HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 23:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Korona virus: Otkazivanje uplacenih turistickih aranzmana i avio karata
PostPostano: 20 ožu 2020, 00:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Aktualno je masovno otkazivanje uplacenih turistickih aranzmana i mjesecima unaprijed kupljenih avio karata. I jos masovnije razocaranje klijenata koji su ukazali povjerenje raznim agencijama i operaterima. Ovih dana svjedocim histeriji ljudi okolo sebe a i sam sam upravo poceo histerisati zbog nemogucnosti donosenja ispravne odluke u vezi otkazivanja aranzmana.

- Kolega je morao otkazati put u USA dan prije polaska, jer je Trump zaustavio letove iz Europe. Radi se o aranzmanu od par tisuca eurica i sada ce po svemu sudeci zbog otkazivanja morati platiti penale, a ostatak ce dobiti kao vaucer koji samo on moze iskoristiti u roku godinu dana. Kako rece u kalendaru ne vidi termin kada bi mogao ici ponovo u USA, jer je svoje aktivnosti podijelio do kraja godine. Ili ima opciju prije isteka roka za uporabu Vaucera zatraziti isplatu dijela vrijednosti. Uglavnom racuna da je izgubio novac.

- Ja imam dvije aktivnosti koje su pred otkazivanjem, ukupna vrijednost je oko 1000€. Prva uskrsnja je i sigurno ce biti otkazana, operator jos nije otkazao let, iako destinacija ide ka karanteni, a trenutno svi oni koji dolaze idu u izolaciju. Isti operator je za druge destinacije pogodnjene pandemijom vec otkazao letove i vraca 100% iznos kao vaucer. Ono sto mi stvara nedoumicu mogu otkazati sutra let i platiti penale oko 140 €, mogu sljedeci tjedan otkazati let i platiti penale oko 180 €, mogu cekati da se obustave letovi da mi kartu pretvore u vaucer. Nejasno je zato kompanija ne omoguci otkazivanje i vaucer onima koji ne bi putovali iz jedne "karantene" u drugu, i zasto jos vlasti drze tu liniju otvorenom???

- mjesec poslije imam planiran drugi let cijena oko 600€, i tu je sasvim izvjesno da ce se otkazati, jer su na destinaciji zadnjih dana registrirani prvi oboljeli, a u drugim dijelovima zemlje je jos gore, najavljuje se uvodjenje policijskog sata, itd. U svemu tome racunam da cemo ubrzo i mi ovdje u karantenu, pitanje je dana. Agenciju preko koje je aranzman napravljen, zadnjih dana je nemoguce telefonski dobiti, jer su im pod otkazom svi aranzmani (spanjolska, italija, grcka, turska, tunis, maroko,.. ) u naredna tri mjeseca. Cak je nemoguce online pokrenuti proces otkazivanja, a svi mi smo na iglama, jer su uvjeti pod kojima mozes dati otkaz sve gori po nas ako se odugovlaci. S druge strane pak postoji mogucnost zbog izvanredne situacije da iznos bude vracen kao vaucer ili novac (jako upitno)..

Nisam imao ranije slicna iskustva, ako neko jeste, neka napise kako i sto.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Korona virus: Otkazivanje uplacenih turistickih aranzmana i avio karata
PostPostano: 20 ožu 2020, 19:00 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2012, 17:47
Postovi: 4042
Meni je let otkazan. Ne vraćaju pare, ali mogu odabrati drugi termin.
Nisam išao preko agencije.

_________________
(*_*)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Korona virus: Otkazivanje uplacenih turistickih aranzmana i avio karata
PostPostano: 20 ožu 2020, 20:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Upitao sam prijatelje u Vladi RH, oni su proslijedili dalje, dobio sam odgovor koji i vama moze pomoci.

Citat:
Poštovani,



u vezi s Vašim upitom o otkazivanjima paket aranžmana i letova i eventualnim kršenjima prava putnika od strane organizatora putovanja i avioprijevoznika, očitujemo se kako slijedi:



1. Ukoliko je putnik uplatio paket aranžman vrijedi Zakon o pružanju usluga u turizmu (Narodne novine, br. 130/17, 25/19 i 98/19), kojim je u hrvatski pravni sustav prenesena Direktiva (EU) 2015/2302 Europskog parlamenta i Vijeća od 25. studenoga 2015. o putovanjima u paket-aranžmanima i povezanim putnim aranžmanima, uređuje raskid ugovora o putovanju u paket aranžmanu u izvanrednim okolnostima.



Prema članku 37. stavku 6. navedenog Zakona putnik ima pravo raskinuti ugovor o putovanju u paket-aranžmanu prije početka paket-aranžmana bez plaćanja bilo kakve naknade za raskid ugovora u slučaju izvanrednih okolnosti koje se nisu mogle izbjeći, a koje su nastupile na odredištu ili u njegovoj neposrednoj blizini i koje znatno utječu na ispunjenje paket-aranžmana ili koje znatno utječu na prijevoz putnika na odredište.



Prema stavku 7. toga članka putnik ima pravo na puni povrat svih plaćanja izvršenih za paket-aranžman, ali nema pravo na dodatnu odštetu.



Organizator je dužan putniku vratiti sva plaćanja izvršena u korist putnika bez nepotrebnog odgađanja, a najkasnije u roku od 14 dana od raskida ugovora o putovanju u paket-aranžmanu.



„Izvanredna situacija“ bi predstavljala situaciju izvan kontrole strane koja se na nju poziva, a njezine posljedice ne bi se mogle izbjeći ni u slučaju da su poduzete sve potrebne mjere. Značajni rizici za ljudsko zdravlje, kao što je izbijanje ozbiljne bolesti kao COVID-19 na odredištu ili njegovoj neposrednoj blizini, bi se u pravilu smatrali takvom izvanrednom situacijom.



Da li te okolnosti znatno utječu na ispunjenje paket aranžmana, trebalo bi procijeniti od slučaja do slučaja.



Službene preporuke za putovanja su važna smjernica da li paket aranžman može biti otkazan zbog izvanrednih situacija na odredištu koje utječu na izvršenje paket aranžmana.



Slijedom navedenog, putnik može raskinuti ugovor o putovanju u paket aranžmanu prije početka putovanja u slučaju izvanrednih okolnosti na odredištu ili njegovoj neposrednoj blizini, a što mogu biti i slučajevi postojanja značajnih rizika za ljudsko zdravlje poput izbijanja epidemije zarazne bolesti, ukoliko takva okolnost znatno utječe na izvršenje paket aranžmana ili prijevoz putnika na odredište.

Zbog izvanrednih okolnosti ugovor može raskinuti i organizator putovanja.



U oba slučaja putnik ima pravo na puni povrat svih plaćanja izvršenih za paket aranžman u roku od 14 dana, nije dužan platiti naknadu za raskid ugovora, ali nema pravo na dodatnu odštetu.



Zahtjev za ostvarivanje prava prema navedenim odredbama Zakona putnik bi trebao podnijeti turističkoj agenciji kojoj je uplatio putovanje. Prije otkazivanja putovanja preporučujemo da se kontaktira agencija i dogovore alternativna rješenja, kao što je odgoda putovanja ili promjena destinacije.



Ukoliko se konkretni slučaj raskida ugovora ne bi mogao podvesti pod raskid uslijed izvanrednih okolnosti u destinaciji, vrijede uobičajena pravila o raskidu po kojima organizator može od putnika zahtijevati plaćanje primjerene naknade za raskid ugovora koju se može opravdati.



U slučaju spora vezanog uz raskid ugovora putniku preostaje mogućnost sudske zaštite ili podnošenje prijedloga za rješavanje spora pred notificiranim tijelom za alternativno rješavanje potrošačkih sporova: https://gov.hr/moja-uprava/pravna-drzav ... porova/177



2. U slučaju otkazivanja leta od strane prijevoznika, to jest individualno rezervirane usluge prijevoza koja ne predstavlja paket aranžman, primjenjuje se Uredba (EZ) br. 261/2004 o pravima putnika u zračnom prijevozu koja u slučaju otkazivanja leta pruža putniku izbor između povrata novca, preusmjeravanja prvom prilikom ili preusmjeravanje kasnijeg dana kada je putniku to prihvatljivo.

Ako putnici sami odluče otkazati putovanje, povrat cijene putne karte ovisi o njezinoj vrsti, a prijevoznici mogu ponuditi kupone koji se mogu iskoristiti kasnije.



3. S obzirom na izbijanje pandemije COVID- 19 Eurposka komisija je objavila smjernice Smjernice za tumačenje propisa EU-a o pravima putnika u kontekstu razvoja situacije s Covidom-19, na koje Vas upućujemo: https://ec.europa.eu/commission/pressco ... /IP_20_485 . Napominjemo da nadležna tijela Republike Hrvatske prate ovu tematiku na razini Europske unije i aktivno rade na pronalasku rješenja koja će pomiriti pitanja zaštite potrošača i očuvanja likvidnosti tvrtki u novonastaloj situaciji.



Za dodatna pitanja stojimo na raspolaganju.



Srdačan pozdrav,

Ministarstvo Turizma

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Korona virus: Otkazivanje uplacenih turistickih aranzmana i avio karata
PostPostano: 20 ožu 2020, 22:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58277
Lokacija: DAZP HQ
Srećom sezona letova mi kreće od 4. mjeseca, a nikad se nisam trsio previše unaprijed rezervirati, sad samo moram utjerivati novac za kazalište preko lokalnih sajtova. Aviokarte i sve vrste bookinga mogu već sad staviti ključ u bravu, prošli petak je već otkazano 60% svih bookinga do kraja godine.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 20 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO