HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 11:45.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Tipovi žena
PostPostano: 03 lis 2009, 20:17 
Offline

Pridružen/a: 23 ruj 2009, 13:29
Postovi: 462
Urbana je napisao/la:
STEFAN_DUSAN_SILNI je napisao/la:
Ne Snežo, niko nije istog karaktera, i jedno je biti u vezi, a brak je sasvim nešto drugo, pogotovo kad se deca rode.


Ima nesto i u ovom Snezinom i u tvom...
Istina..kad se dete rodi veliki deo ljubavi koja se delila izmedju partnera prelazi na dete..decu..Da li ima neko da je u braku,ima decu i tvrdi suprotno?
Ne mogu da verujem, konačno da i Urbana i ja imamo isti stav. Piće za sve. :zivili


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tipovi žena
PostPostano: 03 lis 2009, 22:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 15:46
Postovi: 1787
STEFAN_DUSAN_SILNI je napisao/la:
snezana mk je napisao/la:
biramo li partnera po uzoru na naše roditelje, odnosno, nalazite li slicnosti između majke /oca i partnera? :001_unsure

Ne Snežo, niko nije istog karaktera, i jedno je biti u vezi, a brak je sasvim nešto drugo, pogotovo kad se deca rode.

Niste me razumjeli :neznam ,nisam ja mislila uopšte o vezama i brakovima već nešto drugo,mnoga istraživanja dosad su dokazali da žene u svog budućeg partnera traže očevu figuru odnosno crte iz njegovog karaktera dok muškarci neke majčine osobine.

Dakle,ostavimo brak, na hartiju ili ne, na stranu, već da li mislite da ima istine u ovoga.

Ili uzmimo nedostatak očeve pažnje, takve žene često traže jako starije muškarce od sebe..očevu figuru,na pamet mi pade ova Lambaša :001_rolleyes tipičan primjer ,u svakog partnera traži očevu figuru,sigurnost i moć,slučaj poremećene osobnosti.

_________________
Животот не се мери со бројот на вдишувања , туку со моментите, од коишто ни запрел здивот!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tipovi žena
PostPostano: 04 lis 2009, 06:51 
Offline

Pridružen/a: 23 ruj 2009, 13:29
Postovi: 462
snezana mk je napisao/la:
STEFAN_DUSAN_SILNI je napisao/la:
Ne Snežo, niko nije istog karaktera, i jedno je biti u vezi, a brak je sasvim nešto drugo, pogotovo kad se deca rode.

Niste me razumjeli :neznam ,nisam ja mislila uopšte o vezama i brakovima već nešto drugo,mnoga istraživanja dosad su dokazali da žene u svog budućeg partnera traže očevu figuru odnosno crte iz njegovog karaktera dok muškarci neke majčine osobine.

Dakle,ostavimo brak, na hartiju ili ne, na stranu, već da li mislite da ima istine u ovoga.

Ili uzmimo nedostatak očeve pažnje, takve žene često traže jako starije muškarce od sebe..očevu figuru,na pamet mi pade ova Lambaša :001_rolleyes tipičan primjer ,u svakog partnera traži očevu figuru,sigurnost i moć,slučaj poremećene osobnosti.

Mislim da ne u većini slučsjeva.
Muškarci u partneru da traže majčine osobine? Nisam razmišljao na tu temu, ali teško da bih to na takav način gledao. Dečaci čim uđu u pubertet prestaju da budu mamini mezimci, pokazuju otpor kad hoće majka da ga pomiluje, otkazuju, po mal, poslušnost, i stalno se nešto bune, na na majčine komentare. A kasnije u braku ako supruzi slučajno prigovori, kako to njegova majka drugačije uradila, obije mu se odmah o nos: Što nisi ostao sa mamom da živiš :zubati (ko da vam šamar udari)
Koliko god otac da je odsutan i zauzet, uvek će imati vremena da pomazi i poljubi svoju mezimicu, i ona je svesna i očeva ljubavi i razloge njegove zauzetosti. Neznam zašto bi mlada ambiciozna dvojka, u pdsvesti u partneru tražila očeve osobine.
Kako ništa nije savršeno, pa ni brak, možda deca uviđaju neke greške svojih roditelja, pa to pukušavaju da izbegnu u braku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tipovi žena
PostPostano: 04 lis 2009, 09:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 16:52
Postovi: 1859
Lokacija: forum HB
snezana mk je napisao/la:
STEFAN_DUSAN_SILNI je napisao/la:
Ne Snežo, niko nije istog karaktera, i jedno je biti u vezi, a brak je sasvim nešto drugo, pogotovo kad se deca rode.

Niste me razumjeli :neznam ,nisam ja mislila uopšte o vezama i brakovima već nešto drugo,mnoga istraživanja dosad su dokazali da žene u svog budućeg partnera traže očevu figuru odnosno crte iz njegovog karaktera dok muškarci neke majčine osobine.

Dakle,ostavimo brak, na hartiju ili ne, na stranu, već da li mislite da ima istine u ovoga.

Ili uzmimo nedostatak očeve pažnje, takve žene često traže jako starije muškarce od sebe..očevu figuru,na pamet mi pade ova Lambaša :001_rolleyes tipičan primjer ,u svakog partnera traži očevu figuru,sigurnost i moć,slučaj poremećene osobnosti.


Kako te nismo razumeli...kad sam rekla da se delimicno slazem i sa tobom i sa Misom..
Nisam isla na dugacko..
Moja svekrva je bila prema meni ok...a ustvari vazila je za jako zeznutu zenu...
Poredjenje o nasoj slicnosti muz je znao govoriti..
No najmanje sto mi je potrebno da muskarac trazi mamu u meni..
Dok on..s mojm ocem nema nikakve slicnosti..Iako odnosi medju njima su jako dobri..
Sad da l ja trazim tatu u muzu?
Roditelji,narocito otac kcerki pruza sigurnost...e ja od svog muskarca ocekujem sigurnost..
Eto ako to ima povezicu neku..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tipovi žena
PostPostano: 04 lis 2009, 09:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 16:52
Postovi: 1859
Lokacija: forum HB
STEFAN_DUSAN_SILNI je napisao/la:
Urbana je napisao/la:

Ima nesto i u ovom Snezinom i u tvom...
Istina..kad se dete rodi veliki deo ljubavi koja se delila izmedju partnera prelazi na dete..decu..Da li ima neko da je u braku,ima decu i tvrdi suprotno?
Ne mogu da verujem, konačno da i Urbana i ja imamo isti stav. Piće za sve. :zivili


Konacno... :zivili ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tipovi žena
PostPostano: 04 lis 2009, 09:45 
Offline

Pridružen/a: 23 ruj 2009, 13:29
Postovi: 462
Urbana je napisao/la:
snezana mk je napisao/la:
Niste me razumjeli :neznam ,nisam ja mislila uopšte o vezama i brakovima već nešto drugo,mnoga istraživanja dosad su dokazali da žene u svog budućeg partnera traže očevu figuru odnosno crte iz njegovog karaktera dok muškarci neke majčine osobine.

Dakle,ostavimo brak, na hartiju ili ne, na stranu, već da li mislite da ima istine u ovoga.

Ili uzmimo nedostatak očeve pažnje, takve žene često traže jako starije muškarce od sebe..očevu figuru,na pamet mi pade ova Lambaša :001_rolleyes tipičan primjer ,u svakog partnera traži očevu figuru,sigurnost i moć,slučaj poremećene osobnosti.


Kako te nismo razumeli...kad sam rekla da se delimicno slazem i sa tobom i sa Misom..
Nisam isla na dugacko..
Moja svekrva je bila prema meni ok...a ustvari vazila je za jako zeznutu zenu...
Poredjenje o nasoj slicnosti muz je znao govoriti..
No najmanje sto mi je potrebno da muskarac trazi mamu u meni..
Dok on..s mojm ocem nema nikakve slicnosti..Iako odnosi medju njima su jako dobri..
Sad da l ja trazim tatu u muzu?
Roditelji,narocito otac kcerki pruza sigurnost...e ja od svog muskarca ocekujem sigurnost..
Eto ako to ima povezicu neku..

Vid još jednom se složili :zubati :zivili
Nijedna žene ne želi da liči ili bude zamena svekrvi :wink


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tipovi žena
PostPostano: 04 lis 2009, 09:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 16:52
Postovi: 1859
Lokacija: forum HB
Ne znam zasto bi?
Svako ima svoje mesto...
Inace odnosi suprug i zenina rodbina,i zena i suprugova rodbina...treba da se svede na postovanje..jer takvi odnosi su najdelotvorniji..
Onde gde sve puca od lafo ljubavi..tu obicno pukne na sve strane.. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tipovi žena
PostPostano: 04 lis 2009, 10:10 
Offline

Pridružen/a: 23 ruj 2009, 13:29
Postovi: 462
Urbana je napisao/la:
Ne znam zasto bi?
Svako ima svoje mesto...
Inace odnosi suprug i zenina rodbina,i zena i suprugova rodbina...treba da se svede na postovanje..jer takvi odnosi su najdelotvorniji..
Onde gde sve puca od lafo ljubavi..tu obicno pukne na sve strane.. :zubati

Treba imati poštovanje prema njima, a svako uplitanje u brak u korenu saseći i to je najbolje kad svako na svoje roditelje utiče.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tipovi žena
PostPostano: 21 lis 2010, 17:35 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24674
Lokacija: Heartbreak Hotel
VELIKE(•)(•) ili male (.)(.) Sve moraju biti
spašene - Listopad je mjesec kada podržavamo sve koje se bore protiv
raka dojke. Stavi ovo na svoj facebook profil i pokaži svoju potporu.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tipovi žena
PostPostano: 21 lis 2010, 17:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 lis 2010, 12:00
Postovi: 86
snezana mk je napisao/la:
Žena-majka,balkanski tip žena koja je najčešće ima ulogu žrtve jer sama se brine o djeci jer je suprug prezaposlen i zbog toga očekuje poštovanje,dominantna u životu djece, kontrola i moć u njenim rukama.najčešće usamljena u bračnom odnosu.

Žena-supruga, žena apsolutno zavisna od svog supruga jer svoje ambicije ostvaruju preko njega,zauzvrat ispunjavaju sve njegove potrebe,on je centar njenog života.

Žena-sestra,neovisna,podvižna,samostalna,afrodizijak joj je takmičenje,prijatelj i sa muškarcima i sa ženama.
emotivno nedopirljiva sa ciljem da pobjedi tamo gdje odluči,da istrči više nego li što se od nje očekuje.

Žena -biznismen,danas vrlo prisutan tip,a zapravo je kćerka koja obožava oca biznismena,lojalna njegovom sistemu vrijednosti,i nasleđuje ga u profesiji,najveći afrodizijak joj je moć!
Mrzi sve slabašne,nežne,i ženstvene žene,podcenjuje ih i ponižava,sasvim dobro podnesuje usamljenost.

Malo žena mogu da se pronađu u jedan tip ,obično je to kombinacija.
Za žene ,koji je vaš tip iili koja kombinacija ?!
za muškarce kakav tip žene bi izabrali ili bi izbjegli?!

zena majka sigurno a bjezo bi od ove zena biznismen .....ko se oprzi jednom i na hladaj jogurt puse :blush

_________________
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tipovi žena
PostPostano: 24 lis 2010, 18:46 
Offline

Pridružen/a: 24 svi 2010, 19:48
Postovi: 2948
Lokacija: predvorje dzeneta
Zena-kurva je najbolji tip zene za svakog muskarca!

Molim da se ova kategorija uvrsti u ponudjene tipove...

Zahvaljujem Bok cure i decki :)

_________________
Bismillahi rrahmani rrahim
Kul huvallahu Ehad
Allahu Samed
Lem Jelid Ve Lem Juled
Vel Lem Jekullehu Kufuven Ehad


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tipovi žena
PostPostano: 24 svi 2012, 16:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Svaki tip zene koja daje najbolji je tip zene. :D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tipovi žena
PostPostano: 24 svi 2012, 17:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Naša Kvačica je napisao/la:
RajvoSa je napisao/la:
Dama na ulici, domaćica u kuhinji, kurva u krevetu :palacgore1 :palacgore2


Ja sam čuo verziju sa "savršena majka, dama na ulici, domaćica u kuhinji, kurva u krevetu"

A narod je to davno definirao, što se na ovo ima više dodati. :palacgore1


Imam. Trenutno. :zubati Za majku još treba vidjeti.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tipovi žena
PostPostano: 25 svi 2012, 07:58 
Offline

Pridružen/a: 07 ožu 2012, 15:05
Postovi: 1295
Prije si po selima mogao naći pravu ženu,vrijednu,marljivu i pristojnu.
A sad...oš ***,sve namazano i zajebano.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tipovi žena
PostPostano: 26 svi 2012, 08:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 sij 2012, 09:43
Postovi: 249
evo sad ćemo jedan vic o ženama

Kaže majka sinu,sine vrime ti je da se ženiš,
na to sin odgovara:majko kako da nađem pravu i poštenu ženu,
kad su sve žene kurve,
pa kaže majka sinu-sine moj ako su sve žene kurve,ondan sam i ja kurva,
nato sin majci-jesi majko i ti si kurva,al poštena kurva!:)

_________________
Moja je zemlja Hercegovina
http://www.youtube.com/watch?v=IJHqgegUCrc
“Žena je kraljica svijeta i ropkinja želja.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tipovi žena
PostPostano: 26 svi 2012, 10:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Svaka koja me trpi je moj tip.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tipovi žena
PostPostano: 06 srp 2012, 11:11 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2012, 10:44
Postovi: 3
Lokacija: Tuzla
:D

_________________

sreća su i male stvari koje nas ispunjuju :)


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 66 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO