HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 05 lip 2025, 16:49.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Tajlandske vlasti pozivaju mlade da se ne seksaju na Valentinovo
PostPostano: 13 vel 2015, 20:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 04:21
Postovi: 14970
Lokacija: Zagreb
Samo večera!
Tajlandske vlasti pozivaju mlade da se ne seksaju na Valentinovo
slika
Ministrstvo kulture u Tajlandu je pozvalo mlade da se suzdrže "neprikladnih aktivnosti" na dan Valentinova i da samo imaju romantičnu večeru

Neobično upozorenje stiže iz Tajlanda. S obzirom da je sutra Valentinovo, tamošnji Centar za promociju morala pri Ministarstvu kulture poziva tinejdžerske parove da nakon romantične večere ode svatko svojoj kući te na taj način izbjegnu spolni odnos na Dan zaljubljenih.

Kampanju su pokrenuli i preko Twittera s hashtagom #DinnerOnly, no nisu naišli na pozitivne reakcije, piše The Huffington Post.

Naime, tajlandska vlast pokušava ukloniti reputaciju svoje države kao države za seks turizam te nastoje održati tradicionalne budističke vrijednosti među Tajlanđanima. U toj su zemlji cenzurirani holivudski filmovi sa scenama seksa i pušenjem cigareta, a u tajlandskim sapunicama ne prikazuje se konzumiranje alkohola.

Sada su otišli korak dalje i pozvali mlade da se suzdrže "neprikladnih aktivnosti" na dan Valentinova, a koje se u Tajlandu naveliko slavi.

– Roditelji i učitelji trebaju djeci objasniti pravo značenje Valentinova – rekao je Narathip Pumsap, direktor Centra za promociju morala i dodao kako umjesto intimnih trenutaka, tinejdžeri trebaju pokazati ljubav prema svojoj obitelji, društvu i državi.

Ministarstvo kulture objavilo je pak kako se 83 posto mladih planira seksati na Dan zaljubljenih, a do tog podatka su došli nakon provedene ankete.

U kampanju se uključila i policija koja je zamolila roditelje i učitelje da informiraju svoju djecu o "opasnostima" Valentinova i kako da izbjegnu "riskantna ponašanja". Policija je također upozorila noćne klubove da ne puštaju maloljetne osobe.

http://www.vecernji.hr/valentinovo/tajl ... ovo-989763

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tajlandske vlasti pozivaju mlade da se ne seksaju na Valentinovo
PostPostano: 13 vel 2015, 21:18 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 20:02
Postovi: 8414
Bolestno drustvo. Napravili su od sebe djubar zbog novca turista.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tajlandske vlasti pozivaju mlade da se ne seksaju na Valentinovo
PostPostano: 13 vel 2015, 21:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 14:46
Postovi: 8185
Lokacija: Republic of Srpska
Moš mislit, a baš na Tajlandu cvijeta prostitucija. Volio bih tamo otići i možda upoznati srodnu dušu ženskog roda koja voli PES, a naročito žensku osobu koja nema brkove i voli PES.

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tajlandske vlasti pozivaju mlade da se ne seksaju na Valentinovo
PostPostano: 13 vel 2015, 23:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 17:10
Postovi: 15079
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Jel beše bre i u ton Tajlandu Šerijat.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 34 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO
 
Loading...