HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 srp 2024, 01:45.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8325 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 328, 329, 330, 331, 332, 333  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 24 pro 2022, 02:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 stu 2022, 11:32
Postovi: 1276
Hroboatos je napisao/la:
Antipelcerska je glupost neizlječiva.

Nakon što sam se cijepio 3. puta anti-omikronskim cjepivom pred kojih 2,5 mjeseci, dobio sam koronu po 3. puta, oko mjesec dana poslije.

Nisam ni znao da ju imam jer nisam imao tmp, samo malo neugodne glavobolje, a oko mjesec i pol nakon toga što sam ju prehodao, i dalje sam umoran. No to je oko 30-40% umora koje sam imao nakon 1. i 2. korone.

Antipelcerski mentalitet spada u kameno doba i prehranu gomoljikama.

Od antipelcera tuplji su valjda jedino vegani.


Ja sam se pelcovao nula puta, imao sam koronu nula puta. Ti se tri puta pelcovao, tri puta je preležao. Premali je uzorak za izvođenje zaključaka ali natera čoveka da se zamisli...

_________________
ex Skeletor


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 24 pro 2022, 03:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 6121
Megatron je napisao/la:
Hroboatos je napisao/la:
Antipelcerska je glupost neizlječiva.

Nakon što sam se cijepio 3. puta anti-omikronskim cjepivom pred kojih 2,5 mjeseci, dobio sam koronu po 3. puta, oko mjesec dana poslije.

Nisam ni znao da ju imam jer nisam imao tmp, samo malo neugodne glavobolje, a oko mjesec i pol nakon toga što sam ju prehodao, i dalje sam umoran. No to je oko 30-40% umora koje sam imao nakon 1. i 2. korone.

Antipelcerski mentalitet spada u kameno doba i prehranu gomoljikama.

Od antipelcera tuplji su valjda jedino vegani.


Ja sam se pelcovao nula puta, imao sam koronu nula puta. Ti se tri puta pelcovao, tri puta je preležao. Premali je uzorak za izvođenje zaključaka ali natera čoveka da se zamisli...



Moj prijatelj se 0 puta pelcovao i imao koronu 0 puta.
A dosta je glup.

Možda postoji korelacija između obolijevanja i IQ-a...:kava:


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 24 pro 2022, 09:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 31635
Ja isto tako nikako tu koronu uhvatiti. Pretpostavljam zato jer sam glup, nema što drugo.

Možda da se cijepim pa onda budem imao više sreće zakačiti beštiju. Ovako vrijeđam znanost.

Ili da upišem još koji fakultet. Gender studies bi sigurno pomoglo. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

896 of 2558 - 35.03%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 24 pro 2022, 10:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 14:41
Postovi: 6275
Hroboatos je napisao/la:
Antipelcerska je glupost neizlječiva.

Nakon što sam se cijepio 3. puta anti-omikronskim cjepivom pred kojih 2,5 mjeseci, dobio sam koronu po 3. puta, oko mjesec dana poslije.

Nisam ni znao da ju imam jer nisam imao tmp, samo malo neugodne glavobolje, a oko mjesec i pol nakon toga što sam ju prehodao, i dalje sam umoran. No to je oko 30-40% umora koje sam imao nakon 1. i 2. korone.

Antipelcerski mentalitet spada u kameno doba i prehranu gomoljikama.

Od antipelcera tuplji su valjda jedino vegani.

Jesi li ti ikad imao ikakav kontakt sa matematikom?
Evo recimo zadnje izvješće Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo kaže da je trenutno udio cijepljenih među hospitaliziranima 70%.
Ili recimo njemačke statistike kažu da je tamo smrtnost veća ove godine nego zadnje dvije godine
To su neki jednostavni podatci koji svakome, ko zna barem osnove matematike, govore da sa cjepivom nešto nije u redu.
A i to čak potvrđuje i tvoj osobni primjer.
Ali antiznanstveni fanatizam agresivnih promicatelja znanosti je u ovom slučaju fascinantan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 24 pro 2022, 10:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25100
Lokacija: Heartbreak Hotel
Ja jedva čekam svoju petu dozu!

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 24 pro 2022, 10:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25100
Lokacija: Heartbreak Hotel
Naša Kvačica je napisao/la:
Ja isto tako nikako tu koronu uhvatiti. Pretpostavljam zato jer sam glup, nema što drugo.

Možda da se cijepim pa onda budem imao više sreće zakačiti beštiju. Ovako vrijeđam znanost.

Ili da upišem još koji fakultet. Gender studies bi sigurno pomoglo. :zubati



Vjerojatno postoji korelacija između jačine simptoma i visine IQ.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 24 pro 2022, 10:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2022, 09:16
Postovi: 2852
Ne znam nikoga ko sad ima koronu. Nije li to gotovo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 24 pro 2022, 11:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 6121
Realno- Kovidiotizam je raširen među sirovinama i paranoicima.

Pogledajmo činjenice.

1. korona je viroza, i to atipična i opasnija od rugih.

2. najbolja zaštita je cijepljenje, uz kojjih 3-4 drugih mjera.

3. najbolja su zapadna cjepiva, mRNK, dok su ruska i kineska boza.

4. nema praktički nikakvih negativnih posljedica od cijepljenja. Bilo je malih potencijalnih problema oko AZ, dok s Pfizerom- ništa. Govorilo se o zgrušnjavanju krvi i sl., a čega je bilo tu i tamo, napose od AZ, no u mjeri 5 osoba na milijun. Sve je to daleko manje od opasnosti kod uzimanja aspirina, a da ne govorimo o drugim lijekovima, napose protiv dijabetesa, hipertenzije itd. Nuspojeve koji lijekova koje ljudi uzimaju da bi živjeli i imali kvalitetan život, daleko su veće i opasnije nego kod ovog cijepljenja.

5. prvotno se mislilo da će cijepljenje učiniti da ljudi ne dobijaju koronu, no ustanovilo se da nije. No cijepljenje je pružilo zaštitu da većina ljudi ima blaže simptome i da preživi. To se vidi kod visokocijepljenih zemalja poput Japana, Danske, Irske..... koje imaju iznimno nisku stopi smrtnosti. Pametne zemlje imaju postotak procijepljenosti 80-90%, a glupe 40-50%. U pametnima od korone na isti broj stanovništva umire 5 ljudi, a u glupima 30.

5. najveći užas idiotizma se vidi sada u Kini, gdje umiru hrpimice jer se nsu cijepili zapadnim cjepivima, a popustili su logorsku karantenu jer su ljudi popizdili. Taj totalirarni režim broji kao žrtve korone samo one koji umiru od disajnih bolesti, a ne i one koji su umrli od bubrega, srca,.... Tako fabriciraju lažne podatke, dok su bolnice i krematoriji pretrpani. Da su se cijepili kao Japanci- ništa od toga ne bi bilo, ni užasnih karantena ni užasnog broja smrti u opustjelima Pekingu i Šangaju.

6. jedan broj ljudi se ne smije cijepiti zbog specifičnih bolesti i boljetica. To je kao kod malog broja ljudi koji su alergični na penicilin.

7. primjeri slabo cijepljenih tupavih zemalja su smiješni. Afrika ima nizak stupanj smrtnosti i slabu cijepljenost. No ona ima mlado stanovništvo, no još važnije- tamo je život kratak, od 50-60 godina. Oni umiru kao muhe od pitajboga kakvih gadosti, pa se ni ne zna jesu li od korone ili tek tako. Japan i Izrael imaju visoku procijepljenost, no tamo je životni vijek preko 82 godine.

Oko 10%, a vjerojatno i do 20% ljudi, neovisno o dobi, posljedice su teže (umor, tinitis, magla u mozgu itd.). Osobno, dva puta sam imao koronu bez cijepljenja i teške posljedice. Nakon 2. korone, cijepljenje mi je maknulo umor i doslovno me izliječilo, što se zbiva kod kojih 40% ljudi koji imaju trajnije posljedice. U ovom 3. slučaju, prebolio sam ju a da nisam znao, a posljedice su takve da nije lako, ali je 70% lakše nego kod prva dva.

Veći dio ljudi se oporavi dosta brzo i bez posljedica, a dio ni ne dobije zbog dosad nepoznatih uzroka. Medicinska ispitivanja još nisu dala odgovore.

No sigurno je: cijepljenje je bogomdana zaštita, uz pametno doziranje koje izuzima potencijalno preosjetljive.

Sve ostalo je kovidiotizam.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 24 pro 2022, 11:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 stu 2022, 11:32
Postovi: 1276
slika

_________________
ex Skeletor


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 25 pro 2022, 13:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 14:41
Postovi: 6275
Na ovom gore primjeru se lako iščitiva deficit društvenih znanosti i nužnost matematike u mentalnom sklopu da se svijet i pojave sagledavanju objektivno.

Previše filozofiranja vodi u odsustvo činjeničnog zaključivanja i pristranost pri zaključivanju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 26 pro 2022, 11:32 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
zaba1111 je napisao/la:
Na ovom gore primjeru se lako iščitiva deficit društvenih znanosti i nužnost matematike u mentalnom sklopu da se svijet i pojave sagledavanju objektivno.

Previše filozofiranja vodi u odsustvo činjeničnog zaključivanja i pristranost pri zaključivanju.


u slučaju covida je problem prije svega bio ideologiziranje i "usmjeravanje" znanosti kroz medijski i financijski pritisak. pravljenje kvazireligije od znanosti uz prisiljavnaje dase pristaje uz njene dogme. THE ZNANOST. zar ne vjeruješ u nju?

istina je da je najviše razumnog otpora covidmaniji dolazilo iz redova nevoisnih matematičara, međutim, izniman broj stručnjaka je, ne samo pod utjecajem para ili želje za slavom, već jednostavno zbog toga što su usmjereni, kondicionirani, papagajski ponavljao iste mantre, odbijajući argument ili činjenice koji govore suprotno. djelom zbgo straha, djelom zbog želje da budu dio krda, djelom jer jednostavno ideš niz struju pa vidiš samo ono što je "ispravno" vidjeti.

to nama pokazuje da će u situaciji gdje postoji dovoljno jaka društvena sila, znanstvena zajednica u velikoj mjeri i vrlo lako pogazitit temeljne postulate znanosti.

zato je pozivanje na "vladavinu struke" jako opasno. Iskustvo pokazuje da strukom također netko vlada.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 26 pro 2022, 11:34 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Hroboatos je napisao/la:

No sigurno je: cijepljenje je bogomdana zaštita, uz pametno doziranje koje izuzima potencijalno preosjetljive.

Sve ostalo je kovidiotizam.


što više vrijeme prolazi, ova izjava postaje sve više i više upravo taj kovidiotizam

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 26 pro 2022, 11:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 31635
divizija je napisao/la:
zato je pozivanje na "vladavinu struke" jako opasno. Iskustvo pokazuje da strukom također netko vlada.


Vladavina struke, a onda otpuste stručnjake koji se usude tvrditi drugačije od politike. Tupavi novinar onda proglasi dugogodišnji znanstvenik je ravnozemljaš a ministar u vladi je "struka".

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

896 of 2558 - 35.03%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 26 pro 2022, 12:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 14:41
Postovi: 6275
Više sam mislio na pojedince koji razmišljaju matematički, koje zanimaju brojke, odnosno činjenice, kako bi sami donosili zaključke iz podataka koje prezentira struka.

To u praksi znači da nikome ne vjeruješ sto posto sve dok te ne uvjeri dokazima.
Nije to pitanje vjeruješ li znanosti, naravno da vjerujem, ali znanost nije jednoznačna i iz različitih znanstvenih dostignuća uzimam one najuvjerljivije, a to su oni koji prezentiraju jasne, odnosno matematičke dokaze.
To je ono, vjerujem ja tebi, ali da bi ja mijenjao svoj život treba mi više dokaza.
Isto kad npr postoje parovi koji u ime povjerenja ne smiju uzeti slobodno partnerov mobitel jer se time narušava povjerenje.
A realnost je upravo suprotna, povjerenje se gradi tako što je mobitel otvoren i pri svakoj potrebi provjeren. :zubati

To je matematički mozak koji priznaje filozofiju, ali tek kad se ona dokaže činjenicama i podatcima.
Bacanje tumačenja bez ozbiljnog pokrića, samo temeljem nečijeg autoriteta, kod matematičkog mozga neće proći.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 26 pro 2022, 23:41 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
zaba1111 je napisao/la:
Više sam mislio na pojedince koji razmišljaju matematički, koje zanimaju brojke, odnosno činjenice, kako bi sami donosili zaključke iz podataka koje prezentira struka..


kada postoji jaki društveni pritisak, neka opća mantra, i najjači ljudi su skloni zanemariti činjenici i prikloniti se trendu.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 27 pro 2022, 00:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 stu 2022, 11:32
Postovi: 1276
divizija je napisao/la:
zaba1111 je napisao/la:
Više sam mislio na pojedince koji razmišljaju matematički, koje zanimaju brojke, odnosno činjenice, kako bi sami donosili zaključke iz podataka koje prezentira struka..


kada postoji jaki društveni pritisak, neka opća mantra, i najjači ljudi su skloni zanemariti činjenici i prikloniti se trendu.


Nisu to najjači ljudi, to su sise ako se priklone trendu. Na toj muci se poznaju junaci, tj. dal si nindža il si mindža.

_________________
ex Skeletor


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 27 pro 2022, 11:06 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Megatron je napisao/la:
Nisu to najjači ljudi, to su sise ako se priklone trendu. Na toj muci se poznaju junaci, tj. dal si nindža il si mindža.


mislio sam na najjače u struci.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 27 pro 2022, 11:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2022, 13:21
Postovi: 7777
Nisam se ni jednom vakcinisao i ništa mi ne fali.
Evo imamo novi talas, u Kini su milioni fasovali koronu.
Koga briga, realno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 10 sij 2023, 10:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 stu 2018, 14:21
Postovi: 4112
Jučer u Hrvatskoj 24 umrla od korone. Toliko nije bilo mrtvih u jednom danu još od ožujka prošle godine.
Vrijeme će pokazati da li korona opet hvata zamah ili je to bio izoliran slučaj.

_________________
Slava Ukrajini!
Nema predaje!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 10 sij 2023, 11:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 stu 2022, 11:32
Postovi: 1276
Trči po buster. :biceovodobro

_________________
ex Skeletor


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 10 sij 2023, 12:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 stu 2018, 14:21
Postovi: 4112
Megatron je napisao/la:
Trči po buster. :biceovodobro


Već jesam prije godinu dana.

_________________
Slava Ukrajini!
Nema predaje!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 10 sij 2023, 12:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 15:42
Postovi: 8416
Lokacija: Na rubu egzistencije
divizija je napisao/la:
zaba1111 je napisao/la:
Na ovom gore primjeru se lako iščitiva deficit društvenih znanosti i nužnost matematike u mentalnom sklopu da se svijet i pojave sagledavanju objektivno.

Previše filozofiranja vodi u odsustvo činjeničnog zaključivanja i pristranost pri zaključivanju.


u slučaju covida je problem prije svega bio ideologiziranje i "usmjeravanje" znanosti kroz medijski i financijski pritisak. pravljenje kvazireligije od znanosti uz prisiljavnaje dase pristaje uz njene dogme. THE ZNANOST. zar ne vjeruješ u nju?

istina je da je najviše razumnog otpora covidmaniji dolazilo iz redova nevoisnih matematičara, međutim, izniman broj stručnjaka je, ne samo pod utjecajem para ili želje za slavom, već jednostavno zbog toga što su usmjereni, kondicionirani, papagajski ponavljao iste mantre, odbijajući argument ili činjenice koji govore suprotno. djelom zbgo straha, djelom zbog želje da budu dio krda, djelom jer jednostavno ideš niz struju pa vidiš samo ono što je "ispravno" vidjeti.

to nama pokazuje da će u situaciji gdje postoji dovoljno jaka društvena sila, znanstvena zajednica u velikoj mjeri i vrlo lako pogazitit temeljne postulate znanosti.

zato je pozivanje na "vladavinu struke" jako opasno. Iskustvo pokazuje da strukom također netko vlada.


Kad bi ljudi znali kako se sa znanosti manipulira mozak bi im stao... Blaženo neznanje.

Umjesto jedne varijable, uvrstiš drugu i dobiješ potpuno druge rezultate. Mogućnost manipulacije je veća u znanosti, nego u politici.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 10 sij 2023, 16:55 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5729
Lokacija: planina
Točno tako Jozo. Sjetimo se samo kako su nam do jučer u ime znanosti objašnjavali kako su masti životinjskog porijekla najveće zlo, kako debljaju, začipaju žile, te umjesto njih nam gurali razne otrove poput margarina, biljnih ulja, raznih prerađevina, gurali prerađene ugljikohidrate i ostalo smeće kao to je zdravo i od toga će te biti fit a životinjska mast je nezdrava deblja itd. Uglavnom totalno suprotno od istine. Sve u ime znanosti, potkrijepljeno nekim fejk istraživanjima sa fejk modificiranim statistikama, manipulacijama i preuveličavanjima raznih varijabli itd itd. Uglavnom hrpa laganja i petljanja i izmišljanja koja je prolazila u eri prije interneta. Ista stvar i sa jajima npr., ne smijete više od 2 jajeta dnevno potkrijepljeno raznih lažima i manipulacijama o "lošem" kolesterolu, sve redom laži i propaganda na max. koja je danas zahvaljujući internetu totalno debunkirana i sad samo još totalni veganski retardi tvrde da ne valja jesti jaja, neprerađene životinjske masti, neprerađeno crveno meso itd. To je primjer što se tiče prehrane, a tako je i u svakom drugom polju.,

Npr. danas je pola ljudi kratkovidno i retardirana bezobrazna stoka iz te opto branše koja živi od ćoravih prodajući naočale leće laserske operacije mrtvo hladno tvrdi da je to sve do genetike iako je još do jučer kratkovidan bio svako deseti i to u pravilu bi bio neki koji je oćoravio od čitanja ili sličnog close up eye strain posla, dok danas ima više ćoravih nego onih sa zdravim vidom (u nekim populacijama je to otišlo do 90% u novijim generacijama (Južna Koreja i sl. gdje ne koriste oči za ništa osim za monitore 0-24), kakva kurčeva genetika imate li imalo obraza? Da % kratkovidnih ode sa 5% na 90% u manje od 50 godina i kažeš ma to je sve do genetike? Laži i petljanje gdje god okreneš jer se radi o bilijunskim industrijama i u primjeru ovih opto kuraca naravno da ne žele priznati da je close up eye strain u kombinaciji sa pumpanjem naočala i leća na to uzrok kratkovidnosti. Smećari raspali bez imalo časti i morala, a često su i jednostavno glupi ko *** i ograničeni i ne žele sami sebi priznati što je očito jer bi se time popišali sami na sebe i svoju "karijeru".

Mogao bih do ujutro ovako, uglavnom svi ti žohari se pozivaju na "znanost".

Eto tako je i sa koronom. "Znanost".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 10 sij 2023, 20:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 31635
Znanost možda zna svašta, ali tzv. znanstvenici su prodane duše u sukobu interesa.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

896 of 2558 - 35.03%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 10 sij 2023, 21:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 stu 2022, 11:32
Postovi: 1276
slika

_________________
ex Skeletor


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8325 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 328, 329, 330, 331, 332, 333  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO