HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 14:05.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 14053 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 563  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 ruj 2012, 15:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Evo tražim, a ne nalazim "Događanja u Hr", ima za "zemlje" uokolo.

Pa eto, da imamo i za Lijepu našu, ako već ima, spojite.

Počinjemo s ovim:

Mali tvrdio kako je Palestinac, radikalni islamist navodno, a inače je završio školu za djecu s posebnim potrebama, ubio mater.

Sprva su rekli kako je radikalni vjernik, pa su mnogi po portalima iskoristili priliku da popljuju crkvu, papu, svećenike i koga sve ne. Sad kad je malo više detalja isplivalo, ušutili se.

A baš bi sad trebalo dići graju. Kakve vražje islamske radikalne sekte u po Zagreba?

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/343985/Za ... ubio-majku

Blic srpski prenosi da je islam u pitanju, ovi naši se ušutili...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 ruj 2012, 15:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Potvrda da su gro konvertita na islam psihički labilni, mentalno poremećeni ljudi ili zatvorska populacija. To su činjenice, ne predrasude. Nije navedeno tko mu je otac, da nije neki Arap?

Inače mi nije poznato da na području Zagreba djeluju vehabije ili bilo što odgovara opisu "islamske sekte" (ukoliko sam termin nije kvalifikacija upućena na račun svih muslimana).

Inače, Blic samo prenosi Večernjak. Pročitao sam izvorni članak u Večernjaku, samo ne znam je li online.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 ruj 2012, 16:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 lis 2011, 03:29
Postovi: 2574
Lokacija: Glavni stan
Piše u Večernjem da je bio u radikalnoj islamskoj sekti:

Citat:
Jadrankin sin rijetko je izlazio iz stana, u kvartu nije imao prijatelje s kojima se družio, konstantno je trpio ispade svoje majke. Psihički je bolesnik, a u zadnje vrijeme odbijao je piti lijekove koji su njegovu bolest držali pod kontrolom. Također se učlanio u radikalnu islamsku sektu, što nam je potvrdila i žena čija su se djeca povremeno družila sa mladićem.

– U zadnje vrijeme družio se sa nekim čudnim ljudima, svi su bili članovi neke sekte islamske sekte. Sa tih druženja često bi doma znao donositi nekakve knjige koje bi zatim proučavao, sve to ga je potpuno obuzelo – prepričala je pomalo u strahu.
http://www.vecernji.hr/vijesti/usao-je- ... nak-455636


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 ruj 2012, 16:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Ministry of Sound je napisao/la:
Potvrda da su gro konvertita na islam psihički labilni, mentalno poremećeni ljudi ili zatvorska populacija. To su činjenice, ne predrasude. Nije navedeno tko mu je otac, da nije neki Arap?

Inače mi nije poznato da na području Zagreba djeluju vehabije ili bilo što odgovara opisu "islamske sekte" (ukoliko sam termin nije kvalifikacija upućena na račun svih muslimana).

Inače, Blic samo prenosi Večernjak. Pročitao sam izvorni članak u Večernjaku, samo ne znam je li online.


Je, on-line je samo treba pročačkati malo. Mislim da je bio i udarna vijest online .

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 25 ruj 2012, 13:03 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
http://www.vecernji.hr/regije/iskapila- ... nak-456438
Zenska dobila rakijadu? Sto je to? :scared :zubati

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 25 ruj 2012, 15:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/grupa_mladi_napustimo_hrvatsku_postala_hit_na_fejsu_/1072147.html

Citat:
Grupa 'Mladi napustimo Hrvatsku' postala hit na Fejsu

slika

Facebook stranicu osnovao je mladi ekonomist koji je na usavršavanju i radu u Njemačkoj, a u 24 sata skupila je više od 18.000 lajkova.

Da mladi uvelike razmišljaju o odlasku iz Hrvatske u potrazi za boljim uvjetima života potvrđuje i činjenica da je Facebook stranica 'Mladi napustimo Hrvatsku', prikupila više od 18 tisuća 'lajkova' u roku 24 sata.

Komentarima su se javili brojni građani, te je krenula opširna razmjena podataka o uvjetima života u drugim zemljama te o načinima kako se dolazi do posla izvan Hrvatske.

Osim korisnih savjeta javljaju se i protivnici prakse u kojoj mladi 'trbuhom za kruhom' napuštaju domovinu, a jedan od takvih zatražio je da mu se objasni 'zašto bi netko napustio Hrvatsku u nadi da će mu biti puno bolje'?

Kako piše portal danas.hr, osnivač stranice je mladi hrvatski ekonomist koji je još 2008. godine otišao na razmjenu u Beč, a zatim i na usavršavanje i rad u Njemačku.

- Razlog mog odlaska bio je očit,osjećao sam se skučeno u ovom malom i zatvorenom društvu koje ne vidi dalje od vlastitih granica ili granica bivše nam Jugoslavije, rekao je osnivač.

Između ostalog dodao je cilj stranice koju je osnovao 'pružiti priliku mladima da odu u svijet i vide kako je lijep, da upiju od njega sve ono dobro i donesu natrag u Hrvatsku' te rekao da ništa ne radi zbog samopromocije.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 25 ruj 2012, 16:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ministry of Sound je napisao/la:
- Razlog mog odlaska bio je očit,osjećao sam se skučeno u ovom malom i zatvorenom društvu koje ne vidi dalje od vlastitih granica ili granica bivše nam Jugoslavije, rekao je osnivač.


Još što bih ovakve rado namlatio. Ovakvi na zapadu neće ni da se druže sa stranicma, jebeni bečki konjušari.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 28 ruj 2012, 20:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 lis 2011, 03:29
Postovi: 2574
Lokacija: Glavni stan
Citat:
Napad na prostorije i članove sisačkog HSP-a

slika

U petak navečer, tijekom redovnog sastanka Izvršnog odbora HSP-a podružnice Sisak u novim prostorijama stranke u ulici S. i A. Radića 30., za sada nepoznata osoba, bacila je komad betona kroz staklenu stijenu prostorije stranke.

Betonski blok, težine preko 2 kg, probio je staklenu stijenu, i za nekoliko centimetara promašio tri članice Izvršnog odbora, zasuvši ih razbijenim staklom, priopćeno je iz HSP-a. Na svu sreću, sve je prošlo bez povreda prisutnih članova stranke, a u HSP-u smatraju da jeozlijeđivanje ljudi i bio cilj napada.

“Kao što je očito, predizborna zastrašivanja su počela, nekome smeta konsolidirana Hrvatska stranka prava, koja je usprkos niza podmetanja i sabotaža, uspjela vratiti svoje mjesto na političkoj karti Siska. Nekome, sigurno smeta i mogućnost da se glasno progovori o milijunskim krađama, nepotizmu, samovlasti i autokratskom ponašanju nekih osoba u političkom i izvršnom životu grada koje graniči sa najsilovitijim primjerima vojnih diktatura. U svakom slučaju Grad Sisak, je postao grad nesiguran za život i rad, mjesto u kojem se njegovi građani neće usuditi izaći na ulice nakon zalaska sunca, a ništa sigurniji neće biti ni u svojim domovina, što pokazuje ovaj kukavički napad. Stoga, još jednom poručujemo svim Siščanima, bez obzira na nezakonito oduzimanje bivših stranačkih prostorija, inventara, dokumetacije , krađe viječničkih mandata i ovog nanovjeg fizičkog napada , da nećemo odustati od političke borbe za dobrobit građana Siska.” – stoji u priopćenju sisačkog HSP-a kojeg je potpisao predsjednik ogranka Zdenko Koren.

http://www.sisak.info/napad-na-prostori ... kog-hsp-a/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 28 ruj 2012, 20:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
pozitivac je napisao/la:
Citat:
Napad na prostorije i članove sisačkog HSP-a

slika

U petak navečer, tijekom redovnog sastanka Izvršnog odbora HSP-a podružnice Sisak u novim prostorijama stranke u ulici S. i A. Radića 30., za sada nepoznata osoba, bacila je komad betona kroz staklenu stijenu prostorije stranke.

Betonski blok, težine preko 2 kg, probio je staklenu stijenu, i za nekoliko centimetara promašio tri članice Izvršnog odbora, zasuvši ih razbijenim staklom, priopćeno je iz HSP-a. Na svu sreću, sve je prošlo bez povreda prisutnih članova stranke, a u HSP-u smatraju da jeozlijeđivanje ljudi i bio cilj napada.

“Kao što je očito, predizborna zastrašivanja su počela, nekome smeta konsolidirana Hrvatska stranka prava, koja je usprkos niza podmetanja i sabotaža, uspjela vratiti svoje mjesto na političkoj karti Siska. Nekome, sigurno smeta i mogućnost da se glasno progovori o milijunskim krađama, nepotizmu, samovlasti i autokratskom ponašanju nekih osoba u političkom i izvršnom životu grada koje graniči sa najsilovitijim primjerima vojnih diktatura. U svakom slučaju Grad Sisak, je postao grad nesiguran za život i rad, mjesto u kojem se njegovi građani neće usuditi izaći na ulice nakon zalaska sunca, a ništa sigurniji neće biti ni u svojim domovina, što pokazuje ovaj kukavički napad. Stoga, još jednom poručujemo svim Siščanima, bez obzira na nezakonito oduzimanje bivših stranačkih prostorija, inventara, dokumetacije , krađe viječničkih mandata i ovog nanovjeg fizičkog napada , da nećemo odustati od političke borbe za dobrobit građana Siska.” – stoji u priopćenju sisačkog HSP-a kojeg je potpisao predsjednik ogranka Zdenko Koren.

http://www.sisak.info/napad-na-prostori ... kog-hsp-a/


=))

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 28 ruj 2012, 21:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 lis 2011, 03:29
Postovi: 2574
Lokacija: Glavni stan
Zadre, otkad su ovi malobrojni pravaši koji su ostali u Srbovom HSP-u počeli pričat protiv tvojih, počelo im oduzimat prostorije i nesigurno se osjećaju. Glavni osumnjičeni su Ružini i tvoji, a može bit i da je neki ogorčeni ljevičar


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 28 ruj 2012, 21:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
pozitivac je napisao/la:
Zadre, otkad su ovi malobrojni pravaši koji su ostali u Srbovom HSP-u počeli pričat protiv tvojih, počelo im oduzimat prostorije i nesigurno se osjećaju. Glavni osumljičeni su Ružini i tvoji, a može bit i da je neki ogorčeni ljevičar


HSP Srb-Đapić treba satrati u prah kako god bilo.
Inače biti će zanimljiv Osijek na lokalnim izborima toliko šareno ne će ni u jednom gradu biti .

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 28 ruj 2012, 21:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 lis 2011, 03:29
Postovi: 2574
Lokacija: Glavni stan
Zadar1993 je napisao/la:
HSP Srb-Đapić treba satrati u prah kako god bilo.
Inače biti će zanimljiv Osijek na lokalnim izborima toliko šareno ne će ni u jednom gradu biti .


Osijek je stvarno nemoguće predvidjeti, mada ja mislim da će pravaši tamo žešće popušiti, a HDSSB domoljubi-autonomaši dodatno povećati rejting stranke. U Sisku predviđam pobjedu SDP-a, uvijek je bilo napeto između ljevice i desnice, ali ljevica je sada složna, dok bi raskol u HSP-u i prelazak većine pravaša kod Ruže, ipak mogao podijeliti desnicu, pošto masa ljudi ipak ne zna detalje o političkoj sceni, pa će glasati za HSP, iako to nije više ista stranka. A ovi Ružini isto možda neće odma sa HDZ-om, možda će tek nakon izbora biti suradnja, dok preostali u Srbovom HSP-u reže samo na HDZ, uspoređuju gradske vlasti vaših sa vojnim diktaturama, nisu normalni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 28 ruj 2012, 21:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ožu 2012, 07:39
Postovi: 1695
Ja se nadam apsolutnoj propasti HSP-a, te nakon toga ujedinjnju Srba, Parage i A-HSP u apsolutno najretardiraniju i najbeskorisniju stranku u RH.

_________________
Neću NATO
Hoću na te


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 28 ruj 2012, 21:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
pozitivac je napisao/la:
Zadar1993 je napisao/la:
HSP Srb-Đapić treba satrati u prah kako god bilo.
Inače biti će zanimljiv Osijek na lokalnim izborima toliko šareno ne će ni u jednom gradu biti .


Osijek je stvarno nemoguće predvidjeti, mada ja mislim da će pravaši tamo žešće popušiti, a HDSSB domoljubi-autonomaši dodatno povećati rejting stranke. U Sisku predviđam pobjedu SDP-a, uvijek je bilo napeto između ljevice i desnice, ali ljevica je sada složna, dok bi raskol u HSP-u i prelazak većine pravaša kod Ruže, ipak mogao podijeliti desnicu, pošto masa ljudi ipak ne zna detalje o političkoj sceni, pa će glasati za HSP, iako to nije više ista stranka. A ovi Ružini isto možda neće odma sa HDZ-om, možda će tek nakon izbora biti suradnja, dok preostali u Srbovom HSP-u reže samo na HDZ, uspoređuju gradske vlasti vaših sa vojnim diktaturama, nisu normalni.


HDSSB je sada u naponu snage, ukoliko ikad DORH proradi kao normalna državna institucija, oni i (no offense) SDPovci su prvi koji bi se mogli naći na udaru pošto ih se sada "zanemaruje" .
U Osijeku SDP ne će dobiti gradonačelnika, ali bi mogao dobiti prvi put (relativnu) većinu u vijeću.

Sisak je druga priča, vidjet ćemo kako će se odigrati. Tamo HDZ ne stoji kao nekad, a uvelike prste u tome ima dr.Ivo i njegovo poklapanje gradonačenika Siska na svečanoj sjednici Vlade kojoj je potonji bio domaćin.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 28 ruj 2012, 21:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
limpus je napisao/la:
Ja se nadam apsolutnoj propasti HSP-a, te nakon toga ujedinjnju Srba, Parage i A-HSP u apsolutno najretardiraniju i najbeskorisniju stranku u RH.


Slažem se, najbolja opcija kako bi se odrezalo maligno tkivo hrvatske desnice.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 28 ruj 2012, 21:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 lis 2011, 03:29
Postovi: 2574
Lokacija: Glavni stan
Zadar1993 je napisao/la:
Sisak je druga priča, vidjet ćemo kako će se odigrati. Tamo HDZ ne stoji kao nekad, a uvelike prste u tome ima dr.Ivo i njegovo poklapanje gradonačenika Siska na svečanoj sjednici Vlade kojoj je potonji bio domaćin.


Čudi me što uopće znaš za tu neviđenu sramotu, svaka čast. Pintarić je čovjek koji je uspio oprati imidž HDZ-a u Sisku i vratiti povjerenje građana, jer pojedini stranački ljudi iz ratnih vremena su među narodom postali poznati kao profiteri u sprezi sa onima za koje je javna tajna da su teški kriminalci. I nakon tog uspješnog djelovanja Pintarića, dođe Ivo, ušutkava ga i posere ko najveću budalu. To je stvarno naštetilo ugledu stranke, ali i nedavan povratak nekih starih, među narodom omraženih kadrova iz ratnih vremena.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 28 ruj 2012, 21:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
pozitivac je napisao/la:
Zadar1993 je napisao/la:
Sisak je druga priča, vidjet ćemo kako će se odigrati. Tamo HDZ ne stoji kao nekad, a uvelike prste u tome ima dr.Ivo i njegovo poklapanje gradonačenika Siska na svečanoj sjednici Vlade kojoj je potonji bio domaćin.


Čudi me što uopće znaš za tu neviđenu sramotu, svaka čast. Pintarić je čovjek koji je uspio oprati imidž HDZ-a u Sisku i vratiti povjerenje građana, jer pojedini stranački ljudi iz ratnih vremena su među narodom postali poznati kao profiteri u sprezi sa onima za koje je javna tajna da su teški kriminalci. I nakon tog uspješnog djelovanja Pintarića, dođe Ivo, ušutkava ga i posere ko najveću budalu. To je stvarno naštetilo ugledu stranke, ali i nedavan povratak nekih starih, među narodom omraženih kadrova iz ratnih vremena.


Kako ne bih znao ? Sjećam se da sam se ja zacrvenio ko da je mene posrao dr. Ivo .

Povratak tih istih likova nema veze doduše sa ovime što je poliglot napravio, već sa izborima. O ovome ćemo na PPu .

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 29 ruj 2012, 10:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
slika

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 29 ruj 2012, 11:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ožu 2012, 07:39
Postovi: 1695
pozitivac je napisao/la:
dok bi raskol u HSP-u i prelazak većine pravaša kod Ruže, ipak mogao podijeliti desnicu, pošto masa ljudi ipak ne zna detalje o političkoj sceni, pa će glasati za HSP, iako to nije više ista stranka. A ovi Ružini isto možda neće odma sa HDZ-om, možda će tek nakon izbora biti suradnja, dok preostali u Srbovom HSP-u reže samo na HDZ, uspoređuju gradske vlasti vaših sa vojnim diktaturama, nisu normalni.


Da se osvrnem na ovo. U danšnjem je Večernjaku intervju s Milijanom Brkićem i on reče da će HDZ koalirati i s HSP-om i s HSP AS-om. No nažalost nije rekao odnosi li se to na lokalne izbore, parlamentarne izbore ili oboje.

_________________
Neću NATO
Hoću na te


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 29 ruj 2012, 11:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 lis 2011, 03:29
Postovi: 2574
Lokacija: Glavni stan
limpus je napisao/la:
pozitivac je napisao/la:
dok bi raskol u HSP-u i prelazak većine pravaša kod Ruže, ipak mogao podijeliti desnicu, pošto masa ljudi ipak ne zna detalje o političkoj sceni, pa će glasati za HSP, iako to nije više ista stranka. A ovi Ružini isto možda neće odma sa HDZ-om, možda će tek nakon izbora biti suradnja, dok preostali u Srbovom HSP-u reže samo na HDZ, uspoređuju gradske vlasti vaših sa vojnim diktaturama, nisu normalni.


Da se osvrnem na ovo. U danšnjem je Večernjaku intervju s Milijanom Brkićem i on reče da će HDZ koalirati i s HSP-om i s HSP AS-om. No nažalost nije rekao odnosi li se to na lokalne izbore, parlamentarne izbore ili oboje.


Rekao je nešto slično i Karamarko, ali u Sisku će ostaci ostataka HSP-a sa HČSP-om, za kojeg se slabo zna da postoji. Njihova retorika ne ostavlja ama baš nikakvu mogućnost za suradnju sa lokalnim HDZ-om, a još manje sa Ružinim pravašima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 29 ruj 2012, 12:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ožu 2012, 07:39
Postovi: 1695
pozitivac je napisao/la:
limpus je napisao/la:

Da se osvrnem na ovo. U danšnjem je Večernjaku intervju s Milijanom Brkićem i on reče da će HDZ koalirati i s HSP-om i s HSP AS-om. No nažalost nije rekao odnosi li se to na lokalne izbore, parlamentarne izbore ili oboje.


Rekao je nešto slično i Karamarko, ali u Sisku će ostaci ostataka HSP-a sa HČSP-om, za kojeg se slabo zna da postoji. Njihova retorika ne ostavlja ama baš nikakvu mogućnost za suradnju sa lokalnim HDZ-om, a još manje sa Ružinim pravašima.


Da, tome se i ja nadam. Sklapanjem koalicije HDZ-HSP AS, pa će samim time HSP odbiti biti dio te koalicije zbog HSP AS-a, te odvesti sebe u političku povijest.

_________________
Neću NATO
Hoću na te


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 30 ruj 2012, 09:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ožu 2012, 07:39
Postovi: 1695
Što se HSP AS tiče:

Citat:
Prihvaćen je način izlaska stranke na predstojeće lokalne izbore u 2013. godini. On je u skladu sa Statutom prepušten na odlučivanje stranačkim organizacijama na razinama Županijskih vijeća te gradskih i općinskih Podružnica. Jednoglasno je prihvaćen Sporazum o trajnoj političkoj suradnji sa HDZ-om za parlamentarne izbore i izbore za Europski parlament. Na tragu prihvaćenog Sporazuma preporuča se organizacijama stranke na nižim razinama izlazak na lokalne izbore sa strankama pravaškog, starčevićanskog, demokršćanskog i domoljubnog korpusa.


http://www.hsp-ante-starcevic.hr/index. ... =311%3Asdz

_________________
Neću NATO
Hoću na te


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 30 ruj 2012, 09:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
limpus je napisao/la:
Što se HSP AS tiče:

Citat:
Prihvaćen je način izlaska stranke na predstojeće lokalne izbore u 2013. godini. On je u skladu sa Statutom prepušten na odlučivanje stranačkim organizacijama na razinama Županijskih vijeća te gradskih i općinskih Podružnica. Jednoglasno je prihvaćen Sporazum o trajnoj političkoj suradnji sa HDZ-om za parlamentarne izbore i izbore za Europski parlament. Na tragu prihvaćenog Sporazuma preporuča se organizacijama stranke na nižim razinama izlazak na lokalne izbore sa strankama pravaškog, starčevićanskog, demokršćanskog i domoljubnog korpusa.


http://www.hsp-ante-starcevic.hr/index. ... =311%3Asdz


Vrlo dobro.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 01 lis 2012, 07:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
slika

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 05 lis 2012, 12:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ožu 2012, 07:39
Postovi: 1695
Zadar1993 je napisao/la:
limpus je napisao/la:


Vrlo dobro.


Izgleda da stvar postaje službena.

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/k ... 97844.html

_________________
Neću NATO
Hoću na te


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 14053 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 563  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Imota i 21 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO