HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 22:18.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 44 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Ženski mozak manji, ali efikasniji od muškog
PostPostano: 04 ožu 2013, 09:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
slika

Ženski mozak manji, ali efikasniji od muškog
Naučnike je dugo intrigiralo kako žene mogu da budu isto toliko inteligentne kao i mušarci iako je njihov mozak za osam posto manji


slika



Žene možda imaju manji mozak, ali je on efikasniji od mozga muškaraca, otkriva nedavno istraživanje.
Naučnike je dugo intrigiralo kako žene mogu da budu isto toliko inteligentne kao i mušarci iako je njihov mozak za osam posto manji.

U studiji istraživača Univerziteta u Los Angelesu i Madridu, čiji su rezultati objavljeni u časopisu Intelligence, ističe se da u slučaju žena, veličina mozga nije bitna, jer taj organ kod njih jednostavno bolje funkcioniše.

Tokom istraživanja, naučnici su izveli seriju testova inteligencije na muškarcima i ženama.

Uprkos činjenici da imaju manji mozak, žene su bile uspješnije u induktivnom razmišljanju i pojedinim numeričkim testovima. Također su bile bolje i u praćenju promjenljivih situacija, dok su muškarci imali bolje rezultate na polju prostorne inteligencije.

Istraživači su zaključili da je ženski mozak sposoban da obavi, pa čak briljantno da izvrši komplikovane zadatke i to sa manje energije i manje neurona.

"Žene su pokazale veću efikasnost uz korištenje manjeg neuronskog materijala", ističe se u studiji američkih i španskih naučnika.

Rezultati istraživanje pokazuju da veličina mozga nije bitna kada su žene u pitanju, kazao je Trevor Robins, profesor kognitivne neuronauke na Univerzitetu u Cambridgeu.

"Manji obim bi mogao da znači bolje upakovane nervne ćelije ili međusobno aktivnije prenošenje signala", izjavio je on.

"A to znači da ženski mozak bolje funkcioniše", zaključio je on.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ženski mozak manji, ali efikasniji od muškog
PostPostano: 04 ožu 2013, 10:10 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24632
Lokacija: Heartbreak Hotel
Ženski mozak manji?? Sada mi je jasno zašto su žene često zadovoljne s manjim. :D

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ženski mozak manji, ali efikasniji od muškog
PostPostano: 04 ožu 2013, 10:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Bobovac je napisao/la:
Ženski mozak manji?? Sada mi je jasno zašto su žene često zadovoljne s manjim. :D


Rezultati tvojih istrazivanja su sopstvena iskustva ili nam prenosiš tudje spoznaje Bobi ? :pepam

slika

:sega

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ženski mozak manji, ali efikasniji od muškog
PostPostano: 04 ožu 2013, 10:19 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24632
Lokacija: Heartbreak Hotel
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:
Ženski mozak manji?? Sada mi je jasno zašto su žene često zadovoljne s manjim. :D


Rezultati tvojih istrazivanja su sopstvena iskustva ili nam prenosiš tudje spoznaje Bobi ? :pepam


Pričale mi neke žene. Kažu da im nije bitno koliki je muškarčev ako je njima dobro i zadovoljne su sa svojim manjim nego većim (muškarčevim).

Dakle veličina mozga ponekad ne igra ulogu. I mali mozak može biti put ka sreći. :001_rolleyes

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ženski mozak manji, ali efikasniji od muškog
PostPostano: 04 ožu 2013, 10:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Bobovac je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:

Rezultati tvojih istrazivanja su sopstvena iskustva ili nam prenosiš tudje spoznaje Bobi ? :pepam


Pričale mi neke žene. Kažu da im nije bitno koliki je muškarčev ako je njima dobro i zadovoljne su sa svojim manjim nego većim (muškarčevim).

Dakle veličina mozga ponekad ne igra ulogu. I mali mozak može biti put ka sreći. :001_rolleyes


Jesi se zapetljao, ko pile u kučinu :tt2
Što reče Teta Zijafeta, ja sam dugo u inostranstvu ne kontam najbolje.Daj pojasni još jednom :zubati

A evo sad ozbiljno nešto


slika

slika

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ženski mozak manji, ali efikasniji od muškog
PostPostano: 04 ožu 2013, 11:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Citat:
Naučnike je dugo intrigiralo

Koji su to naučnici, imenom i prezimenom, ko ih plaća i kako se tretiraju naučnici koji se ne slažu sa ovim mišljenjem, sigurno ih šikaniraju i otkaz slijedi ako se ova *** razmišljanja ne uklapaju u njihov sistem.
Neki liberalni naučnik, ništa specijalno, smeće na koje smo navikli, jedino šta sam siguran da nije musliman, jer za takvog znanstvenika još nisam čuo.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ženski mozak manji, ali efikasniji od muškog
PostPostano: 04 ožu 2013, 12:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 kol 2011, 01:15
Postovi: 1516
Lokacija: HRHB
Bobovac je napisao/la:
Ženske nemaju mozak

:zubati

_________________
Ja sam rođen đe Ostalih nema
Benjaminu mrzim odmalena


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ženski mozak manji, ali efikasniji od muškog
PostPostano: 04 ožu 2013, 12:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:00
Postovi: 1736
Lokacija: ...................
Logično je da je ženski mozak manji, a zašto je to tako najbolje je objasnio legendarni hrvatski zastupnik dr. Anto Kovačević


_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ženski mozak manji, ali efikasniji od muškog
PostPostano: 04 ožu 2013, 12:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Zao mi je što je ova tema osobno dotakla neke, izazvala buru negodovanja, no sve usporedbe i slikoviti prizori aspciraju samo na jedno :((

slika

Zašto je dakle smanjen učinak muškog mozga ? :zubati

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ženski mozak manji, ali efikasniji od muškog
PostPostano: 04 ožu 2013, 12:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:00
Postovi: 1736
Lokacija: ...................
sarajka nis ti za mudraca već za madraca, prema tome mojne previše filozofirat :)

_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ženski mozak manji, ali efikasniji od muškog
PostPostano: 04 ožu 2013, 12:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
TG-B.B.B je napisao/la:
sarajka nis ti za mudraca već za madraca, prema tome mojne previše filozofirat :)



Zelje su jedno, mogućnosti drugo..:)

Mozdane funkcije i komentar ništa.Ostavi se toga, inče potvrdjuješ tezu iz uvodnog posta :))

Konstruktivnosti kolega, navedi svijetle primjere !

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ženski mozak manji, ali efikasniji od muškog
PostPostano: 04 ožu 2013, 12:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8154
Što se tiče ženskog i muškog mozga mogu potvrditi iz vlastitog iskustva dvije razlike:
1. Žene ne osjete potencijalnu opasnost na vrijeme
2. Muškarci ne primjećuju detalje


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ženski mozak manji, ali efikasniji od muškog
PostPostano: 04 ožu 2013, 12:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Nećemo brkati pojmove, ne mogu svi muškarci u isti koš, recimo jednostavna podjela kršćani zapadne hemisfere i islamisti istočne, pa ne spadamo u istu valjda grupu, jedini su prije 50 godina slijetali na mjesec drugi tada nisu znali kako kotač izgleda.
Oni su jednostavno riješili efikasnost ženskog mozga.

slika

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ženski mozak manji, ali efikasniji od muškog
PostPostano: 04 ožu 2013, 12:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
i_jopet je napisao/la:
Što se tiče ženskog i muškog mozga mogu potvrditi iz vlastitog iskustva dvije razlike:
1. Žene ne osjete potencijalnu opasnost na vrijeme
2. Muškarci ne primjećuju detalje


To u vezi detalja upravo su i naveli.Ta osobina moze biti i pozitivna donekle, jer zamjećivanje i analiza detalja moze biti smarajuća, pa ne ostavlja mozgu mogućnost da se usredoči na bitnije i vaznije stvari.Okupira ga bespotrebno.

No u nekim slučajevima, zanemarivanju detalja je hendikep i postavlja situaciju u pogrešnom kontekstu od stvarnosti.

Zene sigurno ne osjećaju potencijalnu opsnost na vrijeme, zbog viška emocija koje ponekad ne mogu kontrolirati i hladnokrvno analizirati situacije.No to ne bi trebalo biti pravilo.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ženski mozak manji, ali efikasniji od muškog
PostPostano: 04 ožu 2013, 12:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
POL_GASOL je napisao/la:
Nećemo brkati pojmove, ne mogu svi muškarci u isti koš, recimo jednostavna podjela kršćani zapadne hemisfere i islamisti istočne, pa ne spadamo u istu valjda grupu, jedini su prije 50 godina slijetali na mjesec drugi tada nisu znali kako kotač izgleda.
Oni su jednostavno riješili efikasnost ženskog mozga.

slika


Ne trolaj temu, budi ozbiljan.Ako neka Hercegovka čita ovo, zadivi je svojim umnim sposobnostima :D

Citat:
vodić kroz muški mozak

Većina muškaraca očekuje da njihova partnerica uvijek zna što im odgovara i što žele - a to pretpostavljamo, očekuju, zbog ženskih natprirodnih sposobnosti da sve intuitivno zaključe!? Čak i oni koji nemaju problem s pokazivanjem emocija, želja i potreba, teško mogu baš uvijek i baš sve jasno izreći. Ipak, ne možemo kriviti ni samo njih. Priznat ćete da i žene često imaju dojam da znaju mnogo više nego što je stvarno tako pa uzimaju zdravo za gotovo nešto što se zasniva isključivo na njihovim pretpostavkama. Srećom, Cosmo je tu da premosti tu provaliju i ponudi konkretno rješenje, kao i uvijek! Evo što zaista većina muškaraca smatra važnim, a što im je potpuno ne važno.

Stvari koje su im stvarno bitne:

Vaš izgled. To, naravno, ne podrazumijeva figuru top-modela i da neprestano morate biti skockani. Važno je da prije svega izgledate zadovoljno i da zračite pozitivno, a redovna depilacija i njega se, nadamo se, podrazumijevaju se.

Da ste samostalne i profesionalno realizirane. Ok, teško da bi se nekom muškarcu svidjelo da njegova djevojka zarađuje tri puta više od njega, ali uspješne žene uglavnom stimuliraju muškarce da budu još uspješniji.

Da ste (pre)zadovoljne u krevetu. Postoje muškarci koji su sebični i zanima ih isključivo njihovo zadovoljstvo, ali takvi nas ne zanimaju. Dečko koji vas voli brinut će o vašem užitku isto koliko i o svom, a kada spojite tri orgazma zaredom neće biti kraja njegovu ponosu.

Što pričate frendicama o njemu. Ako u pogledu vaše najbolje prijateljice prepozna da je čula za njegov fijasko od preksinoć, neće mu biti ni malo ugodno.

Kako on izgleda vama. Muškarci obožavaju kada se žena trudi izgledati seksi zbog njih, ali isto tako i oni žele da mi budemo zadovoljne njihovim izgledom. To ponekad nije lako, ali mu barem odajte priznanje ako svakog dana poslije posla trči u teretanu ne bi li stvorio nešto što nalikuje pločicama Gerarda Butlera.

Oralni seks. Svaki muškarac uživa u tome - u oba smjera. Ono što većina smatra jedinim problemom je to što ih djevojke ne tjeraju dovoljno da postanu još bolji!

Vaša oslobođenost inhibicija. Muškarci žele da ste s njima opuštene, imate inicijativu te predlažete nove i lude stvari. Masturbirajte pred njim, zaskočite ga na nekom neobičnom mjestu, uhvatite ga snažno za međunožje kada ste u kinu.

Razumijevanje za njihove potrebe. Oni očekuju da se ne ljutimo kada nas zamole za malo mira i tišine. Nekada im nije lako priznati da imaju problem pa im je potrebno malo vremena da se saberu, a nekada jednostavno žele izaći u grad samo sa svojim kompićima.

Da vam se svidi njihov poklon. Biranje naušnica ili torbe koju žele pokloniti partnerici, za muškarce može biti pravi pakao. Zato bi voljeli da imaju što više informacija o tome što vam se sviđa i užasno im mnogo znači kada se iskreno razveselite njegovu izboru.

Stvari koje ih baš ni malo ne diraju:

Blista li kuća ili se možda mogu potpisati na sloju prašine koji se skupio preko televizora.

To što ste preko zime nabacile koji kilogram.

Što vam se ponekad ne da istuširati nakon seksa.

Jeste li našminkane ili ne.

Veličina vaših grudi. Bile one male ili velike, čvrste ili opuštene, šiljate ili okrugle - vaše su i njima su beskrajno uzbudljive.

Kako je ispao ručak.

To što susjed vozi otkačen brz auto kakav oni nikada neće imati.

Vaš celulit. Da žene ne pričaju toliko o njemu, muškarci ne bi znali ni da postoji!

Bivši dečko koji vam još uvijek redovno čestita rođendan. (Ionako je nizak, debeo i mali mu je!)



Citat:
Kako žene djeluju na muški mozak?

slika


Istraživanje pokazuje da u prisutnosti žena muškarcima mozak slabije radi. Štoviše, čak i spomen njihove prisutnosti može ih smesti


Često govorimo da muškarci momentalno zaglupe kad ugledaju prelijepu ženu. Čini se da sada za to postoje i neka naučna uporišta.

Nova istraživanja ukazuju na to da samo spominjanje imena žene može privremeno uticati na rad muškarčeva mozga. Holandski univerzitet Radboud napravilo je testove na 90 mladih heteroseksualnih muškaraca i žena. Zadatak je bio da čitaju na glas kratke riječi s usana istraživača, a pritom ih je snimala kamera. Kada bi muškarcima saopštili da ih preko ekrana promatraju žene, nastupile bi promjene: muškarci bi slabije obavljali zadatak.

S druge strane, kada bi ženama rekli da ih promatraju muškarci, nije došlo ni do kakve promjene. Voditelj istraživanja, psiholog Johan Karremans zaključio je u izjavi Daily Mailu: 'Sam spomen žena bio je dovoljan da smanji kognitivne sposobnosti muškarca.' Ispitanicima, dodao je, čak nije trebalo reći koja ih žena gleda ni je li atraktivna izgleda.

Isti je istraživač još 2009. proveo istraživanje koje je zaključilo da muškarac suočen sa ženom pati od privremenog zaglupljenja. Naučnici nemaju objašnjenja za tu pojavu, kao ni za očitu razliku između muške i ženske reakcije na spomen suprotnog spola.

Postoji teorija koja kaže sljedeće: dok se žene u šarmiranju suprotnog pola oslanjaju prije svega na izgled, muškarci se oslanjaju na karakter, šarm i inteligenciju – zato njihovo ponašanje u takvim situacijama doživljava veće promjene.

Ipak, valja naglasiti da je prosječna dob ispitanika bila 21 godina, što daje nade da se sa zrelošću muškarci ipak ponašaju pribranije.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ženski mozak manji, ali efikasniji od muškog
PostPostano: 04 ožu 2013, 17:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
POL_GASOL je napisao/la:
Nećemo brkati pojmove, ne mogu svi muškarci u isti koš, recimo jednostavna podjela kršćani zapadne hemisfere i islamisti istočne, pa ne spadamo u istu valjda grupu, jedini su prije 50 godina slijetali na mjesec drugi tada nisu znali kako kotač izgleda.
Oni su jednostavno riješili efikasnost ženskog mozga.

slika


:laugh

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ženski mozak manji, ali efikasniji od muškog
PostPostano: 04 ožu 2013, 18:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Muškarci su i dalje dominantni na rukovodećim mjestima u BiH
Agencija za ravnopravnost spolova uradila je analizu na nivou BiH, prema kojoj je vidljivo da, osim što nema žena ministrica u Vijeću ministara, one su uglavnom manje zastupljene i na ostalim rukovodećim funkcijama u državnim institucijama, uredima i agencijama.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ženski mozak manji, ali efikasniji od muškog
PostPostano: 04 ožu 2013, 18:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Kod žena mozak je manji, dok kod muškaraca mozak je veći zatošto se zna ko je gazda. :zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ženski mozak manji, ali efikasniji od muškog
PostPostano: 04 ožu 2013, 18:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
BBC je napisao/la:
Muškarci su i dalje dominantni na rukovodećim mjestima u BiH
Agencija za ravnopravnost spolova uradila je analizu na nivou BiH, prema kojoj je vidljivo da, osim što nema žena ministrica u Vijeću ministara, one su uglavnom manje zastupljene i na ostalim rukovodećim funkcijama u državnim institucijama, uredima i agencijama.


Zbog muške dominacije i jeste nam rahat patnja godinama u BiH.Zenska psiha funkcionira drugačije od muške sebičnosti.Zena nikad ne bi ostavila gladnu i bosu djecu ma kako joj se dopao neki odjevni predmet ili šminka.Uvijek će racionalno razmisliti i posloziti prioritete.
Sigurna sam da bi i drzavu tako vodile.Ako bi nešto i nelegalno prisvajale, to ne bi ugrozavalo stanovništvo da pati od neimaštinje kakva je upravo danas situacija, zahvaljujući muškoj dominaciji i sebičnosti.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ženski mozak manji, ali efikasniji od muškog
PostPostano: 04 ožu 2013, 20:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:00
Postovi: 1736
Lokacija: ...................
SarajkaDjevojka je napisao/la:
TG-B.B.B je napisao/la:
sarajka nis ti za mudraca već za madraca, prema tome mojne previše filozofirat :)



Zelje su jedno, mogućnosti drugo..:)

Mozdane funkcije i komentar ništa.Ostavi se toga, inče potvrdjuješ tezu iz uvodnog posta :))

Konstruktivnosti kolega, navedi svijetle primjere !


LOL, pa draga moja sarajko muška dominacija je očigledna u svim aspektima ovog našeg lijepog plavo-zelenog planeta, počevši od politike, sporta, književnosti, religije, znanosti pa čak dominišemo i u kuhinji(gdje je vama ženama inače mjesto :001_rolleyes ) pa prema tim svi pokazateljima ne bi se složio da je vaš ženski mozak efikasniji, vama ženama mozak proradi jedino za vrijeme shopinga :zubati

_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ženski mozak manji, ali efikasniji od muškog
PostPostano: 04 ožu 2013, 20:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
U Herceg-Bosni će sve žene imati pravo na veći mozak.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ženski mozak manji, ali efikasniji od muškog
PostPostano: 04 ožu 2013, 20:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:00
Postovi: 1736
Lokacija: ...................
BBC je napisao/la:
U Herceg-Bosni će sve žene imati pravo na veći mozak.

:zubati

_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ženski mozak manji, ali efikasniji od muškog
PostPostano: 04 ožu 2013, 21:38 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2010, 16:39
Postovi: 2989
Sve su zene lisice....
Samo je Josipa Lisac :smijeh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ženski mozak manji, ali efikasniji od muškog
PostPostano: 04 ožu 2013, 22:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
TG-B.B.B je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:


Zelje su jedno, mogućnosti drugo..:)

Mozdane funkcije i komentar ništa.Ostavi se toga, inče potvrdjuješ tezu iz uvodnog posta :))

Konstruktivnosti kolega, navedi svijetle primjere !


LOL, pa draga moja sarajko muška dominacija je očigledna u svim aspektima ovog našeg lijepog plavo-zelenog planeta, počevši od politike, sporta, književnosti, religije, znanosti pa čak dominišemo i u kuhinji(gdje je vama ženama inače mjesto :001_rolleyes ) pa prema tim svi pokazateljima ne bi se složio da je vaš ženski mozak efikasniji, vama ženama mozak proradi jedino za vrijeme shopinga :zubati



To vazi za Balkan.Proširi vidike.Pogledaj zemlje poput Velike Britanije gdje je još osamdesetih premijerka bila zena.Napredne dakle zemlje i civiliziran svijet :D

Balkanska Muška šovinistička dominacija vuče korijene još iz kamenog doba...

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ženski mozak manji, ali efikasniji od muškog
PostPostano: 05 ožu 2013, 08:00 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30418
Na temu bi se moglo toliko toga napisati. :001_rolleyes

Za sada samo, Sarajka, prilično si dobro shvatila muški mozak i mislim da si na dobrom putu da nekom budeš idealna žena iz snova. Samo nemoj naći nekakvog idiota. Neka bude dostojan takvog dragulja. :palacgore1

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 44 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 21 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO