HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 16:55.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 203 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Srbin na proslavi Oluje
PostPostano: 03 kol 2020, 16:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Po meni totalno besmislen način priblizavanja dva naroda ili čega već.
Šta god da Vučić i Dodik pričali jasno je da Pupavac ne bi to uradio bez njihove dozvole.
Oluja je proslava protjerivanja Srba i ne znam kakav je smisao iste ako će Srbi prisustvovati.
Ne znam, vidićemo što će proisteći iz svega ovog al pišamo sami po sebi. Zašto? Čuće se... valjda...

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbin na proslavi Oluje
PostPostano: 03 kol 2020, 16:45 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
novovrijeme je napisao/la:
Po meni totalno besmislen način priblizavanja dva naroda ili čega već.
Šta god da Vučić i Dodik pričali jasno je da Pupavac ne bi to uradio bez njihove dozvole.
Oluja je proslava protjerivanja Srba i ne znam kakav je smisao iste ako će Srbi prisustvovati.
Ne znam, vidićemo što će proisteći iz svega ovog al pišamo sami po sebi. Zašto? Čuće se... valjda...

Eno imas na jutarnjem kako ce 80 srpskih sela dobiti struju i vodu zarad tog poteza. Mora se ćato dodatno dodvorit eu institucijama...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbin na proslavi Oluje
PostPostano: 03 kol 2020, 16:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58281
Lokacija: DAZP HQ
On iz Šibenika, tata mu sudjelovao u Oluji, vjerojatno je dosad 10 puta slavio Oluju dok nije postao profesionalni Srbin.
I odličan Plenkovićev potez.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbin na proslavi Oluje
PostPostano: 03 kol 2020, 16:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
"Priča jednog Srbina iz Hrvatske

U Knin dolazim kao potpredsjednik Vlade Republike Hrvatske zadužen za ljudska prava. Kao član Vlade, Srbin iz Hrvatske, svjestan opterećenja ratnog nasljeđa u društvu koje osjećaju Srbi u Hrvatskoj, ali ne samo oni, nego i svi građani Republike Hrvatske, moram razmišljati racionalno i odgovorno te pokušati doprinijeti boljem društvu i građenju kulture mira.

Nije mi bilo lako donijeti ovu odluku kako zbog privatne obiteljske tragedije, tako zbog svih onih Srba koji su u Oluji nekog izgubili, onih koji su u izbjeglištvu kao i onih koji su se vratili iako im je proces povratka opstruiran. Sudbinu tih ljudi dobro znam jer skoro cijeli profesionalni i politički staž, proteklih 18 godina, pomažem u rješavanju njihovih problema.

Ovih dana dok sam razmišljao što učiniti prisjetio sam se svojeg doživljaja Oluje. Samu Oluju sam dočekao u rodnom Šibeniku, brinući tih dana za oca koji je bio mobiliziran kao hrvatski vojnik, za svoje prijatelje koji su bili u Hrvatskoj vojsci, kao i za rodbinu koja je bila na drugoj strani.

Zahvaljivao sam tih dana Bogu što se otac vratio živ i zdrav i što su svi koje sam poznavao bili dobro.

Nakon što je otac demobiliziran odlazili smo na selo Bribirske Mostine gdje sam svjedočio pljački napuštenih srpskih kuća. Obilazili smo babu, očevu majku koja je ostala nakon Oluje tamo živjeti. Nije htjela napuštati svoju kuću, nije htjela poći ni k nama u Šibenik.

Početkom rujna otišao sam u Rijeku zbog fakultetskih obaveza. Sedmog rujna kasno popodne nazvala me sestra. Išla je s ćaćom obići babu.

Našli su je mrtvu, bila je ubijena vatrenim oružjem iz neposredne blizine. Ubojica je pronađen slučajno zbog vlastitog bahaćenja, smatrajući da nitko neće istraživati ubojstvo 'četnikuše', kako je sam rekao. Osuđen je na 7,5 godina, da bi izašao za 3,5 godine, nakon što je dobio predsjednikovo pomilovanje.

S teretom ove obiteljske tragedije, pa i kroz bol mojeg pokojnog oca, odluku da idem na obilježavanje Oluje u Knin mi je bilo još teže donijeti. Meni, koji sam dobio Domovnicu tek nakon Oluje premda sam rođen i cijeli život živio u Šibeniku.

U Knin idem otvorena srca, iskreno, s nadom da ova Vlada može napraviti taj tako važan korak, korak prema budućnosti, boljem društvu, društvu razumijevanja, poštovanja i tolerancije i da možemo izaći iz rovova u kojima smo ukopani. Nakon 25 godina potrebno je prestati s mržnjom, prestati s ratom.

A rat za mnoge u društvu, nažalost, nije gotov, i to najbolje znaju djeca srpske nacionalnosti koja u svojim školama moraju trpjeti stigmu zbog nečeg s čime ni njihovi roditelji nemaju veze, i koja moraju osjećati krivnju samo zato što su Srbi. Baš kao što je to osjećala moja generacija tijekom i nakon rata.

Idem, jer želim olakšati njihovu budućnost. Idem jer mislim da je sazrio trenutak da politika razumijevanja i poštovanja drugog pobijedi politiku mržnje.

Oluja nije samo vojno-redarstvena akcija, ona je i golema kolektivna trauma. Za Hrvate je ona simbol početka dugo žuđenog mira i prestanka okupacije, za Srbe je ona trauma početka novog egzodusa, stradanja, straha, neizvjesnosti i nemogućnosti povratka u svoje domove.

Svjestan sam da moj dolazak u Knin neće kod većine promijeniti dva različita pogleda na Oluju, ali sam voljan prihvatiti svaku gestu koje ide ka tome da zajedničkom tolerancijom i uvažavanjem sami sebe potvrdimo kao demokratsko društvo koje može ostvariti suživot i prosperitet, bez obzira na svaku razliku, pa tako i onu u tumačenju zajedničke povijesti.

Od mog odlaska u Knin, puno je važnije graditi atmosferu pomirenja i dijaloga u kojem kao društvo moramo priznati i prihvatiti sve žrtve bez obzira na nacionalnost.
01. avgust 2020.", napisao je na Facebooku.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbin na proslavi Oluje
PostPostano: 03 kol 2020, 17:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20466
dudu je napisao/la:
On iz Šibenika, tata mu sudjelovao u Oluji, vjerojatno je dosad 10 puta slavio Oluju dok nije postao profesionalni Srbin.
I odličan Plenkovićev potez.

Potez bi bio još bolji da nije uzeo Srbe u vladu, tada bi se ovo komemoriranje zajedničko činilo stvarno iskreno ovako ipak daje sumnja da se radi o političkoj trgovini.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbin na proslavi Oluje
PostPostano: 03 kol 2020, 17:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20466
novovrijeme je napisao/la:
Po meni totalno besmislen način priblizavanja dva naroda ili čega već.
Šta god da Vučić i Dodik pričali jasno je da Pupavac ne bi to uradio bez njihove dozvole.
Oluja je proslava protjerivanja Srba i ne znam kakav je smisao iste ako će Srbi prisustvovati.
Ne znam, vidićemo što će proisteći iz svega ovog al pišamo sami po sebi. Zašto? Čuće se... valjda...

Hrvatska ovime pokušava izgraditi normalne odnose sa preostalim Hrvatskim Srbima preko legitimnih pretstavnika lokalnih Srba.
Nema se Beograd ili Banja Luka što miješati u ovo.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbin na proslavi Oluje
PostPostano: 03 kol 2020, 17:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 sij 2014, 18:23
Postovi: 625
novovrijeme je napisao/la:
Po meni totalno besmislen način priblizavanja dva naroda ili čega već.
Šta god da Vučić i Dodik pričali jasno je da Pupavac ne bi to uradio bez njihove dozvole.
Oluja je proslava protjerivanja Srba i ne znam kakav je smisao iste ako će Srbi prisustvovati.
Ne znam, vidićemo što će proisteći iz svega ovog al pišamo sami po sebi. Zašto? Čuće se... valjda...


Oluja je proslava kraja rata! i nakon 25 godina ovo je dobar potez za poboljšanje međunacionalnih odnosa u Hrvatskoj i nebitno je šta ti, Dodo ili onaj ratni huškač i četničko smeće sere!!!

Ovim Srbi iz Hrvatske konačno (simbolično) prihvataju odgovornost za sve što su uradili svojim sunarodnjacima od 91-95 ali isto tako važno ovim potezom prihvaćaju da im je Hrvatska država…

Isto tako pozdravljam i odlazak u Grubore i iskreno odavnje počasti pobijenim Srbima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbin na proslavi Oluje
PostPostano: 03 kol 2020, 17:15 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
https://studiob.rs/srbija-u-raci-obelez ... a-u-oluji/

Vučić je pre nekoliko dana najavio da će Srbija i Republika Srpska 4. avgusta zajedno obeležiti veliku srpsku tragediju – progon 250.000 Srba iz Hrvatske.

„Obeležićemo, bez prisustva velikog broja ljudi, tamo gde smo to učinili prvi put zajedno 2015, na Rači, gde ćemo postaviti i spomen obeležje. Na tom mestu, kada bude izgrađen most, koji je najveći broj izbeglica na traktorima prešao, napravićemo, zajedno sa RS spomen park“, rekao je predsednik Srbije.

Pored državnog vrha Srbije, obeležavanju u Rači, kao predstavnici Srba u Hrvatskoj, prisustvovaće deca iz kolone, koja su pre 25 godina prešla u toj koloni u Srbiju, a onda su se, nakon nekoliko godina, u želji i čežnji za zavičajem, vratili i počeli da obnavljaju svoj i život svog naroda u Hrvatskoj i sada tamo žive.

Predsednik SDS S Milorad Pupovac rekao je da će u Rači biti četvoro mladih, među kojima i Anja Šimpraga, poslanica u Saboru, dok su ostali predsednici opština ili zamenici predsednika opština u kojima Srbi imaju relativnu većinu ili je u njima najveći broj Srba koji žive u Hrvatskoj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbin na proslavi Oluje
PostPostano: 03 kol 2020, 17:17 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2018, 13:47
Postovi: 2828
Ovo je samo pokazatelj koliko je hrvatska desnica ustaska i megalomanska. Jedina srpska stranka u Hrvatskoj je "srpska" koliko je i Komsic "Hrvat", dakle fiktivno srpska stranka u sluzbi Hrvatskih interesa. Pupovac Tudjmanov Srbin od pocetka do kraja i oni opet nesto seru ne valja im ni Pupovac, ko kad Muslimanima ne bi valjao Komsic.

_________________
08. 01. 2019. BN TV: U toku su poslednje pripreme za sutrašnju svečanu manifestaciju proslave neustavnog "Dana RS".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbin na proslavi Oluje
PostPostano: 03 kol 2020, 17:25 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2020, 18:34
Postovi: 3772
Fela Kuti je napisao/la:
Oluja je proslava kraja rata! i nakon 25 godina ovo je dobar potez za poboljšanje međunacionalnih odnosa u Hrvatskoj i nebitno je šta ti, Dodo ili onaj ratni huškač i četničko smeće sere!!!

Ovim Srbi iz Hrvatske konačno (simbolično) prihvataju odgovornost za sve što su uradili svojim sunarodnjacima od 91-95 ali isto tako važno ovim potezom prihvaćaju da im je Hrvatska država…

Isto tako pozdravljam i odlazak u Grubore i iskreno odavnje počasti pobijenim Srbima.

A sto vi onda ne slavite Blajburg kao kraj rata i konacni poraz hrvatskih fasista? Ili recimo operaciju Koridor kojom je zavrsen rat u Posavini. Ili Vukovar 1991. jer je tada prestao rat u istocnoj Slavoniji. To bi takodje znatno poboljsalo medjunacionalne odnose.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbin na proslavi Oluje
PostPostano: 03 kol 2020, 17:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
karadzic je napisao/la:
Ovo je samo pokazatelj koliko je hrvatska desnica ustaska i megalomanska. Jedina srpska stranka u Hrvatskoj je "srpska" koliko je i Komsic "Hrvat", dakle fiktivno srpska stranka u sluzbi Hrvatskih interesa. Pupovac Tudjmanov Srbin od pocetka do kraja i oni opet nesto seru ne valja im ni Pupovac, ko kad Muslimanima ne bi valjao Komsic.


Pa nije baš Komšić.
Pupovca su izabrali Srbi a Komšića Muslimani. Pupovac obilazi sva srpska stratišta a Komšić muslimanska.
Pupovac je non stop sa Dodikom i Vučićem a Komšić sa muslimanskim liderima.
Jasno je ko dan da Pupovac ovo radi u dogovoru sa Vučićem i Dodikom. Pitanje je samo - zašto?

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbin na proslavi Oluje
PostPostano: 03 kol 2020, 17:28 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
karadzic je napisao/la:
Ovo je samo pokazatelj koliko je hrvatska desnica ustaska i megalomanska. Jedina srpska stranka u Hrvatskoj je "srpska" koliko je i Komsic "Hrvat", dakle fiktivno srpska stranka u sluzbi Hrvatskih interesa. Pupovac Tudjmanov Srbin od pocetka do kraja i oni opet nesto seru ne valja im ni Pupovac, ko kad Muslimanima ne bi valjao Komsic.

Pupovac je na Rači godinama sa radikalima bivšim koji su započeli ratove devedesetih i predstavnicima Krajine, neusporediv je s Komšićem sve dok Hrvati ne mogu biti u Saboru Srbije i od devedesetih postoji projekt da ih se pretvori u Bunjevce i Šokce.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbin na proslavi Oluje
PostPostano: 03 kol 2020, 17:29 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4138
Imali smo u NDH ministre u Pavelićevoj vladi,tako da ovo prisustvo Miloševića je bezazleno. Čovjek hoće da nazdravi protjerivanje svojih. Ako mu je to ćeif neka ga.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbin na proslavi Oluje
PostPostano: 03 kol 2020, 17:30 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
novovrijeme je napisao/la:
karadzic je napisao/la:
Ovo je samo pokazatelj koliko je hrvatska desnica ustaska i megalomanska. Jedina srpska stranka u Hrvatskoj je "srpska" koliko je i Komsic "Hrvat", dakle fiktivno srpska stranka u sluzbi Hrvatskih interesa. Pupovac Tudjmanov Srbin od pocetka do kraja i oni opet nesto seru ne valja im ni Pupovac, ko kad Muslimanima ne bi valjao Komsic.


Pa nije baš Komšić.
Pupovca su izabrali Srbi a Komšića Muslimani. Pupovac obilazi sva srpska stratišta a Komšić muslimanska.
Pupovac je non stop sa Dodikom i Vučićem a Komšić sa muslimanskim liderima.
Jasno je ko dan da Pupovac ovo radi u dogovoru sa Vučićem i Dodikom. Pitanje je samo - zašto?

Zato jer su došle 2 stranke u Sabor-Most i DP koje žele ukidanje njemu svih manjinskih prava koja nema nijedna država u Europi.

Pritisak je i na HDZ-u zbog biračkog tijela i HDZ je napravio ovo dok 4 predstavnika SDSS-a su na Rači, to nijedan medij neće prenijeti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbin na proslavi Oluje
PostPostano: 03 kol 2020, 17:30 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Ni meni bas nije jasno kako jedan Srbin moze ici na obiljezavanje Oluje. Da mene i moj narod vojno poraze muslimani i da idem na neko obiljezavanje muslimanske pobjede.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbin na proslavi Oluje
PostPostano: 03 kol 2020, 17:33 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
novovrijeme je napisao/la:
karadzic je napisao/la:
Ovo je samo pokazatelj koliko je hrvatska desnica ustaska i megalomanska. Jedina srpska stranka u Hrvatskoj je "srpska" koliko je i Komsic "Hrvat", dakle fiktivno srpska stranka u sluzbi Hrvatskih interesa. Pupovac Tudjmanov Srbin od pocetka do kraja i oni opet nesto seru ne valja im ni Pupovac, ko kad Muslimanima ne bi valjao Komsic.


Pa nije baš Komšić.
Pupovca su izabrali Srbi a Komšića Muslimani. Pupovac obilazi sva srpska stratišta a Komšić muslimanska.
Pupovac je non stop sa Dodikom i Vučićem a Komšić sa muslimanskim liderima.
Jasno je ko dan da Pupovac ovo radi u dogovoru sa Vučićem i Dodikom. Pitanje je samo - zašto?


Da, to je glupa usporedba. Pupovac je prozivao Tudjmana za progon Srba itd, zapravo i egzistira na tome da stalno trazi neke ustase u hrvatskoj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbin na proslavi Oluje
PostPostano: 03 kol 2020, 17:33 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
slika


Ova danas vam je na Rači, pričam za Hrvate


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbin na proslavi Oluje
PostPostano: 03 kol 2020, 17:33 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2018, 13:47
Postovi: 2828
Pupovac je Hrvat bio i ostao i to se ne bi promenilo cak i kad ne bi počeo da slavi Oluju.

_________________
08. 01. 2019. BN TV: U toku su poslednje pripreme za sutrašnju svečanu manifestaciju proslave neustavnog "Dana RS".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbin na proslavi Oluje
PostPostano: 03 kol 2020, 17:37 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Dobijem transfer neugodnosti kad čitam ovu šlapu koja prima 3 000 eura u Saboru RH sa njenom pričom o traktoru, torbici itd.

Di je ona djevojčica u plavom kaputicu?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbin na proslavi Oluje
PostPostano: 03 kol 2020, 17:42 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10365
Pupovac je Jugoslaven.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbin na proslavi Oluje
PostPostano: 03 kol 2020, 17:44 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
S druge strane zamisli da si u Oluji Srbin i da ti ista vojska ubije majku što je se dogodilo ocu ovog Borisa Mloševića.

To je sramota i da sam na njegovom mjestu nebi obilježavao Oluju, njega razumin i ne kužim zašto odlazi obilježavati dok bi ovu s Rače na glavu izbacio iz Sabora sve skupa s Pupovcem koji odlazi do Vučića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbin na proslavi Oluje
PostPostano: 03 kol 2020, 17:44 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4138
Izborna je godina. Očekujmo zaoštravanje situacije i dalje. Srbin na proslavi Oluje. Dodik i Vučić u Drvaru na komemoraciji. Zapaljive izjave. Razbijanje ćiriličnih tabli,kamenovanje crkava katoličkih i pravoslavnih.
Do kraja godine treba pratiti putovanja ili neko konkurse za posao. Za dnevno politička zbivanja isključiti mozak do kraja novembra


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbin na proslavi Oluje
PostPostano: 03 kol 2020, 17:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 sij 2014, 18:23
Postovi: 625
karadzic je napisao/la:
Ovo je samo pokazatelj koliko je hrvatska desnica ustaska i megalomanska. Jedina srpska stranka u Hrvatskoj je "srpska" koliko je i Komsic "Hrvat", dakle fiktivno srpska stranka u sluzbi Hrvatskih interesa. Pupovac Tudjmanov Srbin od pocetka do kraja i oni opet nesto seru ne valja im ni Pupovac, ko kad Muslimanima ne bi valjao Komsic.


Šta je konkretno pokazatelj da je “hrvatska desnica ustaska i megalomanska”? Šta?

Nemoj svoje subjektivno mišljenje izvlačiti iz guzice!
Konkretno, na kojim činjenicama zasnivaš svoje mišljenje?

Ko je konkretno na vlasti u Hrvatskoj danas Ustaša? ili u zadnji 20 godina?
Je li Milanović Ustaša? Jesu li Plenković i njegov centar desno HDZ Ustaše? (koji drži vlast sa manjincima Srbima skoro 4 godine i izgleda držače je i sljedeče 4 godine).
Jesu li Sanader, Kosor, Josipović,Račan ili Mesić (okey, ovaj zadnji je imao svojih faza) Ustaše?

Danas od 151 saborska zastupnika možda nekih 7-8 cirkusanata (svi su u opoziciji) da im se može pripisat pridjev “Ustaša” i to nategnuto.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbin na proslavi Oluje
PostPostano: 03 kol 2020, 17:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20466
karadzic je napisao/la:
Ovo je samo pokazatelj koliko je hrvatska desnica ustaska i megalomanska. Jedina srpska stranka u Hrvatskoj je "srpska" koliko je i Komsic "Hrvat", dakle fiktivno srpska stranka u sluzbi Hrvatskih interesa. Pupovac Tudjmanov Srbin od pocetka do kraja i oni opet nesto seru ne valja im ni Pupovac, ko kad Muslimanima ne bi valjao Komsic.

Za razliku od sejde, Pupovca su birali autentični predstavnici naroda. Nije on Tuđmanov ni Plenkovićev Srbin. Pupovac radi za svoje i interese SDSS-a.
Što bi vi htjeli da će vam se pustiti Srbovat u Hrvatskoj?

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbin na proslavi Oluje
PostPostano: 03 kol 2020, 17:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Lutorčina je napisao/la:
Izborna je godina. Očekujmo zaoštravanje situacije i dalje. Srbin na proslavi Oluje. Dodik i Vučić u Drvaru na komemoraciji. Zapaljive izjave. Razbijanje ćiriličnih tabli,kamenovanje crkava katoličkih i pravoslavnih.
Do kraja godine treba pratiti putovanja ili neko konkurse za posao. Za dnevno politička zbivanja isključiti mozak do kraja novembra


Mujo totalno si promasio poentu.
Ovo je samozapišavanje Srba radi nadati se nekih visih ciljeva.
Ako iduće godine predstavnik HR ne bude na Rači onda smo se i popišali i zasrali.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 203 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 27 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO