HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 12:02.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 462 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 10 lip 2019, 22:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
https://www.zabranjeni.hr/vijesti/crna-kronika/njih-15-20-trcalo-je-za-nama-i-urlikalo-di-je-srbin-opci-kaos-nakon-nocnog-izlaska-na-bracu-brutalno-pretuceni-sezonski-radnici/8987600/

'NJIH 15-20 TRČALO JE ZA NAMA I URLIKALO 'DI JE SRBIN?' Opći kaos nakon noćnog izlaska na Braču, brutalno pretučeni sezonski radnici

dobro vam ide ovaj savez, pomirba i izgradnja medjusobnog povjerenja. mogu mislit kako bi bilo da ste u ratu tek ... :biceovodobro gledam srpske pickonje kako trce oko hrvatskih turista u beogradu. kakva razlika ...

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 10 lip 2019, 22:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
dupli

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 10 lip 2019, 22:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Citat:
AMERIKA UBIJA BOSANCE: Devojka iz BIH napadnuta i pretučena u SAD!

Devojka iz BIH pretučena je u gradu u kojem je pre nekoliko dana na monstruozan način ubijen njen zemljak

Devojka stara 26 godina napadnuta je u američkom gradu Sent Luisu, a pretpostavlja se da je prebijena upravo zbog porekla.

https://www.telegraf.rs/vesti/1340687-a ... cena-u-sad


dobro vam ide ovaj savez i izgradnja NATO saveza. mogu mislit kako bi bilo da ste u ratu ko braca sa istoka... :biceovodobro gledam bosnjacke pickonje kako trce oko hambasadora u Sarajevu. kakva razlika ...

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 10 lip 2019, 23:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
To su Srbi iz hrvatskog Vukovara, hrvatski građani. Orangutani uhvaćeni i pritvoreni, pravna država radi ko urica :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 10 lip 2019, 23:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
SRBIN PREMINUO U RIJECI: Prebijan čak i kad je izgubio svest, nedeljama se borio za život (FOTO)
J. KERBLER | 10. jun 2019. 13:55 > 20:28 | Komentara: 20
U Ogulinu je umro Radoje Petković (63), istaknuti član srpske zajednice u Kastvu, gradiću na primorju, kojeg je još 24. aprila pretukao Ilija Glavić

http://91.222.4.37/vesti/naslovna/hroni ... zivot-FOTO

Ubistvo iz međunacionalne mržnje.Ubijen zato što je Srbin.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 10 lip 2019, 23:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Kačamak je napisao/la:

Ubistvo iz međunacionalne mržnje.Ubijen zato što je Srbin.


Od strane jedne nasilne budale koja je vjerojatno činila ratne zločine, i zato ga već tražili iz BIH.... Kakve god imao stavove o Srbima, ako je mogao tako lako ubiti čovjeka koga nije prije sreo mogao se vrlo lako sukobiti s nekim u kafiću i isto mu napraviti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 02:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
da se malo vratimo u povijest, stradanje srba od hrvatskih pesnica i tvrdih predmeta je uobicajena pojava u lijepoj nasoj. evo i slucajcic iz 2016. da se zadrzimo samo na zadnjih 5 godina, dosta je ... :biceovodobro

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/2147363/hrvati-pretukli-srbina-lazu-da-nije-zlocin-iz-mrznje-tukli-me-i-psovali-srpsku-majku

HRVATI PRETUKLI SRBINA: Lažu da nije zločin iz mržnje, tukli me i psovali srpsku majku !

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 04:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Stinger, sve ti je objašnjeno već milijun puta. Hrvati i Srbi u BIH ne surađuju iz ljubavi već interesa i manjka neriješenih bitnijih pitanja (pošto je svaki narod ogromnim dijelom u zasebnom entitetu i ljudi nastoje zaboraviti bitke od prije najmanje 25 god).

A oko ovih incidenata koje spominješ, ja ću ti otvoreno reći da me čudi da ih nema i po Hrvatskoj i Srbiji više, a ne manje. Obje su zemlje pune frustriranih ljudi bez ekonomske perspektive, mladeži isprana mozga, ljudi koji su od jedne ili druge strane morali bježati negdje između 1991.-1995., ljudi koji boluju od neke bolesti povezane s ratom. Izbjeglice iz naših okupiranih područja 1991./B. Posavine 1992 ili. srpske iz neokupiranih dijelova 1991./RSK/naših napredovanja 1995. u BIH nemaju previše razloga voljeti taj drugi narod, a isto su prenijeli i na svoju djecu koja možda nisu bila ni rođena u vrijeme kraja rata. Ni u jednoj od tih država nikad nije ni nedostajalo budala. To sa čitavim narodima danas i nema previše veze. Ja sam bio šokiran 2006. kad je jedan dečko tada iz razreda rekao da je preko ljeta bio u Beogradu, da je super za izać, svi se pozdravljaju sa "ćao" ili kad nam tog ljeta u centru Zg prišli neki Srbi i pitali nas gdje je dobar kafić ovdje... a to je bilo prije 13 god. Stvari su davno na općoj razini više-manje izglađene među normalnim ljudima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 07:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4386
Lokacija: Grobnik
Činjenica jest da su Srbi u Hrvatskoj strašno zaštićeni. Činjenica jest da u ovom napadu nije ozbiljnije nitko ozlieđen, a napravljena je povika kano da je izvršen neki genocid. Službena lokalna i državana vlast, ter hrvatski novinari se upravo natječu tko će pustit veću suzu zbog par ogrebotina. Da se ovo u Dalmaciji dogodilo nekim Zagrebčanima, još bi im se smijali i govorili im kako su sami krivi što su javno govorili KAJ.
Ajmo malo o činjenicama o stanju Srba u Hrvatskoj:
- O stanju Srba u Hrvatskoj dovoljno govore 3 zajamčena mjesta u Saboru.
- Mnoga mjesta po Hrvatskoj imaju službene nadpise na srbskom jeziku i ćirilici.
- NAGRADA ZA NEPRIJATELJA: Gotovo 50 tisuća pobunjenih Krajišnika prima ili će primati hrvatske mirovine
https://www.dnevno.hr/domovina/nagrada- ... e-1308084/
Ministar SAO Krajine SAVO ŠTRBAC SE POHVALIO: “U Srbiji sam bogataš jer primam hrvatsku penziju. Tri i pol puta je veća od srpske.
- Kad je umro četnički pjevač Šaban Šaulić, umalo da u Hrvatskoj nije prohšaen službeni dan žalosti, makar se to moglo zaključiti čitajući naša glasila.
- Sjetimo se kako je u Zagrebu u Mimari službeno proslavljen Dana državnosti i Dana oružanih snaga Srbije.
https://narod.hr/hrvatska/video-novinar ... v-hrvatske
- Bivši četnički borci protiv Hrvatske uredno u Hrvatskoj postaju viećnici i saborski zastupnici:
Stevo Žeželj, vijećnik u Županijskoj skupštini Šibensko-kninske županije
https://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/ ... a-1277817/
Davor Krajačić zvan Dačo: srpski veteran ratova iz Hrvatske, BiH i Kosova. Između ostalog, bio je pripadnik Crvenih beretki MUP-a Srbije i osuđeni diler droge u BiH i RH. No, ono najznačajnije za nas, Dačo danas živi u Hrvatskoj i bio je kanditdat na izborima za zamjenika gradonačelnika Hrvatske Kostajnice 2017 godine. Dačo, srpski specijalac koji i danas s oduševljenjem priča o ratu protiv Hrvata. Danas ugodno i sretno živi u Hrvatskoj Kostajnici.
https://www.dnevno.hr/domovina/otkrice- ... a-1276310/
- Kad je vukovarski gradonačelnik činjenično progovorio o tome da se srbska djeca u vukovarskim školama, na račun državnog novca odgajaju na način da mrze Hrvatsku iz dna duše, doživio je napad kano da je on gradonačelnik nekog grada u Srbiji a ne u Hrvatskoj.

Antun Gustav Matoš:
“Hrvati su jako čudan narod. Imaju više izdajica nego cijela Europa zajedno. No na čudan način postupaju s njima. Francuzi svojim izdajicama poskidaju glave giljotinom, Englezi ih povješaju po podrumima, Srbi ih jednostavno pokolju, a Hrvati ih njeguju k’o najveće nacionalno bogatstvo“.

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 08:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Stinger19 je napisao/la:
da se malo vratimo u povijest, stradanje srba od hrvatskih pesnica i tvrdih predmeta je uobicajena pojava u lijepoj nasoj. evo i slucajcic iz 2016. da se zadrzimo samo na zadnjih 5 godina, dosta je ... :biceovodobro

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/2147363/hrvati-pretukli-srbina-lazu-da-nije-zlocin-iz-mrznje-tukli-me-i-psovali-srpsku-majku

HRVATI PRETUKLI SRBINA: Lažu da nije zločin iz mržnje, tukli me i psovali srpsku majku !


To je jasan dokaz da Srbi i Hrvati ne mogu živiti zajedno.
Zato BiH mora nestati sa lica zemlje a Srbi i Hrvati se razdvojiti.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 08:28 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30051
novovrijeme je napisao/la:
Stinger19 je napisao/la:
da se malo vratimo u povijest, stradanje srba od hrvatskih pesnica i tvrdih predmeta je uobicajena pojava u lijepoj nasoj. evo i slucajcic iz 2016. da se zadrzimo samo na zadnjih 5 godina, dosta je ... :biceovodobro

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/2147363/hrvati-pretukli-srbina-lazu-da-nije-zlocin-iz-mrznje-tukli-me-i-psovali-srpsku-majku

HRVATI PRETUKLI SRBINA: Lažu da nije zločin iz mržnje, tukli me i psovali srpsku majku !


To je jasan dokaz da Srbi i Hrvati ne mogu živiti zajedno.
Zato BiH mora nestati sa lica zemlje a Srbi i Hrvati se razdvojiti.


Baš tako, to je samo argument protiv zajedničke države BiH. :palacgore1

Još jedan argument je općenito poboljšavanje odnosa Hrvata i Srba nakon što svatko ima svoju državu. Naravno, nisu još uvijek idealni, ali ipak puno bolji nego ranije s tendencijom unapređenja.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 10:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Hrvatsko društvo je teško bolesno.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 10:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4386
Lokacija: Grobnik
Kačamak je napisao/la:
Hrvatko društvo je teško bolesno.

Ovi vukovarski Srbi, makar su bili odgajani za život u Srbiji, jerbo je očito da ne znaju hrvatski jezik, ipak im je očito draže ovo bolestno družtvo i ustaške kune...

Inače, nije lahko bit zdrav uz susjeda luđaka, koji te uzeo na pik...

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 10:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
dane-croatia je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Hrvatko društvo je teško bolesno.

Nije lahko bit zdrav uz susjeda luđaka, koji te uzeo na pik...

Đesi Dane legendo :zivili

Dobili malo po čkapi i odmah kuku lele :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 10:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4386
Lokacija: Grobnik
Mar-kan je napisao/la:
dane-croatia je napisao/la:
Nije lahko bit zdrav uz susjeda luđaka, koji te uzeo na pik...

Đesi Dane legendo :zivili

Dobili malo po čkapi i odmah kuku lele :zubati


Ma niki dan san pomislel: Ča mi delaju kumpareti na Hercegbosna, pak vidin judi sejni, misle sejno, pak da se malo vrnen va dane kad san bil mlad :zastava_Hrvata

Ovi Srbi koji su nalemani, imaju pravo kukat (koliko vidim za sad nema podataka da su nešto posebno izazivali, osim što u hrvatskim školama nisu do sad uspjeli naučiti hrvatski jezik). Ma gdje baš da drže lekcije upravo oni koji se moraju pokrit ušima...

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 12:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Ko to zna šta je tu bilo, dečki malo popili pa tri prsta pa ovo pa ono...

Sumnjam ja da je neko mogo znat da su oni Srbi, a da to nisu pokazali na neki način


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 12:25 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 12:33 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Kakav ti covjek moras biti. Eto nek podje svako od sebe, da nekoga ko ti nije ucinio nista nazao iz cista mira prebijes, i to tako krvnicki. U tim godinama. Dakle moras biti onako malo udaren, s IQ ispod 60, kao onaj debeli prijedorski gmaz sto se prije nekoliko mjeseci izivljavao nad onim povratnikom, ili moras jednostavno biti za psihijatrije. Nisam od onih koji se nesto bogzna libe upotrijebiti i "fizikaliju" kao argument, ali uvijek je to imalo podebel razlog..ili pijanstvo, pa se zakacis s nekim isto tako pjanim, ili te neko napadne, zakacis se verbalno pa se situacija odvija u tom pravcu, ili sta ja znam..ali ovako nekoga si izvuci iz mase samo zbog toga sto se zove ovako ili onako, nekoga ocigledno slabijeg, ne znam..kako je to sve otislo u ***.

I sto je najgore uvijek ce se naci nekriticka masa jadnika koji ce takvo ponasanje jos i opravdati, ali naravno, samo u slucaju da je taj prebijeni "od njiha" a ne "nash".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 12:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
deder je napisao/la:
Kakav ti covjek moras biti. Eto nek podje svako od sebe, da nekoga ko ti nije ucinio nista nazao iz cista mira prebijes, i to tako krvnicki. U tim godinama. Dakle moras biti onako malo udaren, s IQ ispod 60, kao onaj debeli prijedorski gmaz sto se prije nekoliko mjeseci izivljavao nad onim povratnikom, ili moras jednostavno biti za psihijatrije. Nisam od onih koji se nesto bogzna libe upotrijebiti i "fizikaliju" kao argument, ali uvijek je to imalo podebel razlog..ili pijanstvo, pa se zakacis s nekim isto tako pjanim, ili te neko napadne, zakacis se verbalno pa se situacija odvija u tom pravcu, ili sta ja znam..ali ovako nekoga si izvuci iz mase samo zbog toga sto se zove ovako ili onako, nekoga ocigledno slabijeg, ne znam..kako je to sve otislo u ***.

I sto je najgore uvijek ce se naci nekriticka masa jadnika koji ce takvo ponasanje jos i opravdati, ali naravno, samo u slucaju da je taj prebijeni "od njiha" a ne "nash".


Pa ti si multietnićar juče prijetio da ćeš prebiti mene i jos par Srba?

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 12:46 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
novovrijeme je napisao/la:
deder je napisao/la:
Kakav ti covjek moras biti. Eto nek podje svako od sebe, da nekoga ko ti nije ucinio nista nazao iz cista mira prebijes, i to tako krvnicki. U tim godinama. Dakle moras biti onako malo udaren, s IQ ispod 60, kao onaj debeli prijedorski gmaz sto se prije nekoliko mjeseci izivljavao nad onim povratnikom, ili moras jednostavno biti za psihijatrije. Nisam od onih koji se nesto bogzna libe upotrijebiti i "fizikaliju" kao argument, ali uvijek je to imalo podebel razlog..ili pijanstvo, pa se zakacis s nekim isto tako pjanim, ili te neko napadne, zakacis se verbalno pa se situacija odvija u tom pravcu, ili sta ja znam..ali ovako nekoga si izvuci iz mase samo zbog toga sto se zove ovako ili onako, nekoga ocigledno slabijeg, ne znam..kako je to sve otislo u ***.

I sto je najgore uvijek ce se naci nekriticka masa jadnika koji ce takvo ponasanje jos i opravdati, ali naravno, samo u slucaju da je taj prebijeni "od njiha" a ne "nash".


Pa ti si multietnićar juče prijetio da ćeš mene prebiti?



Daj citat pa da se uvjerimo koliko si ljigav.

Rekao sam, nakon sto si poceo da vrijedjas, psujes, da bi volio vidjeti kako mi sve to kazes uzivo u lice, jer nema razloga za zaj nacin ophodjenja. I normalno je da bi popio degenek. A i protiv pravila je foruma ali te pustaju posto si se iskljucivo specijalizirao za "muslimane", ali si inace suhoparan i dosadan ko prolijev. Da makar jednom iznenadis nekom izjavom. Jok, vec kao robot, kao navijen samo pustas ploce - ne mora covjek ni intro cuti a vec su mu poznati i strofa i refren.

Ovaj starac je prebijen samo zbog toga sto je bio sto je bio. Cist rasizam i nista drugo. I da je bogdo srece 99,9999999 % ljudi bi osudili budalu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 13:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4386
Lokacija: Grobnik
deder je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Pa ti si multietnićar juče prijetio da ćeš mene prebiti?



Daj citat pa da se uvjerimo koliko si ljigav.

Rekao sam, nakon sto si poceo da vrijedjas, psujes, da bi volio vidjeti kako mi sve to kazes uzivo u lice, jer nema razloga za zaj nacin ophodjenja. I normalno je da bi popio degenek. A i protiv pravila je foruma ali te pustaju posto si se iskljucivo specijalizirao za "muslimane", ali si inace suhoparan i dosadan ko prolijev. Da makar jednom iznenadis nekom izjavom. Jok, vec kao robot, kao navijen samo pustas ploce - ne mora covjek ni intro cuti a vec su mu poznati i strofa i refren.

Ovaj starac je prebijen samo zbog toga sto je bio sto je bio. Cist rasizam i nista drugo. I da je bogdo srece 99,9999999 % ljudi bi osudili budalu.


Ne znam je li ovaj prebijeni Srbin na Viškovu nešto kriv, ali znam da na Viškovu (kod Rieke) ima zadrtih Srba, koji zakupe prostor u Domu hrvatskih branitelja na Viškovu i tamo rade žešće četničke derneke. Jedan kolega s posla, koji je inače dosta jugoslavenski nastrojen mi se žalio na te Srbe, kako se samo druže međusobno i bave se veličanjem Srbije na svojim zabavama.

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 13:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Kačamak je napisao/la:
SRBIN PREMINUO U RIJECI: Prebijan čak i kad je izgubio svest, nedeljama se borio za život (FOTO)
J. KERBLER | 10. jun 2019. 13:55 > 20:28 | Komentara: 20
U Ogulinu je umro Radoje Petković (63), istaknuti član srpske zajednice u Kastvu, gradiću na primorju, kojeg je još 24. aprila pretukao Ilija Glavić

http://91.222.4.37/vesti/naslovna/hroni ... zivot-FOTO

Ubistvo iz međunacionalne mržnje.Ubijen zato što je Srbin.

Ovo je bila neka lova u pitanju, nacionalnost nije igrala ulogu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 13:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
deder je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Pa ti si multietnićar juče prijetio da ćeš mene prebiti?



Daj citat pa da se uvjerimo koliko si ljigav.

Rekao sam, nakon sto si poceo da vrijedjas, psujes, da bi volio vidjeti kako mi sve to kazes uzivo u lice, jer nema razloga za zaj nacin ophodjenja. I normalno je da bi popio degenek. A i protiv pravila je foruma ali te pustaju posto si se iskljucivo specijalizirao za "muslimane", ali si inace suhoparan i dosadan ko prolijev. Da makar jednom iznenadis nekom izjavom. Jok, vec kao robot, kao navijen samo pustas ploce - ne mora covjek ni intro cuti a vec su mu poznati i strofa i refren.

Ovaj starac je prebijen samo zbog toga sto je bio sto je bio. Cist rasizam i nista drugo. I da je bogdo srece 99,9999999 % ljudi bi osudili budalu.


Eto opet prijetiš.
Ovi Hrvati sto su prebili ovog Srbina su psihički bolesnici ili su bili u nesvjesnom stanju, bar tako se brane.
A ti si svjestan i opet kažeš da bi me prebio zato što se ne slažem sa tobom. Jedno su riječi a drugo su djela.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 13:27 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
"bolesnici ili su bili u nesvjesnom stanju, bar tako se brane"

bucibuci vidi ga kako je samo fin, kako ih samo opravdava i pere


Kacamak, je li ovaj lik Srbin uopste?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 13:31 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Citat:
A ti si svjestan i opet kažeš da bi me prebio zato što se ne slažem sa tobom


Ponavljam, i da jednom za svagda zavrsimo oko toga: ne zato ili u slucaju da se "ne slazes sa mnom", jebe mi se hoces li se sloziti sa mnom, ti ili bilo ko, uopste s tim nemam problem iako nisam bogzna demokrata, ali ne dopustam nikome da mi psuje u lice i da me vrijedja. Je li to sad nesto toliko nenormalno i nasilnicki? Ne znam, ako je, neka je, stash.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 462 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 18 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO