HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 09:10.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 65 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: UFC - MMA
PostPostano: 12 tra 2010, 21:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Ne znam, tko je od vas preksinoć gledao UFC-ov turnir u Abu Dhabiju, ali je isti u najmanju ruku bio katastrofa. Posebno katastrofalna borba je bila Renza Gracieja i Matta Hughesa, gdje se Hughesa kasnije poigravao sa Gracijem, a ovaj ga skoro molio da završi borbu. Čovjek jedva stajao na nogama u trećoj rundi.

Ništa bolje nije bilo ni Anderson Silva protiv Demiana Maie, gdje su se borci kasnije takmičili, tko će koga više pozivati da bude agresivniji u borbi.

A ni u drugim bormana se nije vidjelo posebno dobrog fajta. Penn je izgubio titulu u izujednačenoj borbi, iako i novi prvak Edgar nije oduševio. meni se činio isto navijena igračka sa kretanjem po oktogonu.

Sve u svemu jad i čemer.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 13 tra 2010, 10:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Da,prozivaju Silvu non stop.Koliko oni uopće dobiju love po borbi?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 13 tra 2010, 12:48 
Offline

Pridružen/a: 29 lip 2009, 06:58
Postovi: 144
Lokacija: Capital
Je borba Hughes - gracia bila anti propaganda MMA ali u drugoj borbi Silva je toliko bio bolji od Maie u prve dvije runde, da je izgubio svaki motiv za borbu. Kasnije se zajebavao okolo a šta bi trebo drugo...

_________________
FK Željezničar


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 29 lip 2010, 22:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Izgubi Fedor



_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 16 ruj 2010, 17:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Ima kakvih najava borbi vrijednih pažnje?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 16 ruj 2010, 17:39 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2010, 13:04
Postovi: 246
Mar-kan je napisao/la:
Ima kakvih najava borbi vrijednih pažnje?

pa mirko, za 10 ak dana

_________________
....on the other side


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 24 ruj 2010, 20:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 ruj 2010, 22:36
Postovi: 547
Ovdje sam mislio napisati eh da, u subotu je meč, ali nikako naći u koliko sati, zanimljivost je da je F. Mir vegetarijanac i obožava filozofiju, tako bar neki portali prenose, ali nigdje u koliko h je borba, a na negdje stoji da će za borbu dobiti 1.100.000 $.

Citat:
Mirko Filipović dobio je za tu borbu nevjerojatnih milijun i sto tisuća dolara (1.100.000 $), što je dvostruko više od svih dosadašnjih medijskih nagađanja i procjena za glavnu borbu večeri na turniru UFC 119. S obzirom da je Cro Cop u dosadašnjoj karijeri dobivao oko 200 do 300 tisuća dolara po meču, jasno je zašto je odlučio riskirati protiv moćnog Amerikanca, iako je za pripreme imao samo pet tjedana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 24 ruj 2010, 22:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 ruj 2010, 22:36
Postovi: 547
bonfif je napisao/la:
Ovdje sam mislio napisati eh da, u subotu je meč, ali nikako naći u koliko sati, zanimljivost je da je F. Mir vegetarijanac i obožava filozofiju, tako bar neki portali prenose, ali nigdje u koliko h je borba, a na negdje stoji da će za borbu dobiti 1.100.000 $.

Citat:
Mirko Filipović dobio je za tu borbu nevjerojatnih milijun i sto tisuća dolara (1.100.000 $), što je dvostruko više od svih dosadašnjih medijskih nagađanja i procjena za glavnu borbu večeri na turniru UFC 119. S obzirom da je Cro Cop u dosadašnjoj karijeri dobivao oko 200 do 300 tisuća dolara po meču, jasno je zašto je odlučio riskirati protiv moćnog Amerikanca, iako je za pripreme imao samo pet tjedana.


u 4h sa subote na nedjelju je meč


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 24 ruj 2010, 23:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Ko zna hoće li išta biti od meča...

http://www.index.hr/sport/clanak/ekskluzivno-fotografija-krvavog-oka-zbog-kojeg-su-cro-copu-sugerirali-da-otkaze-borbu-s-mirom/514071.aspx

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 24 ruj 2010, 23:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 ruj 2010, 22:36
Postovi: 547
Mislim da će se boriti, a i dobio je dopuštenje od liječnika, a i svota je najveća do sada, nakon čega se vjerovatno povlači, a i sam je izjavljivao glavni cilj mu je da se ne ozlijedi, ako ikako bude mogao nastupiti će, a da će pobijediti teško, ali daj Bože.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 25 ruj 2010, 18:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 ruj 2010, 22:36
Postovi: 547
ovdje će biti prijenos: http://atdhe.net/24416/watch-ufc-119-mir-vs-cro-cop
ako netko bude budan u ta doba može dobro doći


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 25 ruj 2010, 18:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Koliko ja znam, bit će na Novoj TV. Live prijenos.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 25 ruj 2010, 18:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 ruj 2010, 22:36
Postovi: 547
Hoće, ali može se i ovdje pratiti, inače cool stranica za sport ima uvijek nekakvih prijenosa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 26 ruj 2010, 09:39 
Offline

Pridružen/a: 07 lip 2010, 12:00
Postovi: 585
FRANK MIR NOKAUTIRAO MIRKA
FILIPOVIĆA


Frank Mir nokautom u trećoj rundi došo je do pobjede nad Mirkom Filipovićem na UFC-u 119 u Indianapolisu.
Hrvatski borac borbu je odradio bolje nego što su i najveći optimisti iz njegovih redova očekivali. Dobro je parirao favoriziranom Miru tokom cijelog meča, a američki boravniti jednom ga nije uspio srušiti na parter.

Kako je borba odmicala činilo se da je hrvatski borac svježiji, te da bi mogao pobjediti. Toga je bio svjestan i sam Filipović, pa je pred sami kraj meča krenuo u napad koji bi mu donio prednost kod sudija, no tada je naletio na Mirovo koljeno i sudija je prekinio meč.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 26 ruj 2010, 09:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
drove1983 je napisao/la:
FRANK MIR NOKAUTIRAO MIRKA
FILIPOVIĆA


Frank Mir nokautom u trećoj rundi došo je do pobjede nad Mirkom Filipovićem na UFC-u 119 u Indianapolisu.
Hrvatski borac borbu je odradio bolje nego što su i najveći optimisti iz njegovih redova očekivali. Dobro je parirao favoriziranom Miru tokom cijelog meča, a američki boravniti jednom ga nije uspio srušiti na parter.

Kako je borba odmicala činilo se da je hrvatski borac svježiji, te da bi mogao pobjediti. Toga je bio svjestan i sam Filipović, pa je pred sami kraj meča krenuo u napad koji bi mu donio prednost kod sudija, no tada je naletio na Mirovo koljeno i sudija je prekinio meč.


Katastrofa. U napadu šakama na protivnika pred sami kraj meča, Mirkec doslovno naleti glavom na Frankovo koljeno. Trenutak otvaranja i gotovo :ucelo

Šteta, šteta.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 26 ruj 2010, 09:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
:thumbdown

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 08 lis 2010, 08:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4466
Mirko je po meni napravio stratešku grešku što je k sebi pozvao Fabrizia Werduma da zajedno treniraju. Za one koji ne znaju Werdum je "dite" brazilske škole Jiu-jitsu (izmedju ostalih i Gonzaga).
Dakle, zajedno su trenirali i Werdum je imao svo vrijeme isprobati Mirka i razne taktike borbe sa njim. Mirko, dobričina i pomalo naivan kakav je, se hvalio kako je ugostio takvu veličinu.

Zašto mislim da je to bila tolika greška?

Werduma zovu majstorom taktike (jedini je iz sadašnje postave UFC koji je pobijedio Jemaljijenka i to njegovim oružjem) a upravo nakon njegovog boravka kod Mirka počinje serija Mirkovih poraza koja se dešava uvijek istom taktikom - ne dopuštanje distance(a Mirko je prije svega stand-up borac), držanja Mirka u konstantnom poluklinču i udarci iz blizine nogom u tom poluklinču, obujmljivanje rukama dok se Mirko ne potroši. Gonzaga je upravo takvom borbom nokautirao Mirka a kao što je rečeno -pripada istoj školi kao Werdum.

Ne zaboravite - Mirko je u takvim brobama znao izgledati kao da diše na škrge što je bilo nezamislivo dok je bio u UFC.

E moj Mirko, zajebo te Werdum... to jest zajebo si sam sebe.

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 09 lis 2010, 21:14 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
ajde ljudio da ne seremo previše.
prvo, mirko u ufc-u ne može rabiti sva ona stimulativna sredstva koja je mogao u japanu.
drugo, od svih tih dosadašnjih borbi mirko ima ptsp i nema više ni beskompromisnost ni hrabrost krenuti u napad pošto poto.
mirko filipović-gotova priča

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 09 lis 2010, 21:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
caporegime je napisao/la:
ajde ljudio da ne seremo previše.
prvo, mirko u ufc-u ne može rabiti sva ona stimulativna sredstva koja je mogao u japanu.
drugo, od svih tih dosadašnjih borbi mirko ima ptsp i nema više ni beskompromisnost ni hrabrost krenuti u napad pošto poto.
mirko filipović-gotova priča


Da,vec smo to negdje spominjali,pogledajte mu oči dok se bori,kao da je odsutan,nezainteresiran,jedva čeka da sve to prođe,nema oštrine...moj utisak,zasićenje plus godine.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 09 lis 2010, 23:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4466
caporegime je napisao/la:
ajde ljudio da ne seremo previše.
prvo, mirko u ufc-u ne može rabiti sva ona stimulativna sredstva koja je mogao u japanu.
drugo, od svih tih dosadašnjih borbi mirko ima ptsp i nema više ni beskompromisnost ni hrabrost krenuti u napad pošto poto.
mirko filipović-gotova priča


Još samo nisi nabrojao pubertet.

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 10 lis 2010, 18:21 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
pjosip je napisao/la:
caporegime je napisao/la:
ajde ljudio da ne seremo previše.
prvo, mirko u ufc-u ne može rabiti sva ona stimulativna sredstva koja je mogao u japanu.
drugo, od svih tih dosadašnjih borbi mirko ima ptsp i nema više ni beskompromisnost ni hrabrost krenuti u napad pošto poto.
mirko filipović-gotova priča


Još samo nisi nabrojao pubertet.


nabrojao sam ono što mi je rekao čovjek koji se više puta znao mirku izderat u facu a da bi ovaj zašutio.
pametovanje ostavljam pak tebi.

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 10 lis 2010, 18:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4466
caporegime je napisao/la:
nabrojao sam ono što mi je rekao čovjek koji se više puta znao mirku izderat u facu a da bi ovaj zašutio.


A takvi koji se "izderu u facu" su potebi vrhunski anal lizatori?

Citat:
pametovanje ostavljam pak tebi.


Daj ne budali majketi, jesi našo u čije ćeš se anal lize pouzdavati.

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 10 lis 2010, 18:52 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
pjosip je napisao/la:
caporegime je napisao/la:
nabrojao sam ono što mi je rekao čovjek koji se više puta znao mirku izderat u facu a da bi ovaj zašutio.


A takvi koji se "izderu u facu" su potebi vrhunski anal lizatori?

Citat:
pametovanje ostavljam pak tebi.


Daj ne budali majketi, jesi našo u čije ćeš se anal lize pouzdavati.


ne josipe, to su ljudi koji su uz mirka proveli dobar dio vremena sudjelujući u njegovim treninzima i pripremama.
više su relevantni nego internestki, "uz kavu", stručnjaci za sve i svašta.
baviš li se kakvim borilačkim sportom pa da imaš neku predodžbu o svemu tome?
mislim, to je ipak važno za ovakvu raspravu.

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 10 lis 2010, 19:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4466
caporegime je napisao/la:
ne josipe, to su ljudi koji su uz mirka proveli dobar dio vremena sudjelujući u njegovim treninzima i pripremama.


Ako ga oni treniraju onda se oni trebaju zapitati koji se *** dešava sa njim da diše kao riba na suhom tijekom borbe.

Slušaj, najlakše je Mirku reći - zašto ne pobjeđuješ? Digni nogu, pogodi protivnika u glavu i ajmo kući pjevajući.

Ja tvrdim da to dolazi od toga što je Mirko kao borac "pročitan" a ti njegovi genitalci i dojučerašnji izbacivači iz disko klubova ga mogu i dalje lupat u glavu i mislit kako je sve u psihi.


Citat:
više su relevantni nego internestki, "uz kavu", stručnjaci za sve i svašta.
baviš li se kakvim borilačkim sportom pa da imaš neku predodžbu o svemu tome?
mislim, to je ipak važno za ovakvu raspravu.


Trenirao sam boks ko tinedjžer a kasnije u sklopu obuke sam morao položiti i nekakav pojas u kombiniranim obrambenim tehnikama. Ništa posebno, ni u čemu nisam bio uporan ali ovo pitanje sa Mirkom i nema toliko veze sa golim poznavanjem ovog sporta jer to i nije neki striktno definiran sport.

Ovo je više stvar introspekcije, davanja razumijevanja naglom padu i neprepoznatljivosti Mirkove borbe ali i prepoznavanju različitosti u odnosu na to kakve su borbe bile aktualne dok je bio u Japanu i sad.

Pogledaj još jednom i reci da nisam u pravu - u svakoj od vrhunskih borbi u Japanu Mirko ima prostor za stand-up, drži distancu a sad je recept isti - konstantan bliski kontakt -klinč i poluklinč, nabijanje u tom poluklinču koje Mirka očito iscrpljuje i bez da mu ostave prostor i vrijeme da digne nogu koja mu je najjače oružje.

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 11 lis 2010, 07:15 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
pjosip je napisao/la:
caporegime je napisao/la:
ne josipe, to su ljudi koji su uz mirka proveli dobar dio vremena sudjelujući u njegovim treninzima i pripremama.


Ako ga oni treniraju onda se oni trebaju zapitati koji se *** dešava sa njim da diše kao riba na suhom tijekom borbe.

Slušaj, najlakše je Mirku reći - zašto ne pobjeđuješ? Digni nogu, pogodi protivnika u glavu i ajmo kući pjevajući.

Ja tvrdim da to dolazi od toga što je Mirko kao borac "pročitan" a ti njegovi genitalci i dojučerašnji izbacivači iz disko klubova ga mogu i dalje lupat u glavu i mislit kako je sve u psihi.


Citat:
više su relevantni nego internestki, "uz kavu", stručnjaci za sve i svašta.
baviš li se kakvim borilačkim sportom pa da imaš neku predodžbu o svemu tome?
mislim, to je ipak važno za ovakvu raspravu.


Trenirao sam boks ko tinedjžer a kasnije u sklopu obuke sam morao položiti i nekakav pojas u kombiniranim obrambenim tehnikama. Ništa posebno, ni u čemu nisam bio uporan ali ovo pitanje sa Mirkom i nema toliko veze sa golim poznavanjem ovog sporta jer to i nije neki striktno definiran sport.

Ovo je više stvar introspekcije, davanja razumijevanja naglom padu i neprepoznatljivosti Mirkove borbe ali i prepoznavanju različitosti u odnosu na to kakve su borbe bile aktualne dok je bio u Japanu i sad.

Pogledaj još jednom i reci da nisam u pravu - u svakoj od vrhunskih borbi u Japanu Mirko ima prostor za stand-up, drži distancu a sad je recept isti - konstantan bliski kontakt -klinč i poluklinč, nabijanje u tom poluklinču koje Mirka očito iscrpljuje i bez da mu ostave prostor i vrijeme da digne nogu koja mu je najjače oružje.


mirko filipović ima ptsp.
nema više ni hrabrosti ni iskrene motivacije ni odlučnosti.
on više nije beskompromisan borac odnosno on to nije već nekoliko godina.

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 65 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO