HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 17:03.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Nova godina u Bihacu
PostPostano: 20 stu 2013, 09:11 
Offline

Pridružen/a: 20 stu 2013, 09:04
Postovi: 1
Postovanje,
Kolege i ja smo se odlucili da bi za novu isli u bihac par dana,pa me zanima ako se bilo sto dogada tokom nove godine tj. par dana prije i par dana kasnije,jer gdje god isli za novu godinu (istra,krk) sve je mrtvo i zatvoreno.Kolege bajkeri i ja smo ovo ljeto prvi put posjetili Bihac tocnije Stare karabaje i jednostavno ostali ocarani ljepotom grada ali i zivotom po gradu tokom noci.Moje pitanje se odnosi ne na nekakve manifestacije,parade,regate i ne znam sta ne,vec da li ima ljudi u bihacu ko po ljeti,ne znam kako drugacije pitat :) hvala na bilo kakvom odgovoru,i ispricavam se ako sam fulao forum ili slicno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova godina u Bihacu
PostPostano: 20 stu 2013, 09:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Samo da te upozorim, 3-4 forumaša iz Bihaća koji su se prije javljali na forumu više nisu aktivni (1 od njih naleti svakih par mjeseci), pa ne znam hoćeš li ovdje dobiti kvalitetan odgovor.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova godina u Bihacu
PostPostano: 02 sij 2014, 13:10 
Offline

Pridružen/a: 23 ruj 2013, 11:48
Postovi: 8
cunica je napisao/la:
Postovanje,
Kolege i ja smo se odlucili da bi za novu isli u bihac par dana,pa me zanima ako se bilo sto dogada tokom nove godine tj. par dana prije i par dana kasnije,jer gdje god isli za novu godinu (istra,krk) sve je mrtvo i zatvoreno.Kolege bajkeri i ja smo ovo ljeto prvi put posjetili Bihac tocnije Stare karabaje i jednostavno ostali ocarani ljepotom grada ali i zivotom po gradu tokom noci.Moje pitanje se odnosi ne na nekakve manifestacije,parade,regate i ne znam sta ne,vec da li ima ljudi u bihacu ko po ljeti,ne znam kako drugacije pitat :) hvala na bilo kakvom odgovoru,i ispricavam se ako sam fulao forum ili slicno.



Sine dragi,vazda je Bisce bilo interesantno za ekipicu preko crte ,od vajkada su kod nas dolazile pichohane iz Lapca,Korenice,Dreznika,Slunja ,Udbine itd ...cak su se i radjali u nasoj bihackoj bolnici ...stoga mogu reci vazda Buyrum dobro dosli u grad tolerancije ,ljubavi i suzivota :palacgore1


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO