HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 20:40.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 8511 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 341  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Milorad Dodik: Beograde, shvati napokon da više nema Bosne!
PostPostano: 11 lip 2012, 15:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10121
Lokacija: Banja Luka
Junuz Djipalo je napisao/la:
Svarog je napisao/la:
Na kraju krajeva, cak i ako bi nam Srbija okrenula ledja , a to se nece desiti , makar ne dugorocno . Republika Srpska je odavno i sama prohodala .
U BiH ovakvoj kakva je tesko neko može da nam nesto posebno naskodi .
Nema ko.


Sama?

Mislim da vas jedino Hrvatska i Hrvati u BiH mogu održat na životu u tom slučaju. Đe je Rusija, tamo daleko, još dalje...

Evo prigodna, iz Zenice 88.



Koliko znam , glup nisi...pakostan si pocesto , i to znam...ali eto, bez obzira što nisi u pravu , nadam se da si ovaj put ipak dobronamjeran.
I mislim da bi uzevsi u obzir štošta, to bio pametan , fer i politički korektan rezon , Hrvata u BiH.

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik: Beograde, shvati napokon da više nema Bosne!
PostPostano: 11 lip 2012, 16:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12319


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik: Beograde, shvati napokon da više nema Bosne!
PostPostano: 11 lip 2012, 16:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Ovo nije podforum "glazba".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik: Beograde, shvati napokon da više nema Bosne!
PostPostano: 11 lip 2012, 16:08 
Offline

Pridružen/a: 11 lis 2011, 15:44
Postovi: 112
Srpsko-srpska politika je, otkad je Dodik na čelu RS, ojačana i uspostavljena je prava mera ko šta i kada radi-govori.Naravno da je i Tadić, sa strane Srbije (pa i Koštunica dok je bio premijer) setovao taj mehanizam da funkcioniše tako da smo uspevali zajednički da pozicije Srpske, Srbije i Srba branimo i učvršćujemo.To govori da se politika vodi na način da se potezi vode sinhronizovano, da Banjaluka ima određenu samostalnost u vođenju politike, da nije samo puki izvršilac naloga Beograda i meni je drago daje to tako.
Neslaganja ili potrebe da se na nešto ukaže sa pozicije sopstvenih interesa je bilo vrlo malo(npr oko prisustva i uloge Turske u odnosima sa Srbijom-Dodik izašao i rekao da to nije interes RS).
Kad je sve već tako, onda mi je i normalno da Dodik izađe i kaže to što je rekao, jer se sada vode pregovori o vladi i uspostavljaju se nove smernice za novu vladu i njeno delovanje u delu vođenja spoljne politike u regionu( čiji je važan deo i RS, odnosno BiH), a na kraju je važno i to da imamo novog predsednika čiji stavovi takođe trebaju biti ukomponovani, poštovani i upakovani u jedan zajednički ton na skali, da bi nam muzika bila ugodna za slušanje.
Karte su promešane, ali igra će ostati ista , jer isti su i aduti i ulog je isti-opstanak Srba i opstanak RS.
E sad što bi neki voleli da se pojave pukotine u odbrani Srpske i na tom fonu analiziraju svaku Dodikovu, Nikolićevu i izjave ostalih igrača :neznam, mislim da će ostati razočarani.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik: Beograde, shvati napokon da više nema Bosne!
PostPostano: 11 lip 2012, 16:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10121
Lokacija: Banja Luka
Balansero je napisao/la:
Srpsko-srpska politika je, otkad je Dodik na čelu RS, ojačana i uspostavljena je prava mera ko šta i kada radi-govori.Naravno da je i Tadić, sa strane Srbije (pa i Koštunica dok je bio premijer) setovao taj mehanizam da funkcioniše tako da smo uspevali zajednički da pozicije Srpske, Srbije i Srba branimo i učvršćujemo.To govori da se politika vodi na način da se potezi vode sinhronizovano, da Banjaluka ima određenu samostalnost u vođenju politike, da nije samo puki izvršilac naloga Beograda i meni je drago daje to tako.
Neslaganja ili potrebe da se na nešto ukaže sa pozicije sopstvenih interesa je bilo vrlo malo(npr oko prisustva i uloge Turske u odnosima sa Srbijom-Dodik izašao i rekao da to nije interes RS).
Kad je sve već tako, onda mi je i normalno da Dodik izađe i kaže to što je rekao, jer se sada vode pregovori o vladi i uspostavljaju se nove smernice za novu vladu i njeno delovanje u delu vođenja spoljne politike u regionu( čiji je važan deo i RS, odnosno BiH), a na kraju je važno i to da imamo novog predsednika čiji stavovi takođe trebaju biti ukomponovani, poštovani i upakovani u jedan zajednički ton na skali, da bi nam muzika bila ugodna za slušanje.
Karte su promešane, ali igra će ostati ista , jer isti su i aduti i ulog je isti-opstanak Srba i opstanak RS.
E sad što bi neki voleli da se pojave pukotine u odbrani Srpske i na tom fonu analiziraju svaku Dodikovu, Nikolićevu i izjave ostalih igrača :neznam, mislim da će ostati razočarani.


:palacgore1
Mislim da je ovim tema do kraja pojasnjena.

Evo aj da i ja postavim jedan klip ( Srpcad :001_smile ) ..i to je to...


_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik: Beograde, shvati napokon da više nema Bosne!
PostPostano: 11 lip 2012, 18:04 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
daxt je napisao/la:
Divlja svinja5 je napisao/la:

Srbija je uvukla Srbe u BiH i Hrvatskoj u krvavi rat, a zatim, kako ti kažeš, "pustila niz vodu" dobar dio njih (a i sve bi, da nije bilo tzv. međunarodne zajednice). Nešto se baš niste pretrgli da im pomognete, koliko je bio ono odaziv na mobilizacuju, ispod 10%? I što ti radiš na forumu "genetski bolesnog naroda", kako nas častiš po velikosrpskim forumima?


Srbija nije pustila Srpsku niz vodu, ni pod razno.A za vas Hrvate me bole kobaja, sto imas neki problem?Rekao bi ti to i u oci. :zubati

Jeli majmune, jeli ovo istina da kod tvojih seres o genetsko bolesnin Hrvatima? Ciganduro, fukaro, cetnicurino smrdljiva. :zubati

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik: Beograde, shvati napokon da više nema Bosne!
PostPostano: 11 lip 2012, 18:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lip 2012, 15:54
Postovi: 2589
Lokacija: Rijeka
Raspala se još 1992.

_________________
Sve će prekriti snijegovi, ružmarin i šaš...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik: Beograde, shvati napokon da više nema Bosne!
PostPostano: 11 lip 2012, 19:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7358
puntar2.0 je napisao/la:
daxt je napisao/la:

Srbija nije pustila Srpsku niz vodu, ni pod razno.A za vas Hrvate me bole kobaja, sto imas neki problem?Rekao bi ti to i u oci. :zubati

Jeli majmune, jeli ovo istina da kod tvojih seres o genetsko bolesnin Hrvatima? Ciganduro, fukaro, cetnicurino smrdljiva. :zubati


Ja sam ga čuo kako priča da im u košarci niste do koljena. A osim toga kad igra bilijar obožava da gađa crvenu kuglu i to tako da i bijela kugla upadnu u rupu. Raduje ga da vidi boje šahovnice kako padaju u rupu. A takvi su i ostali pa vi vidite. :smajl025

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik: Beograde, shvati napokon da više nema Bosne!
PostPostano: 11 lip 2012, 19:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12935
Nebula je napisao/la:
A osim toga kad igra bilijar obožava da gađa crvenu kuglu i to tako da i bijela kugla upadnu u rupu. Raduje ga da vidi boje šahovnice kako padaju u rupu. A takvi su i ostali pa vi vidite. :smajl025


:sega

Jbg što za naše tržište ne prave bilijar sa kockama umesto loptica. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik: Beograde, shvati napokon da više nema Bosne!
PostPostano: 11 lip 2012, 21:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 lip 2009, 08:42
Postovi: 2111
Lokacija: Beograd
puntar2.0 je napisao/la:
daxt je napisao/la:

Srbija nije pustila Srpsku niz vodu, ni pod razno.A za vas Hrvate me bole kobaja, sto imas neki problem?Rekao bi ti to i u oci. :zubati

Jeli majmune, jeli ovo istina da kod tvojih seres o genetsko bolesnin Hrvatima? Ciganduro, fukaro, cetnicurino smrdljiva. :zubati


Evo sve ne igram sah zbog Hrvata,yebe mi se bre :smajl037

_________________
Čevo ravno, gnjijezdo junačko,
a krvavo ljudsko razbojište,
mnoge li si vojske zapamtilo,
mnoge li si majke ojadilo!
Ljudske su te kosti zatrpale,
ljudskom si se krvlju opjanilo


Vrh
   
 
 Naslov: Dodik: Podigao bih pripravnost Vojske Srbije
PostPostano: 13 lip 2012, 19:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
slika

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je da bi u Srbiji podigao pripravnost vojske i učinio neke stvari da manifestira snagu države, jer bi zbog toga “netko možda htio pregovarati o sjeveru Kosova”.

Dodik je istaknuo da ne vjeruje da bi novi predsjednik Srbije Tomislav Nikolić slao vojsku na Kosovo, niti da je Nikolić to mislio kada je iznio stav o upotrebi sile u borbi i za očuvanje teritorijalnog integriteta Srbije.

„Ja bih podigao pripravnost vojske i neke stvari učinio da manifestiram snagu države, a ne bih samo sjedio i čekao da me netko zovne iz Bruxella, Amerike i traži moje mirovanje. Netko bi zbog toga možda htio pregovarati upravo o sjeveru Kosova“, rekao je Dodik za beogradski tjednik NIN.

Odgovarajući na pitanje bi li podržao stav novoizabranog predsednika Srbije za upotrebu sile u borbi i za očuvanje teritorijalnog integriteta Srbije, Dodik je upitao „zašto postoji vojska nego da brani državu“.


„Kada je riječ o Kosovu, ono je na političkom terenu i nitko lud ne bi sada slao vojsku na Kosovo, nitko nije avanturista i ne vjerujem ni da je Nikolić to mislio. Mislim da je racionalan u tom pogledu“, naveo je Dodik.

On vjeruje u specijalne veze Srbije i RS kao i u brzi susret s predsjednikom i premijerom i tvrdi da se ne miješa u odnose u Srbiji, ali da neće biti ugodno surađivati s vladom ako u njoj bude Liberalno demokratska partija /LDP/ Čedomira Jovanovića.

„Što bismo mi imali s ministrima koji hodaju okolo i o RS govore loše, a iz Srbije su. Naravno da će to narušiti odnose. Ako mislite da smo spremni reći: `Dobro, trebamo imati razumijevanja, nije moglo drugačije, pustite Čedu neka hoda po Europi i neka priča loše o Banjaluci i dobro o Sarajevu` – , naravno da nećemo to dopustiti“, rekao je Dodik.

On je naveo da ne može birati vladu Srbije koja ovisi od političkih stranaka, te da je to nešto sasvim drugačije od podrške koje je na predsjedničkim izborima dao Borisu Tadiću.

„Nemam što ja da biti zadovoljan ili ne rezultatima izbora u Srbiji, interesira me stabilna, jaka i sve jača Srbija. Mogu imati osobne impresije, ali poštujem odluku većine njenih građana. I očekujem da će brzo formirati vladu“, rekao je Dodik.( Srna)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik: Podigao bih pripravnost Vojske Srbije
PostPostano: 13 lip 2012, 22:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10121
Lokacija: Banja Luka
Meni ovo sto je Dodik rekao sasvim logicno zvuci.

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik: Podigao bih pripravnost Vojske Srbije
PostPostano: 13 lip 2012, 22:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Sad sam još uvjereniji kako on uskoro ode za Srbiju...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik: Podigao bih pripravnost Vojske Srbije
PostPostano: 13 lip 2012, 23:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Svarog je napisao/la:
Meni ovo sto je Dodik rekao sasvim logicno zvuci.


Logično, da ukoliko zanemarimo konstelaciju odnosa. Pametno ne.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik: Podigao bih pripravnost Vojske Srbije
PostPostano: 13 lip 2012, 23:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
:bored

Po Kumanovskom sporazumu Kosovo je teritorija pod kontrolom UN i KFOR-a, svaki neovlasceni ulazak tamo predstavlja direktnu objavu rata snagama UN, odnosno NATO pakta.

Ovakvi predlozi su totalno neozbiljni i glupavi, koja je svrha toga uopste... nikakva, osim sto Dodika nista ne kosta da bubne koji populizam, ono sto neko voli da cuje...

Mile, mani se gluposti, ako nemas koji konstruktivni predlog, pusti i ovakve nebuloze...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik: Podigao bih pripravnost Vojske Srbije
PostPostano: 13 lip 2012, 23:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Koliko u Srbiji krive Srbe prečane za gubitak Kosova?

Mislim, svakom je jasno kako je Sloboleon trebao prvo Kosovo pokušat riješit pa tek onda eventualno brinut za prečane, a ovi zeznuli stvar...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik: Podigao bih pripravnost Vojske Srbije
PostPostano: 13 lip 2012, 23:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
DzoniBG je napisao/la:
:bored

Po Kumanovskom sporazumu Kosovo je teritorija pod kontrolom UN i KFOR-a, svaki neovlasceni ulazak tamo predstavlja direktnu objavu rata snagama UN, odnosno NATO pakta.

Ovakvi predlozi su totalno neozbiljni i glupavi, koja je svrha toga uopste... nikakva, osim sto Dodika nista ne kosta da bubne koji populizam, ono sto neko voli da cuje...

Mile, mani se gluposti, ako nemas koji konstruktivni predlog, pusti i ovakve nebuloze...


O ovome pričam.
Logično bi bilo da se radi o ravnopravnim protivnicima, štoviše pametno.
Sada je itekako opasno takvošto i izjaviti.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik: Podigao bih pripravnost Vojske Srbije
PostPostano: 13 lip 2012, 23:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Junuz Djipalo je napisao/la:
Koliko u Srbiji krive Srbe prečane za gubitak Kosova?

Mislim, svakom je jasno kako je Sloboleon trebao prvo Kosovo pokušat riješit pa tek onda eventualno brinut za prečane, a ovi zeznuli stvar...


Mada je ovo logičan prijedlog, mislim da bi time više izgubili nego dobili. Pitanje je ukoliko bi se JNA raspala bili Srbi u BiH uspjeli organizirati RS .

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik: Podigao bih pripravnost Vojske Srbije
PostPostano: 13 lip 2012, 23:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
Zadar1993 je napisao/la:

O ovome pričam.
Logično bi bilo da se radi o ravnopravnim protivnicima, štoviše pametno.
Sada je itekako opasno takvošto i izjaviti.


Cak i da je protivnik uporedivo jaci, pa da ovim potezom stavimo do znanja da cemo se tuci, pa sta bude...

NATO je trilion puta jaci od 20.000 srpskih profesionalnih vojnika, koji bi u kombinaciji sa policijom i zandarmerijom, i masovnom mobilizacijom ljudi mogli da natamburaju Albance... ali dokle god im je NATO cuvar, ove price ne treba ni spominjati, da ne bi ispadali klinci, ne preti se Klicku ako imas 12 godina i spondilozu...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik: Podigao bih pripravnost Vojske Srbije
PostPostano: 13 lip 2012, 23:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Smije li Kosovo uopće imati vojsku?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik: Podigao bih pripravnost Vojske Srbije
PostPostano: 13 lip 2012, 23:22 
Offline

Pridružen/a: 07 pro 2009, 22:13
Postovi: 123
DzoniBG je napisao/la:
Zadar1993 je napisao/la:

O ovome pričam.
Logično bi bilo da se radi o ravnopravnim protivnicima, štoviše pametno.
Sada je itekako opasno takvošto i izjaviti.


Cak i da je protivnik uporedivo jaci, pa da ovim potezom stavimo do znanja da cemo se tuci, pa sta bude...

NATO je trilion puta jaci od 20.000 srpskih profesionalnih vojnika, koji bi u kombinaciji sa policijom i zandarmerijom, i masovnom mobilizacijom ljudi mogli da natamburaju Albance... ali dokle god im je NATO cuvar, ove price ne treba ni spominjati, da ne bi ispadali klinci, ne preti se Klicku ako imas 12 godina i spondilozu...


Hahahaha
Je je, znaju se srbi staviti ravnopravnom neprijatelju, nenaoružanim civilima.

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik: Podigao bih pripravnost Vojske Srbije
PostPostano: 13 lip 2012, 23:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
MRSHO je napisao/la:
Smije li Kosovo uopće imati vojsku?


Ne smeju u klasicnom smislu...

Imali su Kosovski zastitni korpus, to je nesto izmedju vojske i policije, imaju specijalizovanu obuku, koriste se u hitnim situacijama kod nekih katastrofa, ciste mine, civilna zastita... 2009 je preimenovano u "kosovske bezbednosne snage", i tada je odluceno da imaju 2.500 pripadnika i 800 rezervista.

Imaju lako naoruzanje, nemaju klasicne vojne formacije, pristup teskom naoruzanju... nesto kao laka konjica, to se ne moze smatrati za armiju.

Druga je prica koliko su oni ustvari naoruzani, jezgro toga cini bivsi OVK(UCK), i to samo bog zna koliko im je naoruzanja dostupno.

Dok im je NATO tu, nemaju zime, jednom kad se skloni, predvidjam da ce opet biti tuche, a tad nece dobro proci...

Srbija treba da se tiho i konstatno naoruzava, osavremenjuje opremu, jaca koordinaciju izmedju klasicne vojske i policije... ustrebace to kad tad, ali dok ne kucne cas, ovakve izjave su kontraproduktivne.

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik: Podigao bih pripravnost Vojske Srbije
PostPostano: 13 lip 2012, 23:33 
Offline

Pridružen/a: 27 svi 2012, 13:39
Postovi: 107
četnik dodik se boji gubitka podrške iz beograda. zato i napaljuje ne-baš-inteligencijom-obdarene četnike dačića i nikolića. napeta situacija u srbiji osigurava i pozicije četnika u bosni i hercegovini.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik: Podigao bih pripravnost Vojske Srbije
PostPostano: 13 lip 2012, 23:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 vel 2012, 00:16
Postovi: 532
Što će na kraju bit s Kosovom? Znam da nije tema ali da se uvalim čisto s pitanjem. Hoće li se pregovarati o podjeli, budući da je sjeverni dio etnički srpski? Pa ono, spasit što se spasit da?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dodik: Podigao bih pripravnost Vojske Srbije
PostPostano: 13 lip 2012, 23:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
Pancho je napisao/la:

Hahahaha
Je je, znaju se srbi staviti ravnopravnom neprijatelju, nenaoružanim civilima.



slika

Jel moze neko da propise datum posle kog se nece ponavljati ovakvi stupidni komentari, iz dana u dan na svakom mogucem i nemogucem mestu...

Npr, 1.1.2019... mislim da bi bio red bar tada :001_tongue

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8511 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 341  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Aquinas_, mrnjav, nesorta, Robbie MO i 265 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO