HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 11:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 699 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 28  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 12 sij 2021, 19:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Ajajajaj, gospodine Velebit.

Jako ste mi pali u očima ovim postom. Prvo, rekao sam da je mi je ace oko 0-1 (kako da danas znam jesam li imao tragove na guzici od remena prije 20 i više god, ali ako jesam onda je 1), nikakav 2, ali nešto drugo me više brine...

Nasjeo si na tu pedofilsku histeriju, prijatelju. Vidiš neke pedofile ispod kreveta koje kao proizvodi ljevica, a oni ne postoje.

Kad god čujem ljude koji pričaju ovo što ti pričaš argumenti su im uglavnom neki istraživač koji je radio u doba prije političke korekntnosti (nisam ga čitao ali sve što je objavljeno u tom području prije 1960. vrijedi čitati jer znaš da nije zaprljano političkom koretnošću) i što je netko na nekom ted talku održao govor "ja sam pedofil, ali non-contact pedofil".

To. Je. Sve.

Meanwhile, in the real world:

- age of consent se svugdje diže, i već pomalo počinje biti izvan Overtona govoriti da želiš spavati sa ikim ispod 18. Po KANONSKOM PRAVU je aoc bio 12. Još u Španjolskoj 1995. 12, sada već dignuto na 16.

- više se na ogromnim platformama kao Facebook, Reddit i Twitter ne može ni braniti normalan aoc. Npr. na Redditu te permabanaju za ikakav govor o seksu sa osobom i od 17. Te platforme sve drži ljevica (valjda to znaš), zašto oni to ne puštaju?

- ljudi kao youtuberi imaju velikih problema jer su sa 19 "seksualizirali" 17-godišnjakinje

- profesori bivaju javno razapeti jer su rekli nešto što ima smisla u 80-tima https://www.nytimes.com/2021/01/07/nyre ... pe=Homepag

-ljudi koji izraze mišljenja protivna dominantnima bivaju banani sa svega i kasnije uhićeni https://en.wikipedia.org/wiki/Amos_Yee# ... a_opinions

I po tebi je ljevica pro-pedofilska? Ajme.

Jako si mi pao u očima ovime. Ne toliko jer imaš (vjerojatno) krivo mišljenje oko toga što bi trebao biti aoc nego jer vjeruješ u nekakve boogeymane kojih nema. Nevjerojatno je što se danas može prodati ljudima u sklopu ideologije.

Reci mi, shvaćaš li kako se na prikladan aoc gledalo prije 100 godina? I je li po tebi to razdoblje bilo zdravije no danas? Jer, ako misliš da je, zašto onda braniš ovo danas?

Isto tako, vjeruješ li da niži aoc potiče stvaranje drolja? Aoc je bio uglavnom niži prije 100 godina i bilo je manje drolja. Zašto misliš da bi netko postao manja drolja ako počne sa 18 jahati cock carousel nego neka djevojka koja se udala sa 15-16? To je suludo.

Shvaćaš li da je doba prije više od 100 godina bilo po mnogočemu puno slobodnije no danas? Skoro sve su droge bile legalizirane, mogao si nabaviti prostitutku od 12 godina još 1917. u Americi. Pa jesu li SAD 1917. bile neuspješno društvo?!

Čitam sad knjigu Mary Beard, "SPQR". Rimska Republika, još jedno vrlo uspješno društvo. Ciceron sa oko 60 uzima novu mladenku od 15 (ali je se kasnije rješava umoran od njezine neodgojenosti i djetinjastosti). Normalna praksa za ono vrijeme, a strašno uspješno društvo koje se proširilo za nekoliko stotina godina u ogromno carstvo.

Pogledaj film https://en.wikipedia.org/wiki/Pretty_Baby_(1978_film)


Pogledaj i ovaj video gdje cura dobro objašnjava što je i što nije "silovanje" i zašto joj je ljubavnik nepravedno u zatvoru.

https://www.youtube.com/watch?v=A0L17QGCw2k

Pogledaj i ovaj blog (s tek nekoliko postova) gdje čovjek sve objašnjava na znanstvenoj osnovi https://mapbiology.wordpress.com/

Još jedan dobar anti-feministički blog koji govori o svemu ovome https://eivindberge.blogspot.com/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 12 sij 2021, 19:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Planina je napisao/la:
Velebit je napisao/la:
Ne navlaci ga. Ovo me podsica na osnovnu di uvik ima neko ko druge nagovara da donesu lose izbore samo da mu se oci naslade.

Ti tesko da bi opsta u kultu. Tu su svi kolektivno u teskin situacijama i mora te hranit bliskost i empatija, ako umisto tog volis gurkat ljude da puknu tamo di nanjusis slabost za malo sprda i zabave... u najboljem, za tebe slucaju bi te samo izbacilo.


Valjda je ocigledno da se zajebajem, kakav kult kakve pm, ali me stvarno zanima ta "strasna" teorija, nalozio je pola foruma i na kraju nista.


Da, ljudi koji vjeruju u što i ja nikad nisu formirali kult, ali bitnije od toga... Pogledaj kako sam se odmah zakačio s nekim tko dijeli 80% moje ideologije. Samo zato jer mislim svojom glavom i ne vjerujem u izmišljene boogeymene. Već je ovo što pišem kontroverzno, a tek je početak. Tko mi može garantirati da neću biti banan?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 12 sij 2021, 19:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
Jesi li ponovo kresnuo tvoju malu narkomanku, prljavicu-drljavicu, za pomirbu? Dobar i lud sex su najbolja terapija.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 12 sij 2021, 21:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Ahahah..

Ma gde.
Da mu je dala morske ribe, on bi batalio/obrisao temu.
Nebi raspravljao sa Velebitom o beskonačnosti svemira.. :)

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 12 sij 2021, 21:41 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5716
Lokacija: planina
NiceBoyZg je napisao/la:
Planina je napisao/la:

Valjda je ocigledno da se zajebajem, kakav kult kakve pm, ali me stvarno zanima ta "strasna" teorija, nalozio je pola foruma i na kraju nista.


Da, ljudi koji vjeruju u što i ja nikad nisu formirali kult, ali bitnije od toga... Pogledaj kako sam se odmah zakačio s nekim tko dijeli 80% moje ideologije. Samo zato jer mislim svojom glavom i ne vjerujem u izmišljene boogeymene. Već je ovo što pišem kontroverzno, a tek je početak. Tko mi može garantirati da neću biti banan?


Ministar i Robbie su istinski liberali koji vole slobodu govora, uljudno to sroči i neš bit bananiran, barem ukratko aj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 13 sij 2021, 08:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
Nebitno je sve to. ACE score miri ugrubo ADVERSE tj neke disfunkcionalnosti, manjak duboke paznje i adaptivnih uvjeta u ditinjstvu. Ocito je ciljana skupina prosjecna osoba u danasnjen drustvu a ne Harediji i Amiši. Tamo je 17 godisnjakinja koja je na taj nacin aktivna naravno udata za starijeg momka normalno dok neka od 29 koja je naktivna znak ozbiljne disfunkcije.

Ipak, danas u normalnom mainstream drustvu je rana seksualnost sa znacajno starijim ljudima sve samo ne znak adaptivnog tradicionalizma ili u kontekstu braka vec u pravilu ono sta se ulicnim govorom moze opisati kao white trash. Ekipa koja ne posvecuje dici dovoljno paznje, ne regulira tko ima pristup dici i ne provjerava (vetting process) te ljude vec ima dokazano stetan hands off pristup.

Takva mladez nije adaptivno tradicionalna vec promiskuitetna i ugrozena. Dovoljno si pametan da to kuzis no eto upregnija si svoje i vise nego znacajne mentalne kapacitete da radis PR za stetno ponasanje a stetnim ishodima.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 13 sij 2021, 09:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966




Ne zelis bit dio ovakvih i slicnih drustvenih elemenata. Podklasa.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 13 sij 2021, 14:53 
Online
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2020, 11:40
Postovi: 3936
Rješavanje situacije iz uvodnog posta će biti apsolutni regionalni prioritet nove Bidenove administracije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 07 tra 2021, 23:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Jel živ autor? Jel se situacija stabilizirala?

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 08 tra 2021, 13:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69022
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Je li pratio tko zagrebačku crnu kroniku

Žrtvovala bivšeg dečka sumerskom bogu Anunakiju

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 08 lip 2021, 00:13 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
Robbie MO je napisao/la:
Je li pratio tko zagrebačku crnu kroniku

Žrtvovala bivšeg dečka sumerskom bogu Anunakiju

Čitam ovu temu već sat ipo( bolestan, stas) , i na kraju ovo =))

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 08 lip 2021, 07:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6883
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Diablo je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
Je li pratio tko zagrebačku crnu kroniku

Žrtvovala bivšeg dečka sumerskom bogu Anunakiju

Čitam ovu temu već sat ipo( bolestan, stas) , i na kraju ovo =))


S obzirom da su izabrali Tomaševića za gradonačelnika,više me ništa ne čudi pročitati u zagrebačkim vijestima.

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 09 lip 2021, 09:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5191
Ova tema je nekakva zaj***ncija? Narator i ostali likovi su kao iz nekakve niskobudžetne sapunice.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 09 lip 2021, 16:47 
Offline

Pridružen/a: 09 lip 2021, 16:47
Postovi: 26
Molim moderaciju da pogledaju moje PM-ove oko ovog posta gore


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 09 lip 2021, 16:54 
Offline

Pridružen/a: 09 lip 2021, 16:47
Postovi: 26
Imam problem sa sljedećim

1. Ovaj post post1500636.html#p1500636

nije napisan od mene, tj. bio je poslan nekome na PM. D. zna jednu od mojih starih lozinki i ulogirala se tamo te ovo objavila da ja vidim kako ima pristup tome.

2. Isto tako, ne mogu više pristupiti ovom prošlom nadimku.

Možete li

1. pobrisati taj post, jer nikad nije bio za javno objavljivanje već mi je u račun netko ušao?

2. reći koja mi je e-mail adresa na tom accountu da pokušam promijeniti lozinku tamo?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 09 lip 2021, 17:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Napokon postalo zanimljivo.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 09 lip 2021, 17:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
BBC je napisao/la:
Napokon postalo zanimljivo.

A jest' i zanimljivo u pm!? Narolja se, napiše gluposti, pa se vadi na krađu profila.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 09 lip 2021, 17:41 
Offline

Pridružen/a: 09 lip 2021, 16:47
Postovi: 26
Nisam se "naroljao" u 9 ujutro, nisam tada bio na forumu uopce i ne mogu ni uci u acc vise. Na raspologanju sam administraciji da to dokazem, dat cu i nekadasnju lozinku ako treba.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 09 lip 2021, 17:47 
Offline

Pridružen/a: 09 lip 2021, 16:47
Postovi: 26
Moze li se provjeriti koja je IP adresa zadnja pristupila racunu ? Vidjet cete da nije iz Zagreba, odakle inace uvijek pristupam.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 09 lip 2021, 17:54 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30428
Post izbrisan na zahtjev. A dobro, uvijek na kraju nekako dođe do punica i svekrva.

@NiceBoyZg2 ne vidim tvoju adresu, tako da u tom dijelu ne mogu pomoći.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 09 lip 2021, 17:56 
Offline

Pridružen/a: 09 lip 2021, 16:47
Postovi: 26
Može li neki drugi admin ili mod vidjeti e-mail mog prvotnog accounta? Htio bih promijeniti lozinku jer se sad ne mogu ni ulogirati ni ništa.

A za ovo (i još jednu stvar) sutra idem na policiju, dosta je bilo. Osoba je krajnje creepy i opasna.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 09 lip 2021, 18:02 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30428
NiceBoyZg2 je napisao/la:
A za ovo (i još jednu stvar) sutra idem na policiju, dosta je bilo. Osoba je krajnje creepy i opasna.


A tko je D. uopće da ne čitam 20 stranica, je li ti to žena?

Kakva policija, pomiri se sa svojom dragom ženom. Ona samo želi mužjaka nema tu filozofije, a jbg ti nekakv nice boy i sjebeš joj koncepciju, onda ona naravno luda sasvim očekivano, ah kome je danas lako. Odmah sklekove početi raditi, nema ti koristi biti fin. Što si bolji to će te više jahati. Takva joj je priroda. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 09 lip 2021, 18:04 
Offline

Pridružen/a: 09 lip 2021, 16:47
Postovi: 26
Uglavnom, ponavljam, ne sjećam se e-mail adrese za NiceBoyZg, i volio bih da mi netko od admina pošalje koji mi je mail tamo da pokušam promijeniti lozinku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 09 lip 2021, 18:05 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30428
Možda Ministar može, ja stvarno ne vidim taj podatak.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komplicirana priča- D. i ja- raj, zemlja, pakao
PostPostano: 09 lip 2021, 18:09 
Offline

Pridružen/a: 09 lip 2021, 16:47
Postovi: 26
Neko vrijeme sam administrirao jedan forum i trebao bi admin moći. A sad vidjet ćemo.

Ponavljam,

1. NE MOGU SE ULOGIRATI SA KORISNIČKIM IMENOM I LOZINKOM, A NE ZNAM NI E-MAIL DA IH PROMIJENIM.

2. ZNAM DA MI JE NETKO BIO UPAO U RAČUN JER JA NA OVOJ TEMI JOŠ NEKO VRIJEME NISAM HTIO PISATI IZ NEKIH RAZLOGA KOJE ĆU MOŽDA OBJELODANITI U BUDUĆNOSTI. NEMA ŠANSE DA SAM JA OVDJE PISAO NEKOM GREŠKOM, ZABUNOM ILI U INTOKSICIRANOM STANJU - NITI SE ZABUNOM MOŽE NAPISATI TOLIKI TEKST, NITI SAM UOPĆE BIO TADA TU (9 UJUTRO PAZITE) -U TO SAM VRIJEME JOŠ SPAVAO.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 699 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 28  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 48 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO