HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 lip 2026, 18:34.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 858 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 35  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 05 kol 2010, 21:09 
Offline

Pridružen/a: 24 svi 2010, 19:48
Postovi: 2925
Lokacija: predvorje dzeneta
scorpio57 je napisao/la:
pozdrav svima kako neće da mi avatar prihvati,sry novi sdam pa sam 2 puta posto :no


Vidjaj djenerala na avataru ispred moje omiljene birtije :sega

_________________
Bismillahi rrahmani rrahim
Kul huvallahu Ehad
Allahu Samed
Lem Jelid Ve Lem Juled
Vel Lem Jekullehu Kufuven Ehad


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 06 kol 2010, 12:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43692
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
zlatni_ljiljan je napisao/la:
scorpio57 je napisao/la:
pozdrav svima kako neće da mi avatar prihvati,sry novi sdam pa sam 2 puta posto :no


Vidjaj djenerala na avataru ispred moje omiljene birtije :sega


Evo veće verzije ak ti se sviđa.

slika

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 06 kol 2010, 13:00 
Offline

Pridružen/a: 24 svi 2010, 19:48
Postovi: 2925
Lokacija: predvorje dzeneta
Ministry of Sound je napisao/la:
zlatni_ljiljan je napisao/la:

Vidjaj djenerala na avataru ispred moje omiljene birtije :sega


Evo veće verzije ak ti se sviđa.

slika



Buraz ,ne vidi se dobro moja omiljena birtija jer je okovana daskama,a general je mora se priznati bio faca i jebac ,guzio je dobre "bojovnice" znao sam licno jednu njegovu jebaljku dobra prdara bila...

_________________
Bismillahi rrahmani rrahim
Kul huvallahu Ehad
Allahu Samed
Lem Jelid Ve Lem Juled
Vel Lem Jekullehu Kufuven Ehad


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 06 kol 2010, 13:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43692
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Vidi se da je "pozer" bio pokoj mu duši, ali imaš temu o tome na pdfu Rat u BiH i HR.

A na ovom dobrodošlica novim članovima.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 06 kol 2010, 19:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2010, 20:29
Postovi: 15
ma sve ok al jedan avatar takve verzije mi ne prihvaća

_________________
Bože čuvaj me prijatelja,neprijatelja se sam čuvam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 06 kol 2010, 19:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2010, 20:29
Postovi: 15
scorpio57 je napisao/la:
pozdrav svima kako neće da mi avatar prihvati,sry novi sdam pa sam 2 puta posto :no


aj probam :sega

_________________
Bože čuvaj me prijatelja,neprijatelja se sam čuvam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 06 kol 2010, 19:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2010, 20:29
Postovi: 15
ovo mi stvarno ni jasno stavim vuka i ne prihvaća

_________________
Bože čuvaj me prijatelja,neprijatelja se sam čuvam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 06 kol 2010, 19:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2010, 20:29
Postovi: 15
kako ovo stavit za avatarslika :HercegBosanac :hrvatinic

_________________
Bože čuvaj me prijatelja,neprijatelja se sam čuvam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 06 kol 2010, 20:43 
Offline

Pridružen/a: 28 sij 2010, 23:07
Postovi: 418
uzmi recimo ovu velicinu slike pa probaj ponovo,


Privitak/ci:
vuk_97x150.jpg
vuk_97x150.jpg [ 6.48 KiB | Pogledano 7130 put/a. ]
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 11 kol 2010, 10:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 sij 2010, 08:13
Postovi: 1533
Nema teme za međunacionalna čestitanja, pa evo ovdje - Ramazan šerif mubarek olsun, svim forumašima koji slave današnji dan i naredni mjesec.
Sve ramazanske blagodati želim od srca.

:palacgore1

_________________
Ona je-ko pjesma M.Ilića(G.Jozo)narcisoidna gđica Bijes(Juda)ima muda(P.dux)tajni agent(Junuz)vatrena(Markan)nije normalna(Ultras)vašar taštine(Gazda)rigidna(Lider)opaka(Sotto)agresivna(Hrvat).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 11 kol 2010, 11:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 29405
Lokacija: Heartbreak Hotel
Mislim OldSkul da se ne kaže Ramazan šerif mubarek olsun već - Bajram šerif mubarek olsun. :)
Ali kajgod... bitna je dobra namjera.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 11 kol 2010, 11:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 sij 2010, 08:13
Postovi: 1533
Bobovac je napisao/la:
Mislim OldSkul da se ne kaže Ramazan šerif mubarek olsun već - Bajram šerif mubarek olsun. :)
Ali kajgod... bitna je dobra namjera.



ccccc kako ništa ne znaš. sinošnjim zalaskom sunca nastupio je mubarek mjesec ramazan, s prvim danom posta danas. drugo je bajram. i vako se piše. i ja sam iz ljubuškog. i dvojbe neimaj. nikad. :zubati

_________________
Ona je-ko pjesma M.Ilića(G.Jozo)narcisoidna gđica Bijes(Juda)ima muda(P.dux)tajni agent(Junuz)vatrena(Markan)nije normalna(Ultras)vašar taštine(Gazda)rigidna(Lider)opaka(Sotto)agresivna(Hrvat).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 11 kol 2010, 11:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 29405
Lokacija: Heartbreak Hotel
Joj da... evo provjerio sam na facebook-u. Ne bih mogao proći kao musliman na nekom njihovom forumu. ;)
Ali kao što rekoh - bitna je namjera.
Hajd kad sam tu da poželim i ja muslimanima - Ramazan šerif mubarek olsun.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 11 kol 2010, 20:29 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2010, 13:53
Postovi: 779
Lokacija: Pod Sljemenom
OldSkul je napisao/la:
Nema teme za međunacionalna čestitanja, pa evo ovdje - Ramazan šerif mubarek olsun, svim forumašima koji slave današnji dan i naredni mjesec.
Sve ramazanske blagodati želim od srca.

:palacgore1



A tu li je to, a onda ja bezzz otvorio temu na religiji.

Čestitam početak ramazana svim muslimanskim vjernicima.
Ramazan Šerif Mubarek Olsun.

_________________
Say kaj or die


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 09 ruj 2010, 21:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7533
Lokacija: Danska
faljen Isus hrvatska čeljadi!

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 09 ruj 2010, 21:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 vel 2010, 18:53
Postovi: 781
Lokacija: iza kantuna
POL_GASOL je napisao/la:
faljen Isus hrvatska čeljadi!

nesto se mislim da je ovo zajebancija :clap :gun_bandana :smajl006 :smajl037 :pistolji :aleale

_________________
ujeo vuk magarca


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 09 ruj 2010, 23:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 06 pro 2009, 22:19
Postovi: 1059
Lokacija: Rekoše nam "u banani"! Do kad, vidit ćemo!
Neretva73 je napisao/la:
POL_GASOL je napisao/la:
faljen Isus hrvatska čeljadi!

nesto se mislim da je ovo zajebancija :clap :gun_bandana :smajl006 :smajl037 :pistolji :aleale


Uuuuujebateled ... satr'o si ga skroz.

Sad ga još malo utabat ... :tank

... i to je to!

:HercegBosanac

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 10 ruj 2010, 08:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 34229
scorpio57 je napisao/la:
ovo mi stvarno ni jasno stavim vuka i ne prihvaća


Životinja mora biti pelcovana i sa urednim papirima,tek onda može na forum. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 10 ruj 2010, 11:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 vel 2010, 18:53
Postovi: 781
Lokacija: iza kantuna
Mar-kan je napisao/la:
scorpio57 je napisao/la:
ovo mi stvarno ni jasno stavim vuka i ne prihvaća


Životinja mora biti pelcovana i sa urednim papirima,tek onda može na forum. :zubati



:smijeh :sega

_________________
ujeo vuk magarca


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 10 ruj 2010, 12:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 34229
Neretva73 je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:

Životinja mora biti pelcovana i sa urednim papirima,tek onda može na forum. :zubati



:smijeh :sega


I ta crnka što proviruje iz tvog avatara,jel to sve u dure,gliste i sl.? :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 10 ruj 2010, 13:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 vel 2010, 18:53
Postovi: 781
Lokacija: iza kantuna
Mar-kan je napisao/la:
Neretva73 je napisao/la:


:smijeh :sega


I ta crnka što proviruje iz tvog avatara,jel to sve u dure,gliste i sl.? :zubati

sve po standardu, samo joj se lose pise izgleda, uskoro ce na hladjenje :smajl010

_________________
ujeo vuk magarca


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 07 lis 2010, 10:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lis 2010, 15:23
Postovi: 35
Lokacija: busovaca
pozdrav..Tuzla -Bijela -. Brcko - :herceg_bosna :dinamo Posavina


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 07 lis 2010, 13:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43692
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Kardinal je napisao/la:
pozdrav..Tuzla -Bijela -. Brcko - :herceg_bosna :dinamo Posavina


Pozdrav i dobro došao, samo piši :zivili

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 22 stu 2010, 17:03 
Offline

Pridružen/a: 20 stu 2010, 23:59
Postovi: 117
Lokacija: Tuzla
Pozdrav iz Tuzle.
Čitam vas već dugo, a od nedavno sam i ponosan član ove zajednice.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 22 stu 2010, 17:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 64238
Lokacija: DAZP HQ
Dobro nam došao i još bolje ostao. Lijep pozdrav Tuzli. :HercegBosanac

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 858 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 35  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO