|
|
Stranica: 1/2.
|
[ 27 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
Reconquista
|
Naslov: UN: Rezolucija o borbi protiv veličanja nacizma i neonacizma Postano: 05 stu 2022, 21:11 |
|
Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23 Postovi: 12453
|
Citat: UNGA committee adopts Russian draft resolution on combating glorification of Nazism UNITED NATIONS, November 4. /TASS/. The United Nations General Assembly Third Committee on Friday adopted Russia’s draft resolution "Combating glorification of Nazism, neo-Nazism and other practices that contribute to fueling contemporary forms of racism, racial discrimination, xenophobia and related intolerance." The document was supported by 106 delegations. Fifty-one states voted against, and 15 states abstained. Russia traditionally initiates this resolution every year. The document is expected to put General Assembly voting in December. The resolution was co-authored by Azerbaijan, Belarus, Venezuela, Vietnam, Cambodia, North Kores, Cuba, Laos, Mali, Nicaragua, Pakistan, Syria, Sudan, the Central African Republic, Equatorial Guinea, and South Africa. The document expresses "deep concern about the glorification, in any form, of the Nazi movement, neo-Nazism and former members of the Waffen SS organization, including by erecting monuments and memorials and holding public demonstrations in the name of the glorification of the Nazi past, the Nazi movement and neo-Nazism." It also calls on states to ban any festivities in honor of the Nazi regime, its allies and affiliated organizations. Apart from it, the resolution expresses deep concern about cases of desecration or demolition of monuments to those who fought against Nazism during World War II. https://www.google.com/amp/s/tass.com/world/1532575/amp
_________________ HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.
Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Reconquista
|
Naslov: Re: UN: Rezolucija o borbi protiv veličanja nacizma i neonacizma Postano: 05 stu 2022, 21:12 |
|
Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23 Postovi: 12453
|
Citat:  2021.  2022. Ovo bi moglo srušiti biznis model mnogima na ovim prostorima. 
_________________ HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.
Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Reconquista
|
Naslov: Re: UN: Rezolucija o borbi protiv veličanja nacizma i neonacizma Postano: 05 stu 2022, 21:16 |
|
Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23 Postovi: 12453
|
Mi opet na pravoj strani povijesti. Region: I Monteustaše su se opet povampirile. Soul brothers. 
_________________ HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.
Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Bobovac
|
Naslov: Re: UN: Rezolucija o borbi protiv veličanja nacizma i neonacizma Postano: 05 stu 2022, 21:26 |
|
Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09 Postovi: 29405 Lokacija: Heartbreak Hotel
|
|
Radujem se što živim u zemlji koja ne osuđuje nas naciste.
_________________ "Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Naša Kvačica
|
Naslov: Re: UN: Rezolucija o borbi protiv veličanja nacizma i neonacizma Postano: 05 stu 2022, 21:32 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49 Postovi: 41078
|
|
Ako može rezolucija o osudi kvazi liberalizma rado bih podržao.
_________________ Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.
1601 of 2558 - 62.59%
Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Reconquista
|
Naslov: Re: UN: Rezolucija o borbi protiv veličanja nacizma i neonacizma Postano: 05 stu 2022, 21:34 |
|
Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23 Postovi: 12453
|
|
Raduje što se i Srbija pomalo približava civiliziranom svijetu. Možda bude nešto od njih. Od boraca do agnostika.
Jedan Švaba sto Srba ali ko to više zna, jel se smije ili ne, davno je to bilo.
_________________ HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.
Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Reconquista
|
Naslov: Re: UN: Rezolucija o borbi protiv veličanja nacizma i neonacizma Postano: 05 stu 2022, 21:35 |
|
Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23 Postovi: 12453
|
Naša Kvačica je napisao/la: Ako može rezolucija o osudi kvazi liberalizma rado bih podržao. E sad si ga pretjerao! 
_________________ HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.
Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Harezm
|
Naslov: Re: UN: Rezolucija o borbi protiv veličanja nacizma i neonacizma Postano: 05 stu 2022, 21:37 |
|
Pridružen/a: 24 stu 2017, 18:23 Postovi: 3404
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dudu
|
Naslov: Re: UN: Rezolucija o borbi protiv veličanja nacizma i neonacizma Postano: 05 stu 2022, 21:53 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39 Postovi: 64235 Lokacija: DAZP HQ
|
|
Ne razumijem, Zapad se svrstao u naciste? Ide onaj stari soundtrack?
_________________ "Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Reconquista
|
Naslov: Re: UN: Rezolucija o borbi protiv veličanja nacizma i neonacizma Postano: 05 stu 2022, 23:53 |
|
Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23 Postovi: 12453
|
|
Evropa se vraća svojim duhovnim korenima. Ja sam o tome pisao još 1983.
_________________ HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.
Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Sokolić
|
Naslov: Re: UN: Rezolucija o borbi protiv veličanja nacizma i neonacizma Postano: 05 stu 2022, 23:59 |
|
Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25 Postovi: 6461
|
|
Nepotribna. Isto ka da su donili rezoluciju kojon se osuđuju osvajanja Ramzesa III. zabranjuje Asurbanipalova ideologija i promiče borba protiv genocida nad neandertalciman.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
aleksije radicevic
|
Naslov: Re: UN: Rezolucija o borbi protiv veličanja nacizma i neonacizma Postano: 06 stu 2022, 00:01 |
|
Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09 Postovi: 18059
|
|
Razotkrili su se nacofili. Sad sa Izraelom napraviti zavere protiv njih. Srbi zaduzeni za region.
_________________ Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
K..M
|
Naslov: Re: UN: Rezolucija o borbi protiv veličanja nacizma i neonacizma Postano: 06 stu 2022, 00:04 |
|
Pridružen/a: 13 stu 2021, 22:58 Postovi: 6502 Lokacija: Nizza, Naissus...
|
Reconquista je napisao/la: Mi opet na pravoj strani povijesti. Region: I Monteustaše su se opet povampirile. Soul brothers.  U to ime ziveli...da zalijemo za suradnju. Kolika opterecenost Srbijom, za kog je glasovala u NEBITNOJ rezoluciji UN. Dodjite na temu 100 k Rusa doselilo u Srbiju.
_________________ Propast najdugovecnije imperije (1123 god), Istocno Rimskog carstva https://www.youtube.com/watch?v=yVa6GQVSaj0
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Reconquista
|
Naslov: Re: UN: Rezolucija o borbi protiv veličanja nacizma i neonacizma Postano: 06 stu 2022, 13:22 |
|
Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23 Postovi: 12453
|
|
I u ruskom i srpskom svetu to vole tako da eto imaju nešto zajedničko. Treba se fokusirati na to što nas spaja, a ne razdvaja.
_________________ HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.
Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
crni_bombarder
|
Naslov: Re: UN: Rezolucija o borbi protiv veličanja nacizma i neonacizma Postano: 06 stu 2022, 13:52 |
|
Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49 Postovi: 10649
|
|
A spada li u velicanje nacizma i neonacizma uzvikivanje neonacistickog poklica ukrajinskog nacista Bandere, slava ukraini, pitam za druga.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Legionnaire
|
Naslov: Re: UN: Rezolucija o borbi protiv veličanja nacizma i neonacizma Postano: 06 stu 2022, 14:08 |
|
Pridružen/a: 27 kol 2019, 22:54 Postovi: 4862 Lokacija: Svjetski poznat oslobođeni grad na istoku Srpske
|
|
Razumite slavlje nacika: ovo im je najveći pomak još od 23.03.1933. Mada idalje će morati biti tiho, daleko je to još od preuzimanja vlasti u nekoj državi.
_________________ Nećete u Bejruuut, niste ni prije.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
buenos aires
|
Naslov: Re: UN: Rezolucija o borbi protiv veličanja nacizma i neonacizma Postano: 06 stu 2022, 16:00 |
|
Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37 Postovi: 5320
|
|
Mislim da taj sistem zabrane nečeg što je zlo i naopako nije najbolji pristup. Ako je borba protiv nacizma bila nešto ispravno i pravedno (a lično takođe smatram da jeste), onda treba uraditi što više da sećanje na nju nikad ne izbledi u kolektivnoj svesti naroda koji su se odupirali tom zlu. Ako se protiv nečeg ide oštrim kaznama, to stvara andergraund kulturu i ubeđenje da ima ipak nečeg ispravnog u njihovom programu. Što je veoma pogrešno uverenje ali protiv toga je izuzetno teško posle...
Pravilna edukacija daleko je efikasnija od represivne politike nametanja istorijskih istina.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
bezimeni12
|
Naslov: Re: UN: Rezolucija o borbi protiv veličanja nacizma i neonacizma Postano: 06 stu 2022, 16:53 |
|
Pridružen/a: 13 ožu 2011, 22:11 Postovi: 6504
|
|
| Vrh |
|
 |
|
buenos aires
|
Naslov: Re: UN: Rezolucija o borbi protiv veličanja nacizma i neonacizma Postano: 06 stu 2022, 17:11 |
|
Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37 Postovi: 5320
|
Sve sve, ali šiške su vrh vrhova. 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Dutch01
|
Naslov: Re: UN: Rezolucija o borbi protiv veličanja nacizma i neonacizma Postano: 06 stu 2022, 23:49 |
|
Pridružen/a: 02 stu 2018, 13:21 Postovi: 3763
|
Reconquista je napisao/la: Citat:  2021.  2022. Ovo bi moglo srušiti biznis model mnogima na ovim prostorima.  To Rusi tom rezolucijom ispipavaju teren u smislu gdje mogu imati nekog utjecaja, a gdje ih se ne šljivi ni 5%. Srbija opet zakazala u podršci bratskoj Rusiji, a koja je sve manja bratska, a sve više strana.
_________________ Slava Ukrajini!
Nema predaje!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Legionnaire
|
Naslov: Re: UN: Rezolucija o borbi protiv veličanja nacizma i neonacizma Postano: 07 stu 2022, 23:30 |
|
Pridružen/a: 27 kol 2019, 22:54 Postovi: 4862 Lokacija: Svjetski poznat oslobođeni grad na istoku Srpske
|
Inače se tabela može čitati i ovako: od država koje nisu NATO ili sa američkom čizmom na teritoriji (dakle, pod manje više direktnom kontrolom SADa), jedino su dobili Papua Novu Gvineju i Mikroneziju da glasa protiv. Predstavnik Malija glasa bez ovlasti vlade, to nam je jasno. Zanimljivo je da se Južna Koreja uzdržala (šta se dešava sa njima u zadnje vrijeme?). Gdje nestade meHka moć? 
_________________ Nećete u Bejruuut, niste ni prije.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Sokolić
|
Naslov: Re: UN: Rezolucija o borbi protiv veličanja nacizma i neonacizma Postano: 08 stu 2022, 21:18 |
|
Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25 Postovi: 6461
|
|
Hoćedu li imat petlje donit rezoluciju o borbi protiv veličanja komunizma i neokomunizma? Za razliku od nacizma, komunizam je vrlo živ. Živi su njegovi veličatelji a još su življi umanjivači i pravdatelji komunističkih zločina. Pa bili oni bez suda ili s lakrdijon od suda. Neokomunisti su još gori. Paktiradu s libtardima a odbacili su i ono zdrave etike šta su imali pa sad promiču spolne opačine.
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 35 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|