HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 08:50.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Pickup Artists
PostPostano: 27 pro 2015, 20:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Nema ovakve teme na ovom forumu, a korisnik nas zatrpa ajetima za tri mejtefa.... ?

Nedavno pročitah da su nigerijski ili neki slični prevaranti nekoj Engleskinji izvukli ko zna koliko para koristeći knjigu "The Game".

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Game: ... up_Artists

Nađoh i ovaj članak:

https://en.wikipedia.org/wiki/Seduction_community

U principu, svi znamo da su obični Cosmopoliten savjeti za upoznavanje golo ***, "poštuj je, kupi joj cvet, napravi joj večeru, sprči je da ne more da hoda... " (osim ovog poslednjeg), a opet, toliko malo pažnje se posvećuje ovom pitanju?

Zašto Ministar dosad nije pokrenuo ovu temu i vrijedi li kupiti tu knjigu The Game?

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pickup Artists
PostPostano: 27 pro 2015, 20:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Metemma je napisao/la:
Nema ovakve teme na ovom forumu, a korisnik nas zatrpa ajetima za tri mejtefa.... ?

Nedavno pročitah da su nigerijski ili neki slični prevaranti nekoj Engleskinji izvukli ko zna koliko para koristeći knjigu "The Game".

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Game: ... up_Artists

Nađoh i ovaj članak:

https://en.wikipedia.org/wiki/Seduction_community

U principu, svi znamo da su obični Cosmopoliten savjeti za upoznavanje golo ***, "poštuj je, kupi joj cvet, napravi joj večeru, sprči je da ne more da hoda... " (osim ovog poslednjeg), a opet, toliko malo pažnje se posvećuje ovom pitanju?

Zašto Ministar dosad nije pokrenuo ovu temu i vrijedi li kupiti tu knjigu The Game?

Univerzalno pravilo, da te žena vole do kraja života. Nema promašaja kod tog znanstvenog pristupa. :zubati

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pickup Artists
PostPostano: 27 pro 2015, 22:09 
Offline

Pridružen/a: 01 pro 2015, 22:58
Postovi: 537
Lokacija: Opčilište.org
Meto moj, samo procitaj tu knjigu (te jos hrpetinu njih, mogu ti reci na PP te dati linkove na torrente) i vjeruj mi...biti ces najveci drkadzija na dunjaluku. I puno, puno vise od toga.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pickup Artists
PostPostano: 27 pro 2015, 22:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Bojim se da nisi shvatio, cilj je totalno suprotan.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pickup Artists
PostPostano: 27 pro 2015, 22:29 
Offline

Pridružen/a: 01 pro 2015, 22:58
Postovi: 537
Lokacija: Opčilište.org
Ma jesam, samo ti drugarski govorim da je procitas ako vec nisi, itekako vrijedi. A ima i hrpa drugih tipa Bang, The Rational Male... . I njih procitaj.

A za ostale, sve ono sto vam Cosmopolitan, mama, sestra, cura govore sto treba da radite...zanemarite. Ili slijedite, na vlatiti rizik :)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pickup Artists
PostPostano: 31 pro 2015, 01:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 22:11
Postovi: 7952
Metemma je napisao/la:
Bojim se da nisi shvatio, cilj je totalno suprotan.

Kod nas se radjaju sa vjestinama o kojima govori knjiga.
Jedno poglavlje se desava u Beogradu i spominju se slomljeni hrvatski vratovi.Taj dio je zanimljiviji. :zubati
Citat:
I looked at the AMOG's hands and wondered how many Croatian necks he had snapped in his day.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pickup Artists
PostPostano: 08 ožu 2019, 11:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 06 ožu 2019, 09:47
Postovi: 83
Pick-up Artist je muškarac kojem je cilj zavođenje i sexualni uspjeh kod žena. Uz pomoć razumijevanja psihologije i socijalnih vještina, maksimalno posvecen svom izgledu razvija igru zavođenja. Naravno postoje i ženski pick-up umjetnici, ali ovaj post posvećujem muškim i to dalmatinskim galebovima. Pravi galeb se dobro priprema za akciju, odlazi na kolodvor i vrši selekciju, tj. odabir potencijalne žrtve. Razledajući ih procjenjuje žene koje su željne avanture i ljubavi. Nastupa samouvjereno i otvoreno. Preferira otvorene, vragolave i vatrene. Obično u toku ljetne sezone bude sa desetinama žena pazeći da nisu iz iste turističke grupe, iz istog hotela i ne vodi ih na ista mjesta. Širokog osmjeha, pun slatkorječivih fraza, nosi kofere i uvijek je ,,pri ruci,, Neki su radili samostalno, a neki u grupi. Natucali bi par jezika, dobro plesali i na kraju doprinosili razvoju turizma jer su uspomene na dalmatinske zavodnike i njihov šarm turiskinje ponijele s ljetovanja u svoje zemlje. Jedni su to radili zbog novca i poklona, drugi iz čistog zadovoljstva.


Privitak/ci:
преузимање (4).jpg
преузимање (4).jpg [ 11.13 KiB | Pogledano 3695 put/a. ]
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pickup Artists
PostPostano: 14 ožu 2019, 20:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30070
The Game nije loša knjiga, ali ovisi što želiš postići.

Ako želiš dugotrajnu vezu ili brak, onda ti treba još dosta drugih knjiga. Ako želiš veze sa max 6 mjeseci onda je to ova pickup kultura.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pickup Artists
PostPostano: 20 ožu 2019, 10:04 
Offline

Pridružen/a: 19 ožu 2019, 11:17
Postovi: 65
Ženski pickup

Smatra se da je pick up isključivo muško pravo, ali sam čin zavođenja je prirodna, urođena ženska vještina. Ako je dopušteno da muškarci zavaravaju žene, zašto i žene, koje imaju jednaka prava, nebi radile isto?
Ipak postoji razlika između muškog i ženskog pick up-a.
Žene ga koriste u svakodnevnici, a ne prikupljajući seksualne partnere. Koriste ga na taj način što laskaju nadređenima i koketiraju, što traže besplatne usluge plaćene širokim osmjehom i izazovnim stilom oblačenja. Ne treba spektakularno da izgleda, dovoljno je da je njegovana, da održava dobro raspoloženje i da u svakom trenutku njen ,,plijen,, misli da je ,,on,, nešto posebno.
Budući da su muškarci još uvijek ,,lovci,, treba da suptilno izigravaju nemoćnu i nejaku lovinu kako bi izazvale zaštitnički i superiorni osjećaj, te bi im muškarci pružili pomoć u rješavanju problema i ostalog. Za nagradu će dama izraziti toplu zahvalnost i izreći par riječi koje će ga ostaviti u nedoumici i tako ga rezervisati za sljedeću aktivnost koja će joj trebati.
Kada bi plaćale prevoz, majstore, kuvare, mentore..... Živio svakodnevni ženski pick up!


Privitak/ci:
преузимање (5).jpg
преузимање (5).jpg [ 9.58 KiB | Pogledano 3582 put/a. ]
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pickup Artists
PostPostano: 20 ožu 2019, 10:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
=))

Praktična žena, izdanje iz 1835. godine.

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pickup Artists
PostPostano: 20 ožu 2019, 11:51 
Offline

Pridružen/a: 19 ožu 2019, 11:17
Postovi: 65
ZGabriel je napisao/la:
=))

Praktična žena, izdanje iz 1835. godine.

A ćuj Gabi dušo, oprosti mi za moje teme, oprosti što ne znam pisati o balkonu, saksijama koje stavim lijevo, pa pitam forum da nije bolje desno, što ne znam ništa o sjemenkama koje jedu moje ptice, dok ja gutam kremenadle sa ko zna koliko proteina i što ne kupujem namještaj po mjeri koji još nije premjeren za mene, što nemam Jozu, što sam neutralna, što niti smrdim, niti mirišem ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pickup Artists
PostPostano: 20 ožu 2019, 12:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
jjadranka304 je napisao/la:
ZGabriel je napisao/la:
=))

Praktična žena, izdanje iz 1835. godine.

A ćuj Gabi dušo, oprosti mi za moje teme, oprosti što ne znam pisati o balkonu, saksijama koje stavim lijevo, pa pitam forum da nije bolje desno, što ne znam ništa o sjemenkama koje jedu moje ptice, dok ja gutam kremenadle sa ko zna koliko proteina i što ne kupujem namještaj po mjeri koji još nije premjeren za mene, što nemam Jozu, što sam neutralna, što niti smrdim, niti mirišem ....



ma lako za to, ali više vremena potrošiš smišljajući kako ćeš nagovoriti nekoga da ti pomogne nego što taj posao zahtijeva. umjesto da jednostavno - pitaš.
ljudi hoće pomoći, ne treba ti ni dekolte ni štikle, ni umjetne trepavice. lijepo zamoliš i gotovo.

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pickup Artists
PostPostano: 21 ožu 2019, 12:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30070
Ovo što jjadranka304 govori zaista radi jedan dio žena.

Treba biti svjestan da je to u biti prevara, jer navodi na pomisao da će "plaća" za uslugu možda biti seks. Ako se seks ne dogodi, to onda znači da je mužjak radio besplatnu uslugu. :zubati

Dakle, ako vas seksualno privlačna žena na zavodljiv način zamoli za uslugu, onda možete razmisliti bi li tu istu uslugu uradili nekoj drugoj manje privlačnoj ženi ili muškom kolegi. Možda je u pitanju normalna usluga koju bi uradili svakome. To je ok.

Ako je usluga ipak više od čisto kolegijalnog odnosa, onda lijepu kolegicu jasno obavijestite da takve vrste usluga radite samo ženama sa kojima imate seks. Pa ako dama želi, onda se dogovor može i napraviti. :palacgore1

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pickup Artists
PostPostano: 21 ožu 2019, 14:10 
Offline

Pridružen/a: 19 ožu 2019, 11:17
Postovi: 65
Šta pick up muškarci ne smiju nikada da zaborave?
-njen rođendan
-omiljeni parfem
-da je ne pitaju za godine
-svakodnevni flert
-bezbrojni komplimenti
-zadržati stil i diskreciju


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pickup Artists
PostPostano: 21 ožu 2019, 15:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Jesu to one knjige "samo ako nešto jako intenzivno želiš to će ti se ostvariti" ?
Poznajem jedan par koji, upravo po tim knjigama, želi da budu milijuneri. On i dan danas raznosi pakete u svom kombiju.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pickup Artists
PostPostano: 21 ožu 2019, 16:08 
Offline

Pridružen/a: 19 ožu 2019, 11:17
Postovi: 65
Pa nije bas tako. To je narodski receno prirucnik ili vodic za zavodjenje, besplatne luksuzne stvari, za jedan lagodan, hedonisticki zivot o kojem masta vecina ljudi, kako muskaraca, tako i zena. Zena malo vise iskreno receno. Ako covjek ne zna da uziva u zivotu, ako nema tu teznju da si priusti kvalitetan i lagodan zivot, ne vrijedi mu knjiga mnogo. Pick up artisti uzivaju u suprotnom polu, hrani, picu, putovanjima, egoisti su, ali sire pozitivnu energiju i ljudi uzivaju u njihovom drustvu.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 23 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO