HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 12:55.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 58 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Dinarske žene vs Stepske žene
PostPostano: 09 ruj 2022, 09:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5701
Lokacija: planina
Povela se rasprava na glavnoj temi na forumu pa da nastavimo ovdje.

dudu je napisao/la:
volim mliječnu put, rajcaju me slavenski tipovi, nema mi pomoći. volim i stinije žene, Hercegovke sve kao grmalji, meni mora sve stati u max 170 cm, sve preko toga mi je da te Bog sačuva, bježim nakon 3 mjeseca max.


Bosonosorg je napisao/la:
Manje žene su lepše.

Naravno, svakome po ukusu. Meni lično visoke ne pašu nimalo. A uz to hercegovkama uz tu visinu i često ide malo sirov mentalitet, žena koja će sve vreme da ti popuje nešto.



Nekom logikom za mušku djecu bolje se križati sa visokom hercegovkom nego malom stepkinjom jer daje jače šanse da muško dijete bude prava dinarska mrcina, ako se mi dinarci iskrižamo sa ovim stepskim metar i žilet nećemo ni mi više biti što smo bili... Problem je taj što ove niže i mliječne puti stvarno često jesu privlačnije, i sam sam zapeo za takvu a na mene navaljivale dinarske mrcine od ženskih, ovu jednu da sam oplodio mislim da ako bi bilo muško dijete bio bi 100% nba košarkaš. Al jebiga nešto baš vuče na ove malecke sjeverne genetike i vidim da nisam jedini... Stvar je i toga ponašanja, ove naše dinarske su često agresivne, mora ona bit glavna ili barem glasna, nametljiva, kao da imaju viška testosterona, pa možda nas to sveskupa više vuče na stepske koje su mirnije povučenije ženstvenije može se reći, jača suprotnost nama dinarcima... Naravno prije nego me netko napadne ovo je neko grubo generaliziranje, ima svugdje svega...
Ova jedna koja je meni zanimljiva je zapravo 50:50 dinarsko stepska, mater joj je naša iz USK i to koliko sam skužio ima njemačke genetike. :D Inače moja 3 zadnja pretka su redom ženili male žene, puno manje od sebe, oni svi nešto 190 a žene 160, ipak visina se zadržala pa sam i ja blizu 190 unatoč tomu što su mi ženski preci redom kepeci (ali dinarski)... Valjda je baš jaka ta dinarska genetika. :D
Trebalo bi probrati neke dinarske mrgalje i muške i ženske i to iskrižati, napraviti nekakvu legiju polubogova za ostatak planete. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dinarske žene vs Stepske žene
PostPostano: 09 ruj 2022, 10:20 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2021, 22:58
Postovi: 7447
Lokacija: Nizza, Naissus...
Oplodjuj sve sto ti dodje pod splovilo....od probiraca nema hebaca...udri jako, muski, dinarski, erovski, nek sve prsti.

_________________
Propast najdugovecnije imperije (1123 god), Istocno Rimskog carstva
https://www.youtube.com/watch?v=yVa6GQVSaj0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dinarske žene vs Stepske žene
PostPostano: 09 ruj 2022, 10:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5701
Lokacija: planina
Kime ja sam tranzicijski luzer kako si jednom rekao, ne mogu si dozvoliti čopor djece kao ti i @Dušan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dinarske žene vs Stepske žene
PostPostano: 09 ruj 2022, 10:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Meni je kao nježnom kajkavcu zanimljiv fenomen da su Hercegovke koje se ophode s nama sjevernjacima sve mile, drage, umiljate.

Jesu nanjušile da imaju slabiju prođu pa hoće proširiti bazen mogućih udvarača. Vide da su i muški krenuli u seobu na sjever pa hoće i one. Je li sve to gluma i udica za naivne?

Jedino su još Bosanke neotesane. :zubati

Doduše ove s kojima imam iskustva su većinom odrasle u Hrvatskoj pa su malo zagladile oštre rubove.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dinarske žene vs Stepske žene
PostPostano: 09 ruj 2022, 10:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5701
Lokacija: planina
Reconquista je napisao/la:
Meni je kao nježnom kajkavcu zanimljiv fenomen da su Hercegovke koje se ophode s nama sjevernjacima sve mile, drage, umiljate.

Jesu nanjušile da imaju slabiju prođu pa hoće proširiti bazen mogućih udvarača. Vide da su i muški krenuli u seobu na sjever pa hoće i one. Je li sve to gluma i udica za naivne?

Jedino su još Bosanke neotesane. :zubati

Doduše ove s kojima imam iskustva su većinom odrasle u Hrvatskoj pa su malo zagladile oštre rubove.


Ova što je mene napadala je na kraju bukvalno sama sebi rješila nekog gore posavljaka šta li je, neki sritnjak dobar ko kruv, dok ih vidiš jasno je ko je glavni. Prema njemu sigurno nije bila agresivna kao prema meni jer bi ovaj vjerojatno uteko. :D Biće da imaju taj soft mode za vas sjeverne. :D Bar dok vas ne rješe. Kasnije ti je budi dobar cuko. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dinarske žene vs Stepske žene
PostPostano: 09 ruj 2022, 13:02 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2021, 22:58
Postovi: 7447
Lokacija: Nizza, Naissus...
Planina je napisao/la:
Kime ja sam tranzicijski luzer kako si jednom rekao, ne mogu si dozvoliti čopor djece kao ti i @Dušan.

Da se mjenjamo Ti sa 25 god i ja sa 49 g...i sve Ti dajem, desetke milijuna eura, parcele, posl.prostore.
Satove Brajtling, Filip Patek, Copard, Hublot...i Panameru...

a prihvacam da sam i pod ovrhom ali tvojih godina....zato NE kukaj, nego radi krimi rad...bjelo, zuto.
Budi pomorac, zavrsi kurs/skolicu i samo napred...bar 5 god.

_________________
Propast najdugovecnije imperije (1123 god), Istocno Rimskog carstva
https://www.youtube.com/watch?v=yVa6GQVSaj0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dinarske žene vs Stepske žene
PostPostano: 09 ruj 2022, 13:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5701
Lokacija: planina
Evo radim kao nekakvo obezbeđenje, to nije loša ideja, malo dodatne zarade. Za broda nisam, samo kamen pod nogama.

Kad seliš u lijepu našu? Da me uposliš, kad već neće Dušan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dinarske žene vs Stepske žene
PostPostano: 09 ruj 2022, 13:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
Planina je napisao/la:
Kime ja sam tranzicijski luzer kako si jednom rekao, ne mogu si dozvoliti čopor djece kao ti i @Dušan.


Ministar je zapravo otkrio pozadinu, DUšanDUvno.

Nisam jedini, ima još jedan Duško u TG. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dinarske žene vs Stepske žene
PostPostano: 09 ruj 2022, 13:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
Planina je napisao/la:
Evo radim kao nekakvo obezbeđenje, to nije loša ideja, malo dodatne zarade. Za broda nisam, samo kamen pod nogama.

Kad seliš u lijepu našu? Da me uposliš, kad već neće Dušan.


Ne slušaj ga, samo budale rade iza 30, ako do 30 nisi razvio ili neki biznis ili opasne skilove nemoj se ni trudit. Za 30% veću plaću moraš biti mađioničar, a to se ne isplati. Samo laganini i svoj đir, vidiš koliko je to usrano kad bi KIM sve to mijenjao za malo siromaštva u mladosti.

E da, sad na temu, i to je problem dinarskih žena, velike su materijalistice, to nam je u genetskom kodu, jbg.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dinarske žene vs Stepske žene
PostPostano: 09 ruj 2022, 14:02 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10366
Dule preprouči koji opasan skill.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dinarske žene vs Stepske žene
PostPostano: 09 ruj 2022, 14:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
HHerceg je napisao/la:
Dule preprouči koji opasan skill.


Nebitno što, radi se o manje od 1% ljudi i kompetencija u najrazličitijim branšama, da si elitan u nečem bitnom.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dinarske žene vs Stepske žene
PostPostano: 09 ruj 2022, 14:11 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2021, 22:58
Postovi: 7447
Lokacija: Nizza, Naissus...
dudu je napisao/la:
Planina je napisao/la:
Kime ja sam tranzicijski luzer kako si jednom rekao, ne mogu si dozvoliti čopor djece kao ti i @Dušan.


Ministar je zapravo otkrio pozadinu, DUšanDUvno.

Nisam jedini, ima još jedan Duško u TG. :zubati

Nije @MiNi, vec sam te JA provalio, a on je potvrdio...gledaj par stranica nize, kronologiju upisa.

Bilo je nekoc mnogo Dusana iz Duvna...

slika

I poslije tri decenije bez presuda za golgotu kupreških Srbahttp://www.veritas.org.rs › vecernje-novosti-srna-05-04-2...
5. 4. 2022. — ... Dušana Nikića /41/, Mirka Čivčića /30/, Dušana Milišića /33/ i Jovu Marića /49/. Ostale dovoze u Eminovo selo kod Duvna, gdje su ponovo ...

_________________
Propast najdugovecnije imperije (1123 god), Istocno Rimskog carstva
https://www.youtube.com/watch?v=yVa6GQVSaj0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dinarske žene vs Stepske žene
PostPostano: 09 ruj 2022, 15:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
Nisu mi poznata prezimena, moji su od najstarijeg znanog duvanjskog roda Spasojevića.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dinarske žene vs Stepske žene
PostPostano: 09 ruj 2022, 16:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5701
Lokacija: planina
dudu je napisao/la:
Planina je napisao/la:
Evo radim kao nekakvo obezbeđenje, to nije loša ideja, malo dodatne zarade. Za broda nisam, samo kamen pod nogama.

Kad seliš u lijepu našu? Da me uposliš, kad već neće Dušan.


Ne slušaj ga, samo budale rade iza 30, ako do 30 nisi razvio ili neki biznis ili opasne skilove nemoj se ni trudit. Za 30% veću plaću moraš biti mađioničar, a to se ne isplati. Samo laganini i svoj đir, vidiš koliko je to usrano kad bi KIM sve to mijenjao za malo siromaštva u mladosti.

E da, sad na temu, i to je problem dinarskih žena, velike su materijalistice, to nam je u genetskom kodu, jbg.


Ako mu stvarno toliko fali mladost i mladenačka energija neka napravi što i @chatnick radi, lagana kura testosterona svakih par dana, a s obzirom da para ima neće mu biti problem naći čistu grade A robu... Nije da ikoga nagovaram na to, samo kažem, cijeli Hollywood je na tome, sve ove alfa baje u malo jačim godinama koji se drže kao da im je 25-30, a i većina mlađih, nema tamo niko nečural. Ma ne samo glumci nego i cijela fitness industrija, sportaši itd. Svi su na nečemu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dinarske žene vs Stepske žene
PostPostano: 09 ruj 2022, 18:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
Najbliža stepa je u Mađarskoj, naslov je malo off...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dinarske žene vs Stepske žene
PostPostano: 09 ruj 2022, 20:48 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2021, 22:58
Postovi: 7447
Lokacija: Nizza, Naissus...
Planina je napisao/la:
Evo radim kao nekakvo obezbeđenje, to nije loša ideja, malo dodatne zarade. Za broda nisam, samo kamen pod nogama.

Kad seliš u lijepu našu? Da me uposliš, kad već neće Dušan.

Jel zastitarski posao tko 1. ili 2. dopunsko zanimanje i kolika je placa?

Treba da pogledam netke placeve u Umagu, za koji dan do tjedan...

_________________
Propast najdugovecnije imperije (1123 god), Istocno Rimskog carstva
https://www.youtube.com/watch?v=yVa6GQVSaj0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dinarske žene vs Stepske žene
PostPostano: 10 ruj 2022, 11:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5701
Lokacija: planina
2 posla da radim, ta nisam poludio, puno mi je i jedan, plata je mala, ali s obzirom da traže od mene da ništa ne radim već eto pazim da nema belaja dođem kući svjež i Bog te veselio, međutim čini mi se da to neće biti dugoročno. A Umag je daleko, to nama dođe tko Italija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dinarske žene vs Stepske žene
PostPostano: 11 ruj 2022, 09:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
HHerceg je napisao/la:
koji opasan skill.

Moj prika je posta mesar. Inace briljantan momak ali jedan od onih pametnih al opaljenih. Nista mu faks nije ispa od koristi, godinama shit poslovi onda mu je jedan sad umirovljeni mesar reka koliko zaraduje. Sad ka mesar ima placu vecu od inzinjera a kako se kuzi u biznis element a ne samo cipanje kostiju otvorit ce svoju mesnicu.

Kaze nitko ne zeli klat zivotinje i cipat, posal nije za vecinu ljudi a jos ako radis sa nekin vrstama uvuce ti se taj miris.

No moran rec ovo ga je preporodilo. Prije je bia povucen i malo nize samouvjerenosti no od kad je posta mesar ka novi covik.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dinarske žene vs Stepske žene
PostPostano: 11 ruj 2022, 09:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
Velebit je napisao/la:
HHerceg je napisao/la:
koji opasan skill.

Moj prika je posta mesar. Inace briljantan momak ali jedan od onih pametnih al opaljenih. Nista mu faks nije ispa od koristi, godinama shit poslovi onda mu je jedan sad umirovljeni mesar reka koliko zaraduje. Sad ka mesar ima placu vecu od inzinjera a kako se kuzi u biznis element a ne samo cipanje kostiju otvorit ce svoju mesnicu.

Kaze nitko ne zeli klat zivotinje i cipat, posal nije za vecinu ljudi a jos ako radis sa nekin vrstama uvuce ti se taj miris.

No moran rec ovo ga je preporodilo. Prije je bia povucen i malo nize samouvjerenosti no od kad je posta mesar ka novi covik.


nastavi niz: keramičar, električar, plinski instalater, vodoinstalater...

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dinarske žene vs Stepske žene
PostPostano: 11 ruj 2022, 09:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
Sta se tice ovih komentara na visinu zena. Hrvati, pogotovo s juga dakle Dalmacija i Hercegovina su najvisi u Europi s prosjekom od nekih 184cm za sadasnju zoomer generaciju. Osim nas dosta su visoki Nizozemci, Skoti, Svedani, Srbi svi oko 182, 183. No stvar je da su kod njih zene VISE od nasih.

Najvise Europljanke su u Litvi a njihovi muskarci su znatno nizi od nas.

Prosjecni bracni par ima nekih 3cm razlike u visini i 2god u dobi.

Dakle to da Hercegovac il Dalmatinac kuka o visokim zenama je precudno. Ne kuzin, sta vas mlate, guraju, prite vam?

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dinarske žene vs Stepske žene
PostPostano: 11 ruj 2022, 09:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
volimo za glavu biti viši, dominacija. :D

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dinarske žene vs Stepske žene
PostPostano: 11 ruj 2022, 10:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
dudu je napisao/la:
Velebit je napisao/la:
Moj prika je posta mesar. Inace briljantan momak ali jedan od onih pametnih al opaljenih. Nista mu faks nije ispa od koristi, godinama shit poslovi onda mu je jedan sad umirovljeni mesar reka koliko zaraduje. Sad ka mesar ima placu vecu od inzinjera a kako se kuzi u biznis element a ne samo cipanje kostiju otvorit ce svoju mesnicu.

Kaze nitko ne zeli klat zivotinje i cipat, posal nije za vecinu ljudi a jos ako radis sa nekin vrstama uvuce ti se taj miris.

No moran rec ovo ga je preporodilo. Prije je bia povucen i malo nize samouvjerenosti no od kad je posta mesar ka novi covik.


nastavi niz: keramičar, električar, plinski instalater, vodoinstalater...

E ne znam za te poslove, ne znam nikog mladeg. Znam za to i za jednog momka sta je neki strucnjak za septicke jame da ima novca dosta. Idu tamo di drugi ne zele a dobar kompas je postotak zena na nekom poslu.

Poslovi di je manje od 1% zena su u pravilu odlicno placeni s nekim iznimkama (zastitar, ribar, drvna industrija).

Jedan moj profesor mi nedavno reka da je sinu sredia da bude sudski vjestak za svoje polje. To mu je fino uduplalo primanja. To je tip posla koji nikom ne padne na pamet. Znaci lik je jedan od trojice u Hrvatskoj koji ima polozen neki njemacki tecaj za rukovanje strojem koji se koristi u toj industriji i ta trojica dobiju sve predmete sudske. Neke zadatke dobiju od suda a neke ih traze privatnici.

Da mu sin nema hipoteku za veliku kucu da bi otkaz na starom poslu i bavia se samo vjestacenjem.

Osin toga recimo racunovodstvo. Ja san se cudia ovom mom kolegi koji je reka sa 19 da ce bit revizor. Za to triba 10 godina iskustva i tezak ispit. No posta je revizor koji radi za kompaniju sefa revizorske komore u Hrvatskoj i sad ne samo sta ima para koliko oce vec zna i skoro sve ljude u Hrvatskoj koji si bitni. Svaki startup zna svi ga stalno nesto pilaju, mole, pitaju za savjet, uvik ima 'prijatelje' di god pogleda i zene mu se uvaljuju, zene koje jasno su izgledom par liga iznad njega.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dinarske žene vs Stepske žene
PostPostano: 11 ruj 2022, 10:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
dudu je napisao/la:
volimo za glavu biti viši, dominacija. :D

Nije to dominacija. Prava dominacija je kad te zavoli i ne moze bez tebe. Dvi tri najvise zene s kojima san bia su bile najsubmisivnije a ove niske su bar u mom iskustvu opterecene i sve je natjecanje. Mozda su moja iskustva atipicna.

Osin tog, najneugodnija iskustva su redovno od debljih Dalmatinki. Ka da neko zlo hrane svim tim kalorijama.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dinarske žene vs Stepske žene
PostPostano: 11 ruj 2022, 10:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
ne pričam o debelim ženama pobogu, to je najgora stvar koja postoji na planeti Zemlji.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dinarske žene vs Stepske žene
PostPostano: 11 ruj 2022, 11:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 17:46
Postovi: 8111
Lokacija: banana
Ja kad cujem dinarske zene odmah pomislim na kojekakve zenetine ili brkate Hercegovke.

Ne znam, nije mi no nesto.

Volim malo, kompaktno zensko, tako da kad ju nabijes imas osjecaj da ti je *** div.

_________________
Nacionalizam je kad se shupci jedne nacije raduju sto u toj naciji ima i pozamasnih kurchina.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 58 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 34 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO