HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 03:19.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1498 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 60  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Yugo ljevičari, LGTBQ trans aktivistkinja, hladnopivaš uhićeni u Africi zbog trgovine djecom
PostPostano: 24 pro 2022, 17:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
Zambija: Gitarist Hladnog piva i još 7 Hrvata u pritvoru zbog sumnje na trgovinu djecom
slika

Zambija: policija je 7. prosinca uhitila četiri para iz Hrvatske. Osumnjičeni su za trgovinu ljudima, odnsono trgovinu djecom, kako navodi zabranjeni list. Naime, iz susjedne države, Kongo, u Zambiju su došli s 4 djece. Djeca su u dobi od jedne do tri godine. Nakon privođenja 8 Hrvata, brigu o djeci preuzela je Socijalna skrb.

Hrvatsko Ministarstvo vanjskih i europskih poslova, potvrdilo je da se 8 hrvatskih državljana još uvijek, 16. dan, nalazi u pritvoru u ovoj južnoafričkoj državi.

“Uhićeni su 44-godišnji D. M. i njegova 45-godišnja supruga N. M., gitarist Hladnog piva Z. S. i njegova supruga A. I. M., zaposlenica Ustavnog suda, zagrebački veterinar L. P. sa suprugom, te poznati aktivist za ljudska prava N. K. i njegova supruga.” – navodi zabranjeni list.

Zambijska policija sumnja da su dokumenti falsificirani

Prijatelji uhićenog gitarista neslužbeno za zabranjeni list kažu kako su on i supruga planirali posvojiti dijete iz Afrike. Izjavili su da su prije nekoliko tjedana otišli po njega. Vijest da su uhićeni ih je šokirala.

Zambijski mediji prenose izjavu policijskog zapovjednika pokrajine Copperbelt, Peacewella Mweembu koji je rekao da su imigracijski službenici u zračnoj luci Simon Mwansa Kapwepwe uhitili četiri para hrvatskog podrijetla nakon dojave koju su dobili, te da dokumenti o posvajanju koje su izdale kongoanske vlasti izgledaju kao da su falsificirani. Zato u suradnji s kolegama iz Konga provjeravaju autentičnost dokumentacije o posvojenju.

Jedno dijete staro je godinu i tri mjeseca, a ostalo troje imaju po tri godine.

Policija je dobila dojavu da je 6. prosinca troje bijelaca s četvero djece kongoanskog podrijetla rezerviralo sobe u jednom pansionu u Kansenshiju u Ndoli. Imigracijski službenici uz pomoć policije pratili su osumnjičene. Dan poslije, 7. prosinca u 12 sati imigracijski službenici u međunarodnoj zračnoj luci Simon Mwansa Kapwepwe presreli su i uhitili četiri para hrvatskog podrijetla, zajedno s djecom. Osumnjičenici su odvojeno pritvoreni u 4 policijske postaje: Chifubu, Kansenshi, Central i Masala. Dok su djeca predana ustanovama za socijalnu skrb.

“Preliminarna istraga pokazuje da dokumenti u vezi s posvajanjem četvero djece za koje se vjeruje da su izdani od strane kongoanskih vlasti nisu autentični. Zbog toga je angažiran ured generalnog konzulata Konga. “Provodi se istraga”, rekao je za zambijske medije policijski zapovjednik Mweemba.

Još u pritvoru

Iz hrvatskog Ministarstva vanjskih i europskih poslova kažu kako su Hrvati još uvijek u pritvoru, da se provodi istraga, te da još uvijek ni za što nisu optuženi.

Pritvoreni su, dodaju, zbog sumnje u valjanost dokumentacije o posvojenju.

– Izvidi su u tijeku i očekuju se odluke zambijskih vlasti. Provjerava se legalnost postupka posvojenja – potvrđuju nam u hrvatskom MVEP-u.

Hrvati pritvoreni u Zambiji su dobro, dodaju. Drugi put ih je danas posjetio djelatnik konzularnog ureda nadležnost veleposlanstva u Pretoriji. Hrvatsko veleposlanstvo im je na raspolaganju i pruža im svu potrebnu konzularnu pomoć, a hrvatski službenik razgovarao je i sa zambijskim vlastima.

Hrvatska je od 2014. potpisnica haške Konvencije o zaštiti djece i suradnji u vezi s međudržavnim posvojenjem, kao i Zambija, a u njoj se definira i međudržavno posvojenje.

Osobe koje imaju prebivalište u Hrvatskoj, neovisno o njihovom državljanstvu, a koje žele posvojiti dijete iz druge države ugovornice, nakon dovršenog postupka pred nadležnim centrom za socijalnu skrb radi utvrđivanja njihove prikladnosti za posvojenje djeteta (takozvana stručna obrada potencijalnih posvojitelja), podnose zahtjev za posvojenje Ministarstvu rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike, s naznakom države iz koje žele posvojiti dijete. Zahtjevu koji se podnosi Ministarstvu, potencijalni posvojitelji moraju priložiti stručno mišljenje Centra za socijalnu skrb da su podobni i prikladni za posvojenje djeteta, ne starije od godinu dana.


https://narod.hr/hrvatska/zambija-gitar ... nu-ljudima

Bravo Zambija. Nadam se da će završit u zatvoru.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Yugo ljevičari, LGTBQ trans aktivistkinja, hladnopivaš uhićeni u Africi zbog trgovine djecom
PostPostano: 24 pro 2022, 17:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
Zambija: među pritvorenim Hrvatima i LGBTQ aktivistkinja koja je ‘promijenila spol’
slika

Zambija: prema informacijama zambijskih portala među 4 para koji su uhićeni početkom mjeseca je i LGBTQ aktivistkinja, D.P., nekadašnja supredsjednica udruge Trans Aid, danas udruga kolekTIRV. Postala je poznata hrvatskoj javnosti po zagovaranju transrodnosti te iznošenju svoje osobne “tranzicije” u muški rod te promjeni imena u N.P., a zatim u N.K.

Zambijski su mediji objavili imena i prezimena svih privedenih i djece koja su bila s njima. zabranjeni list je jučer objavio da je među pritvorenima i 52-godišnji gitarist Hladnog piva.

Osmero Hrvata uhićeno je 6.12. i pritvoreno u Zambiji, državi s 19 milijuna stanovnika na jugu Afrike. Uhićeni su u zračnoj luci Simon Mwansa Kapwepwe sa 4 djece u dobi od jedne do tri godine. U policijsku postaju su privedeni na temelju prijave, a zbog sumnje da su u Zambiju iz Konga s falsificiranim dokumentima doveli četvero djece, piše Zambia News. Tamošnje vlasti sumnjaju na trgovinu ljudima, odnosno djecom. Ministarstvo vanjskih poslova potvrdilo je da su 4 bračna para 16 dana u pritvoru u Zambiji. Posjetio ih je djelatnik hrvatskog konzularnog ureda hrvatskog veleposlanstva u Pretoriji.

Narod.hr poslao je upit Ministarstvu rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike o parovima koji su pritvoreni u Zambiji – jesu li registrirani kao potencijalni posvojitelji u RH te o valjanosti procedure posvajanja djece sukladno zakonima i Ustavu RH te međunarodnim konvencijama. Zasebnim pitanjem zatražili smo informacije o mogućoj proceduri u Hrvatskoj za par N.K. i I.K, odnosno dvije osobe ženskog spola, od kojih je jedna prošla tranziciju u muški rod te su, prema navodima nekih medija, došli u Zambiju posvojiti dijete iz Konga. Odgovore Ministarstva na ova pitanja objavit ćemo čim ih dobijemo.

Istraga u tijeku

Zambijski portal – Kalemba News – objavio je da preliminarna istraga pokazuje da dokumenti u vezi s posvajanjem četvero djece za koje se vjeruje da su izdani od strane kongoanskih vlasti nisu autentični. U tu svrhu angažiran je ured generalnog konzulata Konga kroz službenika imigracijskog ureda Chiyakaa Stewarda.

Policijski zapovjednik pokrajine Copperbelt, Peacewella Mweemba rekao je za Kalembu da je u tijeku istraga kojom će se utvrditi činjenice.

Mweeba je otkrio da su četiri para pritvorena u 4 policijske postaje – Chifubu, Kansensji, Centralna Ndola i Masala dok su djeca zbrinuta u ustanovama socijalne skrbi.

Poznata neka imena – među njima i ‘transrodni’ N.K.
Kalemba News navodi imena i prezimena 4 para koji su privedeni te imena i prezimena djece koja su Konga, a dovedena su u Zambiju.

Među uhićenim parovima su D.M. (44) i N.M. (45), Z.S. (52) i A.I.S. (41), inače gitarist grupe Hladno pivo, L.P. (42) i A.P. (40) te N.K. (45) i I.K. (36).

Inače, N.K., odnosno D.P. i onda N.P. hrvatskoj javnosti postala je poznata po svojim medijskim nastupima vezanim za svoju “promjenu spola”.

Tako se u razgovoru koji je s D.P./N.K. napravio zabranjeni list 2014. navodi da je u to vrijeme 37-godišnja montažerka zaposlena u udruzi civilnog društva u tranziciji u drugi rod napravila mastektomiju, odnosno uklonila dojke, ali nije operacijom “promijenila” spolovilo.

Tako N.K. navodi: “Nikad ne reci nikad, ali tako sam odlučio. Operativna promjena ženskog u muško spolovilo vrlo je složena, zahtjevna i s neizvjesnim učinkom. Kad sam o tome pričao s psihijatrom, pitao me jesam li ja ovako zadovoljan i funkcioniram li u seksualnom smislu. Kad sam odgovorio potvrdno, složio se da onda nema stvarne potrebe za operacijom…”

zabranjeni list također navodi da bi D.P./N.K., kao biološka žena, a rodni muškarac – mogla roditi dijete.

“To je stvarno deplasirano. Ja sam muškarac i želim biti otac, a ne majka. Imam silnu želju za roditeljstvom i nastojat ću ga ostvariti – kao otac”, rekla je tada N.K.

Godine 2014. nakon homoseksualne povorke u Zagrebu D.P./N.K. je proglašena LGBTIQ osobom godine.

“To priznanje ove godine je dobio režiser i montažer, te supredsjednik Trans Aida, N.P.” – objavila je 2014. stranica Libela te donijela priopćenje iz Trans Aida:

“Ponosne/i smo što je naš kolega prepoznat za svoj rad, kojim solidarno promovira ljudska prava, posebice prava trans, inter i rodno varijantnih osoba, čijem prihvaćanjem i razumijevanju doprinosi i stoga značajno utječe na pomicanje granica u društvu svojom vidljivošću. Ovo je još jedna naša pobjeda u stvaranju naše povijesti ponosno i hrabro”.


https://narod.hr/hrvatska/zambija-medu- ... enila-spol

Nadam se da će afričke zemlje naći dovoljno pameti da ne daju svoju djecu ovim bijelim degenericima.

Ne usudim se ni pomisliti u kakve svrhe su kupovali djecu.

Još ćemo kao zemlja doći na zao glas zlostavljača djece zbog jugovića.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Yugo ljevičari, LGTBQ trans aktivistkinja, hladnopivaš uhićeni u Africi zbog trgovine djecom
PostPostano: 24 pro 2022, 17:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
Zambia News
Four Croatian couples Held by police on suspicion of human trafficking

At the Chifubu police station, four couples of Croatian heritage have been held on suspicion of smuggling four children of Congolese descent.

The spouses and the DRC children, who range in age from one year, three months to three years old, are thought to have reserved rooms at the Fiesta guest house in Ndola’s Kansanshi neighborhood.

The incident, according to Copperbelt commanding officer Peacewell Mweemba, is thought to have happened on Tuesday about 0:00 and was reported at the divisional criminal investigations office.

“The investigations officer received an information that there were some three white people who had booked rooms at Spree guesthouse in Kansenshi. They were seen with four young children of Congolese origin. Immediately, the regional immigration officer Mr Steward Chiyaka was informed to organise for some immigration officers to accompany police officers on investigations. The plan was to stop them at Simon Mwansa Kapwepwe at the time of checking in,” he said.

According to him, immigration officers at Simon Mwansa Kapwepwe International Airport were able to detain four spouses of Croatian descent and four suspected trafficked children of Congolese nationality yesterday at 12:00.

“Their particulars are as follows Damir Magic aged 44, and his wife Nadica Magic aged 45, a couple of Croatian origin. They were with their purported adopted child Beatrice – Magic (new parents name) aged 1yr and 3 months of Congo DR, Subosic Zoran aged 52 and his wife Azra Imamovic Subosic aged 41, both of Croatian nationals, with their purported adopted child Mariella Kalinde- Imamovic Subosic aged 3 of Congo DR, Ladislav Persic aged 42,with his wife Aleksandr Persic aged 40, Croatian nationals, with their purported adopted child Kona Asnate- Persic aged 3 and Noah Kraljevic aged 45,and his wife Ivona Kraljevic aged 36,Croatian nationals, with their purported adopted child Jean Val- Kraljevic aged 3 of Congo DR,” he said.

Preliminary investigations, according to Mr. Mweemba, show that documents pertaining to the adoption of the four children who were allegedly issued by the Congolese government are not authentic. As a result, the office of the Congo DR’s consular general was contacted through the office of the region’s immigration officer, Mr. Chiyaka Steward.


https://zambianews365.com/four-croatian ... afficking/

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Yugo ljevičari, LGTBQ trans aktivistkinja, hladnopivaš uhićeni u Africi zbog trgovine djecom
PostPostano: 24 pro 2022, 17:42 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
Slavljenje jednog od najvećih masovnih ubojica 20. stoljeća i totalitarne diktature, Hladno pivo (svirajte nešto ljubavno klinke svršavaju na to) član MOŽEMO!, LGBT, čedomorje, protiv savjesti, sada i trgovina djecom.

Progresivno?

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Yugo ljevičari, LGTBQ trans aktivistkinja, hladnopivaš uhićeni u Africi zbog trgovine djecom
PostPostano: 24 pro 2022, 17:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
Nadam se da će nam afrikanci učinit uslugu i ne slati ove spodobe natrag u RH.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Yugo ljevičari, LGTBQ trans aktivistkinja, hladnopivaš uhićeni u Africi zbog trgovine djecom
PostPostano: 24 pro 2022, 17:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Afričke zemlje bi trebale zakonom zabraniti bilo kakvo posvajanje djece od bijelih zapadnih degenerika.

Ne bi smjeli dopustiti da im ovi otimaju djecu.

Puna podrška zambijskoj policiji. Procesuirati, ubaciti u zatvor i baciti ključ.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Yugo ljevičari, LGTBQ trans aktivistkinja, hladnopivaš uhićeni u Africi zbog trgovine djecom
PostPostano: 24 pro 2022, 17:56 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10365
Zaposlenica Ustavnog suda. Inače onaj sud na koje je HDZ bacio šapu i ne pušta.
Al dobro to su ionako vrijednosti u skladu sa šuicobriselskom krilom.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Yugo ljevičari, LGTBQ trans aktivistkinja, hladnopivaš uhićeni u Africi zbog trgovine djecom
PostPostano: 24 pro 2022, 18:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16121
Instruktor je napisao/la:
Slavljenje jednog od najvećih masovnih ubojica 20. stoljeća i totalitarne diktature, Hladno pivo (svirajte nešto ljubavno klinke svršavaju na to) član MOŽEMO!, LGBT, čedomorje, protiv savjesti, sada i trgovina djecom.

Progresivno?

..hladno pivo jedno jači bendova hr rock scene..prva dva tri albuma..glazbeni izražaj je jedno a ideološko drugo ..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Yugo ljevičari, LGTBQ trans aktivistkinja, hladnopivaš uhićeni u Africi zbog trgovine djecom
PostPostano: 24 pro 2022, 18:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 17:46
Postovi: 8111
Lokacija: banana
Jedini sam na forumu koji ima pojma o punku.

Ovaj album ovog benda je jedan od boljih punk albuma na svijetu. Naravno, jezicke granice ne dopustaju popularnost van BHS podrucja, ali svi ljudi kojima sam taj album pokazao, a cak ni ne razumiju tekst, su bili odusevljeni. Cak je i nacin na koji je snimljen TOP.



Licno svirao i pjevao bezbroj puta na koncertima. Cisto radi basa i refrena koji jebe keve, bake, tetke, strine i seke.

_________________
Nacionalizam je kad se shupci jedne nacije raduju sto u toj naciji ima i pozamasnih kurchina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Yugo ljevičari, LGTBQ trans aktivistkinja, hladnopivaš uhićeni u Africi zbog trgovine djecom
PostPostano: 24 pro 2022, 18:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 17:46
Postovi: 8111
Lokacija: banana
Uostalom, ne znam da postoji pjesma a da je gotovo cijela strofa samo bas (bez bubnja) i glas. Originalnost na kvadrat.

_________________
Nacionalizam je kad se shupci jedne nacije raduju sto u toj naciji ima i pozamasnih kurchina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Yugo ljevičari, LGTBQ trans aktivistkinja, hladnopivaš uhićeni u Africi zbog trgovine djecom
PostPostano: 24 pro 2022, 18:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16121
..zasto mislis da si jedini… :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Yugo ljevičari, LGTBQ trans aktivistkinja, hladnopivaš uhićeni u Africi zbog trgovine djecom
PostPostano: 24 pro 2022, 18:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 17:46
Postovi: 8111
Lokacija: banana
Zato sto nisam do sad primjetio da iko nesto posebno isfurava punk na muzickim temama.

_________________
Nacionalizam je kad se shupci jedne nacije raduju sto u toj naciji ima i pozamasnih kurchina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Yugo ljevičari, LGTBQ trans aktivistkinja, hladnopivaš uhićeni u Africi zbog trgovine djecom
PostPostano: 24 pro 2022, 18:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 17:46
Postovi: 8111
Lokacija: banana
A da se i s tobom jednom u necemu slozim, tacno im je svaki slijedeci album bio sve gori. Iako je i drugi solidan. Treci takodjer nije los. Ali nakon toga je po meni sve bezze..ali su tako stekli siru publiku.

Btw. pjevac je zesce inteligentan lik, germanista, mislim da je predavao na faksu u Rijeci.

Dzinovski mi je donio jaran iz Pule koji ovde zivi. Kaseta, presnimljena, nisam ni znao da bend postoji. Tj. jednom sam vidio nekakav plakat negdje u gradu ali nisam skuzio da je to punk. Reko otkud nas jezik tu..?! To nije bilo tad tako normalno kao sad sto je.

I tako je ta kaseta isla svaki dan..ove pjesme znam i dan danas iz sna da me dignes otpjevati, sve i jednu. Samo je zadnja pjesma bila do pola snimljena pa sam ju tek godine poslije imao priliku cuti do kraja. Kakvo vrijeme.. danas ukucas u youtube i sve imas a nista ne cijenis.

_________________
Nacionalizam je kad se shupci jedne nacije raduju sto u toj naciji ima i pozamasnih kurchina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Yugo ljevičari, LGTBQ trans aktivistkinja, hladnopivaš uhićeni u Africi zbog trgovine djecom
PostPostano: 24 pro 2022, 18:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16121
Haram je napisao/la:
Zato sto nisam do sad primjetio da iko nesto posebno isfurava punk na muzickim temama.

..zar ima tema..bio bi aktivan prika ja sam živio to ..mislim da punk voli i onaj moderator sto mi je zamjera na točkicama i stilu pisanja.. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Yugo ljevičari, LGTBQ trans aktivistkinja, hladnopivaš uhićeni u Africi zbog trgovine djecom
PostPostano: 24 pro 2022, 18:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16121
Haram je napisao/la:
A da se i s tobom jednom u necemu slozim, tacno im je svaki slijedeci album bio sve gori. Iako je i drugi solidan. Treci takodjer nije los. Ali nakon toga je po meni sve bezze..ali su tako stekli siru publiku.

Btw. pjevac je zesce inteligentan lik, germanista, mislim da je predavao na faksu u Rijeci.

..Mile je živio u Njemačkoj..al nacionalnost ga politički odredila.. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Yugo ljevičari, LGTBQ trans aktivistkinja, hladnopivaš uhićeni u Africi zbog trgovine djecom
PostPostano: 24 pro 2022, 18:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
Degenerična zapadna narcisoidna "humanost" je konačno došla među Hrvate u praktičnom smislu.

Vidla žaba da se konj potkiva pa i ona digla nogu.

Ovo je doslovno bio odlazak na jebeni safari a usput odlučivši da dovedu kući pokoje mladunče antilope , koje će oni hraniti zdravom hranom i svi u komšiluku će im se diviti zbog ljubavi spram živih bića. :rigam

A vidim da je i neki gosn Trandža umešan u sve to , dakle pedofilija red flag.

Fuf,fuj i opet fuj.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Yugo ljevičari, LGTBQ trans aktivistkinja, hladnopivaš uhićeni u Africi zbog trgovine djecom
PostPostano: 24 pro 2022, 18:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 17:46
Postovi: 8111
Lokacija: banana
laganini je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Zato sto nisam do sad primjetio da iko nesto posebno isfurava punk na muzickim temama.

..zar ima tema..bio bi aktivan prika ja sam živio to ..mislim da punk voli i onaj moderator sto mi je zamjera na točkicama i stilu pisanja.. :zubati


Heh da si mi to rekao prije milion godina, rekao bih da lazes, ali sam i to dozivio tokom nase turneje u Hrvatskoj, da punker moze biti nacionalista i reci mi da se zalaze za ocuvanje nacionalnog identiteta. :D

Svasta, reko...

Koji moderator?

_________________
Nacionalizam je kad se shupci jedne nacije raduju sto u toj naciji ima i pozamasnih kurchina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Yugo ljevičari, LGTBQ trans aktivistkinja, hladnopivaš uhićeni u Africi zbog trgovine djecom
PostPostano: 24 pro 2022, 18:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16121
..nije nista fuj usvojit Dite..naravno ako je zakonski a s bojom koze se zamaraju budaletine..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Yugo ljevičari, LGTBQ trans aktivistkinja, hladnopivaš uhićeni u Africi zbog trgovine djecom
PostPostano: 24 pro 2022, 18:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16121
Haram je napisao/la:
laganini je napisao/la:
..zar ima tema..bio bi aktivan prika ja sam živio to ..mislim da punk voli i onaj moderator sto mi je zamjera na točkicama i stilu pisanja.. :zubati


Heh da si mi to rekao prije milion godina, rekao bih da lazes, ali sam i to dozivio tokom nase turneje u Hrvatskoj, da punker moze biti nacionalista i reci mi da se zalaze za ocuvanje nacionalnog identiteta. :D

Svasta, reko...

Koji moderator?

..zato sto si ti isključiva komunjara.. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Yugo ljevičari, LGTBQ trans aktivistkinja, hladnopivaš uhićeni u Africi zbog trgovine djecom
PostPostano: 24 pro 2022, 18:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 17:46
Postovi: 8111
Lokacija: banana
laganini je napisao/la:
Haram je napisao/la:

Heh da si mi to rekao prije milion godina, rekao bih da lazes, ali sam i to dozivio tokom nase turneje u Hrvatskoj, da punker moze biti nacionalista i reci mi da se zalaze za ocuvanje nacionalnog identiteta. :D

Svasta, reko...

Koji moderator?

..zato sto si ti isključiva komunjara.. :zubati


Sitna carka.

Cipelarka.

Zapocinje destrukcija lobanje.

Stari, nemoj se ljutiti, ali decki su me prebiiliiiiiiiiii


ZAKAJ ZAKAJ ZAKAJ SE TAK OBLACIS



btw. trebalo mi je vremena da skontam sta znaci zakaj. :zubati

_________________
Nacionalizam je kad se shupci jedne nacije raduju sto u toj naciji ima i pozamasnih kurchina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Yugo ljevičari, LGTBQ trans aktivistkinja, hladnopivaš uhićeni u Africi zbog trgovine djecom
PostPostano: 24 pro 2022, 18:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16121
laganini je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Zato sto nisam do sad primjetio da iko nesto posebno isfurava punk na muzickim temama.

..zar ima tema..bio bi aktivan prika ja sam živio to ..mislim da punk voli i onaj moderator sto mi je zamjera na točkicama i stilu pisanja.. :zubati

..lutorcina.. :smajl032


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Yugo ljevičari, LGTBQ trans aktivistkinja, hladnopivaš uhićeni u Africi zbog trgovine djecom
PostPostano: 24 pro 2022, 21:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6802
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Čim su prestali svirati,bacio se na trgovinu djecom.
A Milutin Kekin se ne mora time baviti jer mu je ženica na saborskoj plaći.

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Yugo ljevičari, LGTBQ trans aktivistkinja, hladnopivaš uhićeni u Africi zbog trgovine djecom
PostPostano: 24 pro 2022, 21:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30070
Ako je napravio dobar album ne znači da smije trgovati djecom.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Yugo ljevičari, LGTBQ trans aktivistkinja, hladnopivaš uhićeni u Africi zbog trgovine djecom
PostPostano: 24 pro 2022, 21:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Naša Kvačica je napisao/la:
Ako je napravio dobar album ne znači da smije trgovati djecom.


Kakav si ti bezdušni fašist!!

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Yugo ljevičari, LGTBQ trans aktivistkinja, hladnopivaš uhićeni u Africi zbog trgovine djecom
PostPostano: 24 pro 2022, 21:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
slika

Srp i čekić, LGBTQ i trgovanje crnom afričkom djecom.

Progresivno 101%.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1498 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 60  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 28 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO