HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 21:13.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 66 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Ove seksualne fantazije ženama najčešće padaju na pamet
PostPostano: 05 stu 2014, 13:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Otvoreno priznale
Ove seksualne fantazije ženama najčešće padaju na pamet
slika

Možda su muškarci spremniji to reći naglas, ali grupni seks ili snošaj na neobičnim mjestima nisu fantazije koje se učestalo vrte samo u njihovim glavama. Pokazalo je to istraživanje objavljeno u The Journal of Sexual Medicine koje je provela skupina istraživača sa Sveučilišta u Montrealu na 1516 ispitanika oba spola.

Njima je ponuđena lista sa 55 različitih seksualnih fantazija, a imali su zadatak označiti intenzitet privlačnosti prema svakoj od njih. Dobili su zadatak i da detaljno opišu svoju omiljenu seksualnu fantaziju. Gotovo svi ispitanici pokazali su zainteresiranost za većinu navedenih, a ona koja se među pripadnicima oba spola pokazala najpopularnijom jest seks s emocijama. Očekivano, na vrhu liste našli su se i seks na neočekivanim te romantičnim mjestima.

Zanimljiv podatak je da je čak 65 posto žena otvoreno priznalo kako ih najviše uzbuđuje pomisao na seks u kojem su potpuno submisivne i u kojem dominira muškarac. Oko 52 posto žena ''pali'' se na vezanje, 36 posto ih voli bičevanje, a 28,9 posto mašta o tome da ih partner ''primori'' na seks. Još zanimljivije je da se iste te stvari sviđaju većini muškaraca koji su na svoju listu prioriteta dodali oralni seks te izvanbračni i seks s više žena odjednom.

Dok je 50 posto žena priznalo da ih privlači grub seks s dominantnim muškarcem, istovremeno ga nisu spremne provesti u djelo. Za razliku od njih, muškarci nemaju kočnice u upražnjavanju seksualnih fantazija.

http://www.vecernji.hr/ljubav-i-veze/ov ... met-971511

Čuj ti njih.

Kao da muški život nije dovoljno kompliciran i težak još bi i o tome trebali voditi računa. :laugh

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ove seksualne fantazije ženama najčešće padaju na pamet
PostPostano: 05 stu 2014, 14:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6886
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
No, krasno.

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ove seksualne fantazije ženama najčešće padaju na pamet
PostPostano: 05 stu 2014, 14:10 
Offline

Pridružen/a: 23 svi 2014, 16:55
Postovi: 1053
Sve su te statistike izmisljene da bi se bilteni bolje prodavali,ne nasjedajte na gluposti


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ove seksualne fantazije ženama najčešće padaju na pamet
PostPostano: 05 stu 2014, 14:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Red Member je potpuno u pravu.

Evo i detaljne liste:
http://sploid.gizmodo.com/graphic-the-f ... 1654350250

Ovde je prikazano procentualno, ne samo grafički:
http://www.independent.co.uk/life-style ... 35480.html

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ove seksualne fantazije ženama najčešće padaju na pamet
PostPostano: 05 stu 2014, 14:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6886
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Metemma je napisao/la:
Red Member je potpuno u pravu.



Ma da.I ja sam tog mišljenja.Okoju im je to.

Čak štoviše,ovdašnje žene uopće ne razmišljaju o seksu,a vode ljubav isključivo misionarski,u mraku ,dva puta mjesečno sa zakonitim.

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ove seksualne fantazije ženama najčešće padaju na pamet
PostPostano: 05 stu 2014, 15:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
kiler je napisao/la:
Čak štoviše,ovdašnje žene uopće ne razmišljaju o seksu,a vode ljubav isključivo misionarski,u mraku ,dva puta mjesečno sa zakonitim.


To je zato jer misle da zakoniti ne bi blagonaklono gledao na njihove zločeste misli i želje.

Vjeruj mi ženska nastranost nema granica kad se jednom oslobodi.

Kod nas se to događa i ne bi vjerovao kakve sve ideje imaju unuke baka koje su gasile tv kad god se dogodila koja delikatna scena. :laugh

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ove seksualne fantazije ženama najčešće padaju na pamet
PostPostano: 05 stu 2014, 16:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6886
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
doc je napisao/la:
kiler je napisao/la:
Čak štoviše,ovdašnje žene uopće ne razmišljaju o seksu,a vode ljubav isključivo misionarski,u mraku ,dva puta mjesečno sa zakonitim.


To je zato jer misle da zakoniti ne bi blagonaklono gledao na njihove zločeste misli i želje.

Vjeruj mi ženska nastranost nema granica kad se jednom oslobodi.

Kod nas se to događa i ne bi vjerovao kakve sve ideje imaju unuke baka koje su gasile tv kad god se dogodila koja delikatna scena. :laugh


Ma naravno dokče,slažem se s tobom u potpunosti što se toga tiče.
Ovo iznad sam napisao sa velikom dozom ironije i sarkazma ,samo što nisam stavio nikakav popratni smajlić pa me se možda nije razumjelo u pravom smislu. :cool

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ove seksualne fantazije ženama najčešće padaju na pamet
PostPostano: 05 stu 2014, 20:14 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23307
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Metemma je napisao/la:
Red Member je potpuno u pravu.

Evo i detaljne liste:
http://sploid.gizmodo.com/graphic-the-f ... 1654350250



Zanimljiva grafika:

slika

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ove seksualne fantazije ženama najčešće padaju na pamet
PostPostano: 05 stu 2014, 20:17 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 09:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
Ili jednostavno izvadite 50 evrića iz džepa i završite s tim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ove seksualne fantazije ženama najčešće padaju na pamet
PostPostano: 05 stu 2014, 20:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Uopće nisi romantičan...

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ove seksualne fantazije ženama najčešće padaju na pamet
PostPostano: 05 stu 2014, 21:05 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 09:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
doc je napisao/la:
Uopće nisi romantičan...


A šta je romantično u tome da krešeš ženu koja zamišlja polovinu ragbi tima dok si ti u njoj? Ako se već ne volimo, prosim ljepo... da se utvrdi tarifa za nabadanje. Bolje da se iskreno pojebati nego da se lažno volimo.

Alternativa bi bila da oboje odemo u crkvu, kleknemo i očistimo dušu od sotonskih gadosti koje nas truju, but that will never happen...

Od nečistih fantazija, jedino nas ljubav može izbaviti. Za ljubav ćemo se odreći svega drugog. A ljubav, to je sam Gospod Bog.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ove seksualne fantazije ženama najčešće padaju na pamet
PostPostano: 06 stu 2014, 10:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Šala, Hunter, šala.

Ne trebaš biti smrtno ozbiljan baš sve vrijeme.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ove seksualne fantazije ženama najčešće padaju na pamet
PostPostano: 06 stu 2014, 11:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
Ne cude me rezultati ankete...cak mislim da su merodavni, ma kako statistike sluze tabloidima da razvezu pricu dokonih ispijacica kafa na radnom mestu...i da cesto izmisljaju i istrazivanja i brojke...

Ovo oko vezivanja i bicevanja je verovatno izmisljeno, ali ne i zenske fantazije za malo drugacijim sexom od onog koji im priusti nezainteresovani muz koji jednom u 20 dana cisto radi reda ih zaskoci u polusnu, bez zelje da se oznoji zanjise se par puta, da bi se brze bolje okrenuo na drugu stranu i zahrkao...

Stari latini su imali pametnu izreku - bonus penis, pax en domus... dobar penis, mir u kuci...

Muskarci su se opustili, nabacili pivske stomake, zderu, piju i seru... gledaju fudbal kao drogirani... za to vreme slatka zenica sanja o dobroj jebacini, da je neko shtemuje celu noc u raznim pozama...od svega toga dobije "mlohavu cunu" vec potrosenog muskarca koji radije izdrka na guzove od jebozovne sekretarice, nego sto ima volje da zadovolji toplu zenu u krevetu...

Nisu one ni perverzne, ni gresnice, ni kurvice...nego traze penis bonus... ako to ne moze da im priusti muz...ko ga jebe... potrazice se vec neki entuzijasta...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ove seksualne fantazije ženama najčešće padaju na pamet
PostPostano: 06 stu 2014, 13:07 
Offline

Pridružen/a: 23 svi 2014, 16:55
Postovi: 1053
Redovni financijski priljevi u kuci drze brak stabilnim,vecina zena (barem s nasih prostora) traze muskarca koji ce ih uzdrzavat a sad u njihove sexualne fantazije ne ulazim (ako ih uopce imaju) jer nezavisno koliko ste vas dvoje sexualno aktivni bez stabilnih financija mozete se pos*at na svoje sexualne fantazije i upraznjavanje istih taj brak puca po savovima jer primjera radi mnogi mladi u BiH se razvode zbog nekih manje bitnih stvari, tko ce npr. placat struju.

Neke zene imaju jacu sexualnu zelju od drugih kao i muskarci ali nemozete to generalno svrstavat u istu korpu jer ni ja osobno ne volim generaliziranje pa da se radi neznam o cemu...

Mnogo faktora je tu u igri,zenske koje imaju jacu sexualnu zelju i kojekakve sexualne fantazije ce to i upraznjavat pa i prve prilazit ako im se neki svidja,nema tu puno filozofiranja a i mnogi drugi faktori su u igri


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ove seksualne fantazije ženama najčešće padaju na pamet
PostPostano: 06 stu 2014, 18:04 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
kiler je napisao/la:
Metemma je napisao/la:
Red Member je potpuno u pravu.



Ma da.I ja sam tog mišljenja.Okoju im je to.

Čak štoviše,ovdašnje žene uopće ne razmišljaju o seksu,a vode ljubav isključivo misionarski,u mraku ,dva puta mjesečno sa zakonitim.


Uff, ne razmisljaju. :zubati

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ove seksualne fantazije ženama najčešće padaju na pamet
PostPostano: 10 stu 2014, 15:13 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2014, 19:53
Postovi: 2159
Hunter je napisao/la:
A šta je romantično u tome da krešeš ženu koja zamišlja polovinu ragbi tima dok si ti u njoj? Ako se već ne volimo, prosim ljepo... da se utvrdi tarifa za nabadanje. Bolje da se iskreno pojebati nego da se lažno volimo.


:palacgore2

DzoniBG je napisao/la:
Ne cude me rezultati ankete...cak mislim da su merodavni, ma kako statistike sluze tabloidima da razvezu pricu dokonih ispijacica kafa na radnom mestu...i da cesto izmisljaju i istrazivanja i brojke...

Ovo oko vezivanja i bicevanja je verovatno izmisljeno, ali ne i zenske fantazije za malo drugacijim sexom od onog koji im priusti nezainteresovani muz koji jednom u 20 dana cisto radi reda ih zaskoci u polusnu, bez zelje da se oznoji zanjise se par puta, da bi se brze bolje okrenuo na drugu stranu i zahrkao...

Stari latini su imali pametnu izreku - bonus penis, pax en domus... dobar penis, mir u kuci...

Muskarci su se opustili, nabacili pivske stomake, zderu, piju i seru... gledaju fudbal kao drogirani... za to vreme slatka zenica sanja o dobroj jebacini, da je neko shtemuje celu noc u raznim pozama...od svega toga dobije "mlohavu cunu" vec potrosenog muskarca koji radije izdrka na guzove od jebozovne sekretarice, nego sto ima volje da zadovolji toplu zenu u krevetu...

Nisu one ni perverzne, ni gresnice, ni kurvice...nego traze penis bonus... ako to ne moze da im priusti muz...ko ga jebe... potrazice se vec neki entuzijasta...


DzoniBG kao i uvek daje sočni opis. :D


~~~
Kako nisam ništa od toga, maštam o ljubavi a mašta se lagano pretvara u stvarnost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ove seksualne fantazije ženama najčešće padaju na pamet
PostPostano: 02 sij 2015, 16:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 sij 2012, 02:15
Postovi: 5115
Lokacija: Mali noćni razgovori
A zasto mislite da su statistike lazne.
Clanak je o tome sta zene mastaju a ne sta upraznjavaju.
Mastamo o onome cega u reali nemamo.

Nevezano za seks zene vole dominantnije muskarce, a ovi ostali
su im najbolje prijateljice.
Iako se danas tezi emancipaciji, kad su partneri u pitanju zene ne zele kraj sebe mlakonju vec
tipa na kojeg ce se uvijek moci osloniti.

_________________
Pomozite mi da vas ne ubijem!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ove seksualne fantazije ženama najčešće padaju na pamet
PostPostano: 02 sij 2015, 17:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Možeš da se osloniš i na mlakonju, ako je bogat. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ove seksualne fantazije ženama najčešće padaju na pamet
PostPostano: 02 sij 2015, 18:02 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 09:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
Carmello Šešelj je napisao/la:
Možeš da se osloniš i na mlakonju, ako je bogat. :zubati


Hoćemo ista prava, ali i oslonac.
Izaberi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ove seksualne fantazije ženama najčešće padaju na pamet
PostPostano: 02 sij 2015, 18:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Hebote kakav je to seks tijekom kojega ne maštate skupa i govorite prostote ? :)

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ove seksualne fantazije ženama najčešće padaju na pamet
PostPostano: 02 sij 2015, 23:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Evo kako duhoviti i bogati muškarci utječu na ženski orgazam
slika

Želite li učiniti svoju partnericu sretnom i zadovoljnom u krevetu?

Čini se da to ipak neće toliko ovisiti o partnerovim seksualnim tehnikama i umijećima. Istraživači su u nedavnoj studiji željeli otkriti kako se intenzitet i trajanje orgazma povezuje s izborom partnera. Otkriveno je da je učestalost povezana s intenzitetom orgazma koji je bio jači kada su žene za partnera imale
duhovitog, smaouvjerenog muškarca koji dolazi iz dobrostojeće obitelji ili sam odlično zarađuje, piše Daily Mail.

Istraživanje je proveo psiholog George Gallup s kolegama sa Sveučilišta u Albanyju. Ispitivao je žene u vezama o njihovim seksualnim navikama, redovitosti odnosa tijekom tjedna te ih zamolio da daju ocjene svog seksualnog života.

Žene koje su imale atraktivnije partnere sklonije su intenzivnijim orgazmima.

– Intenzitet orgazma važniji je od učestalosti seksualnih odnosa za seksualno zadovoljstvo – tvrdi Gallup.

Seksualno zadovoljstvo povezano je i s tim koliko ženu fizički privlači partner i, zanimljivo, kolika mu je širina ramena.

http://www.vecernji.hr/ljubav-i-veze/ev ... zam-973151

Nikad nebi pogodio. :laugh

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ove seksualne fantazije ženama najčešće padaju na pamet
PostPostano: 02 sij 2015, 23:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb


3:20 Chris je to sve lijepo objasnio...

Oh my God you've been paying for shit.

Another 500 dollars and you gonna be in menopause. =))

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ove seksualne fantazije ženama najčešće padaju na pamet
PostPostano: 03 sij 2015, 01:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Sayuri je napisao/la:
A zasto mislite da su statistike lazne.
Clanak je o tome sta zene mastaju a ne sta upraznjavaju.
Mastamo o onome cega u reali nemamo.

Nevezano za seks zene vole dominantnije muskarce, a ovi ostali
su im najbolje prijateljice.
Iako se danas tezi emancipaciji, kad su partneri u pitanju zene ne zele kraj sebe mlakonju vec
tipa na kojeg ce se uvijek moci osloniti.


Mlakonja sigurnno zna dosaditi sa svojom pasivnošću.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ove seksualne fantazije ženama najčešće padaju na pamet
PostPostano: 03 tra 2015, 08:56 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Sta sve zenama pada na pamet i kakve su im fantazije..O cemu pricaju kad pricaju o nama.A najcesce o nama i pricaju.Sramota me da napisem.A kad se ja stidim e onda....

Inace..cinjenice..

Zene su kao cvece u saksiji.Zahtevaju negu ljubav paznju sve.

Kad su pijane i u nekom svom drustvu.Mnogo su agresivnije pri nastupu prema suprotnom polu od nas.

Nemojte biti u zabludi da poznajete zene.Ne znate vi nista o njima kao ni ja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ove seksualne fantazije ženama najčešće padaju na pamet
PostPostano: 09 tra 2015, 17:24 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2014, 16:41
Postovi: 948
ne znam nista ili gotovo nista o "nasim" zenama..u zivotu jebo dvije hrvatice i jenu srpkinju..bosnjakinja do sad nije bilo barem ako cemo cisto o spolnom aktu..ali znam zato mnogo o zenama iz tkzv. srednje evrope..uglavnom njemackog govornog podrucja. i mogu reci da nema gorih zena, najvjerovatnije na planeti..u to spadaju i sve koje su ovdje socijalizirane. necu duljiti ali otprilike je to ovo razmisljanje:

neposredna i nepromisljenja zaljubljenost, e to tamo s 12, 13, pa i 14 godina..kasnije - doduse nekima je duze potrebno, kad skontaju da je nama onaj njihov trokutic medju nogama prijeko potreban (jebiga, priroda nas je takvima napravila..i kad idemo ulicom mi drzimo otvorene oci..nasi preci su tako dok su lovili), e tad ufursate i pocinju da se nafuravaju. i onda ona s 20 + a 30 - daje, obicno masovno, picke takozvanim losim deckima, dok oni jadnici koji im popravljaju kompjutere, prave ormare, koji su fini prema njima, e njima pushiona. naravno, tad im se lomi i srce, najmanje par puta, nadolazi ljubavna patetika..patnja..booool...neizmerljiva booool...

onda kad udje u tridesetu, skonta, uh jebote, vidi mi dupeta, vidi mi nogu mlitavih, bore dolaze..pocinjem da starim a i bioloski satic kuca..vrijeme otkucava. eeee tad pocinju da, cesto panicno, traze, i to upravo one decke kojima su u dvadesetim davale nogu..dakle one fine. onda mora sve brzo da ide..nema razvlacenja, zavlacenja, neda ona to. zna, ako sad zasere, onda je gotovo..proso voz. ona ima tacan plan..ona zna sta hoce, sta nece...a zna i kako on treba da razmislja, kakav posao da ima, itd..itd..trazi jebenog hranioca iliti potencijalnog hranioca...nekog ko ce joj ustvari titrati picku

(do tad su davale da ih se jebe na masnom madracu u zapusenoj sobi,nisam jednom - ima finog tipa,ili moze imati finog tipa, a dolazi 200 km s vozom da se meni nabija na *** a kod mene nema ni secera za kafu ujutro)

i zna ona naravno da ako brak iz ovog ili onog razloga ne bude fercero, onda moze s cetres da se razvede, sistem ju je zastitio, ne mora cak ni sljakati ako nece (bivsi placa a tu je i drzava, svakorazne beneficije)..vikendom djeca kod bivseg dok se ona opet jebe s istim onim deckima koji su je jebavali s 20 +....tad se radjaju novi osjecaji, tu su i leptirici..ona vidi da je ona jos uvijek ziva..otriva zivot... nalazi se nanovo...trazi dublji smisao...pocinje s jogom..a moze naravno i da vara u braku ukoliko je picka zasvrbi (uvijek ce se neko naci da ne trehne) a zasrvrbice..itekako..jer nije s finim deckom tako uzbudljivo, on ne zna jadan da ona s vremena na vrijeme voli da bude tretirana ko smece..

i kako god da sracunas oni fini muskarci su u 90% slucajeva donji

onda se pitaju ovdje zasto se radja sve manje i manje djece...tokom zadnjih tridesetak godina ovdje su na osnovu svakoraznih blesavih feministickih teorija i teorijica zene odgojile jednu cijelu generaciju muskih picaka


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 66 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 70 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO