|
|
Stranica: 31/49.
|
[ 1202 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
Bagulin
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 01 svi 2012, 00:35 |
|
Pridružen/a: 21 sij 2012, 12:18 Postovi: 1134 Lokacija: Res Publica Croatia - Unio Europaea
|
|
jebate ... već je 1. svibnja ... stoga ugodan provod vam želim i sretan vam 1. svibnja - praznik rada... i 17. obljetnicu "bljeska" ... jebate ... već 17?? huh .... .
laku noć.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Bagulin
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 01 svi 2012, 00:37 |
|
Pridružen/a: 21 sij 2012, 12:18 Postovi: 1134 Lokacija: Res Publica Croatia - Unio Europaea
|
Vii je napisao/la: Bagulin je napisao/la: 90-60-90??  Bagulin, ovo nisam očekivala od tebe. a što reć ... nepredvidljivi sam ustašoid i balkanofob. laku noć. 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
MRSHO
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 01 svi 2012, 00:40 |
|
Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02 Postovi: 8018 Lokacija: Banovina Usora
|
Majstor svog zanata 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Bagulin
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 01 svi 2012, 16:26 |
|
Pridružen/a: 21 sij 2012, 12:18 Postovi: 1134 Lokacija: Res Publica Croatia - Unio Europaea
|
MRSHO je napisao/la: Majstor svog zanata  entuzijast i veli zaljubljenik u svoj zavičaj ... 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Melcher
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 01 svi 2012, 16:32 |
|
Pridružen/a: 16 vel 2012, 14:37 Postovi: 952 Lokacija: AID Headquarters
|
|
Alergicar l0dih vehabija.
_________________ Bismillah ir rahmani rahim, rabbi yessir, velatuassir, rabbi temim, bil hajr - Amin!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Jagnjeca brigada
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 01 svi 2012, 16:33 |
|
Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30 Postovi: 12877
|
@Bagulin (uleteo je Melcher dok sam pisao) Čvrstih ubeđenja, možda i ekstreman, zna znanje. @Bobovac Ni jedan ni drugi. 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Croat
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 01 svi 2012, 18:36 |
|
Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14 Postovi: 5152 Lokacija: Na dženazi BiH
|
@Jagnjeca brigada: prvi Srbek koji se pozitivno izjasnio o Tuđmanu 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
mario_cro
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 01 svi 2012, 20:04 |
|
Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01 Postovi: 3675 Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
|
zlatni_ljiljan je napisao/la: Moj brat ...jedini covjek na ovom forumu uz Oldicu da ima moj duboki naklon... Hvala buraz .. 
_________________ "Nisu svi koji lutaju izgubljeni"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
orleanski
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 02 svi 2012, 18:02 |
|
Pridružen/a: 15 pro 2011, 17:04 Postovi: 705 Lokacija: Hercegovina
|
|
Na prvi bih pogled rekao: pozitivac na kvadrat.
_________________ It iz aj.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Vii
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 02 svi 2012, 18:03 |
|
Pridružen/a: 11 stu 2011, 14:14 Postovi: 3428
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ibar
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 02 svi 2012, 18:09 |
|
Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58 Postovi: 9003 Lokacija: Zagreb
|
Jagnje je stvarno Jagnje od covjeka osim kad su Šiftari u pitanju 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
puntar2.0
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 02 svi 2012, 18:12 |
|
Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02 Postovi: 8413
|
Mladi entuzijast, nacionalist humanista.(  )
_________________ Oj Hrvati, svi na desno krilo....
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Lebowski
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 02 svi 2012, 18:18 |
|
Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01 Postovi: 12337
|
Vii- glas razuma, veliki borac protiv četnika Ibar- zanimljive teme otvara Orleanski- bolje da si cure ganj'o Mario- ima klempave uši 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Vii
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 02 svi 2012, 18:21 |
|
Pridružen/a: 11 stu 2011, 14:14 Postovi: 3428
|
Lebowski je napisao/la: Vii- glas razuma, veliki borac protiv četnika Ibar- zanimljive teme otvara Orleanski- bolje da si cure ganj'o Mario- ima klempave uši  Hvala gospodine Lebowski. 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
MRSHO
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 02 svi 2012, 20:15 |
|
Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02 Postovi: 8018 Lokacija: Banovina Usora
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ibar
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 02 svi 2012, 20:16 |
|
Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58 Postovi: 9003 Lokacija: Zagreb
|
Gospin 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Vii
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 02 svi 2012, 20:16 |
|
Pridružen/a: 11 stu 2011, 14:14 Postovi: 3428
|
|
| Vrh |
|
 |
|
MRSHO
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 02 svi 2012, 20:44 |
|
Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02 Postovi: 8018 Lokacija: Banovina Usora
|
|
Nemam potrebe ni interesa za identificiranje Slovencem.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Wind
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 02 svi 2012, 20:58 |
|
Pridružen/a: 17 vel 2011, 13:09 Postovi: 3481
|
Nekad smo izlazili u zajedničku kafanu " kod emt", ali nikad nismo bili u zajedničkom društvu. Čudni su virtualni putevi . 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
MRSHO
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 02 svi 2012, 21:03 |
|
Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02 Postovi: 8018 Lokacija: Banovina Usora
|
Čudni su puti Gospodnji al' u njih nemoj sumnjati.  Hercegovka, drži aktivan Lifestyle podforum, tu i tamo nabaci fotke lijepih ženki... a bit će kave ako Bog da opet :)
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dudu
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 02 svi 2012, 21:04 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39 Postovi: 64237 Lokacija: DAZP HQ
|
moja podružnica u Sloveniji. biznis se širi. 
_________________ "Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
MRSHO
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 02 svi 2012, 21:06 |
|
Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02 Postovi: 8018 Lokacija: Banovina Usora
|
Moj veliki vođa, povremeno konkurent, imamo sličan ukus što se žena i nogometa tiče 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dudu
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 02 svi 2012, 21:11 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39 Postovi: 64237 Lokacija: DAZP HQ
|
također, uz mene jedini potencijalni povratnik u BIH u idućih godinu dana. 
_________________ "Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Wind
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 02 svi 2012, 21:14 |
|
Pridružen/a: 17 vel 2011, 13:09 Postovi: 3481
|
dudu je napisao/la: moja podružnica u Sloveniji. biznis se širi.  Nikad mi nije šmekao. Od prvog dana, pa evo još do ova dva, tri posta što mi je ostalo do 'iljadarke! 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
MRSHO
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 02 svi 2012, 21:16 |
|
Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02 Postovi: 8018 Lokacija: Banovina Usora
|
@dudu Da, da... kako ono zabranjeno pušenje pjeva "Gazde su sebi podijelili reone...".. tako ćemo ja i dudu podijelit reone za biznis i žemske, kako vole komšije reć na čitavom teritoriju BiH...  . Možda tek ministru damo neki kanton sa dijelomičnom autonomijom, negdje u Hercegovini... 
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|