HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 26 tra 2024, 09:56.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4391 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 176  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Dartov sobicak za druzenje
PostPostano: 07 ožu 2021, 23:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18589


Nauce Juznokorejanci, naucice i Hrvati! :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dartov sobicak za druzenje
PostPostano: 07 ožu 2021, 23:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
aleksije radicevic je napisao/la:


Nauce Juznokorejanci, naucice i Hrvati! :D

Ne znam imaju li susjedi slične uradke. :yawn

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dartov sobicak za druzenje
PostPostano: 08 ožu 2021, 00:04 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20879


Naravno da imamo, čujte plemenite stihove o Nikoli Zrinskom :zubati

ispjevane od Japanaca...

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dartov sobicak za druzenje
PostPostano: 08 ožu 2021, 00:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
Opaaa.Vidi ti to. :smajl034

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dartov sobicak za druzenje
PostPostano: 08 ožu 2021, 23:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 kol 2014, 01:08
Postovi: 731
Agathonikos je napisao/la:
Ako ništa drugo, barem možete vežbati pred ogledalom, gospodine Lasice.




gospodine aga, mnogo više favorizujem najveći hrvatski klub u dijaspori, klub pokojnog vrhovnika. pa samim tim i poeziju njegovih navijača, vragolasto nazvanih grobari.



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dartov sobicak za druzenje
PostPostano: 09 ožu 2021, 00:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
jeremy10 je napisao/la:
Agathonikos je napisao/la:
Ako ništa drugo, barem možete vežbati pred ogledalom, gospodine Lasice.




gospodine aga, mnogo više favorizujem najveći hrvatski klub u dijaspori, klub pokojnog vrhovnika. pa samim tim i poeziju njegovih navijača, vragolasto nazvanih grobari.


Da,da.Gospodine Džeremi.To je to. slika

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dartov sobicak za druzenje
PostPostano: 10 ožu 2021, 12:49 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20879
Red bi bio pretvoriti jednu partizansku za modernu uporabu, da se partijaši prisjete zvonkih tonova uz politički pogodan tekst.

Uz Plenkija poglavara, junačkoga sina
nas neće ni Škoro smest'.
Mi dižemo porez mi vičemo oprez
i čvrsto stiskamo vlast.

Skup prastari mi smo, a domoljubi nismo,
strukrura smo drevnih vez.
Ko drukčije kaže, kleveće i laže,
Naš će osjetit' kmek.

Sve prstenje na ruci od tuđih je muci
kad u radnika ne stoji svijest.
Nismo tu kad treba,al od Berlina do Brisela
Slušamo šefa nam glas

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dartov sobicak za druzenje
PostPostano: 10 ožu 2021, 13:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Gospodine Lasice, nije valjda da smo odustali od poezije?
Nije valjda da je Fazlagića Kula razlog klonuća duhom?
Šteta!

A šta mislite da tu pesmu prosledite na obradu gospodinu Hasi? On je istaknuti hrvatski domoljub, jednim okom usmerenim ka Hrvatskoj, drugim ka Herceg Bosni. Duboko zabrinut zbog veljetalibanskih pretenzija na hrvatsku zemlju i ljut kao ris zbog gaženja hrvatskih prava. Zar možemo zamisliti boljeg sproćutalibanskog skladatelja od njega?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dartov sobicak za druzenje
PostPostano: 10 ožu 2021, 13:07 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20879
Fazlagića kulu zaobilazim, to ću prepjevat kad netko od vas prepjeva onu našu o Juri i Rafaelu. Pošteno?

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dartov sobicak za druzenje
PostPostano: 10 ožu 2021, 13:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Ih gospodine Lasice. Ta nemamo mi šta prepjevavati kad sproćumuslimanskih pesama imamo toliko da je jedan globalni glazbeni pravac nastao na njemu. Nemojte me razočaravati, gospodine Lasice.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dartov sobicak za druzenje
PostPostano: 10 ožu 2021, 13:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
A i lepo sam vam rekao, ako nećete vi, prosledite je mom prijatelju gospodinu Hasi.
Hasa će je prepevati u sekundi, jer šta je to u odnosu na sve ono što je kao jedan od najviđenijih Hrvata i hrvatskih domoljuba učinio za braću u HB.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dartov sobicak za druzenje
PostPostano: 12 ožu 2021, 20:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
Možda bi gospodin Škoro mogao skladati jednu domoljubnu za HB Hrvate?

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dartov sobicak za druzenje
PostPostano: 13 ožu 2021, 02:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Šonjav je on, pičkast, ženskast, ********.

Za dobru sproćumuslimansku skladbu, skladatelj mora biti ili Srbin (idealno) ili se dobro potruditi i barem dok sklada zamišljati da je Srbin. To su osnovni postulati te skladateljske branše i u njih se ne dira.
I moj prijatelj Hasa djeluje šonjavo i buljaški, ali čovjek je porijeklom Srbin iz Istočne Hercegovine, hrvatski je dokazani domoljub a i emotivno je vezan za Fazlagića Kulu, tako da bi po mom nevjerovatno izraženom osjećaju za dobru sproćutalibansku skladbu, gospodin Hasa možda bio i ponajbolji sproćutalibanski skladatelj u Hrvata, bar kad je riječ o prepjevu Kule.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dartov sobicak za druzenje
PostPostano: 17 ožu 2021, 22:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
Konferencija za medije Zdravka Mamića




https://youtu.be/B5r2oCa3orA

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dartov sobicak za druzenje
PostPostano: 18 ožu 2021, 11:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 kol 2014, 01:08
Postovi: 731
Agathonikos je napisao/la:
Šonjav je on, pičkast, ženskast, ********.


gospodine aga, nevezano uz temu dosadašnje akademske diskusije, kako komentirate ovo epohalno otkriće srpskog tiska


https://objektiv.rs/vest/560438/sok-ovako-izgleda-praunuk-slavnog-vojvode-popa-djujica-naslednik-sa-momcima-pozira-u-tangama-foto/


slika

krasan mladić. šalu na stranu, ovo je udarac za sve dinarce, ne samo za pravoslavni živalj te zemljopisne odrednice
imidž alfa i ratobornih krkana nam je narušen.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dartov sobicak za druzenje
PostPostano: 18 ožu 2021, 19:28 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2012, 17:47
Postovi: 4042
Kakav udarac, ko da mu prađedo nije prakticirao ******** dok je četovo okružen samim mladićima. =))

_________________
(*_*)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dartov sobicak za druzenje
PostPostano: 19 ožu 2021, 09:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
Braći Mamić se oduzima sva imovina.Sve što imaju.
E proklete ustaše.Nema više Srba pa ste se sad okomili na to malo uspešnih ljudi.
Videćemo Dinamo sada bez Mamića.
Inače.Istraga podataka sa USBa još uvek traje.
Slepci ne možete im ništa.Svi ugovori još uvek važe,i zarađivaće novac i dalje sa svakom transakcijom.Bitno je da su opet naveli taj jebeni Bentli.Jebo vas Bentli.Imate nekakvu fiksaciju na Bentli.Sasvim običan auto prokleti kmetovski gologuzani.Još nije kraj.

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dartov sobicak za druzenje
PostPostano: 19 ožu 2021, 09:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
Gle ovi gore kreteni kakve skaradnosti postavljaju.

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dartov sobicak za druzenje
PostPostano: 25 ožu 2021, 12:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
Citat:
Pa motivi su posvuda.
Evo neka ti dam neke primjere.

Na osobnoj razini:
Lakse je imat manje dice
Lakse je ne baviti se poljoprivredom ili grubim zanimanjima
Lakse je raditi za drugog nego imat svoj biznis
Lakse je ne biti odan jednoj osobi u braku
Lakse je ne biti privrzen dici i trudit se usancati im razne ideje i prepustit odgoj vrticu, tv i mainstream gradzanskoj kulturi
Lakse je kupit jeftine strane proizvode nego domace skuplje
Lakse je napustiti svoju zemlju i ici u sredeno drustvo nego se lomit da nesto prominis
Lakse je pronaci zensku ako ne ogranicis se samo na tradicionalne wifey tip zena koje bi TREBAO
Lakse je jest junk food nego zdravu hranu
Lakse je ne bit bez drustva ako pricas o loptanju, kladionici, autima, ako pijes, pusis, gubis novac na nocni zivot i ne filozofiras puno a kamoli drugima govoris ovo ovako, ono onako
Lakse je bit enabler nego interventionist

Na kolektivnoj/politickoj razini:
Lakse je uvesti stranu radnu snagu nego ici na drustveni inzinjering koji bi prominio stavove i trendove
Lakse je pognit glavu i pratit globalni vitar nego dic nos i prkosit i onda te proglase rebel state, sankcioniraju, izoliraju itd.
Lakse je napravit se lud oko bioloskih razlika ljudi i iskljucivo promasenog multikulturalizma negoli otvoreno priznati to i provest sve sta to implicira
Lakse je uvesti strane proizvode negoli stvarati domacu industriju u necem. Recimo Amerika uopce ne proizvodi ledolomce, 90% svita ovisi o 3 azijske zemlje u brodovima i elektronici.
Lakse je lagat da sve sta radis pociva na fundamentalno laznim vridnostima ljevice: jednakosti, slobodi, bratstvu i jedinstvu negoli ici protiv sve te civilizacijske energije nastale nakon Francuske revolucije. Cak i Kina nonstop se poziva na ove stvari i odbacuje 'Americki' rasizam i imperijalizam.
Lakse je otvarat centre za digitalne usluge kad vec 50% mladih planiraju bit 'influenceri' i 'youtuberi' nego im okrenit stavove prema zanimanju mesara, sumara, cjevara i ribara... i objasnit roditeljima i svim tim zenama u edukacijskom sustavu da su promasaj

Mi smo oni pred kojima je izazov da nagovorimo gojaznu glupacu da ode u teretanu.


Velebit

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dartov sobicak za druzenje
PostPostano: 25 ožu 2021, 14:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
Citat:
Jesu li Srbi 1999. bili na pogrešnoj strani povijesti?

09.11. 1989. godine moj susjed Vlado zatekao se u Berlinu prilikom rušenja berlinskog zida. Već nekoliko dana prije njegovog dolaska, 04.11., 30 000 istočnih Nijemaca u 48 sati preko Čehoslovačke je pobjeglo na zapad. Samo u Dresdenu 5 000 ljudi se pokušalo ukrcati na vlak koji je vozio za zapadni Berlin. Par godina kasnije, kad mi je pokazivao ciglu iz tog zida, rekoh mu u šali: "Vlado, ti si rušio moje ideale."

Ni sam nisam bio svjestan koliko je ta moja izjava bila točna. Pad "Berlinskog zida" označio je kraj bipolarnog međunarodnog poretka, sa dvije velike sile Amerikom i Sovjetskim Savezom. SSSR se u naredne dvije godine rasformirao, Kina je bila još miljama daleko od svoje današnje snage i svijet je možda prvi puta u povijesti postao unipolaran, sa Amerikom kao jedinim svjetskim policajcem, jedinom globalnim imperijem. Nikad ni jedno carstvo na kugli zemaljskoj nije bilo moćno kao tada Amerika.

Devedesete nisu bile samo periodu u kojem je američka vojna, ekonomska i politička snaga bila na vrhuncu, već je i i njihova meka moć, odnosno privlačnost američke kulture i načina života bila najveća u povijesti. Nikad ni jedno carstvo nije bilo toliko privlačno za sve ostale nacije. Rim je svoju kulturu morao širiti mače, dok su ljudi u Ameriku hrlili sami.

Nikakva protuteža Americi nije postojala, lik simpatičnog pijanog Rusa iz tadašnjih hollywoodskih filmova jako dobro utjelovljuje utjecaj koji su na svjetska dešavanja imali Rusija i Jeljcin. O Kini nitko ozbiljno nije ni razmišljao.

Ipak, u takvim okolnostima jedan narod, jedna zemlja imali su hrabrosti da Americi kažu "ne". 10 godina Amerika će potrošiti na taj narod. 10 godina je Amerika vodila rat protiv te zemlje - ekonomski, propagandni, psihološki, hibridni, neokortikalni, psihotronički, a 1999. i oružani.

Jedan od vodećih svjetskih eksperata za globalizam, Robin de Ruiter ovako će opisati agresiju Amerike i NATO pakta na Srbiju: "Napad na Srbiju, odnosno SR Jugoslaviju bio je prvo ratno djelovanje u kojem je NATO prešao iz obrambene vojske u interventne snage."

2014. predsjednik Ruske Federacije, Vladimir Putin u svom govoru pred ruskom Dumom prilikom prisajedinjenja Krima matici Rusiji otkrio je da je tokom agresije NATO pakta na Srbiju shvatio kakva je sudbina namijenjena Rusima. Tih deset godina u kojima su se američki establišment i zapadni centri moći opsesivno bavili Srbima, dali su mogućnost Rusiji da se konsolidira i ponovo uzdigne, Kini da se izrodi u svjetsku silu. Bilo je to deset godina koje su izrodile novi multipolarni poredak. Deset godina koje su spasile svijet.

Srbi su jedini bijeli narod koji je nakon 1945. pucao na Amerikance i Amerikanci na njega. Srbi su ušli u oružani sukob sa SAD-om i NATO-paktom, onda kad se Rusi ni Kinezi nisu usuđivali sa njima ući ni u diplomatski sukob. Nikad u povijesti čovječanstva veća sila nije napala manju. Nikad nije bio veći nesrazmjer u vojnoj snazi, ekonomskoj moći i broju stanovnika nego u tom ratu 1999.

Nijemci koji su 1989. rušili "Berlinski zid" kao simbol željezne zavjese i neslobode, nisu mogli ni slutiti da će zapad samo 30 godina kasnije ličiti na konc-logor. Da će sve građanske slobode, čak i pravo na slobodno disanje biti pogažene. Da će nestati sindikati, radnička prava, da će standard drastično padati, a da će rasti samo represija, zabrane i restrikcije.

Sovjetski Savez je imao gulag za neistomišljenike, a zapad je postao gulag. Svi režimi su zatvarali one građane koji su se bunili, a samo je zapad zatvorio svoje građane koji se nisu bunili. Protiv tog i takvog zapada Srbi su se borili devedesetih. Tvornice lažnih vijesti BBC i CNN tada su demonizirali Srbe.

Srbija je na pogrešnoj strani povijesti bila samo onda kad su povijest pisali pogrešni. I 1914. se činilo da je Srbija na pogrešnoj strani i 1941. i 1999. Povijest se neprestano ponavlja, luđačka potreba zapadnjačke civilizacije za posjedovanjem i osvajanjem odvlači milijune u smrt. Najveća svjetska carstva, Rimsko, Bizantsko, Franačko, Osmansko, Habsburško, Njemačko… jurišala su na Srbiju na vrhuncu svoje moći. Tih carstava odavno nema, a Srbi su još uvijek ovdje. Kosovo čak i danas stoji kao nadgrobni spomenik i dokaz da zapadnjačke elite nisu spremne izvuči pouke iz krikova umirućih u burnoj prošlosti Balkana. Srbi će im to oprostiti. Povijest neće.


Goran Šarić

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dartov sobicak za druzenje
PostPostano: 04 tra 2021, 12:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
Proklet bio na Uskrs 2021. hahahahahahahahha

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dartov sobicak za druzenje
PostPostano: 07 tra 2021, 06:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
Jebo te sunce pao debeo sneg.Eno na parkingu ljudi čiste sneg sa auta.
Sedim i pijem kafu.Otopiće se.Sutra.Možda.Hoće.Dok ne krenem za Hrvatsku hoće sigurno.Ceca ludača gore dere se nešto.Kad god dođem ovde čujem lujku kako se dere.Ta žena se ceo život dere.
Ja nemam za to snage.Ali ću zato sad da stavim još jednu kaficu.

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dartov sobicak za druzenje
PostPostano: 11 tra 2021, 10:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
Burek koji nije mastan.Električni BMW i to 5 kava bez kofeina bezalkoholna piva električne cigarete Hrvatska se raspada.Kakva sranja radite.

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dartov sobicak za druzenje
PostPostano: 11 tra 2021, 10:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
Vegetarijanska ishrana.Bolest.
Pa jel ti baba bila vegetarijanka jebo te...
Vege.Šta vege?Ehhh..

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dartov sobicak za druzenje
PostPostano: 12 tra 2021, 21:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
Jebem vam mater u sedmom pokoljenju :dinamo
Darth Zdravko. :D

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4391 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 176  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO