HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 lip 2026, 01:40.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1202 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 49  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ?
PostPostano: 01 svi 2012, 00:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 sij 2012, 12:18
Postovi: 1134
Lokacija: Res Publica Croatia - Unio Europaea
jebate ... već je 1. svibnja ... stoga ugodan provod vam želim i sretan vam 1. svibnja - praznik rada... i 17. obljetnicu "bljeska" ... jebate ... već 17?? huh .... .


laku noć.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ?
PostPostano: 01 svi 2012, 00:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 sij 2012, 12:18
Postovi: 1134
Lokacija: Res Publica Croatia - Unio Europaea
Vii je napisao/la:
Bagulin je napisao/la:

90-60-90?? :D

=))
Bagulin, ovo nisam očekivala od tebe.


a što reć ... nepredvidljivi sam ustašoid i balkanofob.

laku noć. :wink


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ?
PostPostano: 01 svi 2012, 00:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8018
Lokacija: Banovina Usora
Majstor svog zanata :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ?
PostPostano: 01 svi 2012, 16:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 sij 2012, 12:18
Postovi: 1134
Lokacija: Res Publica Croatia - Unio Europaea
MRSHO je napisao/la:
Majstor svog zanata :D


entuzijast i veli zaljubljenik u svoj zavičaj ... :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ?
PostPostano: 01 svi 2012, 16:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 vel 2012, 14:37
Postovi: 952
Lokacija: AID Headquarters
Alergicar l0dih vehabija.

_________________
Bismillah ir rahmani rahim, rabbi yessir, velatuassir, rabbi temim, bil hajr - Amin!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ?
PostPostano: 01 svi 2012, 16:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12877
@Bagulin (uleteo je Melcher dok sam pisao)
Čvrstih ubeđenja, možda i ekstreman, zna znanje.

@Bobovac

Ni jedan ni drugi. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ?
PostPostano: 01 svi 2012, 18:36 
Offline

Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14
Postovi: 5152
Lokacija: Na dženazi BiH
@Jagnjeca brigada: prvi Srbek koji se pozitivno izjasnio o Tuđmanu :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ?
PostPostano: 01 svi 2012, 20:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01
Postovi: 3675
Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
zlatni_ljiljan je napisao/la:
Moj brat ...jedini covjek na ovom forumu uz Oldicu da ima moj duboki naklon...


Hvala buraz .. :zivili

_________________
"Nisu svi koji lutaju izgubljeni"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ?
PostPostano: 02 svi 2012, 18:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 pro 2011, 17:04
Postovi: 705
Lokacija: Hercegovina
Na prvi bih pogled rekao: pozitivac na kvadrat.

_________________
It iz aj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ?
PostPostano: 02 svi 2012, 18:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 stu 2011, 14:14
Postovi: 3428
Glas razuma na forumu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ?
PostPostano: 02 svi 2012, 18:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9003
Lokacija: Zagreb
Jagnje je stvarno Jagnje od covjeka osim kad su Šiftari u pitanju :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ?
PostPostano: 02 svi 2012, 18:12 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8413
Mladi entuzijast, nacionalist humanista.( :zubati )

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ?
PostPostano: 02 svi 2012, 18:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12337
Vii- glas razuma, veliki borac protiv četnika
Ibar- zanimljive teme otvara
Orleanski- bolje da si cure ganj'o
Mario- ima klempave uši :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ?
PostPostano: 02 svi 2012, 18:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 stu 2011, 14:14
Postovi: 3428
Lebowski je napisao/la:
Vii- glas razuma, veliki borac protiv četnika
Ibar- zanimljive teme otvara
Orleanski- bolje da si cure ganj'o
Mario- ima klempave uši :zubati

Hvala gospodine Lebowski. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ?
PostPostano: 02 svi 2012, 20:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8018
Lokacija: Banovina Usora
Divljanje po forumu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ?
PostPostano: 02 svi 2012, 20:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9003
Lokacija: Zagreb
Gospin :palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ?
PostPostano: 02 svi 2012, 20:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 stu 2011, 14:14
Postovi: 3428
MRSHO
Hoću biti Slovenac.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ?
PostPostano: 02 svi 2012, 20:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8018
Lokacija: Banovina Usora
Nemam potrebe ni interesa za identificiranje Slovencem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ?
PostPostano: 02 svi 2012, 20:58 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2011, 13:09
Postovi: 3481
Nekad smo izlazili u zajedničku kafanu " kod emt", ali nikad nismo bili u zajedničkom društvu. :smajl015
Čudni su virtualni putevi . :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ?
PostPostano: 02 svi 2012, 21:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8018
Lokacija: Banovina Usora
Čudni su puti Gospodnji al' u njih nemoj sumnjati. :D

Hercegovka, drži aktivan Lifestyle podforum, tu i tamo nabaci fotke lijepih ženki... a bit će kave ako Bog da opet :)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ?
PostPostano: 02 svi 2012, 21:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 64237
Lokacija: DAZP HQ
moja podružnica u Sloveniji. biznis se širi. :D

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ?
PostPostano: 02 svi 2012, 21:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8018
Lokacija: Banovina Usora
Moj veliki vođa, povremeno konkurent, imamo sličan ukus što se žena i nogometa tiče :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ?
PostPostano: 02 svi 2012, 21:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 64237
Lokacija: DAZP HQ
također, uz mene jedini potencijalni povratnik u BIH u idućih godinu dana. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ?
PostPostano: 02 svi 2012, 21:14 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2011, 13:09
Postovi: 3481
dudu je napisao/la:
moja podružnica u Sloveniji. biznis se širi. :D


Nikad mi nije šmekao. Od prvog dana, pa evo još do ova dva, tri posta što mi je ostalo do 'iljadarke! :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ?
PostPostano: 02 svi 2012, 21:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8018
Lokacija: Banovina Usora
@dudu

Da, da... kako ono zabranjeno pušenje pjeva "Gazde su sebi podijelili reone...".. tako ćemo ja i dudu podijelit reone za biznis i žemske, kako vole komšije reć na čitavom teritoriju BiH... :D. Možda tek ministru damo neki kanton sa dijelomičnom autonomijom, negdje u Hercegovini... :D


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1202 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 49  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO