HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 14:25.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 51 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Zašto je svijet Albancima dao 2.5 države, a Bošnjacima luđačku košulju?
PostPostano: 19 tra 2024, 19:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2024, 13:32
Postovi: 580
Radi se o dva naroda, ugrubo oba islamizirana, nedaleko jedni od drugih pa me zanimaju razlozi.
Zašto?
Kakvi su odnosi Bošnjaka i Albanaca?
Postoji li ljubomora na Albance od strane Bošnjaka ili su našli način da ih gledaju ispod sebe?

slika

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto je svijet Albancima dao 2.5 države, a Bošnjacima luđačku košulju?
PostPostano: 19 tra 2024, 20:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 sij 2021, 10:30
Postovi: 2584
Kakva dva naroda. O cemu ti pricas? Tkz. Bosnjaci nisu narod. Ovo što oni rade, što Jasmina danas u slobodnoj bosni pise, sto zvizdic govori, taj njihov pokusaj da od repe bez korijene dobiju korijen nece nikada proći. Naprosto je ogavno da pokusavaju povezati svoje genecoidno podrijetlo sa stanovnicima koji su živjeli na prostoru današnjih granica ***.ne.ta prije nego što su turci dosli. Kakve oni veze imaju sa Stjepanima i Katarinama? Kakve????? Nikakve. Nakotili se sa komunistickim parama i komunistickim projektima. I danas imaju obraza da pokušavaju da od islamiziranih pot-ur-ica ovih prostora naprave repu s korijenom. Nece proci. REPE BEZ KORIJENA.

_________________
BiH je turd.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto je svijet Albancima dao 2.5 države, a Bošnjacima luđačku košulju?
PostPostano: 19 tra 2024, 20:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 sij 2021, 10:30
Postovi: 2584
Sprčene, aparthejdizirane, palestinizirane, getoizirane repe bez korijena.

_________________
BiH je turd.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto je svijet Albancima dao 2.5 države, a Bošnjacima luđačku košulju?
PostPostano: 19 tra 2024, 20:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4407
Jebote.
Al jebote.
Stvarno ni je nikad nisu ni imali,albanci mozda i jesu nesta imali,narod jesu to je sigurno,mozda MZ nepromatra bosnje kao narod sta znaci da su kriticniji od nas.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto je svijet Albancima dao 2.5 države, a Bošnjacima luđačku košulju?
PostPostano: 19 tra 2024, 21:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2024, 13:32
Postovi: 580
Ja sam ih počeo zvat Bošnjacima otkad sam na ovom forumu.
Mi u Hrvatskoj njih zovemo muslimani. U najbolju ruku Bosanci, ali to kad s njima komuniciramo, što je rijetko.

Tako da mi ne uzimajte za zlo kad kažem dva naroda.
Albanci su narod, pa ne mogu reći dvije mase.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto je svijet Albancima dao 2.5 države, a Bošnjacima luđačku košulju?
PostPostano: 19 tra 2024, 23:09 
Offline

Pridružen/a: 19 tra 2024, 23:02
Postovi: 51
hoblatopla je napisao/la:
Kakva dva naroda. O cemu ti pricas? Tkz. Bosnjaci nisu narod. Ovo što oni rade, što Jasmina danas u slobodnoj bosni pise, sto zvizdic govori, taj njihov pokusaj da od repe bez korijene dobiju korijen nece nikada proći. Naprosto je ogavno da pokusavaju povezati svoje genecoidno podrijetlo sa stanovnicima koji su živjeli na prostoru današnjih granica ***.ne.ta prije nego što su turci dosli. Kakve oni veze imaju sa Stjepanima i Katarinama? Kakve????? Nikakve. Nakotili se sa komunistickim parama i komunistickim projektima. I danas imaju obraza da pokušavaju da od islamiziranih pot-ur-ica ovih prostora naprave repu s korijenom. Nece proci. REPE BEZ KORIJENA.


Narod je skupina krvno i genetički vezanih ljudi sa jedinstvenim jezikom, kulturom, mentalitetom i običajima. Kad narod stvori državu i politički prostor onda postaje nacija, i to samo može absorbirati i ljude različitog podrijetla i religija po potrebi.

Ni Srbi ni Hrvati ni Bosanci (tzv. Bošnjaci) ne ispunjavaju ove uvjete, nego tek djelomice kao neko oponašanje pravih naroda i nacija. To su tri vjerske grupe miješanog genetičkog sastava.

Sad se neki Vlah našao ovdje da nam docira.
Ako ne razumiješ naš jezik, vrati se na rumunjski.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto je svijet Albancima dao 2.5 države, a Bošnjacima luđačku košulju?
PostPostano: 20 tra 2024, 00:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 kol 2022, 15:44
Postovi: 762
Zato što je Albanaca možda duplo više nego Bošnjaka?

I zato što su izgledala željeli napakostiti bh. Hrvatima


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto je svijet Albancima dao 2.5 države, a Bošnjacima luđačku košulju?
PostPostano: 20 tra 2024, 07:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2024, 13:32
Postovi: 580
Nije. Nego ste vi uvijek bili ludi Turci, a Albanci Albanci.

Citat:


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto je svijet Albancima dao 2.5 države, a Bošnjacima luđačku košulju?
PostPostano: 20 tra 2024, 08:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69259
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Jedini narod, osim Turaka, koji se nije digao protiv Osmanskog carstva pred raspad.

Nego su još do Kraljevine Jugoslavije čekali da se Turska vrati.

Albanci zato imaju 2.5 države, a Arapi 15.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto je svijet Albancima dao 2.5 države, a Bošnjacima luđačku košulju?
PostPostano: 20 tra 2024, 08:24 
Online
Avatar

Pridružen/a: 06 vel 2024, 15:04
Postovi: 645
Nemaju Albanci ni jednu drzavu, a ne 2 i po. Jednostavno ih stranci koriste u Makedoniji kao kontrolni faktor. Posto su banditskog mentaliteta na taj nacin se i pune crni fondovi delimicno. Gde god zive to je jedan shithole gori od Bosne dosta. Siptari su sampioni u iseljavanju sa Balkana, gori od Bosnjaka. Bosnjaci se nisu izgradili kao narod, vec kao verska grupa koja koristi jezik drugog naroda i svesni su konvertitstva. Bosnjacima je religija sve. Ovaj zadnji rat je mozda pomogao da se formiraju kao narod, ostaje da se vidi, to bi bio uspesan projekat da su pobedili u ratu, ovako su ih stranci odrzali sa UN SAFE zonama, pa su sada ni na nebu, ni na zemlji. Videcemo da l ce postati narod ili ce nestati asimilacijom i iseljavanjem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto je svijet Albancima dao 2.5 države, a Bošnjacima luđačku košulju?
PostPostano: 20 tra 2024, 08:45 
Offline

Pridružen/a: 19 tra 2024, 23:02
Postovi: 51
Robbie MO je napisao/la:
Jedini narod, osim Turaka, koji se nije digao protiv Osmanskog carstva pred raspad.

Nego su još do Kraljevine Jugoslavije čekali da se Turska vrati.

Albanci zato imaju 2.5 države, a Arapi 15.


Ne znaš ništa, a i što znaš saznao si od krivoslavnih Vlaha, srpskih komunista i fratara, a ne od barem hrvatskih osmanista. Ostavljam mogućnost da znaš, ali se praviš da ne znaš.

Nađi knjigu Hazima Šabanovića "Bosanski Pašaluk", a može i svaki ozbiljan rad hrvatskih osmanista, ma bilo čijih. Imaš i povijest Jugoslavenskih naroda Knjiga II.
Hazim je bio u NDH u Sarajevu kustos Zemaljskog Muzeja, i naginjao je hrvatstvu, ali je uspio izbjeći najgore, jer je sudjelovao u spašavanju Hagade i rehabilitiran je 1950.

U Bosni su bosanski muslimani STALNO dizali pobune protiv turske vlasti od 1699 nadalje oko poreza, regrutacije za daleke ratove i pitanja autonomije. Bilo je stotinjak pobuna različitih razmjera i razloga. Ne učite o tome, jer vam ne odgovara da Bosanci i Turci nisu isto. Ustanak Huseina kapetana Gradašćevića je bio vrhunac 1831, u vrelima postoje dokumenti da je cilj bila samostalnost, poput Srbije i Belgije tog vremena, nije dala Austrija, Turci potkupili stolačkog izdajnika i kraj, a 1851 je Latas pobio sve kojih se dokopao.

Tercijaran cilj je bilo očuvanje privilegija, pa nije HDZ da je primaran. Gradaščević je imao i katoličke postrojbe iz Posavine + tim fratara za vanjske poslove i počeo je stvarati državu.

Imaju vrela, imaju prijevodi pa čitaj korespondenciju iz tog vremena ako meni ne vjeruješ.

Lako je površno lupati po forumu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto je svijet Albancima dao 2.5 države, a Bošnjacima luđačku košulju?
PostPostano: 20 tra 2024, 08:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2024, 13:32
Postovi: 580
Grome pitanje,
Jesu li Bošnjaci genetski više Turci ili Europljani?

slika

slika

Lars DETECTED.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto je svijet Albancima dao 2.5 države, a Bošnjacima luđačku košulju?
PostPostano: 20 tra 2024, 08:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2024, 13:32
Postovi: 580
Robbie MO je napisao/la:
Jedini narod, osim Turaka, koji se nije digao protiv Osmanskog carstva pred raspad.

Nego su još do Kraljevine Jugoslavije čekali da se Turska vrati.

Albanci zato imaju 2.5 države, a Arapi 15.


Odbili bošnjačku naciju od AU.
Tražili vjersku i kulturnu autonomiju.
Najvjerniji sinovi Istanbula


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto je svijet Albancima dao 2.5 države, a Bošnjacima luđačku košulju?
PostPostano: 20 tra 2024, 09:07 
Offline

Pridružen/a: 19 tra 2024, 23:02
Postovi: 51
Citat:
Grome pitanje,
Jesu li Bošnjaci genetski više Turci ili Europljani?


Ako gledamo BiH+dijaspora, onda su i 50% hard-core Europljani, razina Poljska i Skandinavija, ali pošto Islamska Zajednica mučki provodi program velike zamjene stanovništva u bosanskim županijama, jer bijelci Europljani nisu (dovoljno) dobri muslimani (čitaj: ne daju se manipulirati i radikalizirati kako bi oni to htjeli), i priženjava Turke, Arape i Afrikance za zabrađene zaostale muslimanke (počelo je u ratu sa brakovima sa mudžahedinima), i promovira miješanje sa njima, uz pomoć ženskih ljevičarskih woke kretena. Arapu i Turčinu vazda treba seksualnog bijelog roblja. U BiH polako ali sigurno nadvladava orijentalni tursko-arapski + albanski gen među bosanskom populacijom. Već su dominantno vidljivi na ulicama, u školama i institucijama. U političkoj eliti također. Sandžaklije orijentalnog podrijetla + stranci.

Trebat će im barem 100 godina da nas dotuku do zadnjeg, a nakon toga više neće biti ni važno postoji li BiH ili ne postoji. Kao što već sad nije važno da li postoji Srbija.

Predmnijevam da BiH neće dotući Srbi već islamistički ekstremi, i zato se puno ne sikiram oko dnevne politike. Ja gledam na stoljeća.

Tisućljeća čak.

U tim relacijama se broje samo civilizacije i rase. Samo to ostaje i preživljava. Brojnost i biologija, i veliki kontinentalni kulturni krugovi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto je svijet Albancima dao 2.5 države, a Bošnjacima luđačku košulju?
PostPostano: 20 tra 2024, 09:11 
Online
Avatar

Pridružen/a: 06 vel 2024, 15:04
Postovi: 645
Bosnjaci su zapravo najvecim procentom po haplogrupama Turci, odnosno narodi sa bliskog istoka i Grcke, jer Turci u genetskom smislu ne postoje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto je svijet Albancima dao 2.5 države, a Bošnjacima luđačku košulju?
PostPostano: 20 tra 2024, 09:12 
Offline

Pridružen/a: 19 tra 2024, 23:02
Postovi: 51
Nakba je napisao/la:
Bosnjaci su zapravo najvecim procentom po haplogrupama Turci, odnosno narodi sa bliskog istoka i Grcke, jer Turci u genetskom smislu ne postoje.


To su na tvoju žalost Srbi danas, pa Makedonci.

Kod nas je 20% Germani, 15% Slaveni, 5% Kelti, +/- razna miješanja sa Europljanima još 10%. Ostalih 50% su mješanci sa orijentalcima, Albancima itd. itd. Tipični istočni Mediteran.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto je svijet Albancima dao 2.5 države, a Bošnjacima luđačku košulju?
PostPostano: 20 tra 2024, 09:16 
Online
Avatar

Pridružen/a: 04 ruj 2022, 22:01
Postovi: 2470
Bošnjaci su u prosjeku svjetliji od Srba. Češće vidim svijetle oči kod njih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto je svijet Albancima dao 2.5 države, a Bošnjacima luđačku košulju?
PostPostano: 20 tra 2024, 09:17 
Online
Avatar

Pridružen/a: 06 vel 2024, 15:04
Postovi: 645
Grom je napisao/la:
Nakba je napisao/la:
Bosnjaci su zapravo najvecim procentom po haplogrupama Turci, odnosno narodi sa bliskog istoka i Grcke, jer Turci u genetskom smislu ne postoje.


To su na tvoju žalost Srbi danas, pa Makedonci.


Na tvoju iskrivljenu zalost nisi u pravu, a ja jesam... Duze vremena se tripujes na neko nordijsko poreklo, ta haplogrupa I1 ovde je iskljucivo srpska u rodovima Drobnjaka i Banjana i generalno Srbi je imaju najvise na Balkanu, cak 10%, sam pripadam tu. Ako se zaista na osnovu toga tripujes da si belac, sam zakljuci kako je ta haplogrupa dosla medju vas. U ostalom, svakako si se mesao sa zenske strane sa tvojim istocnjacima. Dakle iako ti je Y i1p109 pretpostavljam, autosomalno si Turcin kad se sve sagelda. Zato mi je uvek smesno kad citam sto to pises.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto je svijet Albancima dao 2.5 države, a Bošnjacima luđačku košulju?
PostPostano: 20 tra 2024, 09:19 
Offline

Pridružen/a: 19 tra 2024, 23:02
Postovi: 51
Croato je napisao/la:
Bošnjaci su u prosjeku svjetliji od Srba. Češće vidim svijetle oči kod njih.


Naravno, ali izumiremo i mijenjaju nas orijentalci.
Nestanak puževim korakom.
Kuhanje žabe.
Na finjaka.
Hodže se smiju ljubazno, a zigu nas odozada.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto je svijet Albancima dao 2.5 države, a Bošnjacima luđačku košulju?
PostPostano: 20 tra 2024, 09:23 
Online
Avatar

Pridružen/a: 06 vel 2024, 15:04
Postovi: 645
Croato je napisao/la:
Bošnjaci su u prosjeku svjetliji od Srba. Češće vidim svijetle oči kod njih.



Ne, imas naucne radove koji kazu da je broj plavih u BiH do 5% u Srbiji do 10%. Nesto tamnija nijansa koze kod balkanskih naroda je uglavnom zbog geografije i cinjenice da je ovde raspostranjenija genitura neolitskog farmera. Mislim meni puca tuki svakako, imam 2m i plave oci, svetlu kosu i vise mi se svidjaju crne devojke. Zato i ona narodna pesma kaze Divna, carne oci ima (crne).


To prebacivanje oko fizickog izgled je odlika rasista i umnih bolesnika. Nije bitno da li imas svetlu ili tamnu kosu, oci itd, bitno je da li si zgodan ili ne. Lepota je univerzalna vrednost. DNK istrazivanja ovog prostora pokazuju da svi narodi ovde imaju gotovo isti odnos razlicitih haplogrupa i da Turci nisu ostavili nikakav trag.


genitkom i poreklom se uglavnom na ovaj nacin bave neki zadrigli likovi, jako neuspesni na licnom planu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto je svijet Albancima dao 2.5 države, a Bošnjacima luđačku košulju?
PostPostano: 20 tra 2024, 09:23 
Offline

Pridružen/a: 19 tra 2024, 23:02
Postovi: 51
Nakba je napisao/la:
Grom je napisao/la:

To su na tvoju žalost Srbi danas, pa Makedonci.


Na tvoju iskrivljenu zalost nisi u pravu, a ja jesam... Duze vremena se tripujes na neko nordijsko poreklo, ta haplogrupa I1 ovde je iskljucivo srpska u rodovima Drobnjaka i Banjana i generalno Srbi je imaju najvise na Balkanu, cak 10%, sam pripadam tu. Ako se zaista na osnovu toga tripujes da si belac, sam zakljuci kako je ta haplogrupa dosla medju vas. U ostalom, svakako si se mesao sa zenske strane sa tvojim istocnjacima. Dakle iako ti je Y i1p109 pretpostavljam, autosomalno si Turcin kad se sve sagelda. Zato mi je uvek smesno kad citam sto to pises.


Nije, ja sam Skandinavac, sa vezama do Islanda i Engleske.
Radio sam test.

Rođaci na istoku u Poljskoj i zapadnoj Ukrajini.

Imam i nešto keltskog i minimalno i dinarskog.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto je svijet Albancima dao 2.5 države, a Bošnjacima luđačku košulju?
PostPostano: 20 tra 2024, 09:24 
Online
Avatar

Pridružen/a: 04 ruj 2022, 22:01
Postovi: 2470
Imaš puno mapa o očima, kosi i haplogrupama na internetu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto je svijet Albancima dao 2.5 države, a Bošnjacima luđačku košulju?
PostPostano: 20 tra 2024, 09:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2024, 13:32
Postovi: 580
Imaju li današnji Bošnjaci ili današnji Srbi više turske/orijentalne krvi? Tko je više Turčin? I tko je više Turčin u kulturnom smislu, ako možemo nekako izuzeti vjere?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto je svijet Albancima dao 2.5 države, a Bošnjacima luđačku košulju?
PostPostano: 20 tra 2024, 09:28 
Offline

Pridružen/a: 19 tra 2024, 23:02
Postovi: 51
slika

Bosna će ubrzo postati smeđa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto je svijet Albancima dao 2.5 države, a Bošnjacima luđačku košulju?
PostPostano: 20 tra 2024, 09:28 
Online
Avatar

Pridružen/a: 06 vel 2024, 15:04
Postovi: 645
Croato je napisao/la:
Imaš puno mapa o očima, kosi i haplogrupama na internetu.



bro science, ako nekom temom zelis da se bavis, onda citas ozbiljne radove i stivo.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 51 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Fredericktown, NekoIme, Patriota i 220 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO