|
|
Stranica: 1/4.
|
[ 90 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
Viper gts
|
Naslov: Chat o ničemu Postano: 08 lip 2009, 09:55 |
|
Pridružen/a: 02 lip 2009, 19:40 Postovi: 263
|
Mislim da nije baš gramatički pravilno ali koga j.be.Život mi je ništa i vodi ničemu i dokle tako 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
mara
|
Naslov: Re: Chat o ničemu Postano: 08 lip 2009, 10:12 |
|
Pridružen/a: 05 svi 2009, 14:44 Postovi: 2435
|
Viper gts je napisao/la: Mislim da nije baš gramatički pravilno ali koga j.be.Ž ivot mi je ništa i vodi ničemu i dokle tako  Treba ti malo sazaljenja? 
_________________ Kada vrijeme smrti dođe Neka nitko ne zaplače za mnom I sve što od vas u tom času tražim U mojoj me sahranite zemlji
Samo u njoj počivat ću u miru. Samo u njoj počivat ću mirno...
Isus će mi postelju prostrijeti Isus će mi prostrijet odar smrti.
U susret mi Spasitelju dođi Dođe mi u susret na pol puta Ogrne me brižno svojim plaštom
Želim Bože da u času smrti Ni jedno oko ne zasuzi za mnom A jedino što ja tebe molim Kada umrem da mi dadeš kutak... neba
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Viper gts
|
Naslov: Re: Chat o ničemu Postano: 08 lip 2009, 10:21 |
|
Pridružen/a: 02 lip 2009, 19:40 Postovi: 263
|
mara99 je napisao/la: Viper gts je napisao/la: Mislim da nije baš gramatički pravilno ali koga j.be.Ž ivot mi je ništa i vodi ničemu i dokle tako  Treba ti malo sazaljenja?  Ma i ne baš,nego pričajmo o ničemu,ako čak i ne pišete to je onda opet uspjeh jer je to ništa a ako budete pisali o ničemu a zapravo ništa ne napisali to je još veći uspjeh 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Zagorjedee-lite
|
Naslov: Re: Chat o ničemu Postano: 08 lip 2009, 13:17 |
|
Pridružen/a: 04 lip 2009, 11:41 Postovi: 259 Lokacija: u agzilu
|
tebi treba nos razbit 
_________________ evo crnca Francetića Jure
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Zagorjedee-lite
|
Naslov: Re: Chat o ničemu Postano: 08 lip 2009, 13:19 |
|
Pridružen/a: 04 lip 2009, 11:41 Postovi: 259 Lokacija: u agzilu
|
|
jjkk
_________________ evo crnca Francetića Jure
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Zagorjedee-lite
|
Naslov: Re: Chat o ničemu Postano: 08 lip 2009, 13:19 |
|
Pridružen/a: 04 lip 2009, 11:41 Postovi: 259 Lokacija: u agzilu
|
ajmeeeee radi 
_________________ evo crnca Francetića Jure
|
|
| Vrh |
|
 |
|
boogyman
|
Naslov: Re: Chat o ničemu Postano: 08 lip 2009, 14:34 |
|
Pridružen/a: 31 svi 2009, 20:11 Postovi: 618
|
...skroz sam zaboravio na najaktualniju ekonomsku temu.....
_________________ ....dosta sranja s potpisima
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Viper gts
|
Naslov: Re: Chat o ničemu Postano: 08 lip 2009, 14:58 |
|
Pridružen/a: 02 lip 2009, 19:40 Postovi: 263
|
boogyman je napisao/la: :-ucelo ...skroz sam zaboravio na najaktualniju ekonomsku temu..... Misliš na to da se u ekonomiji dogadja,hm,pa ništa 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
boogyman
|
Naslov: Re: Chat o ničemu Postano: 08 lip 2009, 15:06 |
|
Pridružen/a: 31 svi 2009, 20:11 Postovi: 618
|
Viper gts je napisao/la: boogyman je napisao/la: :-ucelo ...skroz sam zaboravio na najaktualniju ekonomsku temu..... Misliš na to da se u ekonomiji dogadja,hm,pa ništa  ....maaaa......ništa,ništa..... 
_________________ ....dosta sranja s potpisima
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Viper gts
|
Naslov: Re: Chat o ničemu Postano: 08 lip 2009, 15:10 |
|
Pridružen/a: 02 lip 2009, 19:40 Postovi: 263
|
boogyman je napisao/la: Viper gts je napisao/la: Misliš na to da se u ekonomiji dogadja,hm,pa ništa  ....maaaa......ništa,ništa.....  ništa se ne dogadja u ekonomiji,ništa se ne dogadja.Da li ovo ništa poništava ne dogadja pa se nešto dogadja 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Urbana
|
Naslov: Re: Chat o ničemu Postano: 08 lip 2009, 16:18 |
|
Pridružen/a: 31 svi 2009, 16:52 Postovi: 1854 Lokacija: forum HB
|
I tako........... Sve u svemu jedno veliko nista..... 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Viper gts
|
Naslov: Re: Chat o ničemu Postano: 08 lip 2009, 16:33 |
|
Pridružen/a: 02 lip 2009, 19:40 Postovi: 263
|
Urbana je napisao/la: I tako........... Sve u svemu jedno veliko nista.....  a kud vodi ništa,u nirvanu ili 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Naša Kvačica
|
Naslov: Re: Chat o ničemu Postano: 08 lip 2009, 16:37 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49 Postovi: 41107
|
Viper gts je napisao/la: Chat o ničemu Ako tko počne o nečemu, bit će upozoren za off topic 
_________________ Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.
1607 of 2558 - 62.82%
Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Viper gts
|
Naslov: Re: Chat o ničemu Postano: 08 lip 2009, 16:45 |
|
Pridružen/a: 02 lip 2009, 19:40 Postovi: 263
|
Naša Kvačica je napisao/la: Viper gts je napisao/la: Chat o ničemu Ako tko počne o nečemu, bit će upozoren za off topic  Jesi li ti moderator 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
lider30
|
Naslov: Re: Chat o ničemu Postano: 08 lip 2009, 16:57 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11 Postovi: 25367 Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
|
Naša Kvačica je napisao/la: Viper gts je napisao/la: Chat o ničemu Ako tko počne o nečemu, bit će upozoren za off topic  Ne trollaj. 
_________________ Safe European Home
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Vladimir RUS
|
Naslov: Re: Chat o ničemu Postano: 16 lip 2009, 00:03 |
|
Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01 Postovi: 19712
|
Ljudi, imamo stranog posjetitelja: Citat: Registriranih korisnika/ca: Ante, BiH, ChuckNorris, DaniKU, DEFENSE, Google [Bot], lider30, Miso62, okobrb, Sokol, um vuk, Vladimir RUS, Zrinski Ko je taj Google [Bot]?
|
|
| Vrh |
|
 |
|
RajvoSa
|
Naslov: Re: Chat o ničemu Postano: 16 lip 2009, 10:31 |
|
Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17 Postovi: 3720 Lokacija: Nanya Lakes
|
Vladimir RUS je napisao/la: Ljudi, imamo stranog posjetitelja: Citat: Registriranih korisnika/ca: Ante, BiH, ChuckNorris, DaniKU, DEFENSE, Google [Bot], lider30, Miso62, okobrb, Sokol, um vuk, Vladimir RUS, Zrinski Ko je taj Google [Bot]? Skripta sa Googlea koji prikuplja podatke za njihovu tražilicu.
_________________ Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)
R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Viper gts
|
Naslov: Re: Chat o ničemu Postano: 16 lip 2009, 13:22 |
|
Pridružen/a: 02 lip 2009, 19:40 Postovi: 263
|
Ne serite vas dvojica dvojica o nečemu 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
stvorenje
|
Naslov: Re: Chat o ničemu Postano: 16 lip 2009, 16:31 |
|
Pridružen/a: 01 lip 2009, 16:29 Postovi: 370 Lokacija: Dalmacija
|
Danas me za ništa ni voja... 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Miso62
|
Naslov: Re: Chat o ničemu Postano: 16 lip 2009, 16:57 |
|
Pridružen/a: 04 svi 2009, 23:57 Postovi: 34
|
|
Ako nista ponistis dobijes minus nista, pa to pomnozis sa nista onda dobijes minus nista na kvadrat,pa ako to korenujemo onda dobijemo imaginarno nista sto u principu daje nista. Uf al se ja nasra, ma nista.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
stvorenje
|
Naslov: Re: Chat o ničemu Postano: 16 lip 2009, 17:01 |
|
Pridružen/a: 01 lip 2009, 16:29 Postovi: 370 Lokacija: Dalmacija
|
Miso62 je napisao/la: Ako nista ponistis dobijes minus nista, pa to pomnozis sa nista onda dobijes minus nista na kvadrat,pa ako to korenujemo onda dobijemo imaginarno nista sto u principu daje nista. Uf al se ja nasra, ma nista. Sve ok, onako te ništa nisan razumija...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Miso62
|
Naslov: Re: Chat o ničemu Postano: 16 lip 2009, 17:07 |
|
Pridružen/a: 04 svi 2009, 23:57 Postovi: 34
|
stvorenje je napisao/la: Miso62 je napisao/la: Ako nista ponistis dobijes minus nista, pa to pomnozis sa nista onda dobijes minus nista na kvadrat,pa ako to korenujemo onda dobijemo imaginarno nista sto u principu daje nista. Uf al se ja nasra, ma nista. Sve ok, onako te ništa nisan razumija... Nista zato. 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
hobotnica01
|
Naslov: Re: Chat o ničemu Postano: 09 ruj 2009, 19:16 |
|
Pridružen/a: 13 kol 2009, 18:45 Postovi: 134
|
Miso62 je napisao/la: Ako nista ponistis dobijes minus nista, pa to pomnozis sa nista onda dobijes minus nista na kvadrat,pa ako to korenujemo onda dobijemo imaginarno nista sto u principu daje nista. Uf al se ja nasra, ma nista. imaginarno ništa  pa to imaginarno je sdamo po sebi ništa a onda mu još i pridodaš ništa  PA KUD IDE OVAJ SVIJET 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
hobotnica01
|
Naslov: Re: Chat o ničemu Postano: 10 ruj 2009, 14:25 |
|
Pridružen/a: 13 kol 2009, 18:45 Postovi: 134
|
|
PREDLAŽEM SAM SEBI DA OVO PRETVORIM U SVOJ DNEVNIK U KOJEMU NIŠTA NEĆU PISATI
|
|
| Vrh |
|
 |
|
hobotnica01
|
Naslov: Re: Chat o ničemu Postano: 10 ruj 2009, 17:35 |
|
Pridružen/a: 13 kol 2009, 18:45 Postovi: 134
|
hobotnica01 je napisao/la: PREDLAŽEM SAM SEBI DA OVO PRETVORIM U SVOJ DNEVNIK U KOJEMU NIŠTA NEĆU PISATI u međuvremenu ništa se nije dogodilo,ubit ću se 
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|