HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 17:04.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Kolumne na Hercegovackim portalima
PostPostano: 15 srp 2009, 22:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 20:57
Postovi: 110
http://pincom.info/index.php?p=opsirnije&s=68069

:palacgore2 :palacgore2 :palacgore2 :palacgore2
Konacno netko dignuo glas protiv muslimanskog Muslimani BiH! :hrvatinic :hrvatinic
Dosta vise muslimanskog ulizivanja Turcinu! Netko im je konacno trebao objasnit sta su Turci radili na ovim prostorima. :smajl037 :pistolji :gun_bandana :tank
Stavio sam link jer je to jedan od najboljih tekstova koje sam procitao u zadnje vrijeme!

A takodjer moram ovdje napisat da je sramota kakve se kolumne u zadnje vrijeme mogu procitat na portalu BLJESAK.INFO! Sramota!
Bas neki dan citam kolumnu od nekog ORLEANSKOG koji pise o Branimiru Glavasu. I pise kako je Branimir Glavas zapravo zlocinac koji je pobjegao iz Hrvatske, skrio se u Hercegovini gdje ga NAIVNI HRVATSKI NAROD STITI!
I u komentarima nailazi na pohvale od svih strana, hvale ga kako je to dobro primjetio, kako je to tocno itd. itd.
Nisam mogao vjerovat, uvijek sam imao malo ljepsu sliku o bljesku al ovo je bila sramota...
Sta vi mislite? :rockon :smajl045

_________________
Herceg Bosno srce ponosno...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kolumne na Hercegovackim portalima
PostPostano: 15 srp 2009, 22:51 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 22:54
Postovi: 587
pa dobra kolumna.dojadili su vise svakavi seferi,reisov-i kurci palci.

_________________
"Imamo svoju Hrvatsku!"Franjo Tudjman

http://www.youtube.com/watch?v=XW1ICWXU ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kolumne na Hercegovackim portalima
PostPostano: 15 srp 2009, 22:58 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 22:54
Postovi: 587
Hrabrost vjere

Inicijativa da prijatelji iz Turske pomognu obnovu jedne džamije u Bosni potekla je prije oko tri godine, prilikom posjete predsjedavajućeg Predsjedništva BiH džamiji "Alija Izetbegović" u Istanbulu.

- Rogatica je jedan od najznačajnijih gradova u povijesti Bosne i Turske. Ovo mjesto bilo je najveći regrutni centar Osmanske imperije. Odavde su u Istanbul išli najbolji studenti, ovdje su se rađali najbriljantniji i najhrabriji Bosanci. Jedan od njih zvao se Šedžaudin i po njemu je ova džamija dobila ime. A Šedžaudin znači "hrabrost vjere" - kazao je jučer reis Turci i Bošnjaci

- Ovako kad vas vidim, ne mogu da prepoznam koji je Bošnjak, a koji Turčin, jer svi ste isti kao da vas je jedna majka rodila. Ovdje moramo biti jedno, ne možemo dvoje i zato predlažem da svi mi ovdje budemo Turci. Nas ovdje zovu Turcima, mi vičemo da nismo i sve što više vičemo da nismo, oni sve više viču da jesmo. I mi jesmo Turci, po našem povijesnom sjećanju, povijesnom određenju, identitetu islama koji su nam Turci donijeli. Ali mi smo i Bošnjaci - kazao je jučer prof. dr. Cerić.

_________________
"Imamo svoju Hrvatsku!"Franjo Tudjman

http://www.youtube.com/watch?v=XW1ICWXU ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kolumne na Hercegovackim portalima
PostPostano: 15 srp 2009, 23:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 20:57
Postovi: 110
puntar je napisao/la:
Hrabrost vjere

Inicijativa da prijatelji iz Turske pomognu obnovu jedne džamije u Bosni potekla je prije oko tri godine, prilikom posjete predsjedavajućeg Predsjedništva BiH džamiji "Alija Izetbegović" u Istanbulu.

- Rogatica je jedan od najznačajnijih gradova u povijesti Bosne i Turske. Ovo mjesto bilo je najveći regrutni centar Osmanske imperije. Odavde su u Istanbul išli najbolji studenti, ovdje su se rađali najbriljantniji i najhrabriji Bosanci. Jedan od njih zvao se Šedžaudin i po njemu je ova džamija dobila ime. A Šedžaudin znači "hrabrost vjere" - kazao je jučer reis Turci i Bošnjaci

- Ovako kad vas vidim, ne mogu da prepoznam koji je Bošnjak, a koji Turčin, jer svi ste isti kao da vas je jedna majka rodila. Ovdje moramo biti jedno, ne možemo dvoje i zato predlažem da svi mi ovdje budemo Turci. Nas ovdje zovu Turcima, mi vičemo da nismo i sve što više vičemo da nismo, oni sve više viču da jesmo. I mi jesmo Turci, po našem povijesnom sjećanju, povijesnom određenju, identitetu islama koji su nam Turci donijeli. Ali mi smo i Bošnjaci - kazao je jučer prof. dr. Cerić.



Nisu vam ga donijeli nego MACEM NATJERALI DA PRIHVATITE ISLAM stoko turska!
Da ne povjerujes kakve gluposti izvaljuje taj REIS.

_________________
Herceg Bosno srce ponosno...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: hoblatopla, Patriota, Robbie MO, Sokolić, Tomba17 i 283 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO