HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 18:12.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 8391 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 336  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 kol 2015, 15:53 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35589
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Vučić s izbjeglicama: Obećao im toplinu kakvu još nisu sreli =))

Srbijanski premijer posjetio je imigrante u parku nedaleko Lastina autobusnog kolodvora u Beogradu. Rekao je da je ponosan što im je Srbija najsigurnije utočište.
U srijedu je u parku nedaleko Lastina autobusnog kolodvora u Beogradu bilo opsadno stanje, neočekivano i nenajavljeno se pojavio srbijanski premijer Aleksandar Vučić.
Grlio je djecu imigranata, a nesretnicima, koji su na proputovanju iz svojih ratom poharanih zemalja u bolji život odlučili proći kroz Srbiju, obećao je da je "gostoprimstvo i toplinu kakvu nisu nigdje sreli". Gledajući iznemogle obitelji, među kojima je stotine djece, Vučić je rekao da će, s obzirom na nadolazeću jesen i zimu, za njih podići privremeni prihvatni centar.

Zanima me bi li takav stav imao da dio prihvati gostoprimstvo i zatraži stalno utočište i sigurnost u Srbiji?

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 kol 2015, 15:55 
Offline

Pridružen/a: 31 srp 2015, 21:39
Postovi: 1567
Bit će im sad kad se počnu rađati tamnoputi Srbi :zubati

_________________
Giggity giggity goo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 kol 2015, 15:57 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35589
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
S druge strane Mađari ubrzano grade žicu tako da Srbi već planiraju imigrante preusmjeriti u Hrvatsku i Bugarsku.

Dačić: 'Umjesto Srbije, val će izbjeglica krenuti u Hrvatsku'
Srpski potpredsjednik vlade Ivica Dačić izjavio je kako Srbija neće graditi zid kao što je to učinila Mađarska. Tvrdi da će zbog zida izbjeglice ionako - put Hrvatske.

Po vama da li i Hrvatska treba graditi zid?
Šta ako navale preko BiH, kako onda zaštiti granicu dugu preko 1000km?

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 kol 2015, 16:04 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
Sta imas to ovdje uopce ogradjivati i stiti. Smeca, vehabija, ISIL-a i ceg sve ne smo ionako vec puni.

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 kol 2015, 16:06 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Pa normalno je da navale u Hr.Bg.Rum. To je EUraj(h). To je plan ka separaciji Vojvodine. Ove male manjine su sterilne, treba to pojacati muslimanima.

http://www.geopolitika.rs/index.php/sr/ ... 4-14-22-47

Вејн Медсен један је од најобавештенијих истраживача-обавештајаца на свету. Његови текстови, извештаји и студије, какве су „Геноцид и тајне операције у Африци“, „Звезда и мач“, студија о везама америчког потпредседника Чејнија са Халибартоном и плаћеницима на Балкану, незаобилазна су литература за оне који желе да сазнају истину о геноцидалној, тоталитарној структури, организацији и природи поретка који нас је окружио са свих страна.

Анализа саговорника „Геополитике“, Вејна Медсена, објављена на енглеском сајту Фонда стратешке културе под насловом „Да ли је Војводина нова инстант-држава на Балкану?“ запањујуће прецизно је описала планове „Европске уније и НАТО-а, да српска покрајина Војводина постане следећа инстант-држава на Балкану, чиме би се придружила Косову и Метохији, које су ЕУ и НАТО претходно отели од Србије и претворили у етничку албанску државу под управом терористичке ОВК“. „Ако је судити по недавним коментарима бившег помоћника генсека НАТО-а ʼза јавну дипломатијуʼ и новоизабраног председника Хрватске Колинде Грабар-Китаровић“, сматра Медсен, „Хрватска ће ускоро послужити као одскочна даска за планове НАТО-а да Војводину отме од Србије и прогласи мултиетничком и мултијезичком независном ʼдомовиномʼ Мађара, Рома, Словака, Хрвата, Румуна – и новопридошлих албанских избеглица које ЕУ довози аутобусима из свих јужних делова некадашње Југославије“.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 kol 2015, 16:08 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Prije 5,6 godina bili su dosta česti slučajevi prelaska u Hrvatsku preko Hercegovine. Komično, ono usrid noći kroz selo proleti kolona 50 zamotanih ninđa, protrnu ljudi. Valjda je operirao naš neki "poduzetnik". Mislim da bi i Hrvatska bila ipak samo usputna postaja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 kol 2015, 16:21 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35589
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Da, ako će itko napraviti biznis od toga to će biti naši "biznismeni".
Neće valjda na nas sirotinju ovliku, kao što je jedan srbijanski dužnosnik rekao imamo i previše naših na kazanu još nam i ovi trebaju.

Hrvatska bi mogla biti u problemima kao i Grčka s imigracijom ako Srbi preusmjere, usto izginut će ih pola preko minskih polja u istočnoj Slavoniji, najbolje cijelu granicu obljepiti mrtvačkim glavama i upozorenima onako preventivno.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 kol 2015, 16:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4386
Lokacija: Grobnik
Ja mislim da prvo treba gledat na ljude, pak onda na moguće posljedice ulazka tih jadnika u Hrvatsku. Da se okreneš na glavu, ali ne moreš biti kršćanin ako samo tako gladne i iznemogle ljude odkuriš od sebe radi neke moguće opasnosti koju oni predstavljaju.
Vjerojatno će bit banana ako ih u Hrvatsku dođe par desetaka i stotina tisuća, ali glavno da mi ostanemo ljudi, bez obzira što nismo krivi radi svega toga.

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 kol 2015, 16:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13033
Lokacija: Zagreb
dane-croatia je napisao/la:
Ja mislim da prvo treba gledat na ljude, pak onda na moguće posljedice ulazka tih jadnika u Hrvatsku. Da se okreneš na glavu, ali ne moreš biti kršćanin ako samo tako gladne i iznemogle ljude odkuriš od sebe radi neke moguće opasnosti koju oni predstavljaju.
Vjerojatno će bit banana ako ih u Hrvatsku dođe par desetaka i stotina tisuća, ali glavno da mi ostanemo ljudi, bez obzira što nismo krivi radi svega toga.

Ante Pavelić i Rafael vitez Boban kao tvoji politički uzori bi ziher prvo pogledali njihovu ljudsku priču i postupili pravo kršćanski :sega

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 kol 2015, 17:00 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35589
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Tko bude ljudina baš dobije, bili smo i mi u Mostaru ljudi pa primili muslimanske izbjeglice, znamo kako je završilo.
Kao što je jedan moj kolega rekao da smo bili pametni naselili bi u istočni Konjičane i sad bili mirni.

dane ti ih slobodno primi u dvorište, lako je tebi s Grobnika pričati ali kladim se da bi brzo okrenuo priču, ti bi ih očito opet rado primio da se placaju po Dalmaciji i slave kad sljedećem Hrvatu padne glava.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 kol 2015, 17:03 
Offline

Pridružen/a: 31 srp 2015, 21:39
Postovi: 1567
Možda bi Dane njih da budu novo cvijeće umjesto BH muslimana :zubati

_________________
Giggity giggity goo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 kol 2015, 17:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Taj Vučić stvarno previše ljigav populist. Čak i za balkanske uvjete. Što on misli, da će mu EU gledati kroz prste u pregovorima zbog toga.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 kol 2015, 17:18 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
darmao, pa to je plus za Hrvatsku. Besplatno ce Vas razminirati. Imacete i medijsku paznju i dodatno satanizovati genocidne Srbo cetnike.
Jednim udarcem vise dobitaka.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 kol 2015, 17:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
volvoks je napisao/la:
dane-croatia je napisao/la:
Ja mislim da prvo treba gledat na ljude, pak onda na moguće posljedice ulazka tih jadnika u Hrvatsku. Da se okreneš na glavu, ali ne moreš biti kršćanin ako samo tako gladne i iznemogle ljude odkuriš od sebe radi neke moguće opasnosti koju oni predstavljaju.
Vjerojatno će bit banana ako ih u Hrvatsku dođe par desetaka i stotina tisuća, ali glavno da mi ostanemo ljudi, bez obzira što nismo krivi radi svega toga.

Ante Pavelić i Rafael vitez Boban kao tvoji politički uzori bi ziher prvo pogledali njihovu ljudsku priču i postupili pravo kršćanski :sega


To je san svih nas fantastonacionalista, dođe ti dva miliona ljudi koji ti ekspresno poprave naciju na putu ka stomilionskoj. Naravno, integracija nije problem za prave asimilatore.

http://www.svedokverni.org/aktuelnost-m ... -maksimov/

Господ их је довео овде да бисмо ми могли да им сведочимо о Христу и приведемо их у Цркву. Били смо лењи да идемо у мисију у њихову домовину и Бог их је довео у нашу отаџбину.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 kol 2015, 17:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4386
Lokacija: Grobnik
daramo je napisao/la:
Tko bude ljudina baš dobije, bili smo i mi u Mostaru ljudi pa primili muslimanske izbjeglice, znamo kako je završilo.
Kao što je jedan moj kolega rekao da smo bili pametni naselili bi u istočni Konjičane i sad bili mirni.

dane ti ih slobodno primi u dvorište, lako je tebi s Grobnika pričati ali kladim se da bi brzo okrenuo priču, ti bi ih očito opet rado primio da se placaju po Dalmaciji i slave kad sljedećem Hrvatu padne glava.


To ti je primjer gdje su domoljublje i mir u vlastitom dvorištu nasuprot kršćanskom pružanju utočišta čovjeku u nevolji. A ja i jesam pričao sa stajališta da se njih doseli i u okolicu Rieke. Drugim riečima

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 kol 2015, 17:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4386
Lokacija: Grobnik
volvoks je napisao/la:
dane-croatia je napisao/la:
Ja mislim da prvo treba gledat na ljude, pak onda na moguće posljedice ulazka tih jadnika u Hrvatsku. Da se okreneš na glavu, ali ne moreš biti kršćanin ako samo tako gladne i iznemogle ljude odkuriš od sebe radi neke moguće opasnosti koju oni predstavljaju.
Vjerojatno će bit banana ako ih u Hrvatsku dođe par desetaka i stotina tisuća, ali glavno da mi ostanemo ljudi, bez obzira što nismo krivi radi svega toga.

Ante Pavelić i Rafael vitez Boban kao tvoji politički uzori bi ziher prvo pogledali njihovu ljudsku priču i postupili pravo kršćanski :sega


Za Juru Francetića na pr. mislim da bi na tvoje iznenađenje, jerbo se dosta obćeljudskih priča u dobrom smislu veže za njega.

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 kol 2015, 18:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 03:10
Postovi: 1060
Lokacija: Sarajevo
Citat:
To je san svih nas fantastonacionalista, dođe ti dva miliona ljudi koji ti ekspresno poprave naciju na putu ka stomilionskoj. Naravno, pobjeljivanje i pokrštavanje nije problem za prave asimilatore.

http://www.svedokverni.org/aktuelnost-m ... -maksimov/

Господ их је довео овде да бисмо ми могли да им сведочимо о Христу и приведемо их у Цркву. Били смо лењи да идемо у мисију у њихову домовину и Бог их је довео у нашу отаџбину.


Protivnik sam ovoga stava, jer je to put ka uništenju europskih naroda.

Niti sam za asimiliaciju Arapa i Turaka u BH muslimane, a niti sam za pokrštavanje istih i integraciju u europske narode.

Poslovno sam surađivao sa jednom privatnom osnovnom školom u Sarajevu koja prima isključivo bh muslimansku djecu iz boljih slojeva.

Sve i jedno dijete je bilo plavih ili zelenih očiju, bijele puti, i plave, smeđe ili crvene kose, vrlo rasno ujednačeni razredi.

I školski rezultati su im bili bolji od prosjeka u javnim školama.

Taj se osjećaj rasnog zajedništva ne može opisati - to treba doživjeti, a prava je rijetkost u našim rasno miješanim sredinama ...

Pošto među Srbima i Grcima broj garavih prelazi sve granice, ne treba im braniti da nastave sa tom praksom.

Da su blisko-istočni narodi i Afrikanci vrijedili što izgradili bi sebi normalne države.

Oni su došli ovdje da naš život pokvare i da parazitiraju sa leđa boljih od sebe.

Mi njima ne dugujemo ništa sem hitnog zbrinjavanja i slanja natrag odakle su došli.

_________________
Clinton for president !

Love USA !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 kol 2015, 18:18 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35589
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
dane-croatia je napisao/la:
daramo je napisao/la:
Tko bude ljudina baš dobije, bili smo i mi u Mostaru ljudi pa primili muslimanske izbjeglice, znamo kako je završilo.
Kao što je jedan moj kolega rekao da smo bili pametni naselili bi u istočni Konjičane i sad bili mirni.

dane ti ih slobodno primi u dvorište, lako je tebi s Grobnika pričati ali kladim se da bi brzo okrenuo priču, ti bi ih očito opet rado primio da se placaju po Dalmaciji i slave kad sljedećem Hrvatu padne glava.


To ti je primjer gdje su domoljublje i mir u vlastitom dvorištu nasuprot kršćanskom pružanju utočišta čovjeku u nevolji. A ja i jesam pričao sa stajališta da se njih doseli i u okolicu Rieke. Drugim riečima


Super osjećali bi se sigurno kao kod kuće kad ugledaju riječku džamiju
Slobodno vi primite ovakve da marširaju Rijekom kao i Bonom

slika

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 kol 2015, 18:22 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
Bolje ja da ne kažem svoje mišljenje o svemu tome.

Mogu samo da kažem da bi se naš @doc sa tim rado složio, mada čak ni on javno. :D

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 kol 2015, 18:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 03:10
Postovi: 1060
Lokacija: Sarajevo
slika

Upadan je nedostatak žena među kolonistima - lažnim azilantima.

_________________
Clinton for president !

Love USA !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 kol 2015, 18:47 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35589
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Evo još jedne jadne izbjeglice koju bi dane rado primio u dvorište

slika

This combo picture shows, on the left, Syrian former rebel commander Laith Al Saleh, 30, posing with his assault rifle near his ravaged home city of Aleppo, Syria, in Jan. 2015, as on the right he waits to board an Athens-bound ferry on the Greek island of Kos on Saturday.

Trenutno možda i u Srbiji, nakralo se para od obezglavljenih ne sunita i sad s tim parama se plaća sklanjanje potomstva u Nizozemsku.

http://www.ekathimerini.com/200629/arti ... nd-jihadis

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 kol 2015, 18:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
Treba videti svojim ocima te izbezumljene ljude, pa tek onda donositi sud...

U poslednjih mesec dana rapidno im je porastao broj u samom Beogradu, vidim ih svugde, po parkovima, ulicama, stanicama, bankama... ima tu od puke sirotinje, gladne i zedne, do ljudi koji naizgled normalno izgledaju... al ko zna u kom su qrcu... sve u svemu, tuzna prica, ne dao bog nikome...

Sta uopste mozemo mi da radimo u ovoj situaciji... niti smo krivi zbog globalne situacije, koje su napravile "demokratske i civilizovane" zemlje, gurajuci i podgrevajuci pakao od Libije do Afganistana... niti mozemo da sprecimo njihov ulazak u Srbiju... jedino da pokusamo kao onaj imbecil Orban da pravimo zid, ali to je toliko besmisleno, drago mi je sto nikome jos to nije palo na pamet...

Ostaje samo da svaki pojedinac, i drzava, uradi koliko moze... da ih se pregleda medicinski, da ti ne unesu neku bolestinu, da im pruzis neki privremeni smestaj, das pristup vodi, sanitarijama... nahranis koliko mozes, da ne tumaraju gladni... u zadnjih nekoliko meseci ih je oko 100.000 uslo u Srbiju, oko 30.000 trazi azil... to nisu male brojke, ali ni tolike da nam naprave ozbiljan problem...

Ponosan sam sto nije bilo ni jednog ozbiljnog incidenta, niko ih nije tukao, proterivao... vecina naroda razume *** u kom su se nasli, i nema one primitivne sovinisticke, rasne i ostale pogane nagone da na njih dize patku sad... to sto su slucajno muslimani, mi je dvadeseta stavka po vaznosti... ljudi su, jadni i bedni... to je 3 koplja iznad svega ostalog...

Ono sto cu za kraj istaci... jebem mater svim onim deformisanim politicarima koji su trpali lovom i lozili sve one islamisticke i vehabijske bande da unistavaju te drzave... ovi mucenici su pre svega od njih pobegli...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 kol 2015, 18:50 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Od kada je ta slika iz Vinkovaca ?

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 kol 2015, 18:55 
Offline

Pridružen/a: 15 pro 2014, 18:26
Postovi: 853
Lokacija: Hrvatska Republika Herceg-Bosna
Počelo je naseljavanje i islamizacija Evrope inšallah uz pomoć naše bratske Amerike i predsjednika Obame. Amerika je obećala islamizirati Evropu i to se sada već dešava. Evropski hriščani na aparatima.

_________________
Najljepše ga je sam sebi popušit. Pogotovo ako si crnac pa ti je dovoljno dug. Štrcni sebi u vlastito grlo i najedi se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 19 kol 2015, 18:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
Bistrik je napisao/la:

Protivnik sam ovoga stava, jer je to put ka uništenju europskih naroda.

Niti sam za asimiliaciju Arapa i Turaka u BH muslimane, a niti sam za pokrštavanje istih i integraciju u europske narode.

Poslovno sam surađivao sa jednom privatnom osnovnom školom u Sarajevu koja prima isključivo bh muslimansku djecu iz boljih slojeva.

Sve i jedno dijete je bilo plavih ili zelenih očiju, bijele puti, i plave, smeđe ili crvene kose, vrlo rasno ujednačeni razredi.

I školski rezultati su im bili bolji od prosjeka u javnim školama.

Taj se osjećaj rasnog zajedništva ne može opisati - to treba doživjeti, a prava je rijetkost u našim rasno miješanim sredinama ...

Pošto među Srbima i Grcima broj garavih prelazi sve granice, ne treba im braniti da nastave sa tom praksom.

Da su blisko-istočni narodi i Afrikanci vrijedili što izgradili bi sebi normalne države.

Oni su došli ovdje da naš život pokvare i da parazitiraju sa leđa boljih od sebe.

Mi njima ne dugujemo ništa sem hitnog zbrinjavanja i slanja natrag odakle su došli.


Tipican primer nazzi psihopate... mozak iscasen do limita...

Muslimanski ustasa, rasista i nacista... 3 in 1...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8391 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 336  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: goran2hr i 39 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO