HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 22:20.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 46 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Promjena spola
PostPostano: 19 pro 2023, 08:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8179
Lokacija: Na rubu egzistencije
Evo sam nabasao na zanimljivu temu, a koja zaslužuje svoj poseban topic. Spomenuta je u topicu ljevičarsko ludilo na zapadu, ali mislim da se ovome treba posvetiti malo više pažnje.

Neki dan sam nabasao na novinski članak kako se žena pokajala što je promijenila spol, i pri tome optužuje doktoricu za nagovaranje na taj čin. Ima ih naravno mnogo više - https://narod.hr/svijet/cak-30-transrod ... edocanstva.

Kako sam pretplaćen na HRČAK primam svakakve radove, a ovaj sljedeći me je zaintrigirao, pa dajem nekoliko isječaka iz zaključka.


https://hrcak.srce.hr/clanak/449804

Transrodnost i bioetička opravdanost rodno afirmativne terapije

Zorica Maros ; Katolički bogoslovni fakultet Sveučilišta u Sarajevu, Sarajevo, Bosna i Hercegovina


Citat:
Stoga, sve dok se s empirijskom jasnoćom ne mogne uspostaviti sigurna dijagnoza rodne disforije, dok se ne uklone sve nesigurnosti u pogledu blokatora puberteta i ne stekne dovoljno empirijskih podataka o dugoročnim učincima primjene spolnih hormona, sve dok se ne ispita društveni utjecaj na povećanje transrodne djece, svaki invazivni zahvat nad njima ostaje grubo narušavanje njihova prava na tjelesni integritet i najbolju moguću skrb. To vrijedi i za odrasle.


Citat:
Imajući u vidu u članku navedeno, apsolutno nije jasno kako su znanstvenici elementarnih znanstvenih disciplina dopustili dominaciju rodnog narativa u svim društveno-političkim i znanstvenim područjima. Pogotovu nije jasno kako je suvremena medicina, kao znanost utemeljena na dokazima, dopustila takve invazivne zahvate na temelju mišljenja i pretpostavki, bez uvjerljivih empirijskih podataka o njihovoj učinkovitosti.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena spola
PostPostano: 19 pro 2023, 08:49 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30442
Ne postoji promjena spola. To je samo sakaćenje osobe i pretvaranje kao da je promijenila spol.

Mogu se i ja pretvarati da sam Batman ili Napoleon. Zapravo se radi o nekoj psihičkoj boleštini. Kako se stručno zove poremećaj kad si umisliš da si recimo kralj Karlo Veliki?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena spola
PostPostano: 19 pro 2023, 09:04 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30442
Graničar Jozo je napisao/la:
Citat:
Imajući u vidu u članku navedeno, apsolutno nije jasno kako su znanstvenici elementarnih znanstvenih disciplina dopustili dominaciju rodnog narativa u svim društveno-političkim i znanstvenim područjima. Pogotovu nije jasno kako je suvremena medicina, kao znanost utemeljena na dokazima, dopustila takve invazivne zahvate na temelju mišljenja i pretpostavki, bez uvjerljivih empirijskih podataka o njihovoj učinkovitosti.


Kako bola nije jasno. :zubati

Kome više išta nije jasno nakon korone. U koroni su nas znanstvenici obasuli tolikom količinom gluposti da bi trebalo biti jasno svakome o čemu se radi. A radi se o tome da su ti znanstvenici u stvari plaćenici. Znanstvenici nemaju ni stida ni obraza, ni osobnog integriteta. To su ljudi koji se prodaju za investiciju, za financiranje nekog istraživanja, i napisat će bez razmišljanja što god od njih tražio investitor. Znanost ne zanima znanstvenike niti o njoj previše razmišljaju. Zanima ih isključivo karijera i novac, to su najobičniji konformisti koji se osim uskog kratkotrajnog osobnog interesa ne živciraju previše.

Posebna je lakrdija sintagma "vjerujte znanosti". :zubati

Ok, ta najnovija vjera se sada gura na sve strane, iako je prije bio običaj da prvi znanstvenik propituje uvijek tu znanost, traži dokaze za tvrdnje umjesto vjerovanja. Ali eto sada bismo trebali biti vjernici.

Znanstvenici su poslušnici koji se jeftino prodaju. Ljudi koji začudo ali istinito uopće ne razmišljaju svojom glavom. Čovjek bi očekivao od visoko obrazovanih ljudi da su intelektualci, ali ne, to je zadrto i upravčeno kao konj kad mu stave tzv. oglav, opremu da ne gleda okolo nego samo tamo gdje mu kažeš.

Evo lijepi prikaz što je znanstvenik danas: suženog vidokruga i propisno zauzdan. Jaše tamo gdje mu jahač povuče uzde i to je manje više sve što radi. Vjerojatno konj je veći intelektualac od znanstvenika jer konju ipak moraš fizički staviti uzde i oglav, a znanstvenik sluša i bez toga. :smajl025

slika

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena spola
PostPostano: 19 pro 2023, 09:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8179
Lokacija: Na rubu egzistencije
Naša Kvačica je napisao/la:
Znanstvenici su poslušnici koji se jeftino prodaju. Ljudi koji začudo ali istinito uopće ne razmišljaju svojom glavom. Čovjek bi očekivao od visoko obrazovanih ljudi da su intelektualci, ali ne, to je zadrto i upravčeno kao konj kad mu stave tzv. oglav, opremu da ne gleda okolo nego samo tamo gdje mu kažeš.


Po meni je to što navodiš ovaj problem.

drustvo-psihologija-filozofija/midwit-teorija-osobe-sa-iqom-izmedju-100-i-120-su-najgluplji-i-nositelji-losih-trendo-t22698.html?start=0

Međutim, ne bih ja sve to trpao u koš psihičkih bolešćina. Gledao sam nedavno film o američkim nogometašima. Film je po stvarnom događaju. Dakle, osamdesetih se pojavio određeni trend da se sve više njih na neki način nosi sa nekakvim problemima koje su liječnici okarakterizirali kao psihičke smetnje. Ispostavilo se da se radi o kroničnim traumama glave uslijed stalnih udaraca tokom profesionalne karijere.

Citat:
Webster had died suddenly and unexpectedly following years of struggling with cognitive and intellectual impairment, destitution, mood disorders, depression, drug abuse, and suicide attempts


Citat:
Using specialized staining, Omalu found large accumulations of tau protein in Webster's brain, which affect mood, emotions, and executive functions similar to the way that clumps of beta-amyloid protein contribute to Alzheimer's disease.


Ovo je otkrio sasvim slučajno patolog. https://en.wikipedia.org/wiki/Bennet_Omalu

Nije problem znanost, problem je znanstveni mainstream. Kao i svugdje. Prava umjetnost nije na TV-u, ali to je već nešto drugo.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena spola
PostPostano: 19 pro 2023, 10:10 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30442
Graničar Jozo je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
Znanstvenici su poslušnici koji se jeftino prodaju. Ljudi koji začudo ali istinito uopće ne razmišljaju svojom glavom. Čovjek bi očekivao od visoko obrazovanih ljudi da su intelektualci, ali ne, to je zadrto i upravčeno kao konj kad mu stave tzv. oglav, opremu da ne gleda okolo nego samo tamo gdje mu kažeš.


Po meni je to što navodiš ovaj problem.

drustvo-psihologija-filozofija/midwit-teorija-osobe-sa-iqom-izmedju-100-i-120-su-najgluplji-i-nositelji-losih-trendo-t22698.html?start=0


Da, Ministar je to lijepo objasnio, ali na žalost istodobno vidimo kako je problem nerješiv. :neznam


Graničar Jozo je napisao/la:
Međutim, ne bih ja sve to trpao u koš psihičkih bolešćina. Gledao sam nedavno film o američkim nogometašima. Film je po stvarnom događaju. Dakle, osamdesetih se pojavio određeni trend da se sve više njih na neki način nosi sa nekakvim problemima koje su liječnici okarakterizirali kao psihičke smetnje. Ispostavilo se da se radi o kroničnim traumama glave uslijed stalnih udaraca tokom profesionalne karijere.


To je isto moguće, tko zna kakvi utjecaji dodatno pomažu. Možda također trovanje, zagađenje, plastika, pesticidi, GMO itd., mogu samo nagađati.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena spola
PostPostano: 19 pro 2023, 11:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8179
Lokacija: Na rubu egzistencije
Naša Kvačica je napisao/la:

To je isto moguće, tko zna kakvi utjecaji dodatno pomažu. Možda također trovanje, zagađenje, plastika, pesticidi, GMO itd., mogu samo nagađati.


To bi bila prava znanstvena revolucija, a zna se da revolucija jede svoju djecu :D

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena spola
PostPostano: 19 pro 2023, 12:44 
Offline

Pridružen/a: 25 lip 2012, 07:32
Postovi: 2505
Lokacija: United States Of Balkan
Evo. Zgodna brineta.
Najs

https://www.google.com/amp/s/radiosaraj ... rci/523995

_________________
Israel


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena spola
PostPostano: 19 pro 2023, 14:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8179
Lokacija: Na rubu egzistencije
:zubati


_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena spola
PostPostano: 19 pro 2023, 15:30 
Offline

Pridružen/a: 25 lip 2012, 07:32
Postovi: 2505
Lokacija: United States Of Balkan
I zamisli sad moj ti... Upoznaš 'vako zgodnu
brinetu... kad tamo Božo.
Šta bi ti u datom trenutku uradio.

_________________
Israel


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena spola
PostPostano: 19 pro 2023, 15:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6116
Naša Kvačica je napisao/la:
Graničar Jozo je napisao/la:


Kako bola nije jasno. :zubati

Kome više išta nije jasno nakon korone. U koroni su nas znanstvenici obasuli tolikom količinom gluposti da bi trebalo biti jasno svakome o čemu se radi. A radi se o tome da su ti znanstvenici u stvari plaćenici. Znanstvenici nemaju ni stida ni obraza, ni osobnog integriteta. To su ljudi koji se prodaju za investiciju, za financiranje nekog istraživanja, i napisat će bez razmišljanja što god od njih tražio investitor. Znanost ne zanima znanstvenike niti o njoj previše razmišljaju. Zanima ih isključivo karijera i novac, to su najobičniji konformisti koji se osim uskog kratkotrajnog osobnog interesa ne živciraju previše.

Posebna je lakrdija sintagma "vjerujte znanosti". :zubati

Ok, ta najnovija vjera se sada gura na sve strane, iako je prije bio običaj da prvi znanstvenik propituje uvijek tu znanost, traži dokaze za tvrdnje umjesto vjerovanja. Ali eto sada bismo trebali biti vjernici.

Znanstvenici su poslušnici koji se jeftino prodaju. Ljudi koji začudo ali istinito uopće ne razmišljaju svojom glavom. Čovjek bi očekivao od visoko obrazovanih ljudi da su intelektualci, ali ne, to je zadrto i upravčeno kao konj kad mu stave tzv. oglav, opremu da ne gleda okolo nego samo tamo gdje mu kažeš.

Evo lijepi prikaz što je znanstvenik danas: suženog vidokruga i propisno zauzdan. Jaše tamo gdje mu jahač povuče uzde i to je manje više sve što radi. Vjerojatno konj je veći intelektualac od znanstvenika jer konju ipak moraš fizički staviti uzde i oglav, a znanstvenik sluša i bez toga. :smajl025

slika


To je operativa, ali suština i motiv nametanja psihičkog poremećaja kao nečega normalnog nisu nikakva prava ni briga za psihički defektne.. Niti je one koji to sve agresivnije nameću uopće briga za te jadne ljude kojima zaista treba pomoć.

Postavlja se pitanje zašto se nešto tako očigledno tretira suprotno od svakog razuma i logike, naime kako je moguće da se mušku osobu, a to je zadana i nepromjenjiva kategorija, a koja se osjeća kao žensko, dakle očigledan i nedvojben psihički problem, tretira operacijama i doživotnim terapijama.
Odgovor je jednostavan i dio je same srži sotonističke ideologije, koja slavi i na prvo mjesto stavlja nagon, a mrzi život. Sakaćenjem spolnih organa trajno se oduzima mogućnost stvaranja života, a ispred života se otvoreno stavlja zadovoljenje čak i poremećnog nagona.
Kada se i službeno uspostave takve vrijednosti da je nagon ispred života onda je to primarno ideološko pozicioniranje i pokazivanje moći.
Znači borba za trandže u suštini je ideološka borba protiv života, sklada, reda i mira, odnosno kršćanstva kao dominantne ideologije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena spola
PostPostano: 19 pro 2023, 16:01 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24636
Lokacija: Heartbreak Hotel
bura je napisao/la:
I zamisli sad moj ti... Upoznaš 'vako zgodnu
brinetu... kad tamo Božo.
Šta bi ti u datom trenutku uradio.




_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena spola
PostPostano: 19 pro 2023, 16:27 
Offline

Pridružen/a: 25 lip 2012, 07:32
Postovi: 2505
Lokacija: United States Of Balkan
Ama nema škara u datom trenutku.

Baš je zgodan Božo.

_________________
Israel


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena spola
PostPostano: 19 pro 2023, 16:27 
Offline

Pridružen/a: 25 lip 2012, 07:32
Postovi: 2505
Lokacija: United States Of Balkan
dupli.

_________________
Israel


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena spola
PostPostano: 19 pro 2023, 18:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 17:46
Postovi: 8473
Lokacija: banana
Ne znam kako ovo ikome moze smetati. Uvijek je na svijetu bilo o bice jedan postotak svakoraznih dusevnih bolesnika. I uvijek ce ih i biti. I ne mislim to kao uvredu vec kao prirodnu pojavu - nisu ljudi krivi sto su "sjebani", lapidarno receno.

Meni je njih ustvari zao, dovoljno ih je kaznila priroda, tako da mislim da nije fer gaziti onog koji je na neki nacin vec na podu.

_________________
Nacionalizam je kad se shupci jedne nacije raduju sto u toj naciji ima i pozamasnih kurchina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena spola
PostPostano: 19 pro 2023, 18:37 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24636
Lokacija: Heartbreak Hotel
bura je napisao/la:
Ama nema škara u datom trenutku.

Baš je zgodan Božo.




Jel zgodniji od tebe? :kava

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena spola
PostPostano: 19 pro 2023, 18:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 17:46
Postovi: 8473
Lokacija: banana
Bobovac je napisao/la:
bura je napisao/la:
Ama nema škara u datom trenutku.

Baš je zgodan Božo.




Jel zgodniji od tebe? :kava



Druze, nemas pojma kakvih ih ima po Aziji...

TEORETSKE SANSE NEMA da pjan to skuzis. Dakle bukvalno nikakve. Kad kazem nikakve onda mislim nikakve.

_________________
Nacionalizam je kad se shupci jedne nacije raduju sto u toj naciji ima i pozamasnih kurchina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena spola
PostPostano: 19 pro 2023, 18:40 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15803
Haram je napisao/la:

Meni je njih ustvari zao, dovoljno ih je kaznila priroda, tako da mislim da nije fer gaziti onog koji je na neki nacin vec na podu.


Da ali kad postanu agresivni kao što su danas ih treba gazit. Ne ljude po cesti nego ideologiju cijelu.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena spola
PostPostano: 19 pro 2023, 18:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30442
Haram je napisao/la:
Ne znam kako ovo ikome moze smetati. Uvijek je na svijetu bilo o bice jedan postotak svakoraznih dusevnih bolesnika. I uvijek ce ih i biti. I ne mislim to kao uvredu vec kao prirodnu pojavu - nisu ljudi krivi sto su "sjebani", lapidarno receno.

Meni je njih ustvari zao, dovoljno ih je kaznila priroda, tako da mislim da nije fer gaziti onog koji je na neki nacin vec na podu.


To su dvije različite stvari. Jedna je ne gaziti bolesnika a druga stvar je promovirati bolest.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena spola
PostPostano: 19 pro 2023, 18:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 17:46
Postovi: 8473
Lokacija: banana
pogresna tema

_________________
Nacionalizam je kad se shupci jedne nacije raduju sto u toj naciji ima i pozamasnih kurchina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena spola
PostPostano: 19 pro 2023, 18:45 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30442
zaba1111 je napisao/la:
Postavlja se pitanje zašto se nešto tako očigledno tretira suprotno od svakog razuma i logike, naime kako je moguće da se mušku osobu, a to je zadana i nepromjenjiva kategorija, a koja se osjeća kao žensko, dakle očigledan i nedvojben psihički problem, tretira operacijama i doživotnim terapijama.
Odgovor je jednostavan i dio je same srži sotonističke ideologije, koja slavi i na prvo mjesto stavlja nagon, a mrzi život. Sakaćenjem spolnih organa trajno se oduzima mogućnost stvaranja života, a ispred života se otvoreno stavlja zadovoljenje čak i poremećnog nagona.
Kada se i službeno uspostave takve vrijednosti da je nagon ispred života onda je to primarno ideološko pozicioniranje i pokazivanje moći.
Znači borba za trandže u suštini je ideološka borba protiv života, sklada, reda i mira, odnosno kršćanstva kao dominantne ideologije.


Naravno, slažem se u potpunosti. :palacgore1

Nego postavilo se pitanje zašto znanstvenici šute. Ljudi često precijene znanstvenike, ali nema tu neke velike pameti. Šute jer su konformisti. Osobno mislim prvenstveno da ih nije briga, sutra da im neki drugi režim kaže suprotno oni bi ponavljali druge parole.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena spola
PostPostano: 19 pro 2023, 18:46 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15803
Počinju zahtjevat oduzimanje djece roditeljima ako roditelji ne daju djetetu da odreže spolovilo.
Traže da oni odgajaju djecu po vrtićima i školama
Zahtjevaju od filmskih redatelja, autora videoigri itd da uključe najmanje 15% ******** u svoja djela jer po njima je navodno tolko ******** u populaciji.
I onda nedaj Bože da ih u tom filmu prikažu u negativnom kontekstu, ni pojedinca.
Zahtjevaju zatvore i pozivaju na nasilje na bilo koga tko se suprotstavlja ili uopće priča protiv te ideologije i propagande.
Traže da se, ne čak ni dan, nego cijeli mjesec proglasi gay mjesecom gdje se slave ********.
Traže da se vješaju njihove zastave, farbaju klupe i ulice u njihovim bojama itd itd.
Ni ne moram dalje, osjete svi tu nasilnu propagandu na svojoj koži a na zapadu je još 100x jača.
To je problem a ne njihova bolest. Na kraju krajeva u zapadu možeš u zatvor ić ako kažeš da su bolesni.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena spola
PostPostano: 19 pro 2023, 18:56 
Offline

Pridružen/a: 25 lip 2012, 07:32
Postovi: 2505
Lokacija: United States Of Balkan
Bobovac je napisao/la:
bura je napisao/la:
Ama nema škara u datom trenutku.

Baš je zgodan Božo.




Jel zgodniji od tebe? :kava


Pa tu smo negdje.

Božo bi tebe za doručak, ručak i večeru.
Ti njega ne bih, ali on tebe 100%.

Evo, ja bih da mi Božo bude frizer.

_________________
Israel


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena spola
PostPostano: 19 pro 2023, 19:07 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30442
Rika sv Vida je napisao/la:
Počinju zahtjevat oduzimanje djece roditeljima ako roditelji ne daju djetetu da odreže spolovilo.
Traže da oni odgajaju djecu po vrtićima i školama
Zahtjevaju od filmskih redatelja, autora videoigri itd da uključe najmanje 15% ******** u svoja djela jer po njima je navodno tolko ******** u populaciji.
I onda nedaj Bože da ih u tom filmu prikažu u negativnom kontekstu, ni pojedinca.
Zahtjevaju zatvore i pozivaju na nasilje na bilo koga tko se suprotstavlja ili uopće priča protiv te ideologije i propagande.
Traže da se, ne čak ni dan, nego cijeli mjesec proglasi gay mjesecom gdje se slave ********.
Traže da se vješaju njihove zastave, farbaju klupe i ulice u njihovim bojama itd itd.
Ni ne moram dalje, osjete svi tu nasilnu propagandu na svojoj koži a na zapadu je još 100x jača.
To je problem a ne njihova bolest. Na kraju krajeva u zapadu možeš u zatvor ić ako kažeš da su bolesni.


Vidiš sad Haram, ovo gore je problem jer to je objava rata.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena spola
PostPostano: 19 pro 2023, 19:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 17:46
Postovi: 8473
Lokacija: banana
Naša Kvačica je napisao/la:
Rika sv Vida je napisao/la:
Počinju zahtjevat oduzimanje djece roditeljima ako roditelji ne daju djetetu da odreže spolovilo.
Traže da oni odgajaju djecu po vrtićima i školama
Zahtjevaju od filmskih redatelja, autora videoigri itd da uključe najmanje 15% ******** u svoja djela jer po njima je navodno tolko ******** u populaciji.
I onda nedaj Bože da ih u tom filmu prikažu u negativnom kontekstu, ni pojedinca.
Zahtjevaju zatvore i pozivaju na nasilje na bilo koga tko se suprotstavlja ili uopće priča protiv te ideologije i propagande.
Traže da se, ne čak ni dan, nego cijeli mjesec proglasi gay mjesecom gdje se slave ********.
Traže da se vješaju njihove zastave, farbaju klupe i ulice u njihovim bojama itd itd.
Ni ne moram dalje, osjete svi tu nasilnu propagandu na svojoj koži a na zapadu je još 100x jača.
To je problem a ne njihova bolest. Na kraju krajeva u zapadu možeš u zatvor ić ako kažeš da su bolesni.


Vidiš sad Haram, ovo gore je problem jer to je objava rata.


Ma i meni je sva ta globohomo ideologija smijesna i protivim joj se sustinski i principijelno.

Sav taj moral sto ide uz to, od gender formulacija do duginih zastava - da li zabodenih u Gazi od strane okupatora ili bilo gdje kud prodjem licno. Dovoljno je vidjeti ko to propagira. Od Starbucksa do Blackrocka..da ne nabrajam.

Protivim joj se jer sluzi u najboljem slucaju kao sminka koja prikriva sve ostale gadosti koja ova drustva cine drugima ali i koje se cine unutar ovih drustava pojedincima, ali ne cini mi se da je sve to toliko sveobuhvatno i dominantno pa da ne mogu izbjeci tj. pa da utice na bilo koji nacin na moj zivot. Hocu reci, ne osjecam se ugrozeno time sto me neko pokusava jebati u zdrav mozak, da izvinete. To nije jedina stvar kojom me se pokusava penetrirati u glavu. Meni i vecini ljudi s kojima se druzim je rijec "pedder" jos uvijek uvreda. Et.

_________________
Nacionalizam je kad se shupci jedne nacije raduju sto u toj naciji ima i pozamasnih kurchina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Promjena spola
PostPostano: 19 pro 2023, 20:11 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24636
Lokacija: Heartbreak Hotel
bura je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:



Jel zgodniji od tebe? :kava


Pa tu smo negdje.

Božo bi tebe za doručak, ručak i večeru.
Ti njega ne bih, ali on tebe 100%.



A u pm, zar sam tako dobar...?

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 46 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO