HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 lip 2026, 07:08.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 267 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Forumaš sa najnižim IQ-om:
1. Ibar 15%  15%  [ 12 ]
2. Bišćanin 9%  9%  [ 7 ]
3. Zapovjednik 16%  16%  [ 13 ]
4. Totem 3%  3%  [ 2 ]
5. Vipera Ammodytes 4%  4%  [ 3 ]
6. Vii 18%  18%  [ 14 ]
7. Glava 6%  6%  [ 5 ]
8. Kum Bečo 6%  6%  [ 5 ]
9. Irma 8%  8%  [ 6 ]
10. Vrbosna HR 15%  15%  [ 12 ]
Ukupno glasova : 79
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Forumaš(ica) sa najnižim IQ-om
PostPostano: 02 svi 2012, 18:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9003
Lokacija: Zagreb
Znam Vladimire cuvam vas ko svoju decu :kava



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Forumaš(ica) sa najnižim IQ-om
PostPostano: 06 svi 2012, 19:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:31
Postovi: 1721
Postavljaca teme treba inteligentno sakom u glavu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Forumaš(ica) sa najnižim IQ-om
PostPostano: 06 svi 2012, 19:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2010, 00:26
Postovi: 2379
Ministry of Sound je napisao/la:
Pravi i jedini pobjednik je - Forum!

Pa ne mozes bas pobeci od slike koju o sebi pravis sa ovom temom :D
Dzaba brisanje postova


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Forumaš(ica) sa najnižim IQ-om
PostPostano: 13 svi 2015, 00:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43696
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Da ne otvaram novu temu, yayo i Heero su novi hrvatski Dumb & Dumber, i ukoliko radikalno ne poprave nastup (i pismenost što se tiče Heere, a pristojnost/smislenost za yayu), forumska budućnost im nije garantirana (mislim da je yayo već pokupio jednodnevni ban). Dečki, vjerujem u vas, vjerujem u vaš potencijal, popravite se.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Forumaš(ica) sa najnižim IQ-om
PostPostano: 13 svi 2015, 15:49 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6273
Heero Error&yayo Joja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Forumaš(ica) sa najnižim IQ-om
PostPostano: 06 lip 2015, 19:53 
Offline

Pridružen/a: 17 tra 2015, 19:31
Postovi: 924
Ministry of Sound je napisao/la:
Da ne otvaram novu temu, yayo i Heero su novi hrvatski Dumb & Dumber, i ukoliko radikalno ne poprave nastup (i pismenost što se tiče Heere, a pristojnost/smislenost za yayu), forumska budućnost im nije garantirana (mislim da je yayo već pokupio jednodnevni ban). Dečki, vjerujem u vas, vjerujem u vaš potencijal, popravite se.

A Chat Nick i Bezimeni12 i njihovo (veliko)srbovanje?? Sigurno svaki od njih pojedinačno ima veći IQ od svih ostalih na ovom forumu i šire.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Forumaš(ica) sa najnižim IQ-om
PostPostano: 06 lip 2015, 20:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15072
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Otkud mene ovdje nema, osjećam se zapostavljeno. :D

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Forumaš(ica) sa najnižim IQ-om
PostPostano: 06 lip 2015, 20:29 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 09:26
Postovi: 3383
Lokacija: Србија
korrisnik je napisao/la:
Otkud mene ovdje nema, osjećam se zapostavljeno. :D


Možda te se sjete u temi zero IQ.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Forumaš(ica) sa najnižim IQ-om
PostPostano: 06 lip 2015, 21:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15072
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Hunter je napisao/la:
korrisnik je napisao/la:
Otkud mene ovdje nema, osjećam se zapostavljeno. :D


Možda te se sjete u temi zero IQ.

Zadovoljavam Bošnjačke standarde pa zato neće. :laugh

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Forumaš(ica) sa najnižim IQ-om
PostPostano: 07 lip 2015, 05:52 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 09:26
Postovi: 3383
Lokacija: Србија
korrisnik je napisao/la:
Hunter je napisao/la:

Možda te se sjete u temi zero IQ.

Zadovoljavam Bošnjačke standarde pa zato neće. :laugh


Kakvi god da su to standardi, zagrade ipak daju pravi smisao temi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Forumaš(ica) sa najnižim IQ-om
PostPostano: 07 lip 2015, 11:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43696
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
korrisnik je napisao/la:
Otkud mene ovdje nema, osjećam se zapostavljeno. :D


Kad si se pojavio, mislio sam da si klon forumaša "zapovjednik". Isto je ko i ti bio iz nekog manjeg mjesta u TK, bio isto mlad, i ovako poprilično zainteresiran za globalni Islam. Isto kao i ti, nije bio ni zao ni pokvaren, onako više "prostodušan", ali i pomalo muku mučio s pravopisom (istina, nije jedini).

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Forumaš(ica) sa najnižim IQ-om
PostPostano: 07 lip 2015, 11:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 25801
Lokacija: СРПСКА
Ministry of Sound je napisao/la:
korrisnik je napisao/la:
Otkud mene ovdje nema, osjećam se zapostavljeno. :D


Kad si se pojavio, mislio sam da si klon forumaša "zapovjednik". Isto je ko i ti bio iz nekog manjeg mjesta u TK, bio isto mlad, i ovako poprilično zainteresiran za globalni Islam. Isto kao i ti, nije bio ni zao ni pokvaren, onako više "prostodušan", ali i pomalo muku mučio s pravopisom (istina, nije jedini).

I meni se učinilo isto.
Inače, gospodin Korisnik mi je veoma drag dečko baš kao i gospodin Zapovjednik.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Forumaš(ica) sa najnižim IQ-om
PostPostano: 07 lip 2015, 12:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22219
Treba napraviti nov topik na ovu temu sa novom anketom. To je dobro zato što obeshrabri idiote koji još uvek ne znaju da su idioti da nastave da pišu gluposti. I to prilično efikasno, pošto, osim kuma Bećira, nijedan od forumaša sa liste nije više aktivan.

Inače, mislim da Totem nikako ne spada u društvo u kojeg ste ga stavili na ovoj anketi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Forumaš(ica) sa najnižim IQ-om
PostPostano: 07 lip 2015, 12:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43696
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Carmello Šešelj je napisao/la:
Treba napraviti nov topik na ovu temu sa novom anketom. To je dobro zato što obeshrabri idiote koji još uvek ne znaju da su idioti da nastave da pišu gluposti. I to prilično efikasno, pošto, osim kuma Bećira, nijedan od forumaša sa liste nije više aktivan.

Inače, mislim da Totem nikako ne spada u društvo u kojeg ste ga stavili na ovoj anketi.


Ne mogu, jer se ne ponosim s ovom temom, dapače, stid me je, i ispričavam se svima koji su se našli na popisu.

To je bilo jedno specifično doba kad je Politika (i ne samo Politika) ličila na vašar, a ljude nisi mogao banirati jer nisu prekršili neka pravila. Pa se u nedostatku ideja probalo ovo public shaming.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Forumaš(ica) sa najnižim IQ-om
PostPostano: 07 lip 2015, 13:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 25801
Lokacija: СРПСКА
Ministry of Sound je napisao/la:

Ne mogu, jer se ne ponosim s ovom temom, dapače, stid me je, i ispričavam se svima koji su se našli na popisu.


Pošteno od vas, gospodine Ministre.
Inače, nisam ljubitelj anketa a posebno onih ponižavajući gde će neko ko vas ne podnosi u ovakvoj anketi glasati za vas, taman da ste najpametniji čovek na svetu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Forumaš(ica) sa najnižim IQ-om
PostPostano: 07 lip 2015, 13:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Zapovjednik naglo nestao. Imao je Boko haram na avataru, da nije brzo privukao pozornost neke tajne službe. Ne baš inteligentno od njega.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Forumaš(ica) sa najnižim IQ-om
PostPostano: 07 lip 2015, 21:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 8405
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Zašto je Vii dobila ovoliko glasova?
Koliko se sjećam,bila je sasvim normalna,ili sam ja nešto propustio...u doba dok je pisala studentica u Mostaru,rodom iz Bihaća...

_________________
Pogledaj u nebo majko, evo sinova...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 267 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO