HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 10:59.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Došlo proleće pa izašli "majstori"
PostPostano: 15 tra 2018, 10:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Majku im majstorsku po 100 puta nabijem na moj mekani.

Čim dođe lepo vreme naši "majstori" izađu van u svoje dvorište i izvade svoje bušilice i brusilice , i let's go bushing and brusing , a mi koji bi hteli uz lepo vreme i malo mira i tišine možemo samo da zatvorimo vrata i pojačamo televizor ili muzku jer brušenje i bušenje prosto razara strukturu zidova i prozora.

Ni nedelju ne daju s'mirom jebem im sve mrtvo i živo.

p.s
Džabe se zove policija

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došlo proleće pa izašli "majstori"
PostPostano: 15 tra 2018, 10:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58697
Lokacija: DAZP HQ
već vidim naslov na kuriru: palanački masakr s motornom pilom.

slika

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došlo proleće pa izašli "majstori"
PostPostano: 15 tra 2018, 10:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
To je fake news i srpski bijelački rasisam protiv ugroženih Roma. I protiv Roma transseksualaca. Pretpostavljam da Enterov kvart nema ni gender neutral javni WC.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došlo proleće pa izašli "majstori"
PostPostano: 15 tra 2018, 10:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Oni su raspoređeni po radijusu delovanja, jer taman kad pomisliš da je ovaj brusilac iz najbližeg komšiluka konačno stao , onda čuješ iz daljine takođe brusilicu i onaj zvuk "innnnnjjjjeeooo..." , i onda to postaje agonija.

Da bude sve bezobrazno totalno pošto živim u ulici gde su kuće sa dvorištima , niko od "majstora" neće da brusi u garaži ili šupi(asvi ih imaju) nego koriste lepo vreme da to čine u dvorištu jer vole da uživaju u proleću.
I ako jednom konačno prestanu onda krenu kerovi da laju k'o mahniti jer svaka kuća ima jebenog kera.

Uz sve to dodatni je problem u mojoj ulici i naselju što nam je u blizini farma krava , i čim krene toplo vreme krene i smrad , a vlasniku niko ništa ne može niti iko iz grada išta čini.

Na ivici sam živaca , tako da Dudane mislim da mogu doći jednom do naslova u Kuriru.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došlo proleće pa izašli "majstori"
PostPostano: 15 tra 2018, 11:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
ma ti si vec pukao, za utjehu imao sam i ja te epizode :) . dosao iz kavane u 04, nedjelja da se naspavam u 7 poce hilti na katu iznad mene. Odem pokucam i posvadjam se, zaprijetim da nitko u zgradi subotom u noci nece spavati.

U podne se sastao kucni savjet, policija itd. Da mislim ozbiljno, sljedecu subotu uvecer odvrnem razglas i pustim teski metal 4 sata muzike na racunaru. Izadjem iz stana, odem na pice. vracam se u ponoc, policija pred vratima, pitam sta je, kazu tko je u stanu. Nema nikog, otvorim, udju pogledaju stvarno nikoga. racunar se ugasio :D, Kazu da su tu dva i pol sata sata i da je bila jako glasna muzika, citava se zgrada tresla, "nemam pojma, evo racunar je ugasen, nema od kuda svirati".

Susjedi virkaju kroz spijunke, nista ima nije jasno :)


Nikad vise nije bilo gradjevinskih radova nedjeljom, a subotom su najavljivali i pitali smeta li kome :)

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došlo proleće pa izašli "majstori"
PostPostano: 15 tra 2018, 11:59 
Offline

Pridružen/a: 25 vel 2018, 21:09
Postovi: 235
joe enter je napisao/la:
Oni su raspoređeni po radijusu delovanja, jer taman kad pomisliš da je ovaj brusilac iz najbližeg komšiluka konačno stao , onda čuješ iz daljine takođe brusilicu i onaj zvuk "innnnnjjjjeeooo..." , i onda to postaje agonija.

Da bude sve bezobrazno totalno pošto živim u ulici gde su kuće sa dvorištima , niko od "majstora" neće da brusi u garaži ili šupi(asvi ih imaju) nego koriste lepo vreme da to čine u dvorištu jer vole da uživaju u proleću.
I ako jednom konačno prestanu onda krenu kerovi da laju k'o mahniti jer svaka kuća ima jebenog kera.

Uz sve to dodatni je problem u mojoj ulici i naselju što nam je u blizini farma krava , i čim krene toplo vreme krene i smrad , a vlasniku niko ništa ne može niti iko iz grada išta čini.

Na ivici sam živaca , tako da Dudane mislim da mogu doći jednom do naslova u Kuriru.

Koprivice iz čuvene Erovine a žive u ruralnim banatskoj Barandi. SA balegu i smrad. Nemere to.
Gde ih 8.ofanziva izbacila u svabskim kućama.

Vidi ti zeme Bjele kako je uspeo. Duplex krug2. Vikendica Dedinje.
Šef masonskih ******** a ti .....ne bruka se više. Vidi Koprivicu dir RTV Ns. Imperiju napravio na PLJAČKI.

Srbija će da tone dok je cerupaju komunjarski dodjosi iz raznih vukojebina i pripizdina. Vidi pod Cipuljica ili Zoranu iz Tuzle.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došlo proleće pa izašli "majstori"
PostPostano: 15 tra 2018, 12:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
@ManInBlack

Građevinski radovi i razno lupanje i postavljanje pločica u kupatilu nisu problem jer oni se jednom dogode u godinu dana ili čak i više , i onda prestanu.

Međutim ja živim u ulici i tamo svako ima svoje dvorište i svoje garaže i šupe pune alata i koječega , i onda doslovno bruse i buše iz čistog hobija a ne preke potrebe kao što je preuređenje kuće i slično.
Ima nešto ludo kod muških kad nabave alat i to na struju da ga moraju upaliti da ga svi čuju i vide.

Pre jedno 10 godina jedan stari komšija je imao brusilicu , ali on kao veliki "majstor" je odlučio i nagovori druge kmšije da se treba držati tradicionlnih metoda , pa je onda svaku jebenu kosu,motiku,...otkivao čekićem na ono nakovanju kad se otupi , i naravno tome su se pridružile i druge komšije starije dobi.

I onda oja metlani jaki zvuk "kuc,kuc,kuc,..." direktno u mozak i ne možeš se od toga odbraniti.
Išao sam da mu kažem da prestane , ali on me samo gledao onako mutavo seljački potpuno neshvatajući da nekome to smeta , i ja šta ću nisam zvao policiju jer ne samo što ništa ne bi uradila nego bi mene komšiluk proglasio za đubre jer sprečavam u poslu radni narod i sirotinju koja se muči da zaradi za život.

https://www.youtube.com/watch?v=HspzRt6Zr2s

Stari je već bacio kašiku , i zato se nadam da na ovom svetu čuje večno ovaj zvuk.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došlo proleće pa izašli "majstori"
PostPostano: 15 tra 2018, 12:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705


:D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Došlo proleće pa izašli "majstori"
PostPostano: 15 tra 2018, 19:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
joe enter je napisao/la:
Majku im majstorsku po 100 puta nabijem na moj mekani.

Čim dođe lepo vreme naši "majstori" izađu van u svoje dvorište i izvade svoje bušilice i brusilice , i let's go bushing and brusing , a mi koji bi hteli uz lepo vreme i malo mira i tišine možemo samo da zatvorimo vrata i pojačamo televizor ili muzku jer brušenje i bušenje prosto razara strukturu zidova i prozora.

Ni nedelju ne daju s'mirom jebem im sve mrtvo i živo.

p.s
Džabe se zove policija

kako đabe pa nemogu oni kad oce stvarat buku

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 74 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO