HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH

Sada je: uto srp 16, 2019 12:41 pm.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Demifistikacija DrMaga
PostPostano: uto srp 09, 2019 12:07 am 

Da se predstavim.

Psihopata sam, ludjak, nije mi problem napraviti kaos uzivo. Mrzim navijace Dinama i Hajduka (cuj navijace :sega ). Neki kazu da sam musliman, drugi cetnik, treci ustasa, zavisi gdje pisem. U mladosti sam jebao tri puta dnevno, sada jedanput u tri mjeseca, nije do mene. Ne svidjaju mi se vise muske guzice. Izbacen sam iz sluzbe, zbog uhodjenja i vrbovanja po muslimanskim mjestima. Avdo bi rekao da sam poticao na terorizam, no samo smo kupovali muslimanske i srpske glasove, mnoge smo nagradili HR drzavljanstvom, to najbolje zna Melcher iz Teocaka. Lovio sam Jacka, imao sam volju prebiti ga, onda sam vidio da je dobar za HR stvar, prava hrvatina. Na klixu imam 9 razlicitih profila, na bosanskim historijama 3, na laznom fb profilu imam bradu i kratke hlace, imam dosta prijatelja muslimana sa kojima razmatramo kako pobijediti. Cak sam isao i u dzamiju sa njima. Sluzba je sluzba, druzba je druzba.

U 4 mjesecu sam boravio par dana u Bratuncu, motrio na prijatelja Suljagu, ne znam je li twitao da mu se neko mota oko prozora, no on ili neko drugi je skinuo bubicu. U maju sam malo boravio u Sarajevu, isao da osmotrim jednu prijateljicu, kontao mozda mi se digne, a nije.

Sad sam slucajno u komsiluku BBC i blokirao sam ga na FB, nije razlog on, vec jedan drugi lik...

Prijatelj sam sa par ljudi koji visoko kotiraju u HR politici, no za neke mislim da su zajebali ili na dobrom putu da zajebu.

Eto to sam ja, i ne trolaj te druge teme, sa svojim zakljucima tko sam ja. Napisao sam vec ustasa, cetnik, vehabija sam.

Ima tko pitanje, nema hvala.

Vrh

Naslov: Re: Demifistikacija DrMaga
PostPostano: uto srp 09, 2019 6:51 am 

Da li ste ikada prakticirali grupni sex i kakav je upćenito Vaš stav glede istoga?

Vrh

PostPostano: uto srp 09, 2019 9:07 am 

Da u ceskim swinger bordelima, stav je treba jebati i ne birati dok se dize

Vrh

PostPostano: uto srp 09, 2019 10:06 pm 

neretvanin je napisao/la:
DrMag je Stinger. Ne znam kako ga BBC još nije prokužio???

slika

slika

slika

:palacgore2

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 20 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.