HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 lip 2026, 13:29.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 90 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Chat o ničemu
PostPostano: 08 lip 2009, 09:55 
Offline

Pridružen/a: 02 lip 2009, 19:40
Postovi: 263
Mislim da nije baš gramatički pravilno ali koga j.be.Život mi je ništa i vodi ničemu i dokle tako :ymtongue: :-rigam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Chat o ničemu
PostPostano: 08 lip 2009, 10:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 14:44
Postovi: 2435
Viper gts je napisao/la:
Mislim da nije baš gramatički pravilno ali koga j.be.Život mi je ništa i vodi ničemu i dokle tako :ymtongue: :-rigam



Treba ti malo sazaljenja? :-zubati

_________________
Kada vrijeme smrti dođe
Neka nitko ne zaplače za mnom
I sve što od vas u tom času tražim
U mojoj me sahranite zemlji

Samo u njoj počivat ću u miru.
Samo u njoj počivat ću mirno...

Isus će mi postelju prostrijeti
Isus će mi prostrijet odar smrti.

U susret mi Spasitelju dođi
Dođe mi u susret na pol puta
Ogrne me brižno svojim plaštom

Želim Bože da u času smrti
Ni jedno oko ne zasuzi za mnom
A jedino što ja tebe molim
Kada umrem da mi dadeš kutak... neba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Chat o ničemu
PostPostano: 08 lip 2009, 10:21 
Offline

Pridružen/a: 02 lip 2009, 19:40
Postovi: 263
mara99 je napisao/la:
Viper gts je napisao/la:
Mislim da nije baš gramatički pravilno ali koga j.be.Život mi je ništa i vodi ničemu i dokle tako :ymtongue: :-rigam



Treba ti malo sazaljenja? :-zubati


Ma i ne baš,nego pričajmo o ničemu,ako čak i ne pišete to je onda opet uspjeh jer je to ništa a ako budete pisali o ničemu a zapravo ništa ne napisali to je još veći uspjeh :-hrvatinic


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Chat o ničemu
PostPostano: 08 lip 2009, 13:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009, 11:41
Postovi: 259
Lokacija: u agzilu
tebi treba nos razbit :-boks :-zubati

_________________
evo crnca Francetića Jure


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Chat o ničemu
PostPostano: 08 lip 2009, 13:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009, 11:41
Postovi: 259
Lokacija: u agzilu
jjkk

_________________
evo crnca Francetića Jure


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Chat o ničemu
PostPostano: 08 lip 2009, 13:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009, 11:41
Postovi: 259
Lokacija: u agzilu
ajmeeeee radi :-zubati

_________________
evo crnca Francetića Jure


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Chat o ničemu
PostPostano: 08 lip 2009, 14:34 
Offline

Pridružen/a: 31 svi 2009, 20:11
Postovi: 618
:-ucelo
...skroz sam zaboravio na najaktualniju ekonomsku temu.....

_________________
....dosta sranja s potpisima


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Chat o ničemu
PostPostano: 08 lip 2009, 14:58 
Offline

Pridružen/a: 02 lip 2009, 19:40
Postovi: 263
boogyman je napisao/la:
:-ucelo
...skroz sam zaboravio na najaktualniju ekonomsku temu.....


Misliš na to da se u ekonomiji dogadja,hm,pa ništa :-hrvatinic


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Chat o ničemu
PostPostano: 08 lip 2009, 15:06 
Offline

Pridružen/a: 31 svi 2009, 20:11
Postovi: 618
Viper gts je napisao/la:
boogyman je napisao/la:
:-ucelo
...skroz sam zaboravio na najaktualniju ekonomsku temu.....


Misliš na to da se u ekonomiji dogadja,hm,pa ništa :-hrvatinic



....maaaa......ništa,ništa..... :-zubati

_________________
....dosta sranja s potpisima


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Chat o ničemu
PostPostano: 08 lip 2009, 15:10 
Offline

Pridružen/a: 02 lip 2009, 19:40
Postovi: 263
boogyman je napisao/la:
Viper gts je napisao/la:

Misliš na to da se u ekonomiji dogadja,hm,pa ništa :-hrvatinic



....maaaa......ništa,ništa..... :-zubati


ništa se ne dogadja u ekonomiji,ništa se ne dogadja.Da li ovo ništa poništava ne dogadja pa se nešto dogadja :-zubati :-hrvatinic


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Chat o ničemu
PostPostano: 08 lip 2009, 16:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 16:52
Postovi: 1854
Lokacija: forum HB
I tako...........
Sve u svemu jedno veliko nista..... :? :? :?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Chat o ničemu
PostPostano: 08 lip 2009, 16:33 
Offline

Pridružen/a: 02 lip 2009, 19:40
Postovi: 263
Urbana je napisao/la:
I tako...........
Sve u svemu jedno veliko nista..... :? :? :?

a kud vodi ništa,u nirvanu ili :?:


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Chat o ničemu
PostPostano: 08 lip 2009, 16:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 41107
Viper gts je napisao/la:
Chat o ničemu


Ako tko počne o nečemu, bit će upozoren za off topic :ymparty:

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

1607 of 2558 - 62.82%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Chat o ničemu
PostPostano: 08 lip 2009, 16:45 
Offline

Pridružen/a: 02 lip 2009, 19:40
Postovi: 263
Naša Kvačica je napisao/la:
Viper gts je napisao/la:
Chat o ničemu


Ako tko počne o nečemu, bit će upozoren za off topic :ymparty:


Jesi li ti moderator :-hrvatinic


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Chat o ničemu
PostPostano: 08 lip 2009, 16:57 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 25367
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Naša Kvačica je napisao/la:
Viper gts je napisao/la:
Chat o ničemu


Ako tko počne o nečemu, bit će upozoren za off topic :ymparty:

Ne trollaj. :mrgreen:

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Chat o ničemu
PostPostano: 16 lip 2009, 00:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19712
Ljudi, imamo stranog posjetitelja:
Citat:
Registriranih korisnika/ca: Ante, BiH, ChuckNorris, DaniKU, DEFENSE, Google [Bot], lider30, Miso62, okobrb, Sokol, um vuk, Vladimir RUS, Zrinski
Ko je taj Google [Bot]?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Chat o ničemu
PostPostano: 16 lip 2009, 10:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3720
Lokacija: Nanya Lakes
Vladimir RUS je napisao/la:
Ljudi, imamo stranog posjetitelja:
Citat:
Registriranih korisnika/ca: Ante, BiH, ChuckNorris, DaniKU, DEFENSE, Google [Bot], lider30, Miso62, okobrb, Sokol, um vuk, Vladimir RUS, Zrinski
Ko je taj Google [Bot]?


Skripta sa Googlea koji prikuplja podatke za njihovu tražilicu.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Chat o ničemu
PostPostano: 16 lip 2009, 13:22 
Offline

Pridružen/a: 02 lip 2009, 19:40
Postovi: 263
Ne serite vas dvojica dvojica o nečemu :-snajper


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Chat o ničemu
PostPostano: 16 lip 2009, 16:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 16:29
Postovi: 370
Lokacija: Dalmacija
Danas me za ništa ni voja...

:(


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Chat o ničemu
PostPostano: 16 lip 2009, 16:57 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2009, 23:57
Postovi: 34
Ako nista ponistis dobijes minus nista, pa to pomnozis sa nista onda dobijes minus nista na kvadrat,pa ako to korenujemo onda dobijemo imaginarno nista sto u principu daje nista. Uf al se ja nasra, ma nista.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Chat o ničemu
PostPostano: 16 lip 2009, 17:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 16:29
Postovi: 370
Lokacija: Dalmacija
Miso62 je napisao/la:
Ako nista ponistis dobijes minus nista, pa to pomnozis sa nista onda dobijes minus nista na kvadrat,pa ako to korenujemo onda dobijemo imaginarno nista sto u principu daje nista. Uf al se ja nasra, ma nista.


Sve ok, onako te ništa nisan razumija...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Chat o ničemu
PostPostano: 16 lip 2009, 17:07 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2009, 23:57
Postovi: 34
stvorenje je napisao/la:
Miso62 je napisao/la:
Ako nista ponistis dobijes minus nista, pa to pomnozis sa nista onda dobijes minus nista na kvadrat,pa ako to korenujemo onda dobijemo imaginarno nista sto u principu daje nista. Uf al se ja nasra, ma nista.


Sve ok, onako te ništa nisan razumija...


Nista zato. :-umirem


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Chat o ničemu
PostPostano: 09 ruj 2009, 19:16 
Offline

Pridružen/a: 13 kol 2009, 18:45
Postovi: 134
Miso62 je napisao/la:
Ako nista ponistis dobijes minus nista, pa to pomnozis sa nista onda dobijes minus nista na kvadrat,pa ako to korenujemo onda dobijemo imaginarno nista sto u principu daje nista. Uf al se ja nasra, ma nista.


imaginarno ništa :neznam pa to imaginarno je sdamo po sebi ništa a onda mu još i pridodaš ništa :smajl037 PA KUD IDE OVAJ SVIJET :wacko


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Chat o ničemu
PostPostano: 10 ruj 2009, 14:25 
Offline

Pridružen/a: 13 kol 2009, 18:45
Postovi: 134
PREDLAŽEM SAM SEBI DA OVO PRETVORIM U SVOJ DNEVNIK U KOJEMU NIŠTA NEĆU PISATI


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Chat o ničemu
PostPostano: 10 ruj 2009, 17:35 
Offline

Pridružen/a: 13 kol 2009, 18:45
Postovi: 134
hobotnica01 je napisao/la:
PREDLAŽEM SAM SEBI DA OVO PRETVORIM U SVOJ DNEVNIK U KOJEMU NIŠTA NEĆU PISATI


u međuvremenu ništa se nije dogodilo,ubit ću se :wacko


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 90 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO