HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 23:39.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 699 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 28  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 26 pro 2020, 14:56 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Jesi li čitao o Jungovim tezama "integracije sjene"? Možda se radi o praktičnoj supresiji zdravije balkanoidne muškosti i blage patrijarhalnosti koje potom nadomještaš nekim ekstremnijim teoremima? Sjena se jednostavno mora manifestirati na površini u nekom obliku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 26 pro 2020, 14:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20778
Purger111 je napisao/la:
NiceBoyZg je napisao/la:
U nekom smislu i trazim paznju, ali ne kako vi to zamisljate. Nista ne izmisljam niti preuvelicavam. Htio bih s nekim razgovarati o svojim idejama, a da me se ne proglasi za ludjaka jer nemaju veze sa Sumeranima, Annunakijima itd vec itekako stvarnim i opipljivim stvarima. Raspravljati o tim idejama bez da me se psihologizira kao da smo u SSSR-u, a ja nisam komunist i otvoreno kazem da nisam pa moram u (zasad virtualnu) psihijatrijsku bolnicu.

Moji me stavovi apriorno iskljucuju iz civiliziranog drustva pa ih moram skrivati, a maska je teska i iscrpljujuca, te mi do sada nije donijela puno. Mozda bi rasprava bila moguca ako bih iznio samo svoje teorije, a presutio njihove implikacije u koje vjerujem.


Njušim neki marksizam ili možda ultra-patrijarhalnost na tragu islamske?

Mene to neće šokirati, ja sam se u životu nagledao raznih marksista sa Filozofskog, skinheadova na bazi neo-nacizma, samaca u 50-ima, traumatiziranih branitelja, dijelio radno okruženje sa srpskim nacionalistima, cvijećarima, konzervativnim muslimanima itd. Nema šta nisam vidio i čuo.

Ovo kao neki vic di se skupljaju različitosti... :D

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 26 pro 2020, 15:07 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
weasel je napisao/la:
Purger111 je napisao/la:

Njušim neki marksizam ili možda ultra-patrijarhalnost na tragu islamske?

Mene to neće šokirati, ja sam se u životu nagledao raznih marksista sa Filozofskog, skinheadova na bazi neo-nacizma, samaca u 50-ima, traumatiziranih branitelja, dijelio radno okruženje sa srpskim nacionalistima, cvijećarima, konzervativnim muslimanima itd. Nema šta nisam vidio i čuo.

Ovo kao neki vic di se skupljaju različitosti... :D


Često me optužuju da sam uskogrudan i da sam se skrasio... premda sam osebujnija ličnost od mnogih novokomponiranih kozmopolita, isprike ako to zvuči umišljeno.

Nerijetko su ljudi oko mene bili kao likovi iz viceva. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 26 pro 2020, 15:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Najs, daj da pročitamo već jednom te tvoje ekstreme, end jur point of vju.

Odmah da ti kažem ovako nešto otvoreno, bez dlake na jajima.. :)

Ako se minimum-minimuma, ne zalažeš za brak izmedju maloletnog Srbina i Hrvata(muško-muški brak), i legalizaciju silovanja maloletnih dečaka, razočaraću se u nestvarnost i ekstremnost tvog lika i dela...  :laugh

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 26 pro 2020, 15:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Pitanje je hocete li ih i vidjeti ovdje taman da napisem ako npr. ne budete taj cas online. Po meni si 90 posto sanse da ce nestati
Ne znam sad kako doskociti tome....

Grobar - naravno da veze nema s time. Da je o tome prelazilo bi iz kontroverze u grotesku. Ovo moje je bas dovoljno realisticno i zivotno da stvarno ljuti ljude. Da netko vjeruje "treba ubiti sve Srbe iznad 3 god" ili slicno to nije kontroverzno, to je glupo i groteskno. K tome, ovo sto ti spominjes bi spadalo u implikacije neke teorije, a ja implikacije ionako trebam izbjegavati spominjati jer dijelom i jesu nasilne.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 26 pro 2020, 15:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ni sa njom nisi toliko komunicirao kao sa nama na forumu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 26 pro 2020, 15:34 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69043
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
NiceBoyZg je napisao/la:
Pitanje je hocete li ih i vidjeti ovdje taman da napisem ako npr. ne budete taj cas online. Po meni si 90 posto sanse da ce nestati
Ne znam sad kako doskociti tome....

Grobar - naravno da veze nema s time. Da je o tome prelazilo bi iz kontroverze u grotesku. Ovo moje je bas dovoljno realisticno i zivotno da stvarno ljuti ljude. Da netko vjeruje "treba ubiti sve Srbe iznad 3 god" ili slicno to nije kontroverzno, to je glupo i groteskno. K tome, ovo sto ti spominjes bi spadalo u implikacije neke teorije, a ja implikacije ionako trebam izbjegavati spominjati jer dijelom i jesu nasilne.


Znači ubijanje staraca i eugenika.

Još nešto ?

S obzirom da ne možeš naći ženu i da su te privukli muslimani, možda si i za stvaranje pretpostavki za poligamiju, na način da se pobacuje 80% muške djece pa da omjer bude 5:1. :zubati

Moram te obavijestiti da bi i to bilo groteskni način olakšavanja traženja žene, a i vjerojatno bi dobio naciju lezbi i Amazonki.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 26 pro 2020, 15:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2019, 16:40
Postovi: 1788
Lokacija: Strateška autonomija
NiceBoyZg je napisao/la:
Pitanje je hocete li ih i vidjeti ovdje taman da napisem ako npr. ne budete taj cas online. Po meni si 90 posto sanse da ce nestati
Ne znam sad kako doskociti tome....


Pa zamoli moderaturu da sadržaj ne briše odmah (u slučaju da bude baš toliko radikalno),nego da ostavi neki razuman rok,npr.24 sata,
da svi zainteresirani mogu pročitati...

_________________
Kontra mraku, kontra sili, kontra rentijerstva, kontra klijentelizma

HDZ=SKH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 26 pro 2020, 15:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
BBC je napisao/la:
Ni sa njom nisi toliko komunicirao kao sa nama na forumu.


Ma kako da ne. 4 mjeseca i vise smo zivjeli zajedno maltene svaki dan. A to jos ne racunajuci vikende ili kad bih tamo prespavao preko tjedna, pa more itd...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 26 pro 2020, 16:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Ajde Najs napiši već jednom, gubim apetit zbog neizvesnosti.. :)

Neće ti Robi brisati postove, načitao se taj svašta.. :)

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 26 pro 2020, 19:27 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5716
Lokacija: planina
Pajdo di si čekamo, naložio si nas.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 27 pro 2020, 10:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 pro 2020, 01:27
Postovi: 115
Meh, pisao je već o tome na forum.hr, pod nickom 'mesian'.

_________________
sotto l'ombra di un bel fiore


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 27 pro 2020, 10:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
S obzirom na kako je najavljeno, mogao bi biti i najbrže izbrisani post ikada.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 27 pro 2020, 11:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Briši!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 27 pro 2020, 11:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Da, lako moguće da bi se to zbrisalo odmah i ja poplavio. To što neki od vas navaljuju da napišem, a ne bih ih bilo nimalo briga kada ja poplavim zbog toga što sam pisao njima, i olako govore "sve su to oni već čuli" , a pojma nemaju o čemu se radi, je zašto toliko prezirem moderne ljude. Koncept slobode govora je mrtav u zapadnim društvima. Npr. kažete da forum ne dopušta eugeniku ili rasizam. U svakom su civiliziranom društvu to isto teme za razgovor, nema zabranjenih tema. Trebalo bi se raspravljati o svemu.

Je li razlog zabrane (a ne kažem da su moje teme o rasizmu ili eugenici) to što vodstvo foruma misli da su te teme toliko zle i neprihvatljive da ne bi trebale nigdje stajati ili je razlog da se zaštite Hrvati u BIH jer je ovo prvenstveno forum o njima i ne žele da netko kaže "gle što im se piše na forumu" je svejedno. U zaista civiliziranom društvu nema zabranjenih tema. Postoje zakoni protiv kleveta, prijetnji, dizanja masovne panike, ali može se raspravljati i o silovanju tek rođenih beba na razini rasprave.

Tako da sumnjam da ću to ikad napisati ovdje, ali jednostavno pokušajte uzeti zdravo za gotovo zašto ne mislim tražiti nikakvu curu nakon D. i iscrpljivati se time. To za nekoga poput mene nema baš nikakvog smisla.

Ono što je rekao zaba o traženju partnerice po ključu toga koliko bi ti bila dobra majka za djecu je sasvim točno, ali pripada u neka druga društva ili, ako si s ovih prostora, za ljude sa velikim obiteljima i vrlo patrijarhalno nastrojene. Već u Zg to pada u vodu, u Hercegovini možda još može proći, a i tamo sve manje. Ne može se aplicirati na ljude poput mene i D. koji smo crne ovce i u svojim obiteljima, s tim da je meni još gore jer mi i sama majka postaje crna ovca, dok njezina nije.

A i o tome što sa D. je teško pričati jer znam da čita ovu temu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 27 pro 2020, 11:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Razmišljao sam dosta o kategorijama istine i zabranjenog, shvatio da ljudima recimo možeš reći 4 kategorije stvari, i dat ću par primjera.

Dođeš u Babilon 1800 pr. Kr. i (po)kažeš ljudima 4 stvari....

1. Pokažeš im neki bolji sustav irigacije zemljišta. Oni ga testiraju, vide da radi i zahvale ti.

2. Kažeš im da je vrhovni bog Olmeka vjerojatno izmišljotina, i ne postoji. Na ovo nemaju komentara, ne znaju ni tko su Olmeci i cijela ih stvar ne zanima. Ili, analogno tome, bog nekog drugog grada u Mezopotamiji kojeg Babilonci ne slave.

3. Kažeš im da je njihov bog Marduk vjerojatno izmišljotina i da za njega nema dokaza. Tu već nastaje problem. Neki su ljuti na tebe, neki se žele raspravljati s tobom, a starac u kutu ti kaže "dečko, pazi što pričaš".

4. Kažeš im nešto sasvim suludo, da npr. svakom prvorođencu treba odrezati obje ruke. Na ovo misle da te opsjeo demon, jer nemaju još koncept psihičkih bolesti.


Ideš vremeplovom dalje, u Francusku oko 1100. god.


1. Pokažeš im neki bolji sustav potkivanja konja. Oni ga testiraju, vide da radi i zahvale ti.

2. Kažeš im da je Marduk izmišljotina. Na ovo nemaju komentara, ne znaju ni tko je Marduk i cijela ih stvar ne zanima.

3. Kažeš im da je njihov kršćanski bog vjerojatno izmišljotina i da za njega nema dokaza. Tu već nastaje problem. Neki su ljuti na tebe, neki se žele raspravljati s tobom, a starac u kutu ti kaže "dečko, pazi što pričaš".

4. Kažeš im nešto sasvim suludo, da npr. da svaku djevojku prije braka moraju prvo deflorirati muslimani. Na ovo misle da te opsjeo nekakav vrag, sotona, i ne mogu to prihvatiti.


Evo te u Bjelorusiji (SSSR) 1930. godine.

1. Pokažeš im neki bolji sustav proizvodnje u metalurgiji. Testiraju ga, vide da radi i zahvale ti.

2. Kažeš im da je islamski bog Allah vjerojatno izmišljotina i da za njega nema dokaza. Na ovo nemaju komentara, islam nije nešto o čemu se tamo razmišlja ni danas, a kamoli tada.

3. Kažeš im da je Lenjin bio u krivu oko skoro svega, da će socijalizam proizvesti samo patnju za većinu ljudi i ekonomsko zaostajanje za Zapadom. Tu već nastaje problem. Neki su ljuti na tebe, neki se žele raspravljati s tobom, a starac u kutu ti kaže "dečko, pazi što pričaš".

4. Kažeš im nešto sasvim suludo, npr. da svakome tko se zove Ivan treba pucati u glavu. Na ovo se zgražaju i nitko to ni ne shvaća ozbiljno.

Ili primjer za ovaj forum. Evo te u Sarajevu 2019.

1. Pokažeš im nekakav efikasniji sustav plaćanja u trgovinama ili bolju aplikaciju za nešto. Testiraju to, vide da radi i zahvale ti,

2. Kažeš im da je neki političar u Međimurju ili Istri loš ili korumpiran. Na to sliježu ramenima, ne zanima ih.

3. Kažeš im da BIH kao unitarna država pogrešna ideja koja se nikad neće ostvariti, jer će otpor uvijek biti prejak, da bi se BIH trebala i formalno raspasti i svaki narod otići na svoju stranu, te da muslimanima nitko nije kriv što su 25 godina od rata u situaciji u kojoj jesu osim sebe. Tu već nastaje problem. Neki su ljuti na tebe, neki se žele raspravljati s tobom, a starac u kutu ti kaže "dečko, pazi što pričaš".

4. Kažeš im nešto sasvim suludo, npr. da na BIH treba baciti atomsku bombu. To ljudi ne mogu prihvatiti i ozbiljno shvatiti.


I tako svatko može napraviti bezbroj primjera sa ove 4 točke. Zamislite kakve bih primjere mogao napraviti sa liberalnim Zapadom.

Svako društvo i vremensko razdoblje ima svoja glupa, kriva vjerovanja, uz stvari koje su točka 1,2 i 4 - čisto praktične i prihvatit će ih, ne zanimaju ih ili su toliko sulude da ih svatko odbija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 27 pro 2020, 12:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Kaftanzoglio je napisao/la:
Onda kad se dovedeš u red odi po kafanama u pasivne krajeve gdje je mlada konobarica radnim danom ujutro kad su u tim kafanama samo propaliteti. Drži se ovih krajeva kao Lika, Kordun, Gorski kotar, Banija ili u Slavoniji, nemoj na jugu jer će te prebiti lokalni momci što im bariš žensku ili ako je uspiješ oženiti će te ona prebiti kad je naljutiš.

To je formula gdje nema greške, kad god sam bio u kafani u pasivnim krajevima gdje su krkani i mlada konobarica ona bi me gledala tako da bi najradije da je povedem kući.


Problem s ovim prijedlogom je da bi funkcionirao samo u puno proširenijem obliku tvoje pojednostavljene ideje.

Ima li cura kakve opisuješ na područjima o kojima pričaš, nezadovoljnih da moraju služiti u 11 sati lokalne propalitete i krkane ? Ima.

Hoće li otići za tobom čim se tamo dovezeš i sjedneš u kafić da pročitaš novine? Nema šanse.

Trebao bi se tamo barem privremeno naseliti ili negdje u okolicu kao neki mladi ulagač u lokalnu šumu ili hotel. Onako, priča nekog romana hrvatskog 19. stoljeća. Onda k tome imati sreće da uopće konobarici nije 55 i nema brkove. Ne očekivati uspjeh odmah u prvoj birtiji. E, onda neke ok šanse imaš, a ja sam siromašan, nisam ulagač i ne mogu se tamo doseliti na minimum mjesec dana, a vjerojatno bi trebalo i više. I opet, nije ni tada 100 posto sigurno i može se ne dogoditi iz raznoraznih varijacija koje nisu samo da nema mladih cura - roditelji, već ima nekog i slično.

Neće nijedna samo otići s tobom istog dana. To tako ne funkcionira.

Tvoje je rješenje ok samo za ljude u specifičnim životnim situacijama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 27 pro 2020, 13:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 pro 2020, 01:27
Postovi: 115
NiceBoyZg je napisao/la:
Razmišljao sam dosta o kategorijama istine i zabranjenog, shvatio da ljudima recimo možeš reći 4 kategorije stvari, i dat ću par primjera.

Dođeš u Babilon 1800 pr. Kr. i (po)kažeš ljudima 4 stvari....

1. Pokažeš im neki bolji sustav irigacije zemljišta. Oni ga testiraju, vide da radi i zahvale ti.

2. Kažeš im da je vrhovni bog Olmeka vjerojatno izmišljotina, i ne postoji. Na ovo nemaju komentara, ne znaju ni tko su Olmeci i cijela ih stvar ne zanima. Ili, analogno tome, bog nekog drugog grada u Mezopotamiji kojeg Babilonci ne slave.

3. Kažeš im da je njihov bog Marduk vjerojatno izmišljotina i da za njega nema dokaza. Tu već nastaje problem. Neki su ljuti na tebe, neki se žele raspravljati s tobom, a starac u kutu ti kaže "dečko, pazi što pričaš".

4. Kažeš im nešto sasvim suludo, da npr. svakom prvorođencu treba odrezati obje ruke. Na ovo misle da te opsjeo demon, jer nemaju još koncept psihičkih bolesti.


Ideš vremeplovom dalje, u Francusku oko 1100. god.


1. Pokažeš im neki bolji sustav potkivanja konja. Oni ga testiraju, vide da radi i zahvale ti.

2. Kažeš im da je Marduk izmišljotina. Na ovo nemaju komentara, ne znaju ni tko je Marduk i cijela ih stvar ne zanima.

3. Kažeš im da je njihov kršćanski bog vjerojatno izmišljotina i da za njega nema dokaza. Tu već nastaje problem. Neki su ljuti na tebe, neki se žele raspravljati s tobom, a starac u kutu ti kaže "dečko, pazi što pričaš".

4. Kažeš im nešto sasvim suludo, da npr. da svaku djevojku prije braka moraju prvo deflorirati muslimani. Na ovo misle da te opsjeo nekakav vrag, sotona, i ne mogu to prihvatiti.


Evo te u Bjelorusiji (SSSR) 1930. godine.

1. Pokažeš im neki bolji sustav proizvodnje u metalurgiji. Testiraju ga, vide da radi i zahvale ti.

2. Kažeš im da je islamski bog Allah vjerojatno izmišljotina i da za njega nema dokaza. Na ovo nemaju komentara, islam nije nešto o čemu se tamo razmišlja ni danas, a kamoli tada.

3. Kažeš im da je Lenjin bio u krivu oko skoro svega, da će socijalizam proizvesti samo patnju za većinu ljudi i ekonomsko zaostajanje za Zapadom. Tu već nastaje problem. Neki su ljuti na tebe, neki se žele raspravljati s tobom, a starac u kutu ti kaže "dečko, pazi što pričaš".

4. Kažeš im nešto sasvim suludo, npr. da svakome tko se zove Ivan treba pucati u glavu. Na ovo se zgražaju i nitko to ni ne shvaća ozbiljno.

Ili primjer za ovaj forum. Evo te u Sarajevu 2019.

1. Pokažeš im nekakav efikasniji sustav plaćanja u trgovinama ili bolju aplikaciju za nešto. Testiraju to, vide da radi i zahvale ti,

2. Kažeš im da je neki političar u Međimurju ili Istri loš ili korumpiran. Na to sliježu ramenima, ne zanima ih.

3. Kažeš im da BIH kao unitarna država pogrešna ideja koja se nikad neće ostvariti, jer će otpor uvijek biti prejak, da bi se BIH trebala i formalno raspasti i svaki narod otići na svoju stranu, te da muslimanima nitko nije kriv što su 25 godina od rata u situaciji u kojoj jesu osim sebe. Tu već nastaje problem. Neki su ljuti na tebe, neki se žele raspravljati s tobom, a starac u kutu ti kaže "dečko, pazi što pričaš".

4. Kažeš im nešto sasvim suludo, npr. da na BIH treba baciti atomsku bombu. To ljudi ne mogu prihvatiti i ozbiljno shvatiti.


I tako svatko može napraviti bezbroj primjera sa ove 4 točke. Zamislite kakve bih primjere mogao napraviti sa liberalnim Zapadom.

Svako društvo i vremensko razdoblje ima svoja glupa, kriva vjerovanja, uz stvari koje su točka 1,2 i 4 - čisto praktične i prihvatit će ih, ne zanimaju ih ili su toliko sulude da ih svatko odbija.


Pa ako si u kategoriji 'unthinkable' onda bi tvoje ideje bile sasvim sulude, tj. ne možeš očekivati da budeš ozbiljno shvaćen. Logično.

_________________
sotto l'ombra di un bel fiore


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 27 pro 2020, 13:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Moje su ideje vecini ljudi u kategoriji 3, ne 4. Ima nekih ljudi koji bi ih stavili u 4, ali su vecinom zestoki SJW-ovi. Sto se po Overtonu podrazumijeva pod "Unthinkable" nije isto sto je ovdje tocka 4, ali naravno da ti to mijesas jer realno nisi bas bistra ;) Ni sad nemas pojma sto ti govorim.

Ajde vrati se debilima na hr-u, ovce ne igraju u istoj ligi sa lavovima Ponekad se izvuku u prvom kolima kupa i ovce izgube 7-0 cak i ako lavovi dovuku rezervnu momcad. Shic !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 27 pro 2020, 14:19 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5716
Lokacija: planina
Ne možeš nas tako naložit i onda ostavit suvima, daj bar neki link ili nešto na te tvoje turbo zabranjene stavove, nisam džaba pratio temu dosad.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 27 pro 2020, 14:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 pro 2020, 01:27
Postovi: 115
NiceBoyZg je napisao/la:
Moje su ideje vecini ljudi u kategoriji 3, ne 4. Ima nekih ljudi koji bi ih stavili u 4, ali su vecinom zestoki SJW-ovi. Sto se po Overtonu podrazumijeva pod "Unthinkable" nije isto sto je ovdje tocka 4, ali naravno da ti to mijesas jer realno nisi bas bistra ;) Ni sad nemas pojma sto ti govorim.

Ajde vrati se debilima na hr-u, ovce ne igraju u istoj ligi sa lavovima Ponekad se izvuku u prvom kolima kupa i ovce izgube 7-0 cak i ako lavovi dovuku rezervnu momcad. Shic !


Ne lupetaj, imam materijalne dokaze da sam radikalnija od tebe. :kava:

E: Ajme što je ovdje ružna kava.

_________________
sotto l'ombra di un bel fiore


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 27 pro 2020, 14:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Planina je napisao/la:
Ne možeš nas tako naložit i onda ostavit suvima, daj bar neki link ili nešto na te tvoje turbo zabranjene stavove, nisam džaba pratio temu dosad.


Bit ce.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 27 pro 2020, 15:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
Sredit cemo.

Molin te, prvo obavi ACE score i reci mi koji ti je.

https://www.acesconnection.com/blog/got-your-ace-resilience-scores

Citat:
As your ACE score increases, so does the risk of disease, social and emotional problems. With an ACE score of 4 or more, things start getting serious. The likelihood of chronic pulmonary lung disease increases 390 percent; hepatitis, 240 percent; depression 460 percent; suicide, 1,220 percent.


slika
slika
slika

Mentalna trauma doslovno minja kako tilo radi. Srce, pluca, hormoni itd itd i to ne u kratkom momentu vec kasnije.

Da bi ti pomoga ikome, pogotovo njoj, moras prvo sebi a za to je dobro shvatit na kojem si temelju.

Granicni poremecaj licnosti proizvodi zene koje su najbolje u krevetu, to je toliko poznato da je meme. To je najcesce jer su abuseane od starta, cesto im je impulzivnost neusporedivo slabija od srama, jer su u prosjeku pocele vrlo mlade pa imaju i po desetljece vise iskustva te su opcenito hipersenzualne i stalno minjaju filmove pa tako i u seksu. Mrze rutinu i svaka nova ideja se uzima u obzir.

Nadalje, tipicno nas privlace ljudi koji u svom ponasanju imaju elemente ophodenja uz koje smo odgojeni. Dica koja su odrasla uz konstantnu dramu stasaju u ljude koje podsvjesno privlace drami sklone osobe.


_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 27 pro 2020, 16:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Bok Velebite, molim te prati temu jer cu kasnije opsirno odgovoriti, a imam i updejt nevezan za ovo tvoje. Inace veliki respect za tvoje postove opcenito na cijelom ovom forumu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 27 pro 2020, 16:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 pro 2020, 01:27
Postovi: 115
@Velebit, pametno pišeš.

_________________
sotto l'ombra di un bel fiore


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 699 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 28  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 48 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO