HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 lip 2026, 18:35.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 220 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima
PostPostano: 12 vel 2017, 14:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 ruj 2016, 18:10
Postovi: 1611
BAN je Musliman. Samo se pravi. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima
PostPostano: 12 vel 2017, 14:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23
Postovi: 999
Svi koji će se eventualno zgražat, rađe pročitajte, razmislite i vidjet će te da ništa ne napuhavam, ne stavljam nikakve dokaze hrvatskih autora, već srpskih, crnogorskih i stranih.

Evo za početak, što je jedan crnogorac krajem 19 st. otkrio i zaključio o izmješanosti Srba i Roma, po ovome Srbi uopće ne postoje.

https://www.google.hr/amp/s/www.hop.com ... jetla/amp/

_________________
Hrvatska politika mora i može bolje
neka uzor bude Izrael.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima
PostPostano: 12 vel 2017, 14:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23
Postovi: 999
Carmello Šešelj je napisao/la:
Agathonikos je napisao/la:
To "bre" i ekavicu koja mu stoji kao piletu sisa rabi i gospodin Mir.



Gospodine Ban, ove teme su nam zapostavljene a to nije dobro. Živnite ih malo.


post1032907.html#p1032907

post955129.html#p955129

post1028437.html#p1028437

Znam, ali mislim da je gospodin MIR ipak posebniji od gospodina Baneta. Iako spadaju u istu kategoriju posebnosti, mislim da je gospodin MIR ipak jedan i jedini. Neponovljiv.


Nadmašit ću ga, malo te strah pa se nadaš da nedođe netko zahebaniji?

_________________
Hrvatska politika mora i može bolje
neka uzor bude Izrael.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima
PostPostano: 12 vel 2017, 16:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22219
BAN-2020 je napisao/la:
Nadmašit ću ga.

I meni se čini da hoćeš.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima
PostPostano: 12 vel 2017, 16:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23
Postovi: 999
Ako smo se malo zagrijali i pripremili, možemo dalje.

https://www.hop.com.hr/2016/12/08/crnog ... odrijetla/

_________________
Hrvatska politika mora i može bolje
neka uzor bude Izrael.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima
PostPostano: 12 vel 2017, 17:04 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4936
BAN-2020 je napisao/la:
s one strane dinare je napisao/la:

Neznam pajdo, ili se zajebajes, ili... Ili nije dobro
Nadam se da je to prvo


Pa zanimame što si htio sa BAN=MIR, u situaciji kad se raspravljam sa srbima, stao si na njihovu stranu?


Stil pisanja ti je isti MIRov, objektivno zapazanje nista vise


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima
PostPostano: 12 vel 2017, 18:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23
Postovi: 999
Da vidimo, jesu deca sva na broju, idemo počet sa nastavom, sedi bre ti u zadnjoj klupi i ne pričaj.

_________________
Hrvatska politika mora i može bolje
neka uzor bude Izrael.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima
PostPostano: 12 vel 2017, 23:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23
Postovi: 999
Evo Caramello za tebe što si tražio.

http://www.portaloko.hr/clanak/video-ev ... a/0/65953/

_________________
Hrvatska politika mora i može bolje
neka uzor bude Izrael.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima
PostPostano: 12 vel 2017, 23:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22219
Jebo to, prežvakano milion puta, daj nešto zanimljivije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima
PostPostano: 12 vel 2017, 23:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23
Postovi: 999
Carmello Šešelj je napisao/la:
Jebo to, prežvakano milion puta, daj nešto zanimljivije.


Ma lažeš nisi, daj pestaj onaj komentar ispod, čovjek je očito povraćao kad je pogledao.

_________________
Hrvatska politika mora i može bolje
neka uzor bude Izrael.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima
PostPostano: 12 vel 2017, 23:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22219
Ma nisam ni gledao video, samo video naslov. Taj davno izumrli običaj je opštepoznat, između ostalog i po tome što se ne praktikuje još od pretprošlog veka. A i tada se praktikovao samo u nekim mestima.

Ja mislio ti stvarno imaš neku municiju, a ono .22cal. Slabo Bane, slabo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima
PostPostano: 13 vel 2017, 08:06 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3508
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
BAN-2020 je napisao/la:
Evo Caramello za tebe što si tražio.

http://www.portaloko.hr/clanak/video-ev ... a/0/65953/


Citat:
Ponegdje na Balkanu tako se postupalo i sa našim precima. U pitanju je istočna Srbija, makedonska Torbešija (oblast Skoplja), dio Crne Gore (pleme Pješivac npr.) i zapadni dio Bosne i Hercegovine.


:zubati

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima
PostPostano: 13 vel 2017, 10:21 
Online
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 31938
Leeroy Jenkins je napisao/la:
BAN-2020 je napisao/la:
Evo Caramello za tebe što si tražio.
http://www.portaloko.hr/clanak/video-ev ... a/0/65953/

Citat:
Ponegdje na Balkanu tako se postupalo i sa našim precima. U pitanju je istočna Srbija, makedonska Torbešija (oblast Skoplja), dio Crne Gore (pleme Pješivac npr.) i zapadni dio Bosne i Hercegovine.

:zubati

Po ovom je u pitanju prsten (iako ne potpun jer se nejde preko Dunava i Save) oko Srbije.
Torlaci i zapadna BiH?
Valjda istočna.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima
PostPostano: 13 vel 2017, 10:41 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3508
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
Nezz, piše zapadna.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima
PostPostano: 13 vel 2017, 17:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23
Postovi: 999
Leeroy Jenkins je napisao/la:
BAN-2020 je napisao/la:
Evo Caramello za tebe što si tražio.

http://www.portaloko.hr/clanak/video-ev ... a/0/65953/


Citat:
Ponegdje na Balkanu tako se postupalo i sa našim precima. U pitanju je istočna Srbija, makedonska Torbešija (oblast Skoplja), dio Crne Gore (pleme Pješivac npr.) i zapadni dio Bosne i Hercegovine.


:zubati


Ovo je tipično za užu srbiju i srbe (ali ne bosanske).

Kaže caramello izumrlo od prošlog veka, pa nisam mislio da do danas traje vaš lijepi običaj.

_________________
Hrvatska politika mora i može bolje
neka uzor bude Izrael.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima
PostPostano: 13 vel 2017, 17:10 
Online
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 31938
Leeroy Jenkins je napisao/la:
Nezz, piše zapadna.

Tu su valjda fulali :D
Ljudi iz zapadne BiH su ili isti kao u RH (Hercegovina i Zagora, DGG i istočna Lika), a dobar dio ih je porijeklom iz istočne BiH (novoštokavski jekavci).
Zato :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima
PostPostano: 13 vel 2017, 17:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23
Postovi: 999
otkrit ću ti tajnu je napisao/la:
BAN je Musliman. Samo se pravi. :zubati


Evo za našeg antifašistu-pravaša.


Dođe Tito u Hercegovinu i nitko nezna tko je on.

Pita nekog starca:
-"Zar ti neznaš tko sam ja?"
-"Ne, a tko si ti?"
-"Ja sam onaj za kog si se ti borio od 1941 do 1945."
-"E, moj Ante, što si se prominija!"

_________________
Hrvatska politika mora i može bolje
neka uzor bude Izrael.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima
PostPostano: 13 vel 2017, 18:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22219
Dobro je, ja pomislio da si napustio forum. Drago mi je što nisam bio u pravu. Vrhunski si zabavan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima
PostPostano: 13 vel 2017, 18:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6608
Carmello Šešelj je napisao/la:
Dobro je, ja pomislio da si napustio forum. Drago mi je što nisam bio u pravu. Vrhunski si zabavan.

Slika i prilika pravog Hrvatine.Ili Hrvatčuge. :w00t

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima
PostPostano: 13 vel 2017, 18:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6608
Zamolio bih moderaciju da obriše nick BBC sa ove septičke jame.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima
PostPostano: 13 vel 2017, 19:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9712
Carmello Šešelj je napisao/la:
BAN-2020 je napisao/la:
Nadmašit ću ga.

I meni se čini da hoćeš.


=))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima
PostPostano: 13 vel 2017, 20:01 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3508
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
Kačamak je napisao/la:
Zamolio bih moderaciju da obriše nick BBC sa ove septičke jame.


Ne može, to mu je za nauk da nas pusti da takijamo na miru.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima
PostPostano: 13 vel 2017, 20:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23
Postovi: 999
Kačamak je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Dobro je, ja pomislio da si napustio forum. Drago mi je što nisam bio u pravu. Vrhunski si zabavan.

Slika i prilika pravog Hrvatine.Ili Hrvatčuge. :w00t


Nedostaje ti omiljena tema?

Ajde pročitaj ovo pa se javi.

https://www.google.hr/amp/s/www.hop.com ... jetla/amp/

_________________
Hrvatska politika mora i može bolje
neka uzor bude Izrael.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima
PostPostano: 13 vel 2017, 20:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23
Postovi: 999
Kačamak je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Dobro je, ja pomislio da si napustio forum. Drago mi je što nisam bio u pravu. Vrhunski si zabavan.

Slika i prilika pravog Hrvatine.Ili Hrvatčuge. :w00t



Što se duriš, ovo je bilo upućeno onom pravašu na tajnom zadatku, on manje voli Antu od vas Srba.

_________________
Hrvatska politika mora i može bolje
neka uzor bude Izrael.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BBC - ohani s novim forumašima
PostPostano: 13 vel 2017, 20:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23
Postovi: 999
:smijeh

_________________
Hrvatska politika mora i može bolje
neka uzor bude Izrael.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 220 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO