HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 14:23.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Džaferović dodijelio državljanstva BiH mudžahedinima koji su ratovali u BiH
PostPostano: 16 lip 2020, 20:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35585
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Bivši ministar sigurnosti BiH, Fahrudin Radončić, objavio je na svom Instagram profilu post naslovljen “Džaferovićev plan nije i nikada neće biti moj u kojem je objavio dokumente iz kojih je razvidno da je prvi bošnjački član Predsjedništva BiH, Šefik Džaferović, kao “načelnik Centra službe bezbjednosti” u Zenici dodjeljivao državljanstva BiH mudžahedinima koji su ratovali u BiH.


_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferović dodijelio državljanstva BiH mudžahedinima koji su ratovali u BiH
PostPostano: 16 lip 2020, 21:56 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4138
Mnogi mudžahedini su slavenizirali svoja prezimena dodali ić i potpuno se utopili u bošnjačku sredinu. Niko ih više i ne traži.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferović dodijelio državljanstva BiH mudžahedinima koji su ratovali u BiH
PostPostano: 16 lip 2020, 22:08 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Od DŽaferovića me nema šta iznenadit al kakvo pseto moras biti, pseto bez ikakve časti,obraza,morala da bi podupirao neprijateljsku politiku zarad judinih škuda. Naravno, na Komšića mislim...

On je jedna vrsta bošnjaka u prijelazu, ovakvi su i oni bili u ranim godinama otomanskog carstva. Prodali boga,rod svoj za malo bolju večeru.

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferović dodijelio državljanstva BiH mudžahedinima koji su ratovali u BiH
PostPostano: 16 lip 2020, 23:38 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Diablo je napisao/la:
Od DŽaferovića me nema šta iznenadit al kakvo pseto moras biti, pseto bez ikakve časti,obraza,morala da bi podupirao neprijateljsku politiku zarad judinih škuda. Naravno, na Komšića mislim...

On je jedna vrsta bošnjaka u prijelazu, ovakvi su i oni bili u ranim godinama otomanskog carstva. Prodali boga,rod svoj za malo bolju večeru.

Ne znam zašto izvlačiš Komšića i tvrdiš da je "izdajica".

On nije "izdajica" nego muslimanski šovinist koji prijetnjom mitraljezom Hrvatima dobija nekoliko tisuća maraka mjesečno, njegova politika je velikomuslimanska.

Smeta mu u Mostaru da HDZ nebi postavio "Srbina", to nam više govori o njemu i njegovima.

To su Muslimani, to je takija i podlost. Komšić nije ni biološki niti politički Hrvat niti može biti Hrvat, on je Musliman koji klanja Aliji i sutra da krene rat bio bi u mudzahedinima prvi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferović dodijelio državljanstva BiH mudžahedinima koji su ratovali u BiH
PostPostano: 16 lip 2020, 23:39 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
daramo je napisao/la:
Bivši ministar sigurnosti BiH, Fahrudin Radončić, objavio je na svom Instagram profilu post naslovljen “Džaferovićev plan nije i nikada neće biti moj u kojem je objavio dokumente iz kojih je razvidno da je prvi bošnjački član Predsjedništva BiH, Šefik Džaferović, kao “načelnik Centra službe bezbjednosti” u Zenici dodjeljivao državljanstva BiH mudžahedinima koji su ratovali u BiH.


Zanimljivo je kako je se zauzeo za stranu Pakistana protiv BiH, to nam govori da Muslimani se ne deklariraju po nacionalnosti nego vjeri.

Oni su vjerska skupina i ništa više ni manje


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferović dodijelio državljanstva BiH mudžahedinima koji su ratovali u BiH
PostPostano: 17 lip 2020, 02:19 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4138
bobanovski je napisao/la:
daramo je napisao/la:
Bivši ministar sigurnosti BiH, Fahrudin Radončić, objavio je na svom Instagram profilu post naslovljen “Džaferovićev plan nije i nikada neće biti moj u kojem je objavio dokumente iz kojih je razvidno da je prvi bošnjački član Predsjedništva BiH, Šefik Džaferović, kao “načelnik Centra službe bezbjednosti” u Zenici dodjeljivao državljanstva BiH mudžahedinima koji su ratovali u BiH.


Zanimljivo je kako je se zauzeo za stranu Pakistana protiv BiH, to nam govori da Muslimani se ne deklariraju po nacionalnosti nego vjeri.

Oni su vjerska skupina i ništa više ni manje

A nama trube "treba biti građanin Bosanac i Hercegovac". Sutra kada bi se Srbi i Hrvati odrekli nacije za rad nekog boljeg života i prihvate da budu Bosanci katolici ili Bosanci pravoslavci ništa ne bi dobili. Oni bi i dalje radili na islamizaciji društva sve dok ne bi napravili državu koja bi ličila na evropski Bangledeš sa 99% muslimana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferović dodijelio državljanstva BiH mudžahedinima koji su ratovali u BiH
PostPostano: 29 srp 2020, 19:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650

10:30

:smijeh

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Džaferović dodijelio državljanstva BiH mudžahedinima koji su ratovali u BiH
PostPostano: 29 srp 2020, 20:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
Strašno, prasnuo sam u smijeh. =))

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, kily, Revizija i 286 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO