
PostPostano: 12 kol 2024, 18:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32882
maremare je napisao/la:
Sta mislite da li je jaca vjera i bratstvo ili ce im mozda ovo otvoriti oci s kim dijele vjeru i kakva je to vjera gdje je Mujo primjerak najbolji? :neznam

slika

:palacgore1

Ne dijele oni nikakvu vjeru. Ili si čovjek ili nisi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu sve vise migranata i arapa opcenito
PostPostano: 12 kol 2024, 18:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19736
Mar-kan je napisao/la:
maremare je napisao/la:
Sta mislite da li je jaca vjera i bratstvo ili ce im mozda ovo otvoriti oci s kim dijele vjeru i kakva je to vjera gdje je Mujo primjerak najbolji? :neznam

slika

:palacgore1

Ne dijele oni nikakvu vjeru. Ili si čovjek ili nisi.


Vidiš li ti Markane ovaj preokret? Vi pobegli od Srba Zapadnjacima, a oni vam sad nameću razne izopačenosti kao svetonazor. Muslimani od Srba pobegli kod bliskoistočnjka, a ovi im pljačkaju po gradovima i nasrću na najač.
Srbi vam to nikad nisu radili, pa zato ako sad poželite da nam se i jedni i drugi vratite, nećemo da vas primimo taman da se na kolenima dogegate do Žitomislića i pokajete. :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu sve vise migranata i arapa opcenito
PostPostano: 12 kol 2024, 19:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32882
aleksije radicevic je napisao/la:
Vidiš li ti Markane ovaj preokret? Vi pobegli od Srba Zapadnjacima, a oni vam sad nameću razne izopačenosti kao svetonazor. Muslimani od Srba pobegli kod bliskoistočnjka, a ovi im pljačkaju po gradovima i nasrću na najač.
Srbi vam to nikad nisu radili, pa zato ako sad poželite da nam se i jedni i drugi vratite, nećemo da vas primimo taman da se na kolenima dogegate do Žitomislića i pokajete. :D

Nismo mi nigdje pobegli. Nisu me zapadnjaci granatirali i bombardovali sa Vlašića, nego Srbi! Između srpskog noža i zapadne dekadencije, lagan je izbor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu sve vise migranata i arapa opcenito
PostPostano: 12 kol 2024, 20:05 
Offline

Pridružen/a: 06 lip 2024, 14:45
Postovi: 342
maremare je napisao/la:
Sta mislite da li je jaca vjera i bratstvo ili ce im mozda ovo otvoriti oci s kim dijele vjeru i kakva je to vjera gdje je Mujo primjerak najbolji? :neznam

slika

Ovaj bolid izjavio "napao trudnu devojku".
Možda je on napumpao ili je mislio da je njegovo, a kuja neka lokalna khurveštija i lakodajka. :zubati

Trudna može biti žena, bračna ili vanbračna.

Naši Bošnje će osjetiti čari Arapa migranta., braće iz umeta. :zubati :zubati :bih


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu sve vise migranata i arapa opcenito
PostPostano: 13 kol 2024, 07:40 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2020, 09:50
Postovi: 570
anadol je napisao/la:
maremare je napisao/la:
Sta mislite da li je jaca vjera i bratstvo ili ce im mozda ovo otvoriti oci s kim dijele vjeru i kakva je to vjera gdje je Mujo primjerak najbolji? :neznam

slika

Ovaj bolid izjavio "napao trudnu devojku".
Možda je on napumpao ili je mislio da je njegovo, a kuja neka lokalna khurveštija i lakodajka. :zubati

Trudna može biti žena, bračna ili vanbračna.

Naši Bošnje će osjetiti čari Arapa migranta., braće iz umeta. :zubati :zubati :bih

Gdje ti bacaš lopticu?Kao da je bitno u kakvom je civilnom statusu udarena žena!
Muškarac,imigrant udario je ženu.
Možda je ne bi udario da je bila u crnoj arapskoj nošnji umotana od glave do pete?

Vjerojatno je tvoja kritika u tom smjeru bila upućena.

Zasmetalo me je samo što je ublažuješ opaskom je li djevojka ili žena obranjena od kako kažeš bolida.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu sve vise migranata i arapa opcenito
PostPostano: 13 kol 2024, 09:16 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2009, 22:36
Postovi: 2712
U “vjeri mira” - ne samo i jedino - muslimansko bratstvo aktivno promiče, imam u razgovoru sa ženama koje žive u zapadnoj civikizaciji, uostalom i to da u krevetu nikada kažu ne svom mužu i nikada se ne prijavljuje policiji kada na njoj muž čini ranorazne odgojnopedagoške radnje.

Možda je ovaj slučaj preslik stvarnog stanja u Zapadnom Sarajevu?

Možda!

_________________
"Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, vec je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu sve vise migranata i arapa opcenito
PostPostano: 13 kol 2024, 22:12 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 18:46
Postovi: 7153
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Tomba17 je napisao/la:
U “vjeri mira” - ne samo i jedino - muslimansko bratstvo aktivno promiče, imam u razgovoru sa ženama koje žive u zapadnoj civikizaciji, uostalom i to da u krevetu nikada kažu ne svom mužu i nikada se ne prijavljuje policiji kada na njoj muž čini ranorazne odgojnopedagoške radnje.

Možda je ovaj slučaj preslik stvarnog stanja u Zapadnom Sarajevu?

Možda!

Tomba,spadaju li i ovi dimljeni Bošnjaci (Bošnjaci porijeklom sa Bliskog i Srednjeg Istoka u hrvatsko cvijeće) ?

_________________
The ratio of 51:49 of the territorial proposal of the Contact Group is a foundation of the agreement. That territorial proposal is open for changes resulting from the joint agreements.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu sve vise migranata i arapa opcenito
PostPostano: 13 kol 2024, 22:35 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2009, 22:36
Postovi: 2712
Srpsčanin je napisao/la:
Tomba17 je napisao/la:
U “vjeri mira” - ne samo i jedino - muslimansko bratstvo aktivno promiče, imam u razgovoru sa ženama koje žive u zapadnoj civikizaciji, uostalom i to da u krevetu nikada kažu ne svom mužu i nikada se ne prijavljuje policiji kada na njoj muž čini ranorazne odgojnopedagoške radnje.

Možda je ovaj slučaj preslik stvarnog stanja u Zapadnom Sarajevu?

Možda!

Tomba,spadaju li i ovi dimljeni Bošnjaci (Bošnjaci porijeklom sa Bliskog i Srednjeg Istoka u hrvatsko cvijeće) ?


Ne, nisam ja za snoviđenja o hrvatskom cvijeću. Tko me je samo malo upratio na forumu jasno je, glede Sunita, realista sam. Imaš uglavnom Srbe Hrišćane i Srbe Sunite. A u Srbe Sunite uskoro će se umiješati i pomnožiti sa MENA-populacijom (Middle East North Africa).
Svakome kažem Hrvati se nikako i nimalo trebaju petljati u srpska obiteljska posla.

_________________
"Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, vec je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu sve vise migranata i arapa opcenito
PostPostano: 13 kol 2024, 22:58 
Offline

Pridružen/a: 07 kol 2024, 20:22
Postovi: 123
Tomba17 je napisao/la:
Srpsčanin je napisao/la:
Tomba,spadaju li i ovi dimljeni Bošnjaci (Bošnjaci porijeklom sa Bliskog i Srednjeg Istoka u hrvatsko cvijeće) ?


Ne, nisam ja za snoviđenja o hrvatskom cvijeću. Tko me je samo malo upratio na forumu jasno je, glede Sunita, realista sam. Imaš uglavnom Srbe Hrišćane i Srbe Sunite. A u Srbe Sunite uskoro će se umiješati i pomnožiti sa MENA-populacijom (Middle East North Africa).
Svakome kažem Hrvati se nikako i nimalo trebaju petljati u srpska obiteljska posla.

Ako nisu za 500 godina vladavine otomana zasto bi odjednom sada?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu sve vise migranata i arapa opcenito
PostPostano: 13 kol 2024, 23:03 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2009, 22:36
Postovi: 2712
maremare je napisao/la:
Tomba17 je napisao/la:

Ne, nisam ja za snoviđenja o hrvatskom cvijeću. Tko me je samo malo upratio na forumu jasno je, glede Sunita, realista sam. Imaš uglavnom Srbe Hrišćane i Srbe Sunite. A u Srbe Sunite uskoro će se umiješati i pomnožiti sa MENA-populacijom (Middle East North Africa).
Svakome kažem Hrvati se nikako i nimalo trebaju petljati u srpska obiteljska posla.

Ako nisu za 500 godina vladavine otomana zasto bi odjednom sada?


Promašila/o si smjer.

500g pretci današnjih Srba Hrišćana nisu htjeli u turke.
Sada se radi o povratku lokalnih Sunita svom iskonu. Na, ne dobrom već, odličnom su putu.

_________________
"Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, vec je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu sve vise migranata i arapa opcenito
PostPostano: 14 kol 2024, 00:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 7150
Nebuloze, to su tri naroda. Vidi se i iz korektnog videa, gdje su Hrvati i katolici i muslimani, pa to svejedno nema veze.



Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu sve vise migranata i arapa opcenito
PostPostano: 14 kol 2024, 06:42 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2009, 22:36
Postovi: 2712
Ima i priča o Adam i Eva.

Svaka vrsta elite - vjerska, politička… itd itd itd - kod Sunita je prekodrinsko, t j srpsko. Rođenjem ili podrijetlom. Oni su određivali tijek radnji i priprema istih prije, tijekom i poslje rata. Sve do dan danas. I sutra.

Postoje 3 sunitska otoka, s kojim bi se zapadno Sa prije sjedinio kada bi morao liferovti treći otok, sa Raškom ili sa Unom?

Kada je svojedobno bezbroj puta,dok je bio na funkciji, Živković Jr sjeo u kola i nenajvaljeno krenuo na put, išao je u Cazin ili u Novi Pazar? Nije da nije pisalo po tisku.

Kada si posljednjeg puta vidio netkog “analitičara”, novinara, akademika itd od Une na TV? Ne kontam sada Hamdiju Tigra. Usporedi sada sa onima iz Raške i CG.

Srbi Suniti, s naglaskom na Islam, je proces koji je odavno u tijeku. Napreduje konstanto. (“Pošteni Srbi, gledaju te u oči. Hinjski Hrvati koji te s nožem u leđa…”)

Kameni, gromade prepreka, je odbijanje Srba Hrišćana prije, tijekom i poslije rata kao i danas za primitak Sunita u iskon.

Po meni, stvar vremena i odgovor na ono klasično pitanje s ovih podneblja.

Koje?

Pa….

Gdje sam ja tu?

_________________
"Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, vec je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu sve vise migranata i arapa opcenito
PostPostano: 14 kol 2024, 09:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Heh iselili se hvala kurzu Rumuni iz komsiluka - nista protiv njih al brate buka, teferidze mi pred vratima pravili (familija), pa se uselila dva dosta fina afganistanska momka. Zivi se ne cuju. Ne znam, ili su tu skupa jer su kirije visoke a obojica su konobari, ili su mozda i derpe...ko ce ga znati, uostalom ne interesuje me dok god su normalni (najbolje komsije su oni koje najmanje primjetis da postoje - i sam sam takav).

Vodim ja smalltalk s jednim od njih, veli tu je vec pet godina, pita odakle sam ja, reko odavle sam a i nisam posto sam doso prije triest i vise godina iz Bosne. Kad cu Bosna, on aaaa, pa tamo sam bio - zaboravi sad koliko tacno dugo. Reko, gdje si bio? Veli u Sarajevu i Banjaluci. Ocekujuci da ce reci da mu je u Sarajevu bilo bolje, pitam ga, gdje ti se vise svidjelo? Veli Banjaluka. :D Reko, zasto? Veli, on vise voli prirodu, siri prostor itd. :D Opet, misleci da ce reci da su ljudi u Sarajevu prema njemu bili ljubazniji, pitam ga, a gdje su ti se ljudi onako vise svidjeli, gdje su bili prijateljski nastrojeni, ljubazniji? Kad on opet "in Banjaluka". :D

Sram i stid da vas bilo Sarajlije.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu sve vise migranata i arapa opcenito
PostPostano: 14 kol 2024, 10:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 7150
Tomba17 je napisao/la:
Ima i priča o Adam i Eva.

Svaka vrsta elite - vjerska, politička… itd itd itd - kod Sunita je prekodrinsko, t j srpsko. Rođenjem ili podrijetlom. Oni su određivali tijek radnji i priprema istih prije, tijekom i poslje rata. Sve do dan danas. I sutra.

Postoje 3 sunitska otoka, s kojim bi se zapadno Sa prije sjedinio kada bi morao liferovti treći otok, sa Raškom ili sa Unom?

Kada je svojedobno bezbroj puta,dok je bio na funkciji, Živković Jr sjeo u kola i nenajvaljeno krenuo na put, išao je u Cazin ili u Novi Pazar? Nije da nije pisalo po tisku.

Kada si posljednjeg puta vidio netkog “analitičara”, novinara, akademika itd od Une na TV? Ne kontam sada Hamdiju Tigra. Usporedi sada sa onima iz Raške i CG.

Srbi Suniti, s naglaskom na Islam, je proces koji je odavno u tijeku. Napreduje konstanto. (“Pošteni Srbi, gledaju te u oči. Hinjski Hrvati koji te s nožem u leđa…”)

Kameni, gromade prepreka, je odbijanje Srba Hrišćana prije, tijekom i poslije rata kao i danas za primitak Sunita u iskon.

Po meni, stvar vremena i odgovor na ono klasično pitanje s ovih podneblja.

Koje?

Pa….

Gdje sam ja tu?


Besmislice.

Muslimani iz BH su se izjašnjavali po strujama- od 23 njih između 2 rata u JMO, 20 kao Hrvati; od onih nakon 2. rata, većina kao Srbi. Oboje je bilo neiskreno jer guraju svoju priču.

U posljednjem ratu i nakon toga oni su i antihrvatski i antisrpski jer im je najviše odgovarala Brozova Jugoslavija, a to je nepovratno propalo. Više djeluju protiv Hrvata jer im se to dopušta i jer to mogu, a ne zato što bi nešto bili prosrpski ili imaju afinitete. Glede podrijetla, u praksi je više njih iz srpsko-crnogorskog dijela, u zadnjih 100 godina, djelovalo prohrvatski, jer mrziš onoga tko ti je susjed.

Jednostavno, zaseban narod koji ne trpi ni Hrvate ni Srbe, ni na koji način, a produžetak je Turske i bliskog istoka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu sve vise migranata i arapa opcenito
PostPostano: 14 kol 2024, 10:33 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2009, 22:36
Postovi: 2712
@Hrobatos
Sa tvojom posljednjom rečenicom se u potpunosti slažem.

S dodtakom - jer si sam u prijašnjim rečenicama opisao njihova, kao kolektiv - svojstva: suncokreti.

- Što im je - kao kolektiv - pri srcu i umu?
Sam si napisao.

- Što im znači EU?
Sadakastroj dok ne stignu na željeni cilj

- Odakle im je elita - koja određuje sve sunitske političke, kulturne, znanstvene, vjerske, odgojne, medijske itd tokove - rođenjem ili rodom?

- Što im je bliže Istambulu, enklava Una ili enklava Raška?

- Tko od ovih enklava drma zapadnim Sarajevom a tko volanom kao šofer u Sloveniji?

- “Komšija iskren u lice a susjed hinjski nožem u leđa” je jedan od premnogih zornih primjera odgojnog, političkog i kulturnog usmjerivanja sunitske raje.

- Zaklučno pitanje: s kim je se onda Sunitima potrebno zbližiti, pobratimit?



Povratak iskonu - jer kako Islam veli; što je jednom bilo od njih okupirano je oduvijek njihovo - Srbi Suniti.


A sve basne o Basni ostavimo fradaiđima i inim koji su u tim krivotvorinama nenadmašivi.

_________________
"Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, vec je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu sve vise migranata i arapa opcenito
PostPostano: 14 kol 2024, 10:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 7150
Tomba17 je napisao/la:
@Hrobatos
Sa tvojom posljednjom rečenicom se u potpunosti slažem.

S dodtakom - jer si sam u prijašnjim rečenicama opisao njihova, kao kolektiv - svojstva: suncokreti.

- Što im je - kao kolektiv - pri srcu i umu?
Sam si napisao.

- Što im znači EU?
Sadakastroj dok ne stignu na željeni cilj

- Odakle im je elita - koja određuje sve sunitske političke, kulturne, znanstvene, vjerske, odgojne, medijske itd tokove - rođenjem ili rodom?

- Što im je bliže Istambulu, enklava Una ili enklava Raška?

- Tko od ovih enklava drma zapadnim Sarajevom a tko volanom kao šofer u Sloveniji?

- “Komšija iskren u lice a susjed hinjski nožem u leđa” je jedan od premnogih zornih primjera odgojnog, političkog i kulturnog usmjerivanja sunitske raje.

- Zaklučno pitanje: s kim je se onda Sunitima potrebno zbližiti, pobratimit?



Povratak iskonu - jer kako Islam veli; što je jednom bilo od njih okupirano je oduvijek njihovo - Srbi Suniti.


A sve basne o Basni ostavimo fradaiđima i inim koji su u tim krivotvorinama nenadmašivi.


Unski dio nikad i nije bio dio povijesne Bosne, a ni demgrafski ni kulturno nije bio iole značajan.
Za BH Muslimane to je dio Sarajevo- Tuzla- Zenica, dok je Raška i ostalo oko Drine, a kamoli u CG 5. liga. Znaju da su izgubili Podrinje i tu mogu samo zanovijetati.

Oni koji su iz tih krajeva mrze Srbe i Crnogorce, a to što ne vole Hrvate-uz par beznačajnih iznimka- ne znači ništa. Njima je veze s Turcima glavni cilj, a tu je zemljopis beznačajan- između Sarajeva i istambula su i Bugarska i Grčka i niz zemalja, pa to ne iga nikakvu ulogu. Važniji su im Turci u Njemčkoj nego bilo šo u Srbiji što nije turski okupirano- a uza svu ludost znaju da nema nikakve turske reconquiste pravoslavnog Balkana.

Jedina, i nezanemariva veza sa Srbima je mržnja prema zapadnoj civilizaciji, no i jedni i drugi znaju da je zapad gazda. I tu mogu jedni drukati za Rusiju, drugi za Tursku, no oboje su ekonomska i mentalna kolonija zapada. I to pokazuje da su promašili budućnos.

A o asocijacima možemo bez kraja- Muslimani zajedno sa Srbima urliču narodnjake, a s druge strane mrze ćirilicu. Tako se može ići amo-tamo od teme do teme.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu sve vise migranata i arapa opcenito
PostPostano: 19 kol 2024, 05:47 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2009, 22:36
Postovi: 2712
Vire mu, stvarno dobro zajebaje ovaj gradonačelnik Bihaća dok OPĆENITO zbori…

“U više navrata smo to isticali kao vrstu zamjerke centralnim vlastima u Sarajevu, malo se razmišljalo o povezanosti s Krajinom, na neki način smo izolirani.”

Stambol grad ne truli zapad već Stambol grad. I Raška. Iskon. Otadžbina. Raška i Sj. Cg. Budućnost.


A fradaiđe, dodrinaški partizani i slični su kao vazda tu kao korisni idioti opetovano dosipajući gorivo u sadakastroj.



https://faktor.ba/bosna-i-hercegovina/aktuelno/gradonacelnik-bihaca-turisti-ne-zele-prvo-doci-u-sarajevo-pa-voziti-7-sati-do-krajine-od-aerodroma-ne-odustajemo/195675

_________________
"Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, vec je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu sve vise migranata i arapa opcenito
PostPostano: 19 kol 2024, 06:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2024, 14:32
Postovi: 946
Tomba17 je napisao/la:
Vire mu, stvarno dobro zajebaje ovaj gradonačelnik Bihaća dok OPĆENITO zbori…

“U više navrata smo to isticali kao vrstu zamjerke centralnim vlastima u Sarajevu, malo se razmišljalo o povezanosti s Krajinom, na neki način smo izolirani.”

Stambol grad ne truli zapad već Stambol grad. I Raška. Iskon. Otadžbina. Raška i Sj. Cg. Budućnost.


A fradaiđe, dodrinaški partizani i slični su kao vazda tu kao korisni idioti opetovano dosipajući gorivo u sadakastroj.



https://faktor.ba/bosna-i-hercegovina/aktuelno/gradonacelnik-bihaca-turisti-ne-zele-prvo-doci-u-sarajevo-pa-voziti-7-sati-do-krajine-od-aerodroma-ne-odustajemo/195675


Ne

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu sve vise migranata i arapa opcenito
PostPostano: 19 kol 2024, 17:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:12
Postovi: 23725
Muslimani su kulturno Srbi.
Nekoć davno im preci možda nisu bili, ali to nema nikakve veze s vezom sada.
BiH je podjeljena popola na RS i Saveznu Hercegbosnu, eventualno zamjeniti koji kraj, pa riješiti sve.

Ovakvo Sarajevo nije baš grad kojeg bi željeli u RH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu sve vise migranata i arapa opcenito
PostPostano: 19 kol 2024, 17:59 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 18:46
Postovi: 7153
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Na šta spadoše Bošnjaci.Od najplemenitijeg dijela hrvatskog naroda do ... Bruka

_________________
The ratio of 51:49 of the territorial proposal of the Contact Group is a foundation of the agreement. That territorial proposal is open for changes resulting from the joint agreements.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu sve vise migranata i arapa opcenito
PostPostano: 19 kol 2024, 23:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 7150
https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/crn ... ucu-978033

Detalji drame kod Nevesinja: Bomba bačena na mještanina, migranti opljačkali kuću


U nevesinjskom selu Zovi Do, smještenom na regionalnom putu prema Berkovićima, došlo je do pucnjave u kojoj niko nije povrijeđen.

Kako BN saznaje, policija je upala u kuću i uhapsila pet migranata, koji su se u nju zabarakadirali.

U toku je pretres ostalog terena, a migranti su prvo opljačkali jednu kuću pa su se sklonili u drugu, navodi BN.

Vrijedi istaći da ove informacije još nisu zvanično potvrđene.
Osim toga, Srni je potvrđeno da je ovom događaju prethodilo bacanje bombe na jednog mještanina, čija je porodica rekla da ga je geler samo okrznuo.

Iz Policijske uprave (PU) Trebinje je prethodno saopćeno da niko nije povrijeđen te da u neposrednoj blizini nema civila. Kazali su da jedna osoba koja puca iz kuće želi razgovarati s policajcima na engleskom jeziku.

Iz PU Trebinje nisu navodili da li se uz naoružanu osobu u kući nalazi još neko.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 44 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica, Yahoo [Bot] i 36 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO