HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 23:26.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 41 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: ikmandvaradtistova Proročanstva: BLM je samo Presedan, sledi YLM
PostPostano: 25 tra 2021, 21:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Morate priznati da sam do sada ovde već dokazao proročanske sposobnosti (čemu lažna skromnost?). Evo i prve Teme da svoju vidovitost testiram na višem nivou!

Idemo: Afroamerikanci će, kako se najavljuje, dobiti odštetu za svoje robovske patnje pod Jenkijima. Variraju samo cifre, a čak je i predsednički kandidat Andrew Yang bio među najglasnijim predlagačima odštete. Dakle, belci u USA, osim što će pred crncima KLEČATI, još će im i isplaćivati ogromne nadoknade za sav rasizam, eksploataciju, robovanje. U Britaniji će po svoj prilici biti isto.

Pogodite ko je još ropski iskorišćavan od strane Zapadnjaka? Kinezi! Kada se Presedan sa Afroamerikancima odigra otvara im se ZICER da i oni UNOVČE taj "kapital". S tim što će oni, cenim, to unovčavanje za razliku od Afroamerikanaca koji će odabrati jednokratnu isplatu, sprovoditi kroz POLITIČKE, STRATEŠKE, TRGOVINSKE načine! :yes

Na ovoj Temi ćemo prečešljati sve Zapadnjačke eksploatacije i zločine nad Kinezima koje će ovi - pošto je Zapad krenuo u temeljnu pokajničku pokoru i iskupljivanje - upotrebiti za svoje svrhe. Samo idiot bi tako nešto propustio takvu priliku - da mu mrski Kolonijalni opresor kleči pred njim, ponizan, i plaća mu za sve zulume i dugove. A čuo sam da su pravi obrnuti Lannisteri - ako me razumete? :zubati

Ova Ideja mi se javila davno.

Kao mnogo mlađi sam čitao jednu epizodu stripa Taličnog Toma (ne znam kako vi zovete Lucky Lukea) i ostala mi je u sećanju. Ne sećam se radnje i dešavanja, ali se sećam kineskih radnika koji su gradili transkontinentalnu prugu koja će postati KIČMA Amerike i Temelj njene industrijske Moći.

U stripu je situacija predstavljena kroz humor i gimiku ali i bez sakrivanja da su Kinezi robovska radna snaga! Brutalno su eksploatisani, slabo plaćeni, diskriminisani, rasistički tretirani, slabo hranjeni i svojom kičmom izgradili ovu najvažniju saobraćajnu poveznicu u istoriji USA. Našao sam neke screenshotove tog stripa i pokušaću da nađem i naše izdanje u PDFu i stavim da zainteresovani mogu da čitaju.



slika



slika



slika



slika



slika



Na hiljade ovih Kineza je umrlo gradeći američku Moć. Bili su tretirani kao niža rasa, rmbali na NAJTEŽIM deonicama pruge (golim rukama i alatom kroz GRANIT ogromnih planina), brutalno izrabljivani, plaćeni MNOGO manje i od najmanje plaćenih belih nadničara (Iraca), vređani i ponižavani. Štrajkovali su zbog užasnih uslova rada ali - uzalud! Na kraju su sramno zaboravljeni. Evo nađoh i članke o tom istorijskom poduhvatu:



America forgot the Chinese workers who built the railroad

https://www.hcn.org/articles/interview- ... e-railroad


"Thousands died crossing the Sierra Nevada, and the railroad companies paid the Chinese workers far less than their white counterparts. Leland Stanford, the university’s founder, was a railroad industry tycoon who considered the Chinese workers “an inferior race.” It was really backbreaking, numbing, bone-breaking work."


slika



slika



'Forgotten by society' – how Chinese migrants built the transcontinental railroad


https://www.theguardian.com/artanddesig ... l-railroad


"They had to face dangerous work conditions – accidental explosions, snow and rock avalanches, which killed hundreds of workers, not to mention frigid weather. The Chinese workers were educated and organized; 3,000 laborers went on strike in 1867 to demand equal wages, as the white workers were paid double.

“Chinese workers were not citizens, weren’t allowed to become citizens. From the 1850s to 1882, they were tolerated in the US, but not accepted as peers."

“They were unsuccessful because they were out in the middle of nowhere,” said Liebhold. "The railroad stopped them from getting food. That’s one way it failed.”

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistova Proročanstva: BLM je samo Presedan, sledi YLM
PostPostano: 25 tra 2021, 21:44 
Offline

Pridružen/a: 11 vel 2019, 12:17
Postovi: 766
Jok, Kinezi ce zavrsit u logorima, ko i Japanci za vrijeme WW2.

_________________
Osjecaj me prati da sam fiju...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistova Proročanstva: BLM je samo Presedan, sledi YLM
PostPostano: 26 tra 2021, 20:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Hara je napisao/la:
Jok, Kinezi ce zavrsit u logorima, ko i Japanci za vrijeme WW2.



Ih, preskočio si puno napred... hteo sam najpre još o Kinezima pa tek posle o ostalim "Žutim životima" kao Japanski (logori, Hirošima & Nagasaki, okupacija, itd...)... :neznam

Redom ćemo, brate! :001_smile

Dakle, Kinezi, "na čijoj krvlju i kostima je podignuta američka Imperija Zla" (BLM Narativ); koji su od početka "zlostavljani, omalovažavani, diskriminisani"; kojima su "gažena prava, koji su eksploatisani, tretirani kao niža rasa"...


"They also worked as laborers in mining, and suffered racial discrimination at every level of society. Industrial employers were eager for this new and cheap labor. This resulted in many white people losing their jobs and were stirred to anger by the "yellow peril." Despite provisions for equal treatment of Chinese immigrants in the 1868 Burlingame Treaty, political and labor organizations rallied against immigrants of what they regarded as a degraded race and "cheap Chinese labor.""


Belim ženama je bio uskraćen kineski penis, što je automatski istovremena diskriminacija i prema Kinezima i prema ženama... dakle istovremeno i Rasizam i Šovinizam i Seksizam:


"Anti-miscegenation laws in many Western states also prohibited the Chinese men from marrying white women."


Dalje, nisu imali ni osnovna građanska prava:


"In 1924 the law barred further entries of Chinese; those already in the United States had been ineligible for citizenship since the previous year. Also by 1924, all Asian immigrants (except people from the Philippines, which had been annexed by the United States in 1898) were utterly excluded by law, denied citizenship and naturalization, and prevented from owning land. In many Western states, Asian immigrants were even prevented from marrying Caucasians."


https://en.wikipedia.org/wiki/History_o ... _Americans


A sve ove patnje, muke, zlostavljanja i opresiju mora neko i da plati, zar ne? :neznam Zli Zapadni beli čovek, monstrum i ludak, mora da plati za svoja nedela - ne samo nad Afroamerikancima! I "Žuti Životi su Važni"! "YLM"!

A s' obzirom da će Bajden biti mek i ponizan prema Kini a oni posle njega još ponizniji - ima Kinezi da naplate koliko ni sanjali nisu... :yes


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistova Proročanstva: BLM je samo Presedan, sledi YLM
PostPostano: 26 tra 2021, 21:39 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2021, 15:41
Postovi: 763
Izgleda ta kinezofilija prelazna bolest .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistova Proročanstva: BLM je samo Presedan, sledi YLM
PostPostano: 26 tra 2021, 21:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
cicak je napisao/la:
Izgleda ta kinezofilija prelazna bolest .

E, ali ja i dalje ne mogu da verujem da je onaj ultimativni kinezofil potpuno okrenuo mozak Grobaru. Čovek je de fakto postao njegov portparol. Bukvalno perverzno. A bio mi skroz ok lik ranije, ali kada sam prekjuče čitao kakve idiotizme priča, toliko mi se cela stvar zgadila da sam čak i prekinuo komunikaciju sa njim (dok on to odbija da uradi sa mnom, jedino mi nije jasno kako će to da izvede ako mu ne budem odgovarao na postove, a ne nameravam, jer se ponaša kao da mu je IQ pao za 80%).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistova Proročanstva: BLM je samo Presedan, sledi YLM
PostPostano: 26 tra 2021, 22:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Vidim da sam ti nedostajao.


Nije meni niko izokrenuo nikakav mozak.

Moj hejt protiv Amerike i njihovih sluga, je od početka mog forumašenja ovde prisutan.

Ukoliko ti je teško da se pomiriš sa tim da si bezobrazan, nevaspitan i glup, to je onda tvoj problem, ne moj.

Ukoliko očekuješ da ću ja da ne reagujem na tvoje "ad hominem" kretenisanje upućeno meni u tvojim postovima, onda si se zajebao.


Kina je buduća svetska sila broj jedan.
To je realnost, i to je nezaustavljivo.

Nema nikakve veze ni sa mnom, ni sa mojim željama.


.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistova Proročanstva: BLM je samo Presedan, sledi YLM
PostPostano: 26 tra 2021, 22:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Carmello Šešelj je napisao/la:
cicak je napisao/la:
Izgleda ta kinezofilija prelazna bolest .

E, ali ja i dalje ne mogu da verujem da je onaj ultimativni kinezofil potpuno okrenuo mozak Grobaru. Čovek je de fakto postao njegov portparol. Bukvalno perverzno. A bio mi skroz ok lik ranije, ali kada sam prekjuče čitao kakve idiotizme priča, toliko mi se cela stvar zgadila da sam čak i prekinuo komunikaciju sa njim (dok on to odbija da uradi sa mnom, jedino mi nije jasno kako će to da izvede ako mu ne budem odgovarao na postove, a ne nameravam, jer se ponaša kao da mu je IQ pao za 80%).



Jedna živopisna i upečatljiva strana ovog Foruma je otkrivanje svoje malenkosti u očima drugih. I sopstvene promene u istima. :zubati

Recimo, tebi Šešeljugo sam bio vešt Džamijaš... "Sandžaklija" ili beogradski Musliman koji skoro savršeno glumi Srbina... a evo sada sam dogurao do "ultimativnog kinezofila" koji "okreće mozgove"... :sega

Ja imam veliko poštovanje za Kineze, vidim da rastu kao neman, da prestižu Zapad i to je to. Nemam nikakvo mišljenje o ovome o čemu se na Temi radi.... i u uvodu Teme sam jasno naveo da bi to bio čisti Oportunizam:


ikmandvaradtist je napisao/la:
Samo idiot bi tako nešto propustio takvu priliku - da mu mrski Kolonijalni opresor kleči pred njim, ponizan, i plaća mu za sve zulume i dugove.



Evo, našao sam taj strip pa skinite i čitajte ako vas zanima:


https://www.mediafire.com/file/66c302dy ... 9.cbr/file


Preporučujem, vrlo duhovit strip i sjajan crtež. Nema greške sa njim, uživajte! :thumbup1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistova Proročanstva: BLM je samo Presedan, sledi YLM
PostPostano: 26 tra 2021, 22:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
ikmandvaradtist je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
E, ali ja i dalje ne mogu da verujem da je onaj ultimativni kinezofil potpuno okrenuo mozak Grobaru. Čovek je de fakto postao njegov portparol. Bukvalno perverzno. A bio mi skroz ok lik ranije, ali kada sam prekjuče čitao kakve idiotizme priča, toliko mi se cela stvar zgadila da sam čak i prekinuo komunikaciju sa njim (dok on to odbija da uradi sa mnom, jedino mi nije jasno kako će to da izvede ako mu ne budem odgovarao na postove, a ne nameravam, jer se ponaša kao da mu je IQ pao za 80%).



Jedna živopisna i upečatljiva strana ovog Foruma je otkrivanje svoje malenkosti u očima drugih. I sopstvene promene u istima. :zubati

Recimo, tebi Šešeljugo sam bio vešt Džamijaš... "Sandžaklija" ili beogradski Musliman koji skoro savršeno glumi Srbina... a evo sada sam dogurao do "ultimativnog kinezofila" koji "okreće mozgove"... :sega

Ja imam veliko poštovanje za Kineze, vidim da rastu kao neman, da prestižu Zapad i to je to. Nemam nikakvo mišljenje o ovome o čemu se na Temi radi.... i u uvodu Teme sam jasno naveo da bi to bio čisti Oportunizam:


ikmandvaradtist je napisao/la:
Samo idiot bi tako nešto propustio takvu priliku - da mu mrski Kolonijalni opresor kleči pred njim, ponizan, i plaća mu za sve zulume i dugove.



Evo, našao sam taj strip pa skinite i čitajte ako vas zanima:


https://www.mediafire.com/file/66c302dy ... 9.cbr/file


Preporučujem, vrlo duhovit strip i sjajan crtež. Nema greške sa njim, uživajte! :thumbup1

Nisam se referisao na tebe kao ultimativnog kinezofila, teško mi je i da poverujem da si umislio tako nešto. Zna se valjda na koga mislim.

I samo bih da korigujem jedan tvoj debelo preteran zaključak. Amerika nije nastala na radu, znoju, krvi ili kojoj već sve ne ljudskoj tečnosti Kineza, nego na krvi domorodačkih naroda, i, u dosta nanjoj meri, crnih robova na jugu. U poređenju sa njima, Kinezi su bukvalno statistička greška.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistova Proročanstva: BLM je samo Presedan, sledi YLM
PostPostano: 26 tra 2021, 23:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Carmello Šešelj je napisao/la:
Nisam se referisao na tebe kao ultimativnog kinezofila, teško mi je i da poverujem da si umislio tako nešto. Zna se valjda na koga mislim.



Ups, sad videh da si napisao "oNaj" a ja pročitao "oVaj Kinezofil"... :palacgore2 moja greška, izvinjavam se!


Carmello Šešelj je napisao/la:
I samo bih da korigujem jedan tvoj debelo preteran zaključak.



Nije to nikakav "moj debelo preteran zaključak", ja gore a ti ovde nisi pažljivo čitao:

ikmandvaradtist je napisao/la:
"na čijoj krvlju i kostima je podignuta američka Imperija Zla" (BLM Narativ)


Dakle, oportunistički će Kinezi uzjahati taj talas kad im sve već nudi prilika, uskočiti na taj voz. Realno, malo ko bi odbio takvu priliku...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistova Proročanstva: BLM je samo Presedan, sledi YLM
PostPostano: 26 tra 2021, 23:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Pa nisam baš siguran da ih ima dovoljno da popune mnogo mesta u tom vozu koji krstari SAD.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistova Proročanstva: BLM je samo Presedan, sledi YLM
PostPostano: 26 tra 2021, 23:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Carmello Šešelj je napisao/la:
Pa nisam baš siguran da ih ima dovoljno da popune mnogo mesta u tom vozu koji krstari SAD.



Danas i bez ikakvog utemeljenja u Stvarnosti možeš da glumiš ŽRTVU Zlog, Čudovišnog, Užasnog Belog čoveka te na konto te "žrtve" obilno MUZEŠ Benefite. Na osnovi IMAGINARNE tužne priče!

A Žuće svih nacija - ti odlično znaš kojih sve - ekši IMAJU i mogu da dokažu utemeljenje svoje Žrtve i patnje. Pa ti vidi.

Uostalom, lično verujem da je i BLM njihova, kineska Marksistička ujdurma... to je klasična fora urušavanja društva neprijatelja rovarenjem iznutra... :wink


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistova Proročanstva: BLM je samo Presedan, sledi YLM
PostPostano: 27 tra 2021, 00:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278


Pusti ti njih ikvam, samo su ljubomorni.

Kina je slijedeća svjetska supersila i hegemon vrijeme je da svi koji imaju pameti uskoče na taj vlak.

Čujem da sponzoruše po BG više ne idu u solarij da dobe boju već se mažu maslacem od kikirikija da požute...

:bihzastava

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistova Proročanstva: BLM je samo Presedan, sledi YLM
PostPostano: 27 tra 2021, 01:01 
Offline

Pridružen/a: 22 tra 2021, 09:15
Postovi: 665
Reconquista je napisao/la:


Pusti ti njih ikvam, samo su ljubomorni.

Kina je slijedeća svjetska supersila i hegemon vrijeme je da svi koji imaju pameti uskoče na taj vlak.

Čujem da sponzoruše po BG više ne idu u solarij da dobe boju već se mažu maslacem od kikirikija da požute...

:bihzastava

Mi smo Kineze asimilirali dok ste vi mislili da su Japanci. Kasnite komsije
https://youtu.be/fCXSwoj7f0Y


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistova Proročanstva: BLM je samo Presedan, sledi YLM
PostPostano: 27 tra 2021, 01:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3287
Reconquista je napisao/la:


Pusti ti njih ikvam, samo su ljubomorni.

Kina je slijedeća svjetska supersila i hegemon vrijeme je da svi koji imaju pameti uskoče na taj vlak.

Čujem da sponzoruše po BG više ne idu u solarij da dobe boju već se mažu maslacem od kikirikija da požute...

:bihzastava

Hahah dobra, a inače ako sam nešto naučio od amerikenjaca to je da svaki put kad izgleda da se oni nekome naguze, samo još više profitiraju, tko zna šta su sad smislili.

_________________
Srpsko-hrvatski svijet


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistova Proročanstva: BLM je samo Presedan, sledi YLM
PostPostano: 27 tra 2021, 06:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Reconquista je napisao/la:


Pusti ti njih ikvam, samo su ljubomorni.

Kina je slijedeća svjetska supersila i hegemon vrijeme je da svi koji imaju pameti uskoče na taj vlak.

Čujem da sponzoruše po BG više ne idu u solarij da dobe boju već se mažu maslacem od kikirikija da požute...

 :bihzastava




Srbi a i Srpkinje, idu 20 puta više na rad u Kinu nego u Ameriku.
Od sportskih radnika pa do profesora engleskog jezika.


Mi sa Amerikom nemamo apsolutno ništa, ne znam da li prebacimo jedva 300 miliona spoljnetrgovine ukupno.

Dok sa Kinom imamo mastodonske projekte.

U prvih 10 najvećih investitora 5 je Kineskih, u prva dva najveća izvoznika, oba su kineske investicije.


Apropo kvarcovanja, ne znam da li se mažu kikirikijem, ali znam da se Hrvatice ozbiljno namontiraju kad dolaze u Beograd.. :)

Samo što meni nikada nije palo na pamet da to uzmem kao reper za nešto, a još manje da proglasim Srbiju za neku silu zbog toga.. :)



.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistova Proročanstva: BLM je samo Presedan, sledi YLM
PostPostano: 27 tra 2021, 07:39 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24636
Lokacija: Heartbreak Hotel
Vas i Kineza 1.3 milijarde.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistova Proročanstva: BLM je samo Presedan, sledi YLM
PostPostano: 27 tra 2021, 08:16 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
ikmandvaradtist je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Pa nisam baš siguran da ih ima dovoljno da popune mnogo mesta u tom vozu koji krstari SAD.



Danas i bez ikakvog utemeljenja u Stvarnosti možeš da glumiš ŽRTVU Zlog, Čudovišnog, Užasnog Belog čoveka te na konto te "žrtve" obilno MUZEŠ Benefite. Na osnovi IMAGINARNE tužne priče!

A Žuće svih nacija - ti odlično znaš kojih sve - ekši IMAJU i mogu da dokažu utemeljenje svoje Žrtve i patnje. Pa ti vidi.

Uostalom, lično verujem da je i BLM njihova, kineska Marksistička ujdurma... to je klasična fora urušavanja društva neprijatelja rovarenjem iznutra... :wink


U budućnosti će taj cijeli narativ bit ravan veličanju nacizma u današnjoj Njemačkoj. Amerika iako je trenutno slaba, vjerojatno će izgurat i ovu situaciju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistova Proročanstva: BLM je samo Presedan, sledi YLM
PostPostano: 27 tra 2021, 08:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58784
Lokacija: DAZP HQ
Srbi uvijek traže nekog velikog zaštitnika, valjda da se bolje osjećaju (vidi se po tome da su muslimani ispali iz njihovih muda).

možeš misliti kako je Kinezima stalo do Srba i kako ih razlikuju od ostalih Europljana.

vjerojatno će za njih prve reći aladeen jer su ulizice.

slika

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistova Proročanstva: BLM je samo Presedan, sledi YLM
PostPostano: 27 tra 2021, 08:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Da.
Toliko im nije stalo do nas, da nama šalju vakcine u milionskim brojkama, a još ni sebe nisu vakcinisali do kraja kako treba.. :)

Ubedljivo najviše Kina investira u Srbiju u Evropi.
I da ne nabrajam dalje, šta sve.



I opet.
Jako pogrešna percepcija Dudi, po ko zna koji put.


Ne treba nama nikakav telohranitelj.
Ono što mi želimo, možemo i sami da ostvarimo bez ičije pomoći.


Nama samo treba da nas niko ne zaustavlja, a treća ekonomija sveta nikoga ne zaustavlja.

Danas tu titulu ima Japan, 2050-te je to Amerika.. :)


.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistova Proročanstva: BLM je samo Presedan, sledi YLM
PostPostano: 27 tra 2021, 08:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58784
Lokacija: DAZP HQ
Grobar je napisao/la:
Pogrešna percepcija Dudi, po ko zna kojo put.


Ne treba nama nikakav telohranitelj, ono što mi želimo, možemo i sami.da ostvarimo bez ičije pomoći.


Nama samo treba da nas niko ne zaustavlja, a treća ekonomija sveta, nikoga ne zaustavlja.

Danas je to Japan, 2050-te je to Amerika.. :)


.


i ti znaš veleume kome će što Kina jednog dana dozvoliti. Kinezi su veliki nacionalisti i sigurno ne gledaju blagonaklono na nekakve izdajnike, a oni ionako k ne kuže ko je tu ko, samo znaju da ima tamo neka zemlja koja vršlja protiv svojih.

slika

i 2050. godine Five Eyes+EU su najjači, a pogotovo na vlastitom prostoru.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistova Proročanstva: BLM je samo Presedan, sledi YLM
PostPostano: 27 tra 2021, 08:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Pa ne znam šta će dozvoliti, ali znam da svoj HUB u Evropi(a to smo mi) neće sprečavati ni u čemu. :)


.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistova Proročanstva: BLM je samo Presedan, sledi YLM
PostPostano: 27 tra 2021, 09:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58784
Lokacija: DAZP HQ
Grobar je napisao/la:
Pa ne znam šta će dozvoliti, ali znam da svoj HUB u Evropi(a to smo mi) neće sprečavati ni u čemu. :)


.


bit će onako kako mi (ja) kažemo, vi uvijek ispadnete donji, kako god okreneš, takav vam je usud.

vjerojatno ćemo na kraju dati dozvolu Kinezima za neku intervenciju preko Jadrana, tako će otprilike završiti ova priča.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistova Proročanstva: BLM je samo Presedan, sledi YLM
PostPostano: 27 tra 2021, 09:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Vi dajete samo zapadu.. :)

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistova Proročanstva: BLM je samo Presedan, sledi YLM
PostPostano: 27 tra 2021, 09:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58784
Lokacija: DAZP HQ
Grobar je napisao/la:
Vi dajete samo zapadu.. :)


nije točno, Kinezi su i naši dobri prijatelji.

gospodarstvo/investicije-u-rh-gradjevinski-pothvati-i-industrijska-prozivodnja-t18557-200.html

nas svatko voli, mi smo kung fu panda, ovaj kung fu je za komšije samo.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistova Proročanstva: BLM je samo Presedan, sledi YLM
PostPostano: 27 tra 2021, 09:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Hahaha..

Dudi ti si bog zdravog humora..
Lajkam.. :)


Kad vam stižu kung fu Rafali? :)



.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 41 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 56 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO