HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 22:37.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Humanitarno bombardovanje Srbije 1999 od strane NATO pakta
PostPostano: 25 ožu 2019, 06:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
trajalo 78 dana. srbija konacno dobila po njonji. izgubili masu tehnike, industrije i strateskih objekata. bilo je i nesto zrtava, ali neusporedivo manje nego u bih i hrvatskoj. vucic pustio suzu radosnicu jucer u nisu kao prava placipicka. nije plakao dok je dejstvovao po sarajevu i vikao 100 za jednog. smrc-smrc jako mi ga je "zao".

slika

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Humanitarno bombardovanje Srbije 1999 od strane NATO pakta
PostPostano: 25 ožu 2019, 08:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 srp 2010, 16:04
Postovi: 1885
Lokacija: Stara Hercegovina
Mora da se to bliže kakvi izbori u Smederevskom pašaluku.

_________________
Čovjek je neprijatelj onoga što ne poznaje. (Ali ibn Ebu Talib)

Borba za slobodu čovjeka i nije drugo nego borba za oslobođenje od predrasuda. (Miroslav Krleža)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Humanitarno bombardovanje Srbije 1999 od strane NATO pakta
PostPostano: 25 ožu 2019, 09:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
zao mi je sto nisam bio tu da mu dodam maramicu.

slika

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Humanitarno bombardovanje Srbije 1999 od strane NATO pakta
PostPostano: 25 ožu 2019, 09:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 vel 2010, 19:22
Postovi: 5990
TRUMPOV GENERAL: “Trebali smo zgaziti Srbe svim oružjem, tokom napada na snage Ratka Mladića američko ratno zrakoplovstvo bilo je…”
https://xvijesti.org/trumpov-general-tr ... ndxJ5AtRWM

_________________
Neki Fadil


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Humanitarno bombardovanje Srbije 1999 od strane NATO pakta
PostPostano: 25 ožu 2019, 12:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 srp 2010, 16:04
Postovi: 1885
Lokacija: Stara Hercegovina
Jadikovanje Srba povodom NATO bombardovanja me podsjeća na žalopojke pojedinih Nijemaca o bombardovanju Dresdena. Kukanje za apsolutnim negiranjem stanja koje je tome predhodilo.

Al najbolji im je šupljak: "Nećete NATO jer su nam ubili 2.500 ljudi." Neće jer ih Rusi drže za jaja. Ameri sravniše Švabiju sa zemljom i isti pristupiše NATO-u 10 godina poslije toga.
Neovisno od toga da kao i uvijek lažete o broju žrtava, šta će biti sljedeći korak? Zabrana uvoza automobila, jer i oni su vjerovatno podvala zapada namijenjeni isključivo da u Srbiji godišnje u udesima pogine 500-600 osoba.

S druge strane samo naprijed, najgore što se more desiti po Bosnu je da se Srbija kratkoročno sliže sa Amerima.

_________________
Čovjek je neprijatelj onoga što ne poznaje. (Ali ibn Ebu Talib)

Borba za slobodu čovjeka i nije drugo nego borba za oslobođenje od predrasuda. (Miroslav Krleža)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Humanitarno bombardovanje Srbije 1999 od strane NATO pakta
PostPostano: 25 ožu 2019, 14:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Stinger19 je napisao/la:
trajalo 78 dana. srbija konacno dobila po njonji. izgubili masu tehnike, industrije i strateskih objekata. bilo je i nesto zrtava, ali neusporedivo manje nego u bih i hrvatskoj. vucic pustio suzu radosnicu jucer u nisu kao prava placipicka. nije plakao dok je dejstvovao po sarajevu i vikao 100 za jednog. smrc-smrc jako mi ga je "zao".


68.000 death Bosnian Muslims 1992-1995. :winkiss


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Humanitarno bombardovanje Srbije 1999 od strane NATO pakta
PostPostano: 25 ožu 2019, 15:05 
Offline

Pridružen/a: 25 ožu 2019, 12:47
Postovi: 125
Vujadin je napisao/la:
Stinger19 je napisao/la:
trajalo 78 dana. srbija konacno dobila po njonji. izgubili masu tehnike, industrije i strateskih objekata. bilo je i nesto zrtava, ali neusporedivo manje nego u bih i hrvatskoj. vucic pustio suzu radosnicu jucer u nisu kao prava placipicka. nije plakao dok je dejstvovao po sarajevu i vikao 100 za jednog. smrc-smrc jako mi ga je "zao".


68.000 death Bosnian Muslims 1992-1995. :winkiss



Jel ti drago?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Humanitarno bombardovanje Srbije 1999 od strane NATO pakta
PostPostano: 25 ožu 2019, 15:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Hajde Mazlums, sutra odete kod Dodika da mu popušite za pravljenje vlade i 3 ministarstva.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Humanitarno bombardovanje Srbije 1999 od strane NATO pakta
PostPostano: 26 ožu 2019, 23:13 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Sandalj je napisao/la:
Jadikovanje Srba povodom NATO bombardovanja me podsjeća na žalopojke pojedinih Nijemaca o bombardovanju Dresdena. Kukanje za apsolutnim negiranjem stanja koje je tome predhodilo.

Kao što i jadikovanje Muslimana zbog oslobođenja Srebrenice u julu 1995 takođe podsjeća na jadikovanje Nijemaca zbog bombarodanja Drezdena. Kukanje za apsolutnim negiranjem stanja koje je tome predhodilo

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Humanitarno bombardovanje Srbije 1999 od strane NATO pakta
PostPostano: 28 ožu 2019, 15:02 
Offline

Pridružen/a: 25 ožu 2019, 12:47
Postovi: 125
Ili jadikovanje Srba zbog Jasenovca. Jer jebiga, da nije bilo oruzanih ustanaka ne bi vas ni Hrvati potrpali u logore..

Jaka logika. Razvaljuje.

Velika smo mi *** i zasluzujemo sve sto smo si medjusobno cinili, a kako stvari stohe, cinicemo opet kad kucne cas.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Humanitarno bombardovanje Srbije 1999 od strane NATO pakta
PostPostano: 28 ožu 2019, 16:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 22:11
Postovi: 7986
Citat:
Bivši komandant Unprofora u BiH Luis Mekenzi izjavio je da 1995. godine u Srebrenici nije bio genocid već ratni zločin, a da su prethodno zločin nad Srbima u srebreničkim selima počinile jedinice Nasera Orića, čije oslobađanje u Hagu smatra sramotnim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Humanitarno bombardovanje Srbije 1999 od strane NATO pakta
PostPostano: 29 ožu 2019, 12:01 
Offline

Pridružen/a: 25 ožu 2019, 12:47
Postovi: 125
ocekivanja
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Humanitarno bombardovanje Srbije 1999 od strane NATO pakta
PostPostano: 02 tra 2019, 11:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5115
Moram priznat da nisam podržavo bombardiranje Srbije i slažem se s pred. Tuđmanom koji nije dozvolio da NATO koristi RH zračni prostor.
Međutim Mate Granić je iskoristio bolest pred. Tuđmana i krivotvorio njegov potpis, tako da je NATO koristio dio zračnog prostora na moru. Kad je pred. Tuđman čuo to poludio je, Granić kaže da se idero na njega, ko je tu pred. Ja ili ti...

Zašto sam bio protiv bombardiranje Srbije odnosno tada još uvijek Juge, pa zato što sam znao da će nam to uništiti fenomenalnu turističku sezonu.
Tada je turizam "ubijao rastom" mislim da smo '98 imali oko 6 milijardi DM od turizma.
Nakon SP u Francuskoj i 3.mjesta,(najveće promocije RH ikad) očekivalo se oko 10 milijardi DM. Na kraju smo imali samo 2-3 milijarde DM '99.

Ono što me zanima, ako ima ko iz HRZ tu, da nam pojasni jel NATO smio koristit cijeli prostor RH ili samo onaj morski koridor nenaseljeni?

Kolko ja znam kopneni dio RH je bio zabranjena zona za NATO (S300 je kompletan ili nekompletan sijo strah i trepet kod NATO-a) zanima me istina, jer znamo da su preko Mađarske i Albanije eskadrile NATO kretale u napad i da je AWACS-ili kako se to već piše kružio nad Mađarskom.

Ono o čemu se malo priča da su USA srušile Miloševića, ali neposredno i Tuđmana, baš tih 3-4 milijarde DM od turizma bi digle RH pogotovo jer nismo dobili ni kune ratne odštete od JUge. Inače ratna šteta u RH je bila 37 milijardi $ milslim da je to jedno englesko osiguravajuće društvo radilo procijenu 2-3 godine je trajala procijena.

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Humanitarno bombardovanje Srbije 1999 od strane NATO pakta
PostPostano: 02 tra 2019, 13:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58784
Lokacija: DAZP HQ
NATO bombardiranje je indirektno srušilo HDZ s vlasti jer smo 1999. uslijed kolapsa turističke sezone doživjeli gospodarski pad, a na jesen se izdogađalo par afera i gotovo.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Humanitarno bombardovanje Srbije 1999 od strane NATO pakta
PostPostano: 02 tra 2019, 14:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
A kao ružno da nekad pauziraju. (HDZ)

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Humanitarno bombardovanje Srbije 1999 od strane NATO pakta
PostPostano: 02 tra 2019, 15:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58784
Lokacija: DAZP HQ
BBC je napisao/la:
A kao ružno da nekad pauziraju. (HDZ)


Nije, ali taj prijelaz vlasti 2000. je bio katastrofalan jer je osim dolaska SDPa na vlast došao i Mesić. Perfect storm.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Humanitarno bombardovanje Srbije 1999 od strane NATO pakta
PostPostano: 02 tra 2019, 15:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Jebeš Mesića. Pomogao nam je. To nas jačim napravilo a on ode u ***. Previše se zamarate nebitnim stvarima.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Humanitarno bombardovanje Srbije 1999 od strane NATO pakta
PostPostano: 02 svi 2019, 21:35 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
Stinger19 je napisao/la:
slika


"Majstor za politicku manipulaciju, medijsku manipulaciju, i dizanje magle', cetnicki vojvoda Vojislav Seselj o Vucicu.

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Humanitarno bombardovanje Srbije 1999 od strane NATO pakta
PostPostano: 02 svi 2019, 21:40 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
sheitan je napisao/la:
Ili jadikovanje Srba zbog Jasenovca. Jer jebiga, da nije bilo oruzanih ustanaka ne bi vas ni Hrvati potrpali u logore..

Jaka logika. Razvaljuje.


Trpali su Hrvati i Hrvate u Jasenovac. Zapravo sve koji su vrsili diverzije i teror u NDH (eksploziv pod vlakove, ubijanje iz zasjede i sl.). To rade sve drzave u ratu. SAD je ni krive ni duzne u logore strpao sve Japance u WWII. A NDH Zidove samo sto su bili Zidovi. A o masovnim likvidacijama u Jasenovcu nema dokaza (na razini 80.000). Bile su eshumacije i naslo se ispod 400 ljudi, a po artefaktima nije se radilo o logorasima. Sto ne iskljucuje ogromna stradanja na teritoriju SFRJ, ukupno 1 milijun, od cega su crveni cetnici i pravi cetnici pobili pola milijuna nakon rata.

A 70% Zidova s teritorija NDH nije prezivjelo WWII, najvise zbog deportacija u Treci Reich. Srbi zloupotrebljavaju Zidove i svode svoju sudbinu u NDH s Zidovima. Hoce reci, ako se govori o Srbima u NDH odmah se negira Holokaust.

A na celu zidovske udruge Kraus se necivilizacijski se odnosi prema Blaiburgu i Kriznom putu (https://narod.hr/hrvatska/foto-komemora ... -nisu-isto, Huda jama, 10% zena i djece), sto nije ni cudno jer je njegov otac 'progonio i otjerao u smrt naseg blazenika i sveca kardinala Alojzija Stepinca' (Hrvatski tjednik, 2.5.2019.). Al zato se Ester Gitman, americka Zidovka iz Sarajeva koja je prezivjela Holokaust, bori da Stepinac dobije zidovsku nagradu Pravednik medju narodima. Tu treba biti vrlo precizan i razlikovat intelektualce od crvenih zomboida.

A tocno je da su Srbi prvi poceli i pocinjali, al to ovdje nije tema, nego ovdje, drugi-svjetski-rat-podrucju-jugoslavije/tko-je-prvi-poceo-ciniti-zlocine-podrucje-bivse-jugoslavije-t16382.html. A i na kraju su se cetnici presvukli u partizane i pocinili genocid nad Hrvatima 1945.

Ukratko Srbi su majstori za manipilulaciju, samo sto u svoje lazi i povjeruju.

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 99 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO