|
|
Stranica: 32/49.
|
[ 1202 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
dudu
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 02 svi 2012, 21:19 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39 Postovi: 64237 Lokacija: DAZP HQ
|
dobit će Neum, samo pojas uz more uz pravo na sve turistkinje. 
_________________ "Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
MRSHO
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 02 svi 2012, 21:20 |
|
Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02 Postovi: 8018 Lokacija: Banovina Usora
|
Pa to sam mislio, ali nisam htio precizirat, da ne pobjegnu sve forumašice dole njemu.... 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
orleanski
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 02 svi 2012, 23:03 |
|
Pridružen/a: 15 pro 2011, 17:04 Postovi: 705 Lokacija: Hercegovina
|
Lebowski je napisao/la: Vii- glas razuma, veliki borac protiv četnika Ibar- zanimljive teme otvara Orleanski- bolje da si cure ganj'o Mario- ima klempave uši  Što sam ganj'o, ganj'o sam. 
_________________ It iz aj.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
mario_cro
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 03 svi 2012, 07:53 |
|
Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01 Postovi: 3675 Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
|
orleanski je napisao/la: Na prvi bih pogled rekao: pozitivac na kvadrat. Hvala... orleanski : hodajuća knjiga (u dobrom smislu) Lebowski je napisao/la: Mario- ima klempave uši  Neam,zahvaljujući mojoj mami i selotejpu. Lebowski : Bošnjak kakav bi trebali bit svi Bošnjaci , tad bi se lako dogovorili za sve u ovoj državi. MRSHO je napisao/la: Pa to sam mislio, ali nisam htio precizirat, da ne pobjegnu sve forumašice dole njemu....  Kolekcionar izvorne glazbe .
_________________ "Nisu svi koji lutaju izgubljeni"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Sayuri
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 03 svi 2012, 10:52 |
|
Pridružen/a: 09 sij 2012, 02:15 Postovi: 5112 Lokacija: Mali noćni razgovori
|
O mario_cro je dosadno komentarisati. Samo hvalospjevi 
_________________ Pomozite mi da vas ne ubijem!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Bobovac
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 03 svi 2012, 10:56 |
|
Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09 Postovi: 29405 Lokacija: Heartbreak Hotel
|
|
Ja mislim da je ona jedna fina mala dobrica. :)
_________________ "Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Sayuri
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 03 svi 2012, 11:00 |
|
Pridružen/a: 09 sij 2012, 02:15 Postovi: 5112 Lokacija: Mali noćni razgovori
|
Nije loš Boban 
_________________ Pomozite mi da vas ne ubijem!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ibar
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 03 svi 2012, 11:03 |
|
Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58 Postovi: 9003 Lokacija: Zagreb
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Croat
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 03 svi 2012, 11:10 |
|
Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14 Postovi: 5152 Lokacija: Na dženazi BiH
|
maskota foruma 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ibar
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 03 svi 2012, 13:36 |
|
Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58 Postovi: 9003 Lokacija: Zagreb
|
|
Zaljubljenik u Ronalda.. Metroseksualac
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Zadar1993
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 03 svi 2012, 13:39 |
|
Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34 Postovi: 15238 Lokacija: Misao svijeta
|
Croat je napisao/la: maskota foruma  Führer des Großdeutsches Reich  .
_________________ Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene, Zaorit ću ko grom: O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene, To moj je, moj je dom!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Croat
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 03 svi 2012, 13:52 |
|
Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14 Postovi: 5152 Lokacija: Na dženazi BiH
|
|
Zadar: Zukünftiger Rechtsanwalt!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Zadar1993
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 03 svi 2012, 13:56 |
|
Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34 Postovi: 15238 Lokacija: Misao svijeta
|
Croat je napisao/la: Zadar: Zukünftiger Rechtsanwalt! Danke schön. 
_________________ Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene, Zaorit ću ko grom: O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene, To moj je, moj je dom!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Jagnjeca brigada
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 03 svi 2012, 16:32 |
|
Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30 Postovi: 12877
|
|
@Zadar
Čo'ek na mestu.
Predsednik društva Poštarovih obožavalaca.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
zlatni_ljiljan
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 03 svi 2012, 16:47 |
|
Pridružen/a: 24 svi 2010, 19:48 Postovi: 2925 Lokacija: predvorje dzeneta
|
|
Chetnik-junior...
_________________ Bismillahi rrahmani rrahim Kul huvallahu Ehad Allahu Samed Lem Jelid Ve Lem Juled Vel Lem Jekullehu Kufuven Ehad
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Croat
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 03 svi 2012, 16:55 |
|
Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14 Postovi: 5152 Lokacija: Na dženazi BiH
|
|
| Vrh |
|
 |
|
zlatni_ljiljan
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 03 svi 2012, 16:57 |
|
Pridružen/a: 24 svi 2010, 19:48 Postovi: 2925 Lokacija: predvorje dzeneta
|
to si chuo od mog brata,moj ti qurac bio tata 
_________________ Bismillahi rrahmani rrahim Kul huvallahu Ehad Allahu Samed Lem Jelid Ve Lem Juled Vel Lem Jekullehu Kufuven Ehad
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Jagnjeca brigada
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 03 svi 2012, 17:12 |
|
Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30 Postovi: 12877
|
|
Nekad zanimljiv, nekad dosadan.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Croat
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 03 svi 2012, 17:15 |
|
Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14 Postovi: 5152 Lokacija: Na dženazi BiH
|
zlatni_ljiljan je napisao/la: to si chuo od mog brata,moj ti qurac bio tata  ja s tobom lipo, a ti tako. očito je Senior višak, Bhalija bi bilo genug.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Tiger
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 04 svi 2012, 14:53 |
|
Pridružen/a: 04 tra 2010, 12:07 Postovi: 188 Lokacija: 43° 20′ 35.88″ N 17° 48′ 29.16″ E
|
Ništa posebno 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
TGrad
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 06 svi 2012, 01:07 |
|
Pridružen/a: 23 pro 2010, 08:39 Postovi: 358
|
|
Nemam mišljenja o tom gospodinu
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Tiger
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 06 svi 2012, 11:09 |
|
Pridružen/a: 04 tra 2010, 12:07 Postovi: 188 Lokacija: 43° 20′ 35.88″ N 17° 48′ 29.16″ E
|
 --evo da te počastim pa da imas 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Sayuri
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 02 ruj 2012, 15:17 |
|
Pridružen/a: 09 sij 2012, 02:15 Postovi: 5112 Lokacija: Mali noćni razgovori
|
Ovog iznad mene nisam nikad vidjela, pa ću komentarisati pokretača teme Ernani je napisao/la: Da čujemo što vam se najviše sviđa kod forumaša, što bi promijenili, koje su mane, koji detalj vam je upadljiv ? Pošto nema nikog tko je napisao post ispred mene o nikome ne mislim ništa  Židov 
_________________ Pomozite mi da vas ne ubijem!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ministry of Sound
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 02 ruj 2012, 15:27 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25 Postovi: 43692 Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
|
|
Sayuri jel to već oštriš noževe?
_________________ sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Sayuri
|
Naslov: Re: Što mislite o forumašu iznad sebe ? Postano: 02 ruj 2012, 15:50 |
|
Pridružen/a: 09 sij 2012, 02:15 Postovi: 5112 Lokacija: Mali noćni razgovori
|
|
Kakve noževe? Ne znam ni Ernanija, ali su me nasmijali postovi na početku teme.
Ministry...... on se rodio u pogrešno vrijeme. Bolje bi mu pasao 16 ili 17 vijek...zamišljam ga kao družbenika neke kraljice, s perikom i napudranim licem. Čipkasta kragna, sjajne manžete, svilene čarapice... Ne radi ništa, ali je u kraljičinoj milosti, pa redovno dobiva vrećice s novcem koje uglavnom troši na najskuplje pariške parfeme. Pravi laskavac koji se ne veže ni za jednu, a ulaže trud u osvajanje svake.
Jednog dana kad se oženi, neće varati suprugu, ali će očijukati sa svakom mladom damom koja je iznad 7/10, ne da bi je, oprostite na izrazu, pritisnuo, nego da još jednom sebi dokaže da on to MOŽE. I kad dotična zatreperi trepavicama i da broj telefona, ISTI će papirić baciti u koš, izvaditi bilježnicu i šarnuti još jednu crtu u nju.
_________________ Pomozite mi da vas ne ubijem!
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|