|
|
Stranica: 8/9.
|
[ 220 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
otkrit ću ti tajnu
|
Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima Postano: 12 vel 2017, 14:38 |
|
Pridružen/a: 30 ruj 2016, 18:10 Postovi: 1611
|
BAN je Musliman. Samo se pravi. 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BAN-2020
|
Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima Postano: 12 vel 2017, 14:42 |
|
Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23 Postovi: 999
|
Svi koji će se eventualno zgražat, rađe pročitajte, razmislite i vidjet će te da ništa ne napuhavam, ne stavljam nikakve dokaze hrvatskih autora, već srpskih, crnogorskih i stranih. Evo za početak, što je jedan crnogorac krajem 19 st. otkrio i zaključio o izmješanosti Srba i Roma, po ovome Srbi uopće ne postoje. https://www.google.hr/amp/s/www.hop.com ... jetla/amp/
_________________ Hrvatska politika mora i može bolje neka uzor bude Izrael.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BAN-2020
|
Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima Postano: 12 vel 2017, 14:54 |
|
Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23 Postovi: 999
|
Carmello Šešelj je napisao/la: Agathonikos je napisao/la: To "bre" i ekavicu koja mu stoji kao piletu sisa rabi i gospodin Mir. Gospodine Ban, ove teme su nam zapostavljene a to nije dobro. Živnite ih malo. post1032907.html#p1032907post955129.html#p955129post1028437.html#p1028437Znam, ali mislim da je gospodin MIR ipak posebniji od gospodina Baneta. Iako spadaju u istu kategoriju posebnosti, mislim da je gospodin MIR ipak jedan i jedini. Neponovljiv. Nadmašit ću ga, malo te strah pa se nadaš da nedođe netko zahebaniji?
_________________ Hrvatska politika mora i može bolje neka uzor bude Izrael.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Carmello Šešelj
|
Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima Postano: 12 vel 2017, 16:06 |
|
Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05 Postovi: 22219
|
BAN-2020 je napisao/la: Nadmašit ću ga. I meni se čini da hoćeš.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BAN-2020
|
Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima Postano: 12 vel 2017, 16:33 |
|
Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23 Postovi: 999
|
_________________ Hrvatska politika mora i može bolje neka uzor bude Izrael.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
s one strane dinare
|
Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima Postano: 12 vel 2017, 17:04 |
|
Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08 Postovi: 4936
|
BAN-2020 je napisao/la: s one strane dinare je napisao/la: Neznam pajdo, ili se zajebajes, ili... Ili nije dobro Nadam se da je to prvo
Pa zanimame što si htio sa BAN=MIR, u situaciji kad se raspravljam sa srbima, stao si na njihovu stranu? Stil pisanja ti je isti MIRov, objektivno zapazanje nista vise
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BAN-2020
|
Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima Postano: 12 vel 2017, 18:09 |
|
Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23 Postovi: 999
|
|
Da vidimo, jesu deca sva na broju, idemo počet sa nastavom, sedi bre ti u zadnjoj klupi i ne pričaj.
_________________ Hrvatska politika mora i može bolje neka uzor bude Izrael.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BAN-2020
|
Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima Postano: 12 vel 2017, 23:13 |
|
Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23 Postovi: 999
|
_________________ Hrvatska politika mora i može bolje neka uzor bude Izrael.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Carmello Šešelj
|
Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima Postano: 12 vel 2017, 23:18 |
|
Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05 Postovi: 22219
|
|
Jebo to, prežvakano milion puta, daj nešto zanimljivije.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BAN-2020
|
Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima Postano: 12 vel 2017, 23:21 |
|
Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23 Postovi: 999
|
Carmello Šešelj je napisao/la: Jebo to, prežvakano milion puta, daj nešto zanimljivije. Ma lažeš nisi, daj pestaj onaj komentar ispod, čovjek je očito povraćao kad je pogledao.
_________________ Hrvatska politika mora i može bolje neka uzor bude Izrael.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Carmello Šešelj
|
Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima Postano: 12 vel 2017, 23:32 |
|
Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05 Postovi: 22219
|
|
Ma nisam ni gledao video, samo video naslov. Taj davno izumrli običaj je opštepoznat, između ostalog i po tome što se ne praktikuje još od pretprošlog veka. A i tada se praktikovao samo u nekim mestima.
Ja mislio ti stvarno imaš neku municiju, a ono .22cal. Slabo Bane, slabo.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Leeroy Jenkins
|
Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima Postano: 13 vel 2017, 08:06 |
|
Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34 Postovi: 3508 Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
|
BAN-2020 je napisao/la: Citat: Ponegdje na Balkanu tako se postupalo i sa našim precima. U pitanju je istočna Srbija, makedonska Torbešija (oblast Skoplja), dio Crne Gore (pleme Pješivac npr.) i zapadni dio Bosne i Hercegovine. 
_________________ Robi lopove vrati bodove!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ceha
|
Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima Postano: 13 vel 2017, 10:21 |
|
Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12 Postovi: 31938
|
Leeroy Jenkins je napisao/la: BAN-2020 je napisao/la: Citat: Ponegdje na Balkanu tako se postupalo i sa našim precima. U pitanju je istočna Srbija, makedonska Torbešija (oblast Skoplja), dio Crne Gore (pleme Pješivac npr.) i zapadni dio Bosne i Hercegovine.  Po ovom je u pitanju prsten (iako ne potpun jer se nejde preko Dunava i Save) oko Srbije. Torlaci i zapadna BiH? Valjda istočna.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Leeroy Jenkins
|
Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima Postano: 13 vel 2017, 10:41 |
|
Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34 Postovi: 3508 Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
|
|
Nezz, piše zapadna.
_________________ Robi lopove vrati bodove!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BAN-2020
|
Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima Postano: 13 vel 2017, 17:07 |
|
Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23 Postovi: 999
|
Leeroy Jenkins je napisao/la: BAN-2020 je napisao/la: Citat: Ponegdje na Balkanu tako se postupalo i sa našim precima. U pitanju je istočna Srbija, makedonska Torbešija (oblast Skoplja), dio Crne Gore (pleme Pješivac npr.) i zapadni dio Bosne i Hercegovine.  Ovo je tipično za užu srbiju i srbe (ali ne bosanske). Kaže caramello izumrlo od prošlog veka, pa nisam mislio da do danas traje vaš lijepi običaj.
_________________ Hrvatska politika mora i može bolje neka uzor bude Izrael.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ceha
|
Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima Postano: 13 vel 2017, 17:10 |
|
Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12 Postovi: 31938
|
Leeroy Jenkins je napisao/la: Nezz, piše zapadna. Tu su valjda fulali  Ljudi iz zapadne BiH su ili isti kao u RH (Hercegovina i Zagora, DGG i istočna Lika), a dobar dio ih je porijeklom iz istočne BiH (novoštokavski jekavci). Zato 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BAN-2020
|
Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima Postano: 13 vel 2017, 17:38 |
|
Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23 Postovi: 999
|
otkrit ću ti tajnu je napisao/la: BAN je Musliman. Samo se pravi.  Evo za našeg antifašistu-pravaša. Dođe Tito u Hercegovinu i nitko nezna tko je on. Pita nekog starca: -"Zar ti neznaš tko sam ja?" -"Ne, a tko si ti?" -"Ja sam onaj za kog si se ti borio od 1941 do 1945." -"E, moj Ante, što si se prominija!"
_________________ Hrvatska politika mora i može bolje neka uzor bude Izrael.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Carmello Šešelj
|
Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima Postano: 13 vel 2017, 18:04 |
|
Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05 Postovi: 22219
|
|
Dobro je, ja pomislio da si napustio forum. Drago mi je što nisam bio u pravu. Vrhunski si zabavan.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Kačamak
|
Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima Postano: 13 vel 2017, 18:16 |
|
Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13 Postovi: 6608
|
Carmello Šešelj je napisao/la: Dobro je, ja pomislio da si napustio forum. Drago mi je što nisam bio u pravu. Vrhunski si zabavan. Slika i prilika pravog Hrvatine.Ili Hrvatčuge. 
_________________ Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Kačamak
|
Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima Postano: 13 vel 2017, 18:18 |
|
Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13 Postovi: 6608
|
|
Zamolio bih moderaciju da obriše nick BBC sa ove septičke jame.
_________________ Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Tuta
|
Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima Postano: 13 vel 2017, 19:37 |
|
Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41 Postovi: 9712
|
Carmello Šešelj je napisao/la: BAN-2020 je napisao/la: Nadmašit ću ga. I meni se čini da hoćeš. 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Leeroy Jenkins
|
Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima Postano: 13 vel 2017, 20:01 |
|
Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34 Postovi: 3508 Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
|
Kačamak je napisao/la: Zamolio bih moderaciju da obriše nick BBC sa ove septičke jame. Ne može, to mu je za nauk da nas pusti da takijamo na miru.
_________________ Robi lopove vrati bodove!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BAN-2020
|
Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima Postano: 13 vel 2017, 20:19 |
|
Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23 Postovi: 999
|
Kačamak je napisao/la: Carmello Šešelj je napisao/la: Dobro je, ja pomislio da si napustio forum. Drago mi je što nisam bio u pravu. Vrhunski si zabavan. Slika i prilika pravog Hrvatine.Ili Hrvatčuge.  Nedostaje ti omiljena tema? Ajde pročitaj ovo pa se javi. https://www.google.hr/amp/s/www.hop.com ... jetla/amp/
_________________ Hrvatska politika mora i može bolje neka uzor bude Izrael.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BAN-2020
|
Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima Postano: 13 vel 2017, 20:24 |
|
Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23 Postovi: 999
|
Kačamak je napisao/la: Carmello Šešelj je napisao/la: Dobro je, ja pomislio da si napustio forum. Drago mi je što nisam bio u pravu. Vrhunski si zabavan. Slika i prilika pravog Hrvatine.Ili Hrvatčuge.  Što se duriš, ovo je bilo upućeno onom pravašu na tajnom zadatku, on manje voli Antu od vas Srba.
_________________ Hrvatska politika mora i može bolje neka uzor bude Izrael.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BAN-2020
|
Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima Postano: 13 vel 2017, 20:24 |
|
Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23 Postovi: 999
|
_________________ Hrvatska politika mora i može bolje neka uzor bude Izrael.
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|