HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 srp 2024, 23:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Transrodnost odnosno transgenderizam kao kult
PostPostano: 07 srp 2024, 07:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 23:25
Postovi: 5163
https://narod.hr/svijet/matt-walsh-ostro-o-transrodnom-pokretu-to-je-jedan-od-najvecih-i-najopasnijih-kultova-u-svjetskoj-povijesti

Citat:
Podcaster i kolumnist Daily Wirea Matt Walsh ponovno je oštro kritizirao “transrodni pokret” nazvavši ga modernim kultom. Istaknuo je pokret, tehnikama kojima se služi, djeluje točno na način kulta.

“Kad trans pokret nazivam kultom, to doslovno i mislim. Djeluje točno poput kulta. Koristi se svim istim tehnikama indoktrinacije. Odabire ranjivu metu, izolira metu od njegove obitelji, bombardira je pretjeranim potvrđivanjem i laskanjem, zahtijeva postupno ekstremnije iskazivanje vjernosti cilju, te zlobno izopćava i napada svakoga tko ode. Ovo su sve stvari kulta 101. Trangenderizam je jedan od najvećih i najopasnijih kultova u svjetskoj povijesti”, napisao je Walsh na Twitteru.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Transrodnost odnosno transgenderizam kao kult
PostPostano: 07 srp 2024, 13:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 15:44
Postovi: 4307
A kao sodomiti i light ******** su okej. Cim das prst pokretima nefertilnosti, ne da ode cijela ruka, ode cijelo tijelo. Sve sto nije "straight" je jednostavno krivo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Transrodnost odnosno transgenderizam kao kult
PostPostano: 07 srp 2024, 14:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 31635
Jefferson Davis je napisao/la:
A kao sodomiti i light ******** su okej. Cim das prst pokretima nefertilnosti, ne da ode cijela ruka, ode cijelo tijelo. Sve sto nije "straight" je jednostavno krivo.


To je to. :palacgore1

Tolerancija je od đavla.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

896 of 2558 - 35.03%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Transrodnost odnosno transgenderizam kao kult
PostPostano: 07 srp 2024, 20:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10791
To nisu nove ideje nego vrlo stare još iz antike , gde se Platonova filozofija "jednosti" kod raznih gnostika koristila kao osnova za prevalizaženje materijalnog kao zlog u smislu da će se ljudi "gnosom" vratiti u jednost gde ne postoji ni muško ni žensko kao rodovi jer su oni proizvod zlog Demijurga koji je stvorio materijalni svet.

Razne sekte iz antike posebno u vremenu gnostika su na osnovu neoplatonizma gradile svoje kulteve koji su išli iz krajnosti u krajnost ne bi li suzbili materijalno kao zlo , pa su se jedni samoškopili dok su drugi imali neprestane seksulane orgije,vršili abortuse,odbijali brakove,.....

Sve to kao po običaju potiče od feminističkog egalitarnog poimanja stvarnosti i duhovnosti , jer bez žena tj.feminizma nikad ne bbi bilo ni transgender pokreta i slično.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Transrodnost odnosno transgenderizam kao kult
PostPostano: 08 srp 2024, 13:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4598
Sokolić je napisao/la:
https://narod.hr/svijet/matt-walsh-ostro-o-transrodnom-pokretu-to-je-jedan-od-najvecih-i-najopasnijih-kultova-u-svjetskoj-povijesti

Citat:
Podcaster i kolumnist Daily Wirea Matt Walsh ponovno je oštro kritizirao “transrodni pokret” nazvavši ga modernim kultom. Istaknuo je pokret, tehnikama kojima se služi, djeluje točno na način kulta.

“Kad trans pokret nazivam kultom, to doslovno i mislim. Djeluje točno poput kulta. Koristi se svim istim tehnikama indoktrinacije. Odabire ranjivu metu, izolira metu od njegove obitelji, bombardira je pretjeranim potvrđivanjem i laskanjem, zahtijeva postupno ekstremnije iskazivanje vjernosti cilju, te zlobno izopćava i napada svakoga tko ode. Ovo su sve stvari kulta 101. Trangenderizam je jedan od najvećih i najopasnijih kultova u svjetskoj povijesti”, napisao je Walsh na Twitteru.

Isto tako I zeleni rade.
Sve nake šonje nalaze koji nemaju familiju I prijatelje, pacene duse koje nemaju nikoga.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Transrodnost odnosno transgenderizam kao kult
PostPostano: 08 srp 2024, 13:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 12:39
Postovi: 1506
Istina je da će ovo upropastit mnoge, ali to je možda i način selekcije.

Uvijek su nesposobna društva propadala.

Ja osobno želim živjeti u slobodnom svijetu pa ako netko, svojom voljom, dolazi do glupih ideja, eto mu, ali društvo mora osigurati svakoj osobi, u odrastanju, jednaku mogućnost ostvarenja i upućivati svakoga na pravi put.

Sa trans pokretom se to izvitoperilo, i krenulo je na djecu, i tu je ono gdje društvo zakazuje. Djeci se forsira krivi put i jedina brana su roditelji, ali im se oduzimaju prava, sve više. Nekada su i roditelji najgori neprijatelji svoje djece jer i oni zagovaraju ovo. Ne kod nas još uvijek ali pristiže to.

Neka odrasli radi što hoće ako ne šteti drugome. Znači operiši se tamo gdje to hoće raditi ali ne da ti osiguranje i javno zdravstvo to pokriva. Osobno si odlučio da se unakaziš bez dobrog razloga.

Istina je što netko ranije reče da je prihvaćanje gayeva kao normalnog otvorilo put ovome svemu, to potpisujem, ali isto tako vidim i razliku između toga.

Gayevi rade nešto što je po meni pogrešno, ali oni ne niječu objektivnu stvarnost. Znaju što su i ne prave se da nisu, mnogi su i svjesni da je njihov način alternativa i ne žele od toga praviti neko pravilo.

Trans je druga stvar, niječu objektivnu realnost. I to se sada širi, djeca se izjašnjavaju kao nebinarna, kada se pogleda postotak toga u visokim, ljevičarski orijentiranim krugovima, vidi se da to nije slučajno.

Osobno bih bio protiv svake zabrane ljudske slobode, znači odraslih ljudi da biraju s kim će i kako će, ali isto tako sam i protiv da se ovo gura na sve moguće načine.

I najgore me iritiraju oni koji su kao saveznici ovog pokreta, koji gorljivo lažu o toj temi na TV-u, i u medijima, guraju ovo na sve načine jer tu vide priliku za svoj osobni proboj. To je strana koja u tim nekim krugovima pobjeđuje pa stoje iza toga. Oportuno je zagovarati ove gluposti jer tebe osobno ne košta ništa a daje ti utjecaj, novac, moć.

Isto tako, ako bi se svijet okrenuo od tog i krenuo sa zabranama i progonima gayeva, ovi koji ih sada zagovaraju kao najveći saveznici sutra bi im postali najgori neprijatelji. Čisti oportunizam.

Nešto poput komuniste koji je odbacio petokraku i postao prvi u redu na nedjeljnoj misi nakon što je handrio narod kao najgora komunjara kad se stanje okrenulo.

_________________
Pravi narodi imaju jednu državu koja je cijela njihova. Bolji narodi imaju svoju konstitutivnost u bar još jednoj državi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Transrodnost odnosno transgenderizam kao kult
PostPostano: 08 srp 2024, 14:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10065
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
joe enter je napisao/la:
To nisu nove ideje nego vrlo stare još iz antike , gde se Platonova filozofija "jednosti" kod raznih gnostika koristila kao osnova za prevalizaženje materijalnog kao zlog u smislu da će se ljudi "gnosom" vratiti u jednost gde ne postoji ni muško ni žensko kao rodovi jer su oni proizvod zlog Demijurga koji je stvorio materijalni svet.

Razne sekte iz antike posebno u vremenu gnostika su na osnovu neoplatonizma gradile svoje kulteve koji su išli iz krajnosti u krajnost ne bi li suzbili materijalno kao zlo , pa su se jedni samoškopili dok su drugi imali neprestane seksulane orgije,vršili abortuse,odbijali brakove,.....

Sve to kao po običaju potiče od feminističkog egalitarnog poimanja stvarnosti i duhovnosti , jer bez žena tj.feminizma nikad ne bbi bilo ni transgender pokreta i slično.


E sad, onda je pitanje granice. Jer u feminizmu kao pokretu za cistu jednakost zena nema nista lose.

MEni licno je feminizam los kad se on istura kao ideoloska postavka i neka vrsta zamjene za fundament svih pozitivnih drustvenih pojava: zamjena za socijalizam/komunizam.

Komunizam automatski podrazumjeva jednakost zena tako da feminizam kao takav postaje suvisan. Ali zapadnjaci su i od te jedne karike socijalisticke/komunisticke ideologije napravili pseudoideologiju, pa se masa picaka - sto za sebe nikad nebi rekle da su komunisti - fura na feminizam kao jedinu ideologiju i jedinu vrjednosnu okosnicu. (ja im kazem, nije ti to ideologija, nemoj od tog praviti ideologiju, al dzaba..)


Moja nena rahmetli je bila vise konj nego zena. Ne zelim da mi dijete ima zivot kakav je imala ona. Mislim na nenu koja nije imala srece da se uda za djeda komunistu (ona ga je cak nadzivjela gotovo 40 godina).

Transzajebancije nisu nista drugo no ideoloski odraz zapadnjacke dekadencije i ideoloske praznine i besmislenosti. I Rimljani kad su se jednom zasitili svega su poceli da jebu koze i sebe medjusobno u shupkove. Onaj Kaligula ludi cak i konja unaprijedio u senatora. Tako i zapad - vise nema granica, svaka vrsta budalaluka je pozeljna..a izmedju hrpa svaokoraznih fasistoida klecavaca i religijom zaludjenih borgova.

To ni bacuska sutra da se iz groba digne nebi vise mogo spasiti.

_________________
slava kurcu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Transrodnost odnosno transgenderizam kao kult
PostPostano: 13 srp 2024, 15:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2019, 23:54
Postovi: 5365
Lokacija: Svjetski poznat oslobođeni grad na istoku Srpske
I Šiptari imaju svoje kobile za trku.
https://en.wikipedia.org/wiki/Balkan_sworn_virgins

_________________
PuTiN jE mIsLiO uZeTi KiJeV za TrI dAnA!

Do Dnjepra+ Odesa+Nikoljaev ✓


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Transrodnost odnosno transgenderizam kao kult
PostPostano: 14 srp 2024, 20:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10791
Haram je napisao/la:

E sad, onda je pitanje granice. Jer u feminizmu kao pokretu za cistu jednakost zena nema nista lose.

MEni licno je feminizam los kad se on istura kao ideoloska postavka i neka vrsta zamjene za fundament svih pozitivnih drustvenih pojava: zamjena za socijalizam/komunizam.

Komunizam automatski podrazumjeva jednakost zena tako da feminizam kao takav postaje suvisan. Ali zapadnjaci su i od te jedne karike socijalisticke/komunisticke ideologije napravili pseudoideologiju, pa se masa picaka - sto za sebe nikad nebi rekle da su komunisti - fura na feminizam kao jedinu ideologiju i jedinu vrjednosnu okosnicu. (ja im kazem, nije ti to ideologija, nemoj od tog praviti ideologiju, al dzaba..)


Moja nena rahmetli je bila vise konj nego zena. Ne zelim da mi dijete ima zivot kakav je imala ona. Mislim na nenu koja nije imala srece da se uda za djeda komunistu (ona ga je cak nadzivjela gotovo 40 godina).

Transzajebancije nisu nista drugo no ideoloski odraz zapadnjacke dekadencije i ideoloske praznine i besmislenosti. I Rimljani kad su se jednom zasitili svega su poceli da jebu koze i sebe medjusobno u shupkove. Onaj Kaligula ludi cak i konja unaprijedio u senatora. Tako i zapad - vise nema granica, svaka vrsta budalaluka je pozeljna..a izmedju hrpa svaokoraznih fasistoida klecavaca i religijom zaludjenih borgova.

To ni bacuska sutra da se iz groba digne nebi vise mogo spasiti.


Ovo je jedna velika zabluda u kojoj sam i ja živeo i većina ljudi danas na zapadu u njoj takođe živi.
Jednakost među ljudima je LAŽ , a kamoli da je jednakost između polova uopšte i moguća , jer u svakom društvu muškarci imaju monopol na snagu i nasilje , i samim time samo oni mogu obezbeđivatti tzv.prava građanima i naravno ženama , dok žene ne mogu niti izboriti i niti obezbediti sebi ikakava tzv.prava već samo kmeče,manipulišu,...kod bogatih beta mejlova.

Sad ovog trenutka muškarci mogu odlučiti da žene izgube sva tzv.prava koja imaju i one tu prosto nemogu ništa učiniti , kao što ne mogu učiniti npr.u Iranu i Arabiji,.... gde muškarci prosto kažu NE , nego zamotavaj se i umukni!

Inače tzv.ljudska prava su društveni konstrukt i zbog toga ona zapravo ne postoje , a da ne govorim da tzv.prava i ako pretpostavimo da su realna i da postoje one ne mogu biti validna ako nema odgovornosti i doprinosa društvu , tj.jedno bez drugoga ne ide.
Žena hoće ista prava bez imalo odgovornosti , decu neće da rađaju i čak ih i slobodno ubijaju jer je i abortus postao "ljudsko pravo".

Žene i muškarci nisu ravnopravni i jednaki i niti mogu biti , već mi živimo u društvu laži , e pa kad živimo u društvu laži sasvim je i logično da postoje i trandže kojima je osnova njihovih prava da celo durštvo laže samo sebe do krajnjih granica zarad njihovog izmišljenog identiteta , i zato će zapad propasti ako se ne vratimo na put istine.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Transrodnost odnosno transgenderizam kao kult
PostPostano: 14 srp 2024, 21:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10065
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
U glavnom gradu moje pokrajine na glavnoj ulici provincijskog gradica open minded kozmopolite postavili ogromne plakate na kojima stoji

Wish you were gay.

Ovo je - mislim - parafraza one pjesme Wish you were here.


Tu inace postavljaju svake godine nove kulturnopoliticke objave..obicno prikrivene, uz barem - meni provincijski - oreol umjetnickog izrazaja.

Ovo sad ne samo da je plitko, glupo, i ocigledno provokantno, vec nema veze ni sa umjetnosti a ni sa bilo kakvom mrvicu promisljenom logikom.

Da li ti ljudi imaju imalo mozga u glavi? Gradom vladaju "socijal"demokrate. Pa sad da sutra svi postanemo pedderi, covjecanstvo bi izumrlo.

Ne znam nikog, dakle bukvalno nikog - a pricao sam s nekoliko ljudi (doduse s onima kod kojih sam znao sto posto da ce imati razumjevanja - nisam svjesno), i niko to ne podrzava.

I, iako je juni vec prosao - taj mjesec je kod nas oficijelno proglasen za pedderski mjesec, i dalje zastava dugine boje visi pred lokalnom crkvom. Ne znam, mozda su sad i cijelu godinu proglasili pedderskom. Nebi me cudilo.


Jedno je dati pedderima ista prava - okej, nista protiv, ali drugo je otvoreno zagovarati ideoloski pedderizam i od tog praviti nekakvo moralno i eticko dostignuce kakvom treba teziti. Ali ne cudi me. Drustvo unuka bivsih nacista koje trenutno vecinski podrzava zatiranje palestinske djece u Gazi, mora imati ikakav podijum za iskazivanje vlastite ljudskosti i moralnog autoriteta. Neopisiva je kolicina gadosti koju u medjuvremenu osjecam kad pomislim na sve to i na sve njih.

_________________
slava kurcu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Transrodnost odnosno transgenderizam kao kult
PostPostano: 14 srp 2024, 21:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10065
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
joe enter je napisao/la:
Haram je napisao/la:

E sad, onda je pitanje granice. Jer u feminizmu kao pokretu za cistu jednakost zena nema nista lose.

MEni licno je feminizam los kad se on istura kao ideoloska postavka i neka vrsta zamjene za fundament svih pozitivnih drustvenih pojava: zamjena za socijalizam/komunizam.

Komunizam automatski podrazumjeva jednakost zena tako da feminizam kao takav postaje suvisan. Ali zapadnjaci su i od te jedne karike socijalisticke/komunisticke ideologije napravili pseudoideologiju, pa se masa picaka - sto za sebe nikad nebi rekle da su komunisti - fura na feminizam kao jedinu ideologiju i jedinu vrjednosnu okosnicu. (ja im kazem, nije ti to ideologija, nemoj od tog praviti ideologiju, al dzaba..)


Moja nena rahmetli je bila vise konj nego zena. Ne zelim da mi dijete ima zivot kakav je imala ona. Mislim na nenu koja nije imala srece da se uda za djeda komunistu (ona ga je cak nadzivjela gotovo 40 godina).

Transzajebancije nisu nista drugo no ideoloski odraz zapadnjacke dekadencije i ideoloske praznine i besmislenosti. I Rimljani kad su se jednom zasitili svega su poceli da jebu koze i sebe medjusobno u shupkove. Onaj Kaligula ludi cak i konja unaprijedio u senatora. Tako i zapad - vise nema granica, svaka vrsta budalaluka je pozeljna..a izmedju hrpa svaokoraznih fasistoida klecavaca i religijom zaludjenih borgova.

To ni bacuska sutra da se iz groba digne nebi vise mogo spasiti.


Ovo je jedna velika zabluda u kojoj sam i ja živeo i većina ljudi danas na zapadu u njoj takođe živi.
Jednakost među ljudima je LAŽ , a kamoli da je jednakost između polova uopšte i moguća , jer u svakom društvu muškarci imaju monopol na snagu i nasilje , i samim time samo oni mogu obezbeđivatti tzv.prava građanima i naravno ženama , dok žene ne mogu niti izboriti i niti obezbediti sebi ikakava tzv.prava već samo kmeče,manipulišu,...kod bogatih beta mejlova.

Sad ovog trenutka muškarci mogu odlučiti da žene izgube sva tzv.prava koja imaju i one tu prosto nemogu ništa učiniti , kao što ne mogu učiniti npr.u Iranu i Arabiji,.... gde muškarci prosto kažu NE , nego zamotavaj se i umukni!

Inače tzv.ljudska prava su društveni konstrukt i zbog toga ona zapravo ne postoje , a da ne govorim da tzv.prava i ako pretpostavimo da su realna i da postoje one ne mogu biti validna ako nema odgovornosti i doprinosa društvu , tj.jedno bez drugoga ne ide.
Žena hoće ista prava bez imalo odgovornosti , decu neće da rađaju i čak ih i slobodno ubijaju jer je i abortus postao "ljudsko pravo".

Žene i muškarci nisu ravnopravni i jednaki i niti mogu biti , već mi živimo u društvu laži , e pa kad živimo u društvu laži sasvim je i logično da postoje i trandže kojima je osnova njihovih prava da celo durštvo laže samo sebe do krajnjih granica zarad njihovog izmišljenog identiteta , i zato će zapad propasti ako se ne vratimo na put istine.


Drustva kao drustva su umjetni koncepti. I radje cu zivjeti u drustvu u kojem zene imaju ista prava kao i muskarci, nego u drustvima poput tih u Arabiji, Iranu i slicno.


Naravno, uvijek se mozemo vratiti i na majmunske postave pa opaliti zeni shamar kad zucne..(ukoliko ne zivimo u drustvu u kojem se tako nesto kaznjava), ali mi to nije nesto bogzna cool.

_________________
slava kurcu


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO