HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 17:32.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 45 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Zlocin i kazna fatalne ljubavi
PostPostano: 31 srp 2012, 22:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19040
Lokacija: među zvijezdama
:zubati

Jeste ikad bili bezumno zaljubljeni ?Moze se taj osjecaj opisati ?Prati li ga ljubomora, scene i ispadi ?Da li je istina da su te lude i nezaboravne ljubavi u principu osudjene na propast.Podijelite vasa iskustva, svakako smo anonimci ovdje :D

Evo primjera nekih iz svijeta zvijezda sadasnjice, mozda svoju pricu pronadjete upravo u njihovim zivotnim pricama.
Citat:




Zločin i kazna fatalne ljubavi svjetskih zvijezda!

Zbog strasti vodili su se ratovi, propadala su carstva i gubili se životi, za njenim eliksirom čezne se danas isto kao nekad, a opijenost njome može da dovede do tragičnih posljedica za one koji su bili hrabri i pokušali da joj se prepuste

U ljudskoj prirodi je da sanjari o velikoj ljubavi koja oduzima dah i ubrzava rad srca. Ona nije česta, ali postoji. Samo malobrojni su imali priliku da okuse njene čari. Međutim, kao i sve u životu, postoje dvije strane medalje, lice i naličje. Velike ljubavi, koliko su divne, toliko su i pogubne za svoje aktere. Njihov ukus varira od dobrog crnog vina eterične opojnosti do pelina razdiruće moći gorčine koja je u stanju da raznese dušu i donese vječnu tugu. Nerijetko su ispunjene svađama, pijanstvima, prevarama i lažima među partnerima. I kao što je Richard Barton  izjavio: Elizabet i ja funkcionišemo samo u krevetu, čim ustanemo počinje pakao. I bio je u pravu jer primeri iz XX i XXI vijeka svjedoče o fatalnosti koju sa sobom nosi strast. Ali, sve ono što nije preporučljivo, dobija moć misterioznog i poželjnog – samo jednom da se voli, samo jednom do kraja. Zbog toga priču o ovoj temi može da otvori par koji je spojio Istok i Zapad, Ameriku i Rusiju, ali i još tada pokazao da je ta veza sudbinski određena.

LJUBAV JAČA OD SMRTI

Početak dvadesetog vijeka obilježila je bučna, bezumna, luda i neobuzdana ljubav između Isidore Dankan i Sergeja Aleksandroviča Jesenjina. Teško je reći ko je od njih bio slavniji – američka plesačica ili ruski pjesnik. Nije bilo ničeg zajedničkog što bi ih vezivalo, nisu  govorili istim jezikom, ona je bila 18 godina starija od njega, ali sve to nije im smetalo da već od prvog susreta opčine jedno drugo. Odnosi među njima bili su burni i promjenljivi i kako se to često dešava, strast ovih izuzetnih ličnosti pretvorila se u dramu propraćenu burnim rastankom. Presjekli su i na sve stavili tačku, ali su i razdvojeni ostali dosljedni ljubavi do samog kraja. Sergej je okončao život samoubistvom u Lenjingradu, tako što se objesio o cijev centralnog grijanja. Isidora je tragično poginula – dugački šal koji je nosila zamotao se oko automobilskog točka i udavio je. Mada su se ludo voljeli, zajednički im je bio samo uzrok smrti - gušenje.

S druge strane, ljubav koja se rasplamsala na istom kontinentu nije imala bolji epilog. Njeni akteri su se rastajali, ponovo sastajali i vjenčavali. Nisu mogli zajedno, ali ni jedno bez drugog… Naravno riječ je o Elizabet Tejlor i Ričardu Bartonu. Bili su dvije nesrećne polovine jedne cjeline. Rastrzani pijanstvima i bezrazložnim svađama, nisu mogli da podnesu silinu sopstvenih emocija. Nastupili su zajedno u nekoliko filmova uključujući i onaj o fatalnom odnosu između Marka Antonija i Kleopatre, za vrijieme čijeg snimanja su se i strastveno zaljubili. Njihova hemija i seksualna privlačnost bili su više nego očiti, iako su oboje tada bili u brakovima. Učinili su sve da budu zajedno, u tome su i uspjeli, ali nisu opstali. Njihovi ispadi punili su novine više od deset godina. Prvi put su se rastali 1974. godine, da bi se zatim ponovo vjenčali šesnaest mjeseci kasnije. Na scenu je stupila izreka da knjigu koju ste čitali nema potrebe da čitate ponovo jer joj unapred znate kraj. Podnijeli su  papire za razvod u roku od godinu dana. Da se njihova burna ljubav nije okončala svjedoči i pismo koje je Barton prije smrti napisao Elizabet i otkrio da je još voli i da nikad nije prestala da bude ljubav njegovog života. Ovo pismo Taylorova je u više navrata spominjala kao najveću dragocjenost u životu. 

ŠTA JE TITULA BEZ PRAVE ŽENE?

Najveći skandal odigrao se pošto je Princ Edvard VIII sreo šarmantnu Amerikanku Volis Simpson. U tom trenutku on je bio na čelu najpoznatije kraljevske monarhije, a ona udata. Veoma brzo podnijela je papire za razvod braka i upustila u ludu romansu sa britanskim kraljem, ali nije mogla da postane kraljica jer njena dva prethodna razvoda nije priznavala engleska crkva čiji je Edvard bio poglavar. Kralj je zbog nje abdicirao i odrekao se prijestola kako bi bio u braku sa ženom koju je volio.

Asocijacija na ovaj par definitivno je prava ljubav, ali kada su počeli da je konzumiraju, tadašnje konzervativno društvo ostalo je u šoku. Bio je to pravi šamar istine isfoliranoj gospodi i lažnim moralistima. Upoznavši Galu, Ruskinju i emigrantkinju koja je od njega bila starija deset godina, Salvador Dali se momentalno zaljubio. Ona je u to vrijeme bila udata za francuskog pjesnika Pola Eluarda, ali je ipak odlučila da ostane sa slikarom, za koga se i preudala. Uz njene kontakte, Dali je postao ugledni umjetnik u Parizu. Nakon njene smrti 1982. godine, zapao je u depresiju i do kraja života živio u tornju dvorca koji je kupio za svoju voljenu.

Ljubav života slavne operske pjevačice Marije Kalas bio je grčki brodovlasnik Aristotel Onasis. Prvi put su se sreli na balu u Veneciji kada su oboje bili u braku. Od tada pa do kraja njenog života, jedina osoba koja je pored umjetnosti postojala za nju, bio je upravo Aristotel. Ipak, moćni brodovlasnik često je ponižavao slavnu pjevačicu i nije se oženio s njom čak ni poslije njenog razvoda. Tek na samrtnoj postelji, pozvao ju je i priznao joj da je ona bila jedina žena koju je volio.

Verovatno je mnogo onih koji se pitaju čime je to Joko Ono očarala Džona Lenona, a neki će prokomentarisati da je i sam umro pitajući se to isto. Ali, činjenice svjedoče da je njihova veza jedna od najmisterioznijih afera svih vremena. Unijela je sjeme razdora u The Beatlese i tako ušla u anale. A kako je sve počelo? Joko se krajem 1965. srela sa slavnim muzičarem zbog nekakvog istraživanja, a njene česte pozive na kućni broj, Džon je tadašnjoj ženi Sintiji Lenon objašnjavao ovako objašnjavao: Joko jednostavno pokušava da sakupi novac za svoja avangardna sranja. Kada je njegova supruga otputovala na odmor u Grčku, Lenon je pozvao Joko u posjetu. Cijelu noć su snimali albumTwo Virgins, poslije čega su, kako je rekao, vodili ljubav u svitanje. Nakon ljetovanja, Sintija je u njihovom stanu zatekla Joko u svom bade mantilu kako pije čaj s njenim suprugom koji joj je jednostavno rekao: O, zdravo. Šta se dalje dešavalo, postalo je istorija, koja se izučava u školama. Slučajan ili namjeran, prvi susret izmenio im je živote, pretvorio se u sudbinsku odrednicu njih samih.

Sam kraj proteklog vijeka donio je interesantnu priču koja se odigrala između ne toliko interesantnim partnerima. Iako ni po čemu nisu posebni, ako se izuzmu njeni silikoni, njegovi problemi sa drogom, ko i poneki kućni video, njihova veza bila je čist primjer iskonske strasti. Riječ je o, uslovno rečeno, glumici Pameli Anderson i muzičaru Tomiju Liju. Devedesete su protekle u znaku zajedno su, nisu zajedno, zajedno su, nisu zajedno... Trenutno nisu, ali poznavajući njihovu prošlost, niko ne bi mogao da tvrdi kako ponovo neće biti.

Nasuprot njih našao se još jedan podjednako intrigantan i dosadan par: Vktorija i Dejvid Bekam. Jedno od pitanja koje se nameće jeste i da li se iko sjeća njenog prezimena prije nego što se udala za njega. Činilo se da njihovu sreću ništa ne može da naruši, a onda su krenule priče kako je slavni sportista postao nestašan i vara modnu ikonu. Javljale su se ljubavnice, on je sve demantovao, one se opet javljale, on je opet poricao i tako u krug. Na kraju je ipak priznao vezu sa koketnom Rebekom Los, a Poš Spajs mu je nakon majčinih savjeta kako muškarci varaju glavom, nije precizirala kojom, a žene srcem, ipak oprostila. U javnosti je demantovala suprugovu preljubu, a suparnicu nazvala lažljivom kurvom.

Ipak, po mišljenju mnogih, postoji jedna afera nad svim aferama. I poslije toliko godina, još se priča o ljubavnom trouglu čiji su akteri bili Dženifer Aniston, Bred Pit i Anđelina Džoli. I dalje se čeka na konačni rasplet, mada je ishod skoro izvjestan. Međutim, u Holivudu su mogući obrti. On je bio san svake žene svijeta, prva njegova supruga, djevojka iz komšiluka, i najbolja prijateljica, a druga divlja, neukrotiva i neviđeno seksi. Iako Pitt nikada nije priznao da je prevario Dženifer, sve činjenice ukazuju na to da su se Bred i Anđelina spetljali na snimanju filma Gospodin i gospođa Smit dok je on još bio u braku. On je još u vezi sa bivšom ljubavnicom i očekuje ga brak, a prevarena supruga u potrazi je za novim muškarcem svog života koji će je odvesti pred oltar. I gdje je tu pravda, teško je shvatiti.

Story/ekskluziva.ba


_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zlocin i kazna fatalne ljubavi
PostPostano: 31 srp 2012, 22:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 pro 2011, 17:04
Postovi: 711
Lokacija: Hercegovina
Anonimnost je varljiv pojam. :zubati

Svaki se osjećaj može opisati. Meni je drago što sam u takvim periodima zapisivao svoje osjećaje u jednu deblju knjigu. Sad mi je malo smiješno kad sve to čitam, ali zanimljivo je promatrati te faze odrastanja i kako sam se iz situacije u situaciju nosio s nekim stvarima.

_________________
It iz aj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zlocin i kazna fatalne ljubavi
PostPostano: 31 srp 2012, 22:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19040
Lokacija: među zvijezdama
Moze se ta knjiga dobiti na uvid, diskrecija zagarantirana.

A potreba iscitavanja pomenutog stiva je od presudnog znacaja za izbjegavanje pojedinih okolnosti i nesretnih situacija.Samo jedno srce ja imam.Pa neka osrane cijelo, po mogucnosti

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zlocin i kazna fatalne ljubavi
PostPostano: 31 srp 2012, 23:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Gledaš dokumentarac o The Beatles i smišljaš teme na forumu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zlocin i kazna fatalne ljubavi
PostPostano: 31 srp 2012, 23:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19040
Lokacija: među zvijezdama
BBC je napisao/la:
Gledaš dokumentarac o The Beatles i smišljaš teme na forumu.

:zubati


Jesi imao kakvu fatalnu ?Ajd priznaj !
Djelujes nekako suvise distanciran, kao da se bojis da ti se neko ne zavuce pod kozu.Nonsalantan, ali zafrkan.Istinu na sunce !:)

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zlocin i kazna fatalne ljubavi
PostPostano: 31 srp 2012, 23:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Jesam. Poslije sam skužio da su dobro prošle da ih nisam namlatio pa na sudu završio.
Čovjek odrasta, i te stare gluposti nekad znaju biti tako smiješne.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zlocin i kazna fatalne ljubavi
PostPostano: 31 srp 2012, 23:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19040
Lokacija: među zvijezdama
BBC je napisao/la:
Jesam. Poslije sam skužio da su dobro prošle da ih nisam namlatio pa na sudu završio.
Čovjek odrasta, i te stare gluposti nekad znaju biti tako smiješne.

Svako vrijeme nosi svoje " breme ".

Sta bi sad da se zaljubis, filmski nestvarno ?
Rizikovao brak ili bi sve ostalo platonski ?:)

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zlocin i kazna fatalne ljubavi
PostPostano: 31 srp 2012, 23:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Filmsko zaljubljivanje mi dosadno.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zlocin i kazna fatalne ljubavi
PostPostano: 31 srp 2012, 23:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19040
Lokacija: među zvijezdama
BBC je napisao/la:
Filmsko zaljubljivanje mi dosadno.

Bukvalac !!!

Mislila sam kao na filmu.

Ajd odgovori na pitanje :D

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zlocin i kazna fatalne ljubavi
PostPostano: 31 srp 2012, 23:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Glupa pitanja. Ne želim se zaljubljivati. Bar ne dok sam u braku.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zlocin i kazna fatalne ljubavi
PostPostano: 31 srp 2012, 23:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19040
Lokacija: među zvijezdama
BBC je napisao/la:
Glupa pitanja. Ne želim se zaljubljivati. Bar ne dok sam u braku.



To se jednostavno desi.Ne mozes ti puno uticati na izhod. :zubati

Naravno uz svo duzno postovanje braka kao institucije i zajednice.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zlocin i kazna fatalne ljubavi
PostPostano: 31 srp 2012, 23:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne može se dogoditi. Jer ne želim da se dogodi. Pričaš kao šizofrenik koji ne kontrolira svoje misli i osjećaje.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zlocin i kazna fatalne ljubavi
PostPostano: 31 srp 2012, 23:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19040
Lokacija: među zvijezdama
BBC je napisao/la:
Ne može se dogoditi. Jer ne želim da se dogodi. Pričaš kao šizofrenik koji ne kontrolira svoje misli i osjećaje.

:sega

Veze nemas o ljudskoj psihi, sizofrenija :sega ,


no Sayuri je potrebna pomoc, te budi ljubazan i pomozi djevojci.




Citat:
Tekstovi pjesama » Hari Mata Hari » Ne bih te odbranila ni cijela Jugoslavija
Hari Mata Hari - Ne bih te odbranila ni cijela Jugoslavija tekst lyrics
Ne bih te odbranila
ni cijela Jugoslavija
kad bih saznao
da si me opet varala

Zaljube se samo budale
a i ja sam malo lud
neka mi se malo place
pusti suzu balavu

Da sam znao da me varas
da si s' drugim do zore
mala moja nevjerna
slupo bih ti prozore

Ref. 3x
Al' ne bih te odbranila
ni cijela Jugoslavija
kad bih saznao
da si me opet varala

Boga moli i zahvali
sto si moja najdraza
da te malo prevarim
da l' bih suzu pustila

Ref. 3x



_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zlocin i kazna fatalne ljubavi
PostPostano: 31 srp 2012, 23:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
SarajkaDjevojka je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Jesam. Poslije sam skužio da su dobro prošle da ih nisam namlatio pa na sudu završio.
Čovjek odrasta, i te stare gluposti nekad znaju biti tako smiješne.

Svako vrijeme nosi svoje " breme ".

Sta bi sad da se zaljubis, filmski nestvarno ?
Rizikovao brak ili bi sve ostalo platonski ?:)


Evo da ti ja kažem što bi, i što činim,

svidi mi se neka, puknem na nju, obećam joj brda i doline, povalim je i vratim se kući ženi nasmijana lica, žena sva sretna, pogotovo kad su joj oni dani.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zlocin i kazna fatalne ljubavi
PostPostano: 31 srp 2012, 23:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19040
Lokacija: među zvijezdama
Meni su slobodne osobe bilo kog spola lude ako pristanu na avanturu sa ozenjenim / udatom.
Salu na stranu sve ovo gore zezala sam BBC-a, no zbilja ne vidim zasto bi se slobodan Mladic ili Djevojka vezivali makar i kratkorocno za nekog u braku ?
U principu to je samozavaravanje, iskoristavanje i jedna vrsta nepostivanja sebe kao osobe.
Sto se tice fatalne ljubavi, otvorenost prije svega.Dakle partneru reci, objasniti i uciniti kraj vezi.
To je jedino posteno.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zlocin i kazna fatalne ljubavi
PostPostano: 31 srp 2012, 23:45 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Mislim da smo svi prošli fatalne ljubavi. Barem ovi 25+ na forumu. :zubati

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zlocin i kazna fatalne ljubavi
PostPostano: 31 srp 2012, 23:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
SarajkaDjevojka je napisao/la:
no zbilja ne vidim zasto bi se slobodan Mladic


Pa i ovo će na Srebrenici završiti.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zlocin i kazna fatalne ljubavi
PostPostano: 31 srp 2012, 23:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19040
Lokacija: među zvijezdama
lider30 je napisao/la:
Mislim da smo svi prošli fatalne ljubavi. Barem ovi 25+ na forumu. :zubati


Podijeli iskustvo onda s nama :D

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zlocin i kazna fatalne ljubavi
PostPostano: 31 srp 2012, 23:54 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
SarajkaDjevojka je napisao/la:
lider30 je napisao/la:
Mislim da smo svi prošli fatalne ljubavi. Barem ovi 25+ na forumu. :zubati


Podijeli iskustvo onda s nama :D


Po meni se veže s neiskustvom. Doslovce misliš da bez te osobe ne možeš živjeti, zaljubljen si preko ušiju, ponašaš se neracionalno, slijep si na sve ostalo i što je najvažnije, razočarenje i prekid bude bolan i promijeni te kao osobu. Ili barem minimalno te karakterno promijeni u budućim emocionalnim odnosima sa suprotnim spolom.

Poslije većinom budemo proračunatiji, hladniji, odnosno malo racionalniji pri zaljubljivanju ili kod veza. :zubati
Moje pojednostavljeno mišljenje. IMHO:

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zlocin i kazna fatalne ljubavi
PostPostano: 01 kol 2012, 00:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19040
Lokacija: među zvijezdama
Nazalost, ponekad se osjecanja potrose na osobe koje to ne zasluzuju.Sto kazes vremenom covjek postane oprezniji, teze se opusta i mozda upravo zbog opreza i nedostatka povjerenja ( straha ) propusti osobu koja bi mu u svakom pogledu odgovarala.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zlocin i kazna fatalne ljubavi
PostPostano: 01 kol 2012, 07:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19040
Lokacija: među zvijezdama
Fenomen, "fame fatale" i "neodoljivog" muškarca je posljedica nekoliko činjenica, u koje spadaju izraz lica, ponašanje, govor i držanje tijela. Ali, za postizanje pravog utiska važno je da u tim trenucima žena ili muškarac nemaju nikakvu jasno vidljivu namjeru. Žena izgleda fatalno kada iz nje nešto „zrači“, a da pri tome nije sasvim jasno što je to. To što muškom promatraču nije jasno, nije ni ženi baš nadohvat ruke, i ona to stanje ne može kontrolirati. Fatalnost odražava stanje rijetke sposobnosti da se emocionalna memorija drži mirnijom nego kod ljudi koji nisu fatalni. Žena nije fatalna dok je sama, već kada je okružena muškarcima. Isto tako, žena je fatalna kada izgleda kao da je ničija, a najfatalnija je kada je u društvu muškarca koji je umislio da je njegova, a ona to nije.
 
S druge strane, ženska neodoljivost dolazi i od lažnih utisaka koje muškarci u okolini stječu i neosnovano im se čini da njihove šanse potiču od ženske blizine, izgleda i ponašanja. Realno, u tim trenutcima žena je emocionalno daleko od "razuzdane gomile" i zainteresiranog muškog pojedinca. Ako se dogodi da se približi promatračima u bilo kojem smislu, njena fatalnost se smanjuje, a neodoljivost se prebacuje na izabranog partnera, da bi se uskoro otela i od njega, ukoliko on ne zna kako zadržati fatalnu ženu.

Muškarce i žene uvijek privlači nenamješten, spontan izraz lica partnera, što se lako postiže razmišljanjem i učestvovanjem u sadašnjosti, bez prizivanja prošlih memorija i bez ikakvog planiranja budućnosti u tom trenu. Žena je u stanju odmah osjetiti muški plan koji mu pada na pamet. Zbog toga se on mora suzdržati od bilo kakve pomisli planiranja kada je sa njom. Planiranje mora majstorski prikriti ili odložiti, jer se na licu muškarca lako uočavaju emotivne tendencije. Žena je odličan tumač emocionalno obojenih muških namjera, a svaki muškarac koji to isto može uočiti na ženi u velikoj je prednosti nad rivalima.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zlocin i kazna fatalne ljubavi
PostPostano: 01 kol 2012, 07:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12319
Ne reče ti nama jesi li sama imala slično iskustvo. Ili si Femme fatale. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zlocin i kazna fatalne ljubavi
PostPostano: 01 kol 2012, 07:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19040
Lokacija: među zvijezdama
Lebowski je napisao/la:
Ne reče ti nama jesi li sama imala slično iskustvo. Ili si Femme fatale. :D

slika


Mislis ovako nesto ?:)

A sto se teme tice, ja to vise onako pokrecem u svrhu razonode i
Odmora od politike.

Kakva su tvoja iskustva ?:)

Di je fatalna zavrsila ?

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zlocin i kazna fatalne ljubavi
PostPostano: 01 kol 2012, 07:58 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
Mene jos od OŠ nije proslo... :zubati

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zlocin i kazna fatalne ljubavi
PostPostano: 01 kol 2012, 08:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12319
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Lebowski je napisao/la:
Ne reče ti nama jesi li sama imala slično iskustvo. Ili si Femme fatale. :D

slika


Mislis ovako nesto ?:)

A sto se teme tice, ja to vise onako pokrecem u svrhu razonode i
Odmora od politike.

Kakva su tvoja iskustva ?:)

Di je fatalna zavrsila ?


Bila je jedna, dvije. Ova druga to nije znala na pravi način, doduše, pa je to bilo malo psycho. :D Vidim je često i mogao bih biti sa njom kad bi htjela, neki me trnci obuzmu kad je vidim. :ucelo

A ovu prvu sam nafurao baš na to da je ona ta, da je ona "femme fatale", čak se počela i ponositi s tim, to joj je bio i nickname na msn-u, facebooku. Bio zaljubljen jedno vrijeme, pa se opet zaljubio u onu drugu, pa opet u ovu fatalnu, baš do ušiju, prošlo me nakon nekog vremena, bilo je zajebano jedno vrijeme. Inače sam hladan u pm, nikakve emocije ne pokazujem. :zubati

Skonto sam da što je čovjeku dosadnije veće su šanse da mu se takvo što desi.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 45 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 36 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO