HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 18:28.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 51 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Sindrom povratnice
PostPostano: 18 lis 2020, 10:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
Ukratko, pre više godina hteli ste da budete sa određenom devojkom. Držala vas je na na distanci taman da se ponadate da će svakog trenutka popustiti i dati vam šansu, ali se to ipak nikada nije desilo. Vi se povlačite iz te priče sa vrednom lekcijom za ubuduće, a ona zaboravlja da postojite.

Prolazi deset, pa i više godine.

Negde, nekako došla je do vašeg novog mejla (što je samo po sebi pomalo jezivo). Javlja se rutinski,kao da je nije bilo par meseci. Eto, nada se da se ti nje još uvek sećaš, ona je ona mala što ti nije dala pre 12 godina... Pa kako si, jesi li se oženio? Šta mi radiš?

Bitch, why the fuck would you care and since when it’s any of your business?

U ovom partikularnom slučaju jedno dodatno slovo u njenom prezimenu bilo mi je dovoljno da sklopim mozaik eventualnih namera.

Davala je duže vreme nekoj budali, udala se za istu. Brak je sada ili u komi ili u dual modu (vara ga, i puca na lepo+korisno varijantu). Ali pre će biti da hoće da okrene novi list, za varanje ti ne treba naivčina od pre 12 godina. Dakle, treba joj novi tutor, koji će da tegli za nju, da joj obezbedi topli dom, sigurnost... Jesi li ti taj sada? Jesi li poradio na sebi da imaš moju bezvrednu p****?

Nope, bitch. Keep swiping... Za taj poso postoje erocki oglasi.

To je bila neka kraća komunikacija u januaru, nisam joj odgovorio ni na jedno jedino pitanje. Već uvek šalom i pošalicom usmeravao dijalog u nekom nevažnom smeru. Znao sam da je to nervira, i uživao sam u tome. Elegantno se povukla jer je skontala da ja ne otvaram vrata tek tako. Ni na pamet joj nije palo da objasno svoje naprasno interesovanje za mene. Deset meseci posle „usled mnogo obaveza“ evo nje ponovo, ako se dobro seća ovih dana je meni rođendan? Eto, ona me ljubi i grli, želi mi sve što i ja želim sebi, yada yada yada...

How nice.

Zanima me, da li ste imali ovakvo iskustvo, i kako ste postupili u tom slučaju?

Prilično sam siguran da je zapala u poznato stanje kada žena sebi upropasti život debilnim izborima, i sada je u cenovnom rangu „vadi me odavde“. Treba joj vuča da iziđe iz jarka. A ja bi trebalo da se uklopim u njenu utešnu kategoriju, da preuzmem brigu o robi koja je već habana na sve moguće i nemoguće načine... Ne bi me iznenadilo da ime i klince, o kojima ćuti kao zalivena.

Negde sam između nezainteresovanosti i želje da joj prevučem džemper preko glave i šutnem je u podmuklu dvoličnu zadnjicu.

Startovati nekoga posle 12 godina, bez ikakvog objašnjena je svojevrsno nepoštovanje ličnosti. Ona me koliko sam skapirao (i dalje) doživljava kao nekakavu perionicu u kojoj u svako doba dana i noći može da se reši fleka sa svoje odeće... No can do. I moved on, and beyond.

Da li bi bilo previše okrutno od mene da joj dam nadu da želim da se vidimo? A onda, šamarčina od koje se ne ustaje par sati... You reap what you sow, right?

Šta mislite?

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 18 lis 2020, 11:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
Begaj od žena sa 2 prezimena.

U sve se razumeju i mešaju.

Od nuklearne fizike, do nogometne repke.

Potraži sreću na drugoj strani.

Ta nisi crveni križ, još ti nije dala, a davala je svima.

Ima to na umu i kulijana. Ako možeš, "uknjiži bod" i begaj, ne osvrći se sine, mlad si i naivan.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 18 lis 2020, 11:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
K:M je napisao/la:
Begaj od žena sa 2 prezimena.

U sve se razumeju i mešaju.

Od nuklearne fizike, do nogometne repke.

Potraži sreću na drugoj strani.

Ta nisi crveni križ, još ti nije dala, a davala je svima.

Ima to na umu i kulijana. Ako možeš, "uknjiži bod" i begaj, ne osvrći se sine, mlad si i naivan.


Nisu ni ove s jednim pod manom, nadaju se Tom Kruzu a udaju uglavnom se za Deni Devita...

Što je ona davala 98 puta pre mene, ako. Mogu ja da budem Mr. 99. Ali ne želim obaveze, koje ni prethodnih 98 intrudera nije imalo...

Jebiga, posto sam đubre u međuvremenu. Ne daš p**** - ne slušam tvoje gluposti.

Daš p****, razgovaraćemo. Al nemoj da ne držiš za reč previše...

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 18 lis 2020, 11:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
Vidi, žena misli da čim ti da, automatski si njeno osobno vlasništvo=rob, na daljinski upravljač.

Još je kod ove pojačano, jer je bračno torpedirana i traži skrbnika da je vadi. Izdržava, i njenu obitelj i troši vreme i resurse oko tih za njega gluposti.

Dovedi Albanku iz Skadar. Poštene i čestitke a žele golemu obitelj.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 18 lis 2020, 12:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
podrinje je napisao/la:
Ukratko, pre više godina hteli ste da budete sa određenom devojkom. Držala vas je na na distanci taman da se ponadate da će svakog trenutka popustiti i dati vam šansu, ali se to ipak nikada nije desilo. Vi se povlačite iz te priče sa vrednom lekcijom za ubuduće, a ona zaboravlja da postojite.

Prolazi deset, pa i više godine.

Negde, nekako došla je do vašeg novog mejla (što je samo po sebi pomalo jezivo). Javlja se rutinski,kao da je nije bilo par meseci. Eto, nada se da se ti nje još uvek sećaš, ona je ona mala što ti nije dala pre 12 godina... Pa kako si, jesi li se oženio? Šta mi radiš?

Bitch, why the fuck would you care and since when it’s any of your business?

U ovom partikularnom slučaju jedno dodatno slovo u njenom prezimenu bilo mi je dovoljno da sklopim mozaik eventualnih namera.

Davala je duže vreme nekoj budali, udala se za istu. Brak je sada ili u komi ili u dual modu (vara ga, i puca na lepo+korisno varijantu). Ali pre će biti da hoće da okrene novi list, za varanje ti ne treba naivčina od pre 12 godina. Dakle, treba joj novi tutor, koji će da tegli za nju, da joj obezbedi topli dom, sigurnost... Jesi li ti taj sada? Jesi li poradio na sebi da imaš moju bezvrednu p****?

Nope, bitch. Keep swiping... Za taj poso postoje erocki oglasi.

To je bila neka kraća komunikacija u januaru, nisam joj odgovorio ni na jedno jedino pitanje. Već uvek šalom i pošalicom usmeravao dijalog u nekom nevažnom smeru. Znao sam da je to nervira, i uživao sam u tome. Elegantno se povukla jer je skontala da ja ne otvaram vrata tek tako. Ni na pamet joj nije palo da objasno svoje naprasno interesovanje za mene. Deset meseci posle „usled mnogo obaveza“ evo nje ponovo, ako se dobro seća ovih dana je meni rođendan? Eto, ona me ljubi i grli, želi mi sve što i ja želim sebi, yada yada yada...

How nice.

Zanima me, da li ste imali ovakvo iskustvo, i kako ste postupili u tom slučaju?

Prilično sam siguran da je zapala u poznato stanje kada žena sebi upropasti život debilnim izborima, i sada je u cenovnom rangu „vadi me odavde“. Treba joj vuča da iziđe iz jarka. A ja bi trebalo da se uklopim u njenu utešnu kategoriju, da preuzmem brigu o robi koja je već habana na sve moguće i nemoguće načine... Ne bi me iznenadilo da ime i klince, o kojima ćuti kao zalivena.

Negde sam između nezainteresovanosti i želje da joj prevučem džemper preko glave i šutnem je u podmuklu dvoličnu zadnjicu.

Startovati nekoga posle 12 godina, bez ikakvog objašnjena je svojevrsno nepoštovanje ličnosti. Ona me koliko sam skapirao (i dalje) doživljava kao nekakavu perionicu u kojoj u svako doba dana i noći može da se reši fleka sa svoje odeće... No can do. I moved on, and beyond.

Da li bi bilo previše okrutno od mene da joj dam nadu da želim da se vidimo? A onda, šamarčina od koje se ne ustaje par sati... You reap what you sow, right?

Šta mislite?

Fino si se ti ložio na nju, kada te tolka količina ogorčenja drži posle cele decenije. S obzirom na to, ako se vidite, sviraćeš ti šta ti ona kaže, provereno. Kao bela lala. Ne boli te tuki za nju i još uvek gajiš neka osećanja, inače ne bi otvarao temu i to ovolikim i ovako skoro pa besnim uvodom. Ako ti ne smeta da budeš spoljni saradnik udatoj ženi, nađi se da njom, ako ti to smeta, nemoj. Takođe, ako želi da se razvede, pa joj ti dođeš utešna nagrada, važi isto, ako ti to smeta, nemoj, ako ti ne smeta, nađi se sa njom. Znači razmisli kako se ti osećaš povodom te situacije i radi prema tome, ništa komplikovano.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 18 lis 2020, 14:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
K:M je napisao/la:
Vidi, žena misli da čim ti da, automatski si njeno osobno vlasništvo=rob, na daljinski upravljač.

Još je kod ove pojačano, jer je bračno torpedirana i traži skrbnika da je vadi. Izdržava, i njenu obitelj i troši vreme i resurse oko tih za njega gluposti.

Dovedi Albanku iz Skadar. Poštene i čestitke a žele golemu obitelj.


Ova to misli i kad čoveka ostavi suvog k***, pa još ima i drskosti da se vrati u njegov život, zato sam mišljenja da joj treba očitati lekciju koju neće zaboraviti. :zubati

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 18 lis 2020, 14:37 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Kad te startuje polugola mučenica bez majke treba odma u startu da joj kažeš "sikter bre mučenico". Njen bivši muž je verovatno neki polupani buzdovan za kojeg su joj drugarice iz neke goveđe debilane rekle "vidi ga, kako je sladak", vozi skupa kola, BMW, igra fudbal razumeš... Treba da nađeš neku fino vaspitanu devojku sa sela koja zna istoriju, kaka bre polupana mučenica... ta će i tebe i sebe da odvede u propast i destrukciju, razumeš? Lepo odi na selo, nađi devojku koja ume da te sluša, da kuva, da posrpema, koja neće da brine o tome da l' su vaša deca bila danas u debilani gde se promoviše ateističko blejanje, koja ne gleda TV, ne meša se u politiku i zna de joj je mesto dok ti radiš u polju, plivaš u jezeru, čitaš Sveto Pismo, živiš ko vitez, razumeš... Kupite si terenac da možete da idete u prirodu, kakva bre limuzina, razumeš... on je mangup, švaler, ona je mučenica, verovatno koriste drogu, moraš da budeš svestan gde to vodi...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 18 lis 2020, 14:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
Carmello Šešelj je napisao/la:
podrinje je napisao/la:
Ukratko, pre više godina hteli ste da budete sa određenom devojkom. Držala vas je na na distanci taman da se ponadate da će svakog trenutka popustiti i dati vam šansu, ali se to ipak nikada nije desilo. Vi se povlačite iz te priče sa vrednom lekcijom za ubuduće, a ona zaboravlja da postojite.

Prolazi deset, pa i više godine.

Negde, nekako došla je do vašeg novog mejla (što je samo po sebi pomalo jezivo). Javlja se rutinski,kao da je nije bilo par meseci. Eto, nada se da se ti nje još uvek sećaš, ona je ona mala što ti nije dala pre 12 godina... Pa kako si, jesi li se oženio? Šta mi radiš?

Bitch, why the fuck would you care and since when it’s any of your business?

U ovom partikularnom slučaju jedno dodatno slovo u njenom prezimenu bilo mi je dovoljno da sklopim mozaik eventualnih namera.

Davala je duže vreme nekoj budali, udala se za istu. Brak je sada ili u komi ili u dual modu (vara ga, i puca na lepo+korisno varijantu). Ali pre će biti da hoće da okrene novi list, za varanje ti ne treba naivčina od pre 12 godina. Dakle, treba joj novi tutor, koji će da tegli za nju, da joj obezbedi topli dom, sigurnost... Jesi li ti taj sada? Jesi li poradio na sebi da imaš moju bezvrednu p****?

Nope, bitch. Keep swiping... Za taj poso postoje erocki oglasi.

To je bila neka kraća komunikacija u januaru, nisam joj odgovorio ni na jedno jedino pitanje. Već uvek šalom i pošalicom usmeravao dijalog u nekom nevažnom smeru. Znao sam da je to nervira, i uživao sam u tome. Elegantno se povukla jer je skontala da ja ne otvaram vrata tek tako. Ni na pamet joj nije palo da objasno svoje naprasno interesovanje za mene. Deset meseci posle „usled mnogo obaveza“ evo nje ponovo, ako se dobro seća ovih dana je meni rođendan? Eto, ona me ljubi i grli, želi mi sve što i ja želim sebi, yada yada yada...

How nice.

Zanima me, da li ste imali ovakvo iskustvo, i kako ste postupili u tom slučaju?

Prilično sam siguran da je zapala u poznato stanje kada žena sebi upropasti život debilnim izborima, i sada je u cenovnom rangu „vadi me odavde“. Treba joj vuča da iziđe iz jarka. A ja bi trebalo da se uklopim u njenu utešnu kategoriju, da preuzmem brigu o robi koja je već habana na sve moguće i nemoguće načine... Ne bi me iznenadilo da ime i klince, o kojima ćuti kao zalivena.

Negde sam između nezainteresovanosti i želje da joj prevučem džemper preko glave i šutnem je u podmuklu dvoličnu zadnjicu.

Startovati nekoga posle 12 godina, bez ikakvog objašnjena je svojevrsno nepoštovanje ličnosti. Ona me koliko sam skapirao (i dalje) doživljava kao nekakavu perionicu u kojoj u svako doba dana i noći može da se reši fleka sa svoje odeće... No can do. I moved on, and beyond.

Da li bi bilo previše okrutno od mene da joj dam nadu da želim da se vidimo? A onda, šamarčina od koje se ne ustaje par sati... You reap what you sow, right?

Šta mislite?

Fino si se ti ložio na nju, kada te tolka količina ogorčenja drži posle cele decenije. S obzirom na to, ako se vidite, sviraćeš ti šta ti ona kaže, provereno. Kao bela lala. Ne boli te tuki za nju i još uvek gajiš neka osećanja, inače ne bi otvarao temu i to ovolikim i ovako skoro pa besnim uvodom. Ako ti ne smeta da budeš spoljni saradnik udatoj ženi, nađi se da njom, ako ti to smeta, nemoj. Takođe, ako želi da se razvede, pa joj ti dođeš utešna nagrada, važi isto, ako ti to smeta, nemoj, ako ti ne smeta, nađi se sa njom. Znači razmisli kako se ti osećaš povodom te situacije i radi prema tome, ništa komplikovano.


Za moju reakciju presudan je kontekst u kome se pojavljuje, da je napisala iole iskren mejl, možda (ali veliko možda) bih se i sažalio na njenu situaciju. Ali ona i dalje fura nekakav prestiž, nema to prođu kod mene više. Što kaže ovaj K:M, nađi sebi neku šiptarkicu. Svi ih hvale. Ova je nekoga po svojoj prilici već ojadila, a sada kao najureni parazit traži novog domaćina.

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 18 lis 2020, 18:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Pa, jel zgodna ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 18 lis 2020, 19:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
A, ja plaćenika braćo mila. A tek priče? Nešto slično kao ono ,,Vi pitate, a mi odgovaramo,, Boli li prvi put? Mogu li ostati u drugom stanju poslije ljubljenja u trajanju od pola sata?
I tebi se javila? Sjebala život, pa se tebe takvog vedrog, optimističnog sjetila?
Podrinje, lijepo je maštati, ali ne prelazi granicu....
Mada ima sličnih primjera i kod nas žena. Jednom mi se javlja nekakva ženska osoba, kaže...javljam se u ime tatinog prijatelja, došao iz Njemačke, tražio vas na društvenim mrežama i nije našao. Mene zadužio i eto ja vas pronašla. Da mi dajte svoj br.telefona da vam se javi, kaže volio bi vas vidjeti, nekada ste se zabavljali. Pitam ko je to, ona reče ime i prezime. Joj, onaj klinac iz bakine ulice, kao skontali se na raspusti između šestog i sedmog razreda i išli u kino gledali partizanski film ,,Crvena zemlja,, i jednom na kupanje u obližnji potok. I sjetio me se zamisli, ko veli bili smo djeca, pa da nastavimo gdje smo stali, ja gastarbajter, na cijeni sam, da uživam ovih sedam dana, neće žena znati...
Drugi put javi se jedan iz komšiluka, razbojnik, i on i brat mu blizanac, ja ih se kao klinka plašila i uvijek prelazila s druge strane ulice da ih ne sretnem. Kaže, godinama mislim o tebi, sjećaš se kako smo kao djeca bili zaljubljeni....itd. Živi u Francuskoj, razveden, voli BiH, kaže sutra bi se vratio da nađe srodnu dušu i da žive lijepo od njegove penzije. Koji lopov, dobio šut kartu od žene, djece, Zaklala ga alimentacijom i sada bi se privalio u njenu kuću da ima ko da ga liječi i služi...
I ima tu primjera, da pišeš do ujutro...
A Podrinje umislio da je neodoljiv....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 18 lis 2020, 20:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
@Lapo, zavodnice zloćesta, pa ti lomiš nježna i krhka muška srdašca.

Sigurno si TOP cica, kada za tobom otkidaju.

Aj baci neku fotkicu, možda još netko odlepi i baci "nemoralno ponudu".

Nek ide život.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 18 lis 2020, 20:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
K:M je napisao/la:
@Lapo, zavodnice zloćesta, pa ti lomiš nježna i krhka muška srdašca.

Sigurno si TOP cica, kada za tobom otkidaju.

Aj baci neku fotkicu, možda još netko odlepi i baci "nemoralno ponudu".

Nek ide život.

E, ne mogu. Već sam zauzeta, i formalno i neformalno. Nema više mjesta. Više sreće drugi put!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 18 lis 2020, 21:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19040
Lokacija: među zvijezdama
Kakva je ovo tema? Vekika većina muškog djela foruma prešišala četrdesete i ušla u pedesete... pa da malo kukumavču?

LOL patetike!

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 18 lis 2020, 22:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Kakva je ovo tema? Vekika većina muškog djela foruma prešišala četrdesete i ušla u pedesete... pa da malo kukumavču?

LOL patetike!

Tema treba da budu slicice, mozda i slobodnije i explicitnije, i da komentiramo.

Ucini nam cast, i daruj nam ocima SLAST. Vidi kako pesnicki nadahnuto pisem veceras.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 18 lis 2020, 22:56 
Offline

Pridružen/a: 02 lip 2013, 21:35
Postovi: 1362
Lokacija: u prolazu
Moje iskustvo - bježati od povratnice glavom bez obzira.

Ako nije uspjelo prvi puta, neće ni drugi, ni deseti puta ;)

_________________
When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace - Jimi Hendrix


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 19 lis 2020, 01:43 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68204
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Podrinje, smijao sam se tvom upisu, pogotovo ove usporedbe sa izvlačenjem iz jarka hahahha. :zubati

Čini se da tebe drži ego i sjećanje na “status” kojeg je ta imala prije 10 godina, razne neprežaljene ljubavi i primljeni udarci ostaju nekad u sjećanju :zubati i ti sad vidiš priliku da “šminkaš i prepravljaš prošlost”. :zubati

Izgleda ti možda kao prilika da neke davne poraze pretočis u pobjede.

Oprez! Niti je to ista “bitka”, niti ste ti i ona iste osobe kao tada.

Osim sto “osveta” za povrijeđeni ego i neuzvraćeni interes nema smisla, jer svatko ima pravo da mu se nešto svidja ili ne svidja, isto kao i ti, podsjećaj se stalno da to vise nije ista osoba. Iphone 4 nije jednako vrijedan danas kao 2011.

Nakon 10 godina, netko je gore, a netko dole, različite su sada karte u rukama i pozicije.

Ako te i dalje lozi i ako su to ostale žive fantazije, popij kavu, “pozabavi se”, jednom ili vise puta, zatvori knjigu tih fantazija i to je to, pritom pazi da te ne uhvati u klopku. To očajničko javljanje puno govori o njenoj cijeni danas, i tko zna sto još krije, vjerojatno red flagovi na sve strane.


Bilo bi jako nezdravo da se vaša eventualna veza temelji na njenoj potrebi da skoci na slijedećeg “hosta” a tebe da zaliječis neke davne prapovijesne udarce egu iz srednje škole ili tko zna kad. Samim njenim javljanjem na taj način mislim da ste danas kvit, dobio si “closure”. :D

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 19 lis 2020, 01:56 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68204
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
K:M je napisao/la:
@Lapo, zavodnice zloćesta, pa ti lomiš nježna i krhka muška srdašca.

Sigurno si TOP cica, kada za tobom otkidaju.


Da. Izgleda da je.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 19 lis 2020, 07:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19040
Lokacija: među zvijezdama
Meni cijela priča od Podrinja, liči na prepričavanje ove pjesme. lol opširno i nadodavanje momenata. Radi uvjerljivosti :)


Neki dan u pasažu, na popodnevnoj kavi
Naletjeh na Nedu, ljubav školskih dana
Žarila i palila on je tada
Dosta se promijenila nakon tolikih godina

Priča mi da rinta u nekoj lijevoj firmi
Da pomalo posustaje, nasmrt se dosađuje
I da je još uvijek sama, i ako nemam ništa protiv
Da svratimo na piće do njenog stana

Neda, nije više tako ohola
Neda, mnogo lakše sada kaže da

Gledam je dok se svlači, kako to sada stručno radi
I pitam je da l’ se sjeća onih dana
Kako nas je redom odbijala tada
One se smije i kaže: ma hajde mali pusti, bila sam mlada

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 19 lis 2020, 10:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
Robbie MO je napisao/la:
Podrinje, smijao sam se tvom upisu, pogotovo ove usporedbe sa izvlačenjem iz jarka hahahha. :zubati

Čini se da tebe drži ego i sjećanje na “status” kojeg je ta imala prije 10 godina, razne neprežaljene ljubavi i primljeni udarci ostaju nekad u sjećanju :zubati i ti sad vidiš priliku da “šminkaš i prepravljaš prošlost”. :zubati

Izgleda ti možda kao prilika da neke davne poraze pretočis u pobjede.

Oprez! Niti je to ista “bitka”, niti ste ti i ona iste osobe kao tada.

Osim sto “osveta” za povrijeđeni ego i neuzvraćeni interes nema smisla, jer svatko ima pravo da mu se nešto svidja ili ne svidja, isto kao i ti, podsjećaj se stalno da to vise nije ista osoba. Iphone 4 nije jednako vrijedan danas kao 2011.

Nakon 10 godina, netko je gore, a netko dole, različite su sada karte u rukama i pozicije.

Ako te i dalje lozi i ako su to ostale žive fantazije, popij kavu, “pozabavi se”, jednom ili vise puta, zatvori knjigu tih fantazija i to je to, pritom pazi da te ne uhvati u klopku. To očajničko javljanje puno govori o njenoj cijeni danas, i tko zna sto još krije, vjerojatno red flagovi na sve strane.


Bilo bi jako nezdravo da se vaša eventualna veza temelji na njenoj potrebi da skoci na slijedećeg “hosta” a tebe da zaliječis neke davne prapovijesne udarce egu iz srednje škole ili tko zna kad. Samim njenim javljanjem na taj način mislim da ste danas kvit, dobio si “closure”. :D


Nezdravo, jašta. Ja tada nisam imao prebijene banke u džepu, sad ipak stojim solidno. Sa dobrim izgledima da pređem na još bolje plaćen posao do kraja godine. A posle, dolaze i druge opcije. Batalio sam pre neku godinu privatni život i posvetio se stvarima u kojima nema subjektivnih utisaka, već samo rad, upornost i extra cash.

Predomislio sam se u poslednjem momentu, neću joj natrljati nos, neću da se spuštam na taj nivo, par kratkih odgovora biće dovoljno da produži dalje.

Meni treba potpuno nova priča, sa potpuno nepoznatom ženom, bez upornih mrlja i loših uspomena.

To si u pravu Robi, ni mi danas nismo isti ljudi.


_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 19 lis 2020, 11:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Podrinje, svakoga dana u svakom pogledu sve više i više napreduješ!
Evo, pjesmica za tebe!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 19 lis 2020, 14:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Lapo-lapo je napisao/la:
K:M je napisao/la:
@Lapo, zavodnice zloćesta, pa ti lomiš nježna i krhka muška srdašca.

Sigurno si TOP cica, kada za tobom otkidaju.

Aj baci neku fotkicu, možda još netko odlepi i baci "nemoralno ponudu".

Nek ide život.

E, ne mogu. Već sam zauzeta, i formalno i neformalno. Nema više mjesta. Više sreće drugi put!


Zvuči čudno. Ili sam ja čudan.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnicez
PostPostano: 19 lis 2020, 19:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
BBC je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
E, ne mogu. Već sam zauzeta, i formalno i neformalno. Nema više mjesta. Više sreće drugi put!


Zvuči čudno. Ili sam ja čudan.

Zjb,.-ancija BBC, zjb.-ancija. Tebi kao i Karmelu moram naglašavati šta je zbilja, a šta iluzija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 24 lis 2020, 12:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
Dobio sam broj telefona. A nisam ga iskreno ni hteo, ovo će biti zanimljivo.

Ključaj temu....

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 24 lis 2020, 12:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
BBC je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
E, ne mogu. Već sam zauzeta, i formalno i neformalno. Nema više mjesta. Više sreće drugi put!


Zvuči čudno. Ili sam ja čudan.

Sve mjesta popunjena, ako neko ispadne, može se kombinirati

Baš je kul vragolanka.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 24 lis 2020, 12:54 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
K:M je napisao/la:
BBC je napisao/la:

Zvuči čudno. Ili sam ja čudan.

Sve mjesta popunjena, ako neko ispadne, može se kombinirati

Baš je kul vragolanka.



Hajd dobro ovo "formalno zauzeta", ali je uz to i "neformalno zauzeta". Znači ima i stogod sa strane. ;)

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 51 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 40 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO